Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 17281 - 17300 Napsat příspěvek

Westworld S03E06

Tato epizoda mě sedla a ten konec se povedl. 8,5-9/10
752454
Tato epizoda mě sedla a ten konec se povedl. 8,5-9/10
Westworld S03E06
3 -3
reagovat

Homeland S08E11

Bojím se, že se jim nepodaří uzavřít všechny načrtnuté linky. Nicméně opět skvělá epizoda. 8,5-9/10
752453
Bojím se, že se jim nepodaří uzavřít všechny načrtnuté linky. Nicméně opět skvělá epizoda. 8,5-9/10
Homeland S08E11
1 -1
reagovat
reaguje na: connor
Jo, jedině asi ta animace. Něco jako Castlevania na Netflixu nebo něco ve stylu Astartes
752452
Jo, jedině asi ta animace. Něco jako Castlevania na Netflixu nebo něco ve stylu [url=https://www.youtube.com/watch?v=mfGPMJ8A0QY]Astartes[/url]
752449
0 -1
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Tady nejde o koule, to zadaptovat tak, aby si to zachovalo kvalitu, nejde.  Museli by na to vyhradit tak 20 let (kniha = sezona co 2 roky, pochybuji že by to šlo rychleji - ale co pak se stárnoucími herci?) a rozpočet by musel být nejméně 20 miliard dolarů (ano, čtete správně). Takže prostě nemožné, nikdo se do ničeho takového nepustí. Byla by to noční můra a nikdy by se jim peníze nevrátili. 
Co by se ovšem teoreticky mohlo stát je nějaká vykastrovaná adaptace jedné z knih. Ale to nikdo nechce.
Animovaná adaptace by možná při dostatečné vůli udělat šla, ale taky by to nebylo nic lehkého, mělo by to obrovský rozpočet a byl by to finanční propadák.
752449
Tady nejde o koule, to zadaptovat tak, aby si to zachovalo kvalitu, nejde.  Museli by na to vyhradit tak 20 let (kniha = sezona co 2 roky, pochybuji že by to šlo rychleji - ale co pak se stárnoucími herci?) a rozpočet by musel být nejméně 20 miliard dolarů (ano, čtete správně). Takže prostě nemožné, nikdo se do ničeho takového nepustí. Byla by to noční můra a nikdy by se jim peníze nevrátili.  Co by se ovšem teoreticky mohlo stát je nějaká vykastrovaná adaptace jedné z knih. Ale to nikdo nechce. Animovaná adaptace by možná při dostatečné vůli udělat šla, ale taky by to nebylo nic lehkého, mělo by to obrovský rozpočet a byl by to finanční propadák.
752446
2 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
Mezitím v alternativní realitě, kde Netflix ukázal, že má koule a zadaptoval nejlepší fantasy ságu

(Schválně jsem to poslal kámošovi, chvíli se radoval a po vysvětlení mě poslal do hajzlu:D)
752446
Mezitím v alternativní realitě, kde Netflix ukázal, že má koule a zadaptoval nejlepší [url=https://imgur.com/a/8t5jUpZ]fantasy ságu[/url] (Schválně jsem to poslal kámošovi, chvíli se radoval a po vysvětlení mě poslal do hajzlu*:D*)
3 0
reagují: connor
reagovat
reaguje na: Maverick
Dík, checknul jsem i jejich instagramy (jen holek samozřejmě) a vlastně žádný terno to zas není. Tak jsem si říkal, jestli to v pohybu bude lepší a kašlu na to. 
752435
Dík, checknul jsem i jejich instagramy (jen holek samozřejmě) a vlastně žádný terno to zas není. Tak jsem si říkal, jestli to v pohybu bude lepší a kašlu na to. 
752389
1 0
reagovat
reaguje na: departed
Videl som tri epizódy vrátane poslednej. Nie. mladí naleštení tupci,robia nejaké trápne sútaže jak z letného tábora, chvastaju sa koľko toho sundali a horekuju, že nemôžu mesiac zasunúť (mať ich starosti, amatéri). Navyše to skončí najviac blbo ako mohlo, ani kozy tam žiadna neukazuje, naopak je tam viac holých mužských zadkov ako by ti bolo milé. 
752389
Videl som tri epizódy vrátane poslednej. Nie. mladí naleštení tupci,robia nejaké trápne sútaže jak z letného tábora, chvastaju sa koľko toho sundali a horekuju, že nemôžu mesiac zasunúť (mať ich starosti, amatéri). Navyše to skončí najviac blbo ako mohlo, ani kozy tam žiadna neukazuje, naopak je tam viac holých mužských zadkov ako by ti bolo milé. 
752382
1 0
reagují: departed
reagovat

Witcher

Julian Alfred Pankratz, pravdepodobne predposledni kousek. Chci dat jeste Triss, ale pak si dam na nejakou chvili nejspis pauzu, protoze se budu muset venovat necemu jinemu. K Zaklinaci bych se ale moc rad potom vratil a dal dohromady i nejake vedlejsi postavy a pozdeji snad i vybrane sceny z knih. 
752387
[url=https://cdnb.artstation.com/p/assets/images/images/026/001/771/large/vojtech-camfrla-dandelion.jpg?1587579946]Julian Alfred Pankratz[/url], pravdepodobne predposledni kousek. Chci dat jeste Triss, ale pak si dam na nejakou chvili nejspis pauzu, protoze se budu muset venovat necemu jinemu. K Zaklinaci bych se ale moc rad potom vratil a dal dohromady i nejake vedlejsi postavy a pozdeji snad i vybrane sceny z knih. 
Witcher
6 0
reagovat
Sleduje někdo Too Hot to Handle na Netflixu? Jak moc kreténský to je? Ptám se konkrétně jestli to stojí za sledování kvůli těm dvacítkám tam? Pouze v případě, že bych se jeden z večerů hodně nudil. 
752382
Sleduje někdo Too Hot to Handle na Netflixu? Jak moc kreténský to je? Ptám se konkrétně jestli to stojí za sledování kvůli těm dvacítkám tam? Pouze v případě, že bych se jeden z večerů hodně nudil. 
2 -1
reagují: Maverick
reagovat

Bosch S6

Po tý pretentious čípovině Devs je to pohlazení na duši. Proč nemůže bejt víc takovejch pecek? Škoda, že už nás čeká jenom jedna sezóna.
752370
Po tý pretentious čípovině Devs je to pohlazení na duši. Proč nemůže bejt víc takovejch pecek? Škoda, že už nás čeká jenom jedna sezóna.
Bosch S6
3 -3
reagovat
reaguje na: Godlike
Hele tohle je přesně seriál pro tuhle pochmúrnou dobu a mega ti závidím, že to máš před sebou. :+

Strašná škoda, že to má spousta lidí zaškatulkováno jako chudého příbuzného Vikingů, to platilo možná pro hodnocení pilotů, ale tam jak Vikingové slábli, tak tohle šlo nahoru. 

Je to akční, svižný, zábavný s cool postavama a příběhem co není uplně na hovno. :+
752369
Hele tohle je přesně seriál pro tuhle pochmúrnou dobu a mega ti závidím, že to máš před sebou. *:+* Strašná škoda, že to má spousta lidí zaškatulkováno jako chudého příbuzného Vikingů, to platilo možná pro hodnocení pilotů, ale tam jak Vikingové slábli, tak tohle šlo nahoru.  Je to akční, svižný, zábavný s cool postavama a příběhem co není uplně na hovno. *:+*
752368
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Mám to v restech, po dokoukání páté řady Peaky Blinders mám tedy asi jasno, co dohonit.:+
752368
Mám to v restech, po dokoukání páté řady Peaky Blinders mám tedy asi jasno, co dohonit.*:+*
752367
0 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
V pátek je hlavně Last Kingdom! Přemýšlím že si kvůli tomu vezmu home office, oh wait. 8)
752367
V pátek je hlavně Last Kingdom! Přemýšlím že si kvůli tomu vezmu home office, oh wait. *8)*
752363
6 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: verbst
Tak pokud hodnotíš seriál jako celek, tak ano, je to málo.:D
Breaking Bad pro mě není až tak vysoko, má tam strašně hluchejch momentů, který mě taky nebavily, ale pořád je to jednoznačně milník v práci s postavama a celkovým vývojem. 

Wire a Sopranos jsou určitě lepší pro mě taky, ale nedovedu si představit to dávat do rovnice, když jsem to neviděl a nezažil to, k čemu to vede.

Pohoňkávat půjdu, díky, ale asi zvolím jinej materiál.:D
752364
Tak pokud hodnotíš seriál jako celek, tak ano, je to málo.*:D* Breaking Bad pro mě není až tak vysoko, má tam strašně hluchejch momentů, který mě taky nebavily, ale pořád je to jednoznačně milník v práci s postavama a celkovým vývojem.  Wire a Sopranos jsou určitě lepší pro mě taky, ale nedovedu si představit to dávat do rovnice, když jsem to neviděl a nezažil to, k čemu to vede. Pohoňkávat půjdu, díky, ale asi zvolím jinej materiál.*:D*
752362
2 -2
reagovat
Ta karanténa dává lidem zabrat, ale ja to chápu, Netflix teď vypouští hrozne s.acky... Teď jsem zkoušel ten nový dokument o podivných zvířatech a je to neskutečně trapné...
Snad mi v pátek nepose.ou After life druhou řadou...
752363
Ta karanténa dává lidem zabrat, ale ja to chápu, Netflix teď vypouští hrozne s.acky... Teď jsem zkoušel ten nový dokument o podivných zvířatech a je to neskutečně trapné... Snad mi v pátek nepose.ou After life druhou řadou...
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Godlike
Tak vzhledem k tomu, že jsem dal minimálně půlku řady furt to bylo o ničem a první řady ostatních seriálů zmíněných jsou dechberoucí a na míle jinde, tak jsem asi nebyl neinformovanej, ne?
OMG. :( Prdele s Tebou, fakt. :( Běž si pohoňkávat nad posterem Bernieho a neotravuj. Nereaguj. Bude klid.
752362
Tak vzhledem k tomu, že jsem dal minimálně půlku řady furt to bylo o ničem a první řady ostatních seriálů zmíněných jsou dechberoucí a na míle jinde, tak jsem asi nebyl neinformovanej, ne? OMG. *:(* Prdele s Tebou, fakt. *:(* Běž si pohoňkávat nad posterem Bernieho a neotravuj. Nereaguj. Bude klid.
752354
0 -14
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: verbst
A ty ses mi minule divil, že ti píšu, že píšeš neinformovaný srance, když hodnotíš seriál být "na míle vzdáleným tomu a tomu", když jsi ho neviděl.:D To nevymyslíš.:+
752354
A ty ses mi minule divil, že ti píšu, že píšeš neinformovaný srance, když hodnotíš seriál být "na míle vzdáleným tomu a tomu", když jsi ho neviděl.*:D* To nevymyslíš.*:+*
752346
11 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: verbst
Chápu tě. Přítelkyni jsem po pilotu a po čtvrtém dílu první řady musel vyloženě přemlouvat, aby se se mnou dívala dál :D

@Joker_George: Proboha Agenty nemyslíme, na to jsme tady moc staří, ne? :D 
752353
Chápu tě. Přítelkyni jsem po pilotu a po čtvrtém dílu první řady musel vyloženě přemlouvat, aby se se mnou dívala dál *:D* @Joker_George: Proboha Agenty nemyslíme, na to jsme tady moc staří, ne? *:D* 
752346
3 0
reagovat
reaguje na: Joker_George
Tohle. :))
752351
[url=https://www.csfd.cz/film/70084-policejni-odznak/komentare/]Tohle.[/url] *:))*
752350
1 -1
reagovat
reaguje na: Jardus
Jen ať se uklidním, že nejsem mimo. Tím SHIELD nemyslíte Agenty S.H.I.E.L.D., že ne? :D
752350
Jen ať se uklidním, že nejsem mimo. Tím SHIELD nemyslíte Agenty S.H.I.E.L.D., že ne? *:D*
752343
1 0
reagují: connor
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se