Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 17421 - 17440 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)

Devs 7

lepší než jsem čekal, ale furt se o ten konec trošku bojím... jde z toho nějak vybruslit se ctí?
751228
lepší než jsem čekal, ale furt se o ten konec trošku bojím... jde z toho nějak vybruslit se ctí?
Devs 7
751223
2 -1
reagují: (=LIFTY=), TedGeorge
reagovat

Devs 07

Ze ja blbec jsem si to nešetřil... Ten týden bude dlouhý...
751223
Ze ja blbec jsem si to nešetřil... Ten týden bude dlouhý...
Devs 07
2 -1
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: Memphis
Ode mě máš like za ten Interstellar, je o mě známo, že ten film nesnáším, stělesňuje pro mě všechno, co je špatně na těchhle midkultových "našlehaných prdech". Ale na Arrival mi nešahej. Všechno, co udělal Interstellar špatně, bylo v Arrivalu dobře. Villeneuve je přeci jen vyšší liga, než Garland.
751214
Ode mě máš like za ten Interstellar, je o mě známo, že ten film nesnáším, stělesňuje pro mě všechno, co je špatně na těchhle midkultových "našlehaných prdech". Ale na Arrival mi nešahej. Všechno, co udělal Interstellar špatně, bylo v Arrivalu dobře. Villeneuve je přeci jen vyšší liga, než Garland.
751164
3 -10
reagovat
reaguje na: Snipsley
751164
[url=https://www.youtube.com/watch?v=6jJkdRaa04g]https://www.youtube.com/watch?v=6jJkdRaa04g[/url]
751163
2 -1
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: Memphis
Lip nez Interstellar a chytreji nez Arrival?

Ty se chces hadat.
751163
Lip nez Interstellar a chytreji nez Arrival? Ty se chces hadat.
751160
8 -1
reagují: Vincent, Memphis
reagovat

Devs s01e05

Ježíš, mě to sedí. Připadá mi, že Devs zkouší něco podobnýho jak Interstellar nebo Arrival, ale daleko líp a (prozatím) mnohem chytřeji. O nějakým Westworldu ani nemluvě. Lily je skvělá. A netušil jsem, že potřebuju vidět Nicka Offermana s dlouhýma vlasama a culíkem. Plus je to vizuálně nádherný a se skvělou hudbou. Prosím, ať se to neposere. :+
751160
Ježíš, mě to sedí. Připadá mi, že Devs zkouší něco podobnýho jak Interstellar nebo Arrival, ale daleko líp a (prozatím) mnohem chytřeji. O nějakým Westworldu ani nemluvě. Lily je skvělá. A netušil jsem, že potřebuju vidět Nicka Offermana s dlouhýma vlasama a culíkem. Plus je to vizuálně nádherný a se skvělou hudbou. Prosím, ať se to neposere. *:+*
Devs s01e05
4 -6
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: Spazz
Ok, to je dobře, stejně bych z toho měl průser :D
751158
Ok, to je dobře, stejně bych z toho měl průser *:D*
751156
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
V dnesni dobe uz ne....:D
751156
V dnesni dobe uz ne....*:D*
751155
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Spazz
Šlo by to udělat s delšíma černýma vlasama, bez mečů a s nápisem PMS ?
751155
Šlo by to udělat s delšíma černýma vlasama, bez mečů a s nápisem PMS ?
751146
0 -1
reagují: Spazz
reagovat
reaguje na: Spazz
Ta je hodne zla :D (Mysleno evil, ne bad)
751148
Ta je hodne zla *:D* (Mysleno evil, ne bad)
751146
2 0
reagovat

Ježíš Nazaretský (1977)

Závěrečný díl Zeffirelliho Ježíše Nazaretského mě ohromil. Jde vlastně o úplně opačný přístup, který o skoro třicet let později zvolil Mel Gibson ve svém velkokýči Umučení Krista. Žádné zpomalovačky, žádná obsese z bičování, žádná latina s aramejštinou (dobové jazyky vaše dílo automaticky nevylepší), Robert Powell je snad nejlepším Ježíšem, který se kdy objevil na filmovém plátně nebo televizní obrazovce. Má úžasné charisma a všechno, co říká, mu bez výhrad věříte. Rod Steiger jako Pilát lidský a ani nemusí dělat ony okázalosti typu mytí rukou. Anthony Quinn jako velekněz Kaifáš nepůsobí prvoplánovým dojmem jako u Gibsonovy verze a Nikodémovi v podání Laurence Oliviera netřeba hovořit - jedna z jeho životních rolí. Ale nejvíce mě uchvátil Ian McShane v roli Jidáše. Zde jde o výtečně napsanou postavu s tragickým rozměrem, žádný typický zrádce, jak si ho černobíle vykreslujeme. Takhle pokorné ježíšovské vyprávění nevzniklo ani předtím, ani potom, což potvrzuje civilní závěr bez jakéhokoli patosu, ke kterému tato látka obvykle svádí. Ježíš Nazaretský je mistrovské dílo, po jehož zhlédnutí budete mít nádherný pocit, že jste viděli něco neobvyklého.

Chtěl bych si o téhle sérii někdy promluvit se Shushikou. Má vystudovanou teologii a věřím, že se mu tahle minisérie určitě líbila. :)
751147
Závěrečný díl Zeffirelliho Ježíše Nazaretského mě ohromil. Jde vlastně o úplně opačný přístup, který o skoro třicet let později zvolil Mel Gibson ve svém velkokýči Umučení Krista. Žádné zpomalovačky, žádná obsese z bičování, žádná latina s aramejštinou (dobové jazyky vaše dílo automaticky nevylepší), Robert Powell je snad nejlepším Ježíšem, který se kdy objevil na filmovém plátně nebo televizní obrazovce. Má úžasné charisma a všechno, co říká, mu bez výhrad věříte. Rod Steiger jako Pilát lidský a ani nemusí dělat ony okázalosti typu mytí rukou. Anthony Quinn jako velekněz Kaifáš nepůsobí prvoplánovým dojmem jako u Gibsonovy verze a Nikodémovi v podání Laurence Oliviera netřeba hovořit - jedna z jeho životních rolí. Ale nejvíce mě uchvátil Ian McShane v roli Jidáše. Zde jde o výtečně napsanou postavu s tragickým rozměrem, žádný typický zrádce, jak si ho černobíle vykreslujeme. Takhle pokorné ježíšovské vyprávění nevzniklo ani předtím, ani potom, což potvrzuje civilní závěr bez jakéhokoli patosu, ke kterému tato látka obvykle svádí. Ježíš Nazaretský je mistrovské dílo, po jehož zhlédnutí budete mít nádherný pocit, že jste viděli něco neobvyklého. Chtěl bych si o téhle sérii někdy promluvit se Shushikou. Má vystudovanou teologii a věřím, že se mu tahle minisérie určitě líbila. *:)*
Ježíš Nazaretský (1977)
1 -5
reagovat

Witcher

Moje posledni verze Ciri, ze zaveru sagy. :)
751146
Moje [url=https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/92572075_10219318274020871_7312896723041386496_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=LAUVczOp8_YAX_SQ71r&_nc_ht=scontent.fprg2-1.fna&_nc_tp=7&oh=975e71f7f1ea9f700e58571047edb4ba&oe=5EB395EE]posledni verze[/url] Ciri, ze zaveru sagy. *:)*
Witcher
5 0
reagují: AndyKaufman, Snipsley
reagovat
reaguje na: Godlike
To ja zas davam i tri dily po sobě:D
751136
To ja zas davam i tri dily po sobě*:D*
751125
0 -1
reagovat

The Plot Against America

Tento nový seriál od HBO mě zaujal jak tématem, tak svým realistickým vyobrazením alternativní historie USA. Sice nevěřím, že by Charles Lindbergh v případě, že by se skutečně stal prezidentem, směřoval Ameriku k fašismu, ale podobné tendence by v Americké společnosti díky jeho silnému nacionalismu a snaze zachovat mír za každou cenu jistě posílili. Je zajímavé, že se na tento vývoj díváme z pohledu běžné židovské rodiny. Samotný seriál velice hezky ukazuje rozporuplné vnímání Lindbergha jako prezidenta a jeho politiky mezi samotnými židy na základě jejich politického zaměření. Někteří ho odsuzují a mají z něj strach. Jiní ho naopak otevřeně podpoří, protože stejně jako on odmítají, aby se Amerika zapojila do války v Evropě. Osobně jsem zvědavý, kam se děj posune a jestli zde dojde k útoku na Pearl Harbor, tak jako ve skutečnosti. 
Rovněž obsazení se dost povedlo a například Winona Ryder opět vypadá i přes svůj věk hodně dobře a její postava je od začátku sympatická. 
Moje hodnocení po čtyřech dílech: 8/10
751130
Tento nový seriál od HBO mě zaujal jak tématem, tak svým realistickým vyobrazením alternativní historie USA. Sice nevěřím, že by [spoiler]Charles Lindbergh[/spoiler] v případě, že by se skutečně stal [spoiler]prezidentem, směřoval Ameriku k fašismu[/spoiler], ale podobné tendence by v Americké společnosti díky jeho silnému nacionalismu a snaze zachovat mír za každou cenu jistě posílili. Je zajímavé, že se na tento vývoj díváme z pohledu běžné židovské rodiny. Samotný seriál velice hezky ukazuje rozporuplné vnímání [spoiler]Lindbergha jako prezidenta[/spoiler] a jeho politiky mezi samotnými židy na základě jejich politického zaměření. Někteří ho odsuzují a mají z něj strach. Jiní ho naopak otevřeně podpoří, protože stejně jako on odmítají, aby se Amerika zapojila do války v Evropě. Osobně jsem zvědavý, kam se děj posune a jestli zde dojde k útoku na Pearl Harbor, tak jako ve skutečnosti.  Rovněž obsazení se dost povedlo a například Winona Ryder opět vypadá i přes svůj věk hodně dobře a její postava je od začátku sympatická.  Moje hodnocení po čtyřech dílech: 8/10
The Plot Against America
1 -2
reagovat

Money Heist

Viděl jsem první díl a přislo mi to dost... meh? Je mi jasný, že je blbost to hodnotit po pilotu, ale já vůbec nemám chuť pouštět další díly 
751125
Viděl jsem první díl a přislo mi to dost... meh? Je mi jasný, že je blbost to hodnotit po pilotu, ale já vůbec nemám chuť pouštět další díly 
Money Heist
3 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
tu mam zrovna radsi jinde 
751106
tu mam zrovna radsi [url=https://youtu.be/VwAnsAUYnw4?t=190]jinde [/url]
751075
1 0
reagovat

Community

Byl jsem si vedom toho, ze tam od ctvrte sezony mel byt nejaky pokles v kvalite. Necekal jsem ale, ze pata sezona uz bude vpodstate nekoukatelna... 6 epizod a dost.
Zhruba prvni tri sezony to ale obcas fakt jede na hranici geniality...

A ted zpatky k Homelandu...
751093
Byl jsem si vedom toho, ze tam od ctvrte sezony mel byt nejaky pokles v kvalite. Necekal jsem ale, ze pata sezona uz bude vpodstate nekoukatelna... 6 epizod a dost. Zhruba prvni tri sezony to ale obcas fakt jede na hranici geniality... A ted zpatky k Homelandu...
Community
5 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jojo, jsou tam hodně cool věci. Nepopírám.
751079
Jojo, jsou tam hodně cool věci. Nepopírám.
751075
0 -1
reagovat

Devs

Ale zas některé jednotlivé záběry jsem si pouštěl i několikrát po sobě hlavně havárii
751075
Ale zas některé jednotlivé záběry jsem si pouštěl i několikrát po sobě [spoiler]hlavně havárii[/spoiler]
Devs
2 0
reagují: GuidoA., MarvinP
reagovat
reaguje na: MarvinP
proto cekam jak to dopadne, protoze na serialy kde je sice dobra cesta, ale na houby zaber nemam ani v karantene cas :D
751073
proto cekam jak to dopadne, protoze na serialy kde je sice dobra cesta, ale na houby zaber nemam ani v karantene cas *:D*
751042
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se