Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 17201 - 17220 Napsat příspěvek

Devs

Ve výsledku jsem spokojený. Po herecké stránce dobrý, vizuálně se na to kouká velmi dobře. Jen tomu příběhu se musí jít trochu naproti. Bavilo mě, ale nějakou velkou pecku v tom nevidím. Za mě sympatických 7,5-8/10.
752961
Ve výsledku jsem spokojený. Po herecké stránce dobrý, vizuálně se na to kouká velmi dobře. Jen tomu příběhu se musí jít trochu naproti. Bavilo mě, ale nějakou velkou pecku v tom nevidím. Za mě sympatických 7,5-8/10.
Devs
1 0
reagovat

Zákon gangu 5 série Venus van Dam

link

u téhle scény jsem brečel smíchy. Neskutečný. Hlavně Kim Coates to tam zabíjel. :D:D:D:D:D:D:D
752955
https://www.youtube.com/watch?v=IoBAzn1QmCo u téhle scény jsem brečel smíchy. Neskutečný. Hlavně Kim Coates to tam zabíjel. *:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D*
Zákon gangu 5 série Venus van Dam
1 -2
reagovat
reaguje na: xxendxx
Hura :D
752954
Hura *:D*
752945
0 -2
reagovat

The Last Kingdom S04

Má oblíbená středověká telenovela aneb Beverly Hills 910.
Je to vlastně pořád to samé pořád dokola, pokaždé když autorům příběh dospěje do stadia, kdy by mohla nastat výraznější změna stylu, tak stejně zatáhnou za ruční brzdu a vše vrátí do starých kolejí - ale mě to ani trochu nevadí, neb sledovat věčné putování Uthreda a jeho band of misfits po krajině skrze řadu bojů je pořád ohromná zábava.

Sice v každém díle zopakuje že chce jen získat zpět svůj rodný Bebbanburg, ale stejně funguje hlavně jako smyšlený heroický průvodce ranými dějinami Anglického Království, vždy jen letí tam kam ho mocné figury té doby postrčí, aby se mohl zúčastnit dalšího brutálního masakru, a dalšího politického pletichaření. Množství bitev na díl zhruba odpovídá celé série Hry o Trůny a to je krása, stejně tak jako to jak velmi schopně seriál driftuje na hraně reálně historičnosti a uvolněného braku.

Co začalo jako levnější parafráze na Vikingy svého předchůdce už dávno daleko překonalo. Ať už zajímavostí, zábavností, historickou věrností, a hlavně i mnohem lepší prací s postavami - skoro nikdo tu není vyloženě zloduch, žádné černobílé karikatury - víceméně u všech jde jasně vyčíst motivaci, dává smysl co dělají vzhledem k podmínkám v nichž jsou, a lze s nimi v mnohém sympatizovat (s přihlédnutím k tomu že narážení lidí na kůl je běžná dobová kratochvíle).
752946
Má oblíbená středověká telenovela aneb Beverly Hills 910. Je to vlastně pořád to samé pořád dokola, pokaždé když autorům příběh dospěje do stadia, kdy by mohla nastat výraznější změna stylu, tak stejně zatáhnou za ruční brzdu a vše vrátí do starých kolejí - ale mě to ani trochu nevadí, neb sledovat věčné putování Uthreda a jeho band of misfits po krajině skrze řadu bojů je pořád ohromná zábava. Sice v každém díle zopakuje že chce jen získat zpět svůj rodný Bebbanburg, ale stejně funguje hlavně jako smyšlený heroický průvodce ranými dějinami Anglického Království, vždy jen letí tam kam ho mocné figury té doby postrčí, aby se mohl zúčastnit dalšího brutálního masakru, a dalšího politického pletichaření. Množství bitev na díl zhruba odpovídá celé série Hry o Trůny a to je krása, stejně tak jako to jak velmi schopně seriál driftuje na hraně reálně historičnosti a uvolněného braku. Co začalo jako levnější parafráze na Vikingy svého předchůdce už dávno daleko překonalo. Ať už zajímavostí, zábavností, historickou věrností, a hlavně i mnohem lepší prací s postavami - skoro nikdo tu není vyloženě zloduch, žádné černobílé karikatury - víceméně u všech jde jasně vyčíst motivaci, dává smysl co dělají vzhledem k podmínkám v nichž jsou, a lze s nimi v mnohém sympatizovat (s přihlédnutím k tomu že narážení lidí na kůl je běžná dobová kratochvíle).
The Last Kingdom S04
6 -1
reagovat
<3 Chloe  8)
752945
<3 Chloe  *8)*
4 -1
reagují: mkubalikova
reagovat
do riti s vami :D
752940
do riti s vami *:D*
1 -2
reagovat
wormwood 
zbystril sem kdyz sem zaslech jmeno myho oblibenyho jmenovce ale jinak zivacka.
752914
wormwood  [url=https://66.media.tumblr.com/68b272736a981c875ea91d874ace11b1/tumblr_om2253QUzI1tlx9lyo1_1280.jpg]zbystril[/url] sem kdyz sem zaslech jmeno myho oblibenyho jmenovce ale jinak zivacka.
1 -2
reagovat
reaguje na: xxendxx
ok, a dost, taky to dam :D
752879
ok, a dost, taky to dam :D
752878
1 -2
reagovat

Too hot to handle

Po zdejším hypetrainu jsem naskočil taky, protože mladá na to chtěla koukat a celkem se bavím. Malej černoch vypadá jak Carlton z fresh prince :).  A ta Irka je tam asi omylem, ne?
752878
Po zdejším hypetrainu jsem naskočil taky, protože mladá na to chtěla koukat a celkem se bavím. Malej černoch vypadá jak Carlton z fresh prince :).  A ta Irka je tam asi omylem, ne?
Too hot to handle
1 -2
reagují: TedGeorge
reagovat

The Last Kingdom

je zpět a stejně dobrý jako vždy. :+

link :D
752843
je zpět a stejně dobrý jako vždy. *:+* [url=https://www.youtube.com/watch?v=-loDklmrbd0]link[/url] *:D*
The Last Kingdom
2 -1
reagovat
reaguje na: zahron
Tak to ja som mal zakruzkovany cely april :) Okrem toho este Bosch a Fargo .. ktore ale bohuzial presunuli.
752831
Tak to ja som mal zakruzkovany cely april :) Okrem toho este Bosch a Fargo .. ktore ale bohuzial presunuli.
752806
1 0
reagovat

Middleditch & Schwartz

Nemám rád improv a ve výsledku ani drtivou většinu live comedy, ale u tohohle jsem se místy solidně lámal. Tři díly na Netflixu, příjemný koukání na jedno odpoledne :+
752828
Nemám rád improv a ve výsledku ani drtivou většinu live comedy, ale u tohohle jsem se místy solidně lámal. Tři díly na Netflixu, příjemný koukání na jedno odpoledne *:+*
Middleditch & Schwartz
2 0
reagovat

Homeland finale

Byla to jizda, bude mi to chybet, ale zakoncili to, myslim si, dustojne. A uplny zaver takovy sikovny anti-cliffhanger - je to sice otevrene, ale dal bych tohle sledovat nechtel. :):+
752807
Byla to jizda, bude mi to chybet, ale zakoncili to, myslim si, dustojne. A uplny zaver takovy sikovny anti-cliffhanger - je to sice otevrene, ale dal bych tohle sledovat nechtel. *:)**:+*
Homeland finale
1 -1
reagovat
reaguje na: trimm
včera jsem zapnul netflix a vůbec jsem netušil že je další série, ještě jsem si musel pustit recap jestli jsem tuhle sérii už viděl nebo ne 8):D
752806
včera jsem zapnul netflix a vůbec jsem netušil že je další série, ještě jsem si musel pustit recap jestli jsem tuhle sérii už viděl nebo ne *8)**:D*
752740
0 0
reagují: trimm
reagovat

After Life 2. séria

Stále fajn, ale po skvelej jednotke to pôsobí už trochu ako nastavovaná kaša. V pomyselnom súboji druhých sérií tak celkom prekvapivo vychádza ako víťaz Gervaisov objav a najlepší kamoš Karl Pilkington, ktorý s druhou sériou Sick of It išiel kvalitatívne výrazne hore.
752800
Stále fajn, ale po skvelej jednotke to pôsobí už trochu ako nastavovaná kaša. V pomyselnom súboji druhých sérií tak celkom prekvapivo vychádza ako víťaz Gervaisov objav a najlepší kamoš Karl Pilkington, ktorý s druhou sériou Sick of It išiel kvalitatívne výrazne hore.
After Life 2. séria
1 -1
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Myslíš Wokňous 95?:D
752799
Myslíš Wokňous 95?*:D*
752780
0 -1
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Amen :+
752781
Amen *:+*
752772
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Pokud to nebylo zcela zřejmé, mluvil jsem konkrétně o Přátelích, kde je ten překlad místy opravdu tristní. V obecnější rovině jinak věřím, že se mohou vyskytnout jednotlivé případy, kdy je česká verze srovnatelně vtipná s originální, ale tipl bych si, že půjde spíš o výjimky - každopádně to je téma pro delší debatu, kterou jsem otvírat snad ani nechtěl... 8)
752780
Pokud to nebylo zcela zřejmé, mluvil jsem konkrétně o Přátelích, kde je ten překlad místy opravdu tristní. V obecnější rovině jinak věřím, že se mohou vyskytnout jednotlivé případy, kdy je česká verze srovnatelně vtipná s originální, ale tipl bych si, že půjde spíš o výjimky - každopádně to je téma pro delší debatu, kterou jsem otvírat snad ani nechtěl... *8)*
752776
7 -2
reagují: yeniczek
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Hele jo i ne. Já se třeba teď koukal na Kancl a jak je ta scéna kdy namísto Launch party zvou kvůli překlepu na Lunch párty, tak mi přijde hodně cool překlad Zahalovací párty místo Zahajovací, i ty navazující fórky byly dost cool. :D
752776
Hele jo i ne. Já se třeba teď koukal na Kancl a jak je ta scéna kdy namísto Launch party zvou kvůli překlepu na Lunch párty, tak mi přijde hodně cool překlad Zahalovací párty místo Zahajovací, i ty navazující fórky byly dost cool. *:D*
752772
0 -2
reagují: SeldomSeen
reagovat
reaguje na: Cinefil
Casting asi fajn, o dramaturgii by se dalo diskutovat, protože, a to především, překlad spoustu vtipů úplně zabil, spoustu ignoroval a některé snad vůbec ani nepochopil... Bez legrace, pokud vládnete angličtinou dostatečně, nostalgii stranou a dabingu dejte sbohem! 

P.S. Dotazník vyplněn.
752772
Casting asi fajn, o dramaturgii by se dalo diskutovat, protože, a to především, překlad spoustu vtipů úplně zabil, spoustu ignoroval a některé snad vůbec ani nepochopil... Bez legrace, pokud vládnete angličtinou dostatečně, nostalgii stranou a dabingu dejte sbohem!  P.S. Dotazník vyplněn.
752736
3 -1
reagují: Memphis, AndyKaufman
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se