Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 17181 - 17200 Napsat příspěvek
reaguje na: GuidoA.
Seš asi poprvý užitečnej, jsem nevěděl, že už je to venku.:D
753112
Seš asi poprvý užitečnej, jsem nevěděl, že už je to venku.*:D*
753111
6 -1
reagují: GuidoA.
reagovat
ze tady jeste nikdo neonanuje nad gangs of london mi je zahadou :D
753111
ze tady jeste nikdo neonanuje nad gangs of london mi je zahadou *:D*
6 0
reagují: Gonzi, Godlike
reagovat
reaguje na: Gonzi
První sérii jsem dal možná za dva dny. Druhou jsem nedokoukal. Pro mě to byl propastný rozdíl.
753102
První sérii jsem dal možná za dva dny. Druhou jsem nedokoukal. Pro mě to byl propastný rozdíl.
753094
3 -1
reagovat

Sex Education

Tak jsem o víkendu začal s první sérií Sex Education. Mám za sbou teda jen dva první díly, ale už takhle ze začátku je to super. No a když jsem včera ty první dva díly ukázal přítelkyni, s tím, že se na další budeme dívat už společně, tak mi řekla, že jsem našel super dívčí seriál
753099
Tak jsem o víkendu začal s první sérií Sex Education. Mám za sbou teda jen dva první díly, ale už takhle ze začátku je to super. No a když jsem včera ty první dva díly ukázal přítelkyni, s tím, že se na další budeme dívat už společně, tak mi řekla, že jsem našel super dívčí seriál
Sex Education
3 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Mně se bohužel první sérka líbila výrazně víc. Nějak jsem si z ní nepamatoval takové ty random linky jako "voják přestane hlídat loď a ztratí se", "Jack Ryan a kamarádi úspěšně přistanou na prezidentův palác a prostřílí se k němu" apod. Strašně často mi to přišlo moc "superhrdinské", což si z první řady fakt nevzpomínám. A asi v tom nejsem zrovna sám :D link
Jako seriál to mám ale rád a těším se na další řadu. :+
PS: JJ, taky jsem jel tohle a Office zaráz a taky jsem z toho nemohl :D paper seller by day, super soldier by night :D
753094
Mně se bohužel první sérka líbila výrazně víc. Nějak jsem si z ní nepamatoval takové ty random linky jako [spoiler]"voják přestane hlídat loď a ztratí se", "Jack Ryan a kamarádi úspěšně přistanou na prezidentův palác a prostřílí se k němu"[/spoiler] apod. Strašně často mi to přišlo moc "superhrdinské", což si z první řady fakt nevzpomínám. A asi v tom nejsem zrovna sám *:D* https://www.ratingraph.com/tv-shows/tom-clancy-s-jack-ryan-ratings-58091/ Jako seriál to mám ale rád a těším se na další řadu. *:+* PS: JJ, taky jsem jel tohle a Office zaráz a taky jsem z toho nemohl *:D* paper seller by day, super soldier by night *:D*
753087
5 0
reagují: HAL, Vardant
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jo, libilo se mi to vic jak prvni serie
753088
Jo, libilo se mi to vic jak prvni serie
753087
1 -1
reagovat

Jack Ryan s02

Dlouho jsem druhou řadu ignoroval a byla to tedy velká chyba. Protože je to parádní, skvěle obsazený, hodně akční a výpravný. Za tuhle produkci by se opravdu nestyděl áčkový film ještě nedávno. 
Vadila mi jenom linka s Roomi Rapace, která byla opravdu zbytečná. 
8/10 a další řadu si dám moc rád

Akorát je tedy divné se přes den dívat na Office a v noci na Jacka Ryana. Ale Krasinski je sympaťák a snaží se, je přesně v té fázi kariéry, kdy by mu měla přistát nějaká ta velká role. Na Mr. Fantastica, který 10 let potáhne MCU má prostě ideální předpoklady. :+
753087
Dlouho jsem druhou řadu ignoroval a byla to tedy velká chyba. Protože je to parádní, skvěle obsazený, hodně akční a výpravný. Za tuhle produkci by se opravdu nestyděl áčkový film ještě nedávno.  Vadila mi jenom linka s Roomi Rapace, která byla opravdu zbytečná.  8/10 a další řadu si dám moc rád Akorát je tedy divné se přes den dívat na Office a v noci na Jacka Ryana. Ale Krasinski je sympaťák a snaží se, je přesně v té fázi kariéry, kdy by mu měla přistát nějaká ta velká role. Na Mr. Fantastica, který 10 let potáhne MCU má prostě ideální předpoklady. *:+*
Jack Ryan s02
8 -2
reagují: Gonzi, TedGeorge
reagovat

Homeland S08E12

Tohle je konec, který mě k seriálu sedl. Čekal jsem ho srdceryvnější, ale ve výsledku jsem hodně spokojený. Je to dobré, napínavé a ten konec se povedl. A poslední scény mě vykouzlili úsměv na tváři. Více pak bude v recenzi. 8,5/10
753077
Tohle je konec, který mě k seriálu sedl. Čekal jsem ho srdceryvnější, ale ve výsledku jsem hodně spokojený. Je to dobré, napínavé a ten konec se povedl. A poslední scény mě vykouzlili úsměv na tváři. Více pak bude v recenzi. 8,5/10
Homeland S08E12
1 -1
reagovat

Westworld S03E07

Po posledních epizodách mě mrzí čím dál více, že tato řada nebude mít 10 epizod. 8/10
753076
Po posledních epizodách mě mrzí čím dál více, že tato řada nebude mít 10 epizod. 8/10
Westworld S03E07
2 -1
reagovat
reaguje na: verbst
a kdy bude 2. série ?
753069
a kdy bude 2. série ?
753062
1 0
reagovat

Hey, Mando!

Season Two 
1. Chapter One: The Search
2. Chapter Two: The Confrontation
3. Chapter Three: The Bounty
4. Chapter Four: The Republic
5. Chapter Five: The Loyalist
6. Chapter Six: The Sorcerer
7. Chapter Seven: The Return
8. Chapter Eight: The Empire
753062
[b]Season Two [/b] 1. [spoiler]Chapter One: The Search [/spoiler]2. [spoiler]Chapter Two: The Confrontation [/spoiler]3. [spoiler]Chapter Three: The Bounty [/spoiler]4. [spoiler]Chapter Four: The Republic [/spoiler]5. [spoiler]Chapter Five: The Loyalist [/spoiler]6. [spoiler]Chapter Six: The Sorcerer [/spoiler]7. [spoiler]Chapter Seven: The Return [/spoiler]8. [spoiler]Chapter Eight: The Empire[/spoiler]
Hey, Mando!
2 0
reagují: RainMakeR
reagovat

Oz

!!! Pořád hledím na novější seriály a takové klenoty přehlížím. Tohle je fakt pecka. Pak aspoň pozvolna přejdu na The Wire.
753058
!!! Pořád hledím na novější seriály a takové klenoty přehlížím. Tohle je fakt pecka. Pak aspoň pozvolna přejdu na The Wire.
Oz
3 0
reagují: xxendxx
reagovat

After Life S02

Stejně dobrý jako první série, jde se sice víc do depky, ale životní pravdy, moudra a humor se sypou z rukávu samy. Je i hezký, že se zbytečně netlačilo na pilu, co se týče Tonyho truchlení. Osobitý drámo s příjemně buranským britským humorem.
753057
Stejně dobrý jako první série, jde se sice víc do depky, ale životní pravdy, moudra a humor se sypou z rukávu samy. Je i hezký, že se zbytečně netlačilo na pilu, co se týče Tonyho truchlení. Osobitý drámo s příjemně buranským britským humorem.
After Life S02
1 -2
reagovat
reaguje na: Anabelle
Nebolo to Heroes? link
753055
Nebolo to Heroes? https://www.csfd.cz/film/224293-hrdinove/prehled/
753054
0 0
reagovat

Neznám název :(

Ahoj všem přátelům seriálů a filmů,
mám na vás prosbu. Před X lety jsem videl v televizi seriál o lidech se super schopnostmi, hlavní hrdinka měla sílu ovládat oheň (nebo tak něco). Vím, že tam byl nějaký profesor, který je všechny hledal, měl sebou malého kluka, který je dokázal zabít a vzít si jejich schopnosti ještě si pamatuji, že ve finální scéně ho k sobě pritiskla, jenže její síla byla větší než jeho a tím ho vlastně zničila. Už mi to. Hlavě leží několik měsíců a nemůžu na to přijít. Pomůže mi někdo, prosím?
753054
Ahoj všem přátelům seriálů a filmů, mám na vás prosbu. Před X lety jsem videl v televizi seriál o lidech se super schopnostmi, hlavní hrdinka měla sílu ovládat oheň (nebo tak něco). Vím, že tam byl nějaký profesor, který je všechny hledal, měl sebou malého kluka, který je dokázal zabít a vzít si jejich schopnosti ještě si pamatuji, že ve finální scéně ho k sobě pritiskla, jenže její síla byla větší než jeho a tím ho vlastně zničila. Už mi to. Hlavě leží několik měsíců a nemůžu na to přijít. Pomůže mi někdo, prosím?
Neznám název :(
0 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Jestli se ti libilo tohle, tak bych doporucoval Love Island (UK) :D
753031
Jestli se ti libilo tohle, tak bych doporucoval Love Island (UK) *:D*
752620
1 -2
reagovat
the final table je na urovni love is blind (4/10). vareni vubec nedavam ale s helenou rizzo bych se to naucil hned. k tomu bych zacal sprechtit portugalsky. na spanelstinu sem alergickej. 
753007
the final table je na urovni love is blind (4/10). vareni vubec nedavam ale s helenou rizzo bych se to naucil hned. k tomu bych zacal sprechtit portugalsky. na spanelstinu sem alergickej. 
1 0
reagovat
reaguje na: Sigi
Presne tak, dokonale nezaujímavé a divné, ešte tomu dám šancu, ale ďalšie časti budú musieť byť omnoho presvedčivejšie.
753000
Presne tak, dokonale nezaujímavé a divné, ešte tomu dám šancu, ale ďalšie časti budú musieť byť omnoho presvedčivejšie.
752974
2 0
reagovat
reaguje na: Sigi
Pri prvych riadkoch som len cumel, ze co to pises a az potom mi doslo, ze ide o nejaky novy spin-off.:D
752990
Pri prvych riadkoch som len cumel, ze co to pises a az potom mi doslo, ze ide o nejaky novy spin-off.*:D*
752974
1 -2
reagovat

Penny Dreadful

Ze zvědavosti jsem koukl na první díl. No, asi takhle. Jestli u mě kdysi pilot první série vyvolal napětí, strach a chuť sledovat další díly, tak tady jsem jen nevěřícně kroutil hlavou a při pár scénách se i zasmál. Což asi nebyl úmysl tvůrců. :o:- Nefunguje tam skoro nic a pár scén opravdu zdatně brousí hrany nechtěné parodie. Plus výměna Evičky Green, charismaťáka Daltona a i toho Hartnetta za ... Nathana Lanea a Natalie Dormer:o:D Na tom castu si mohli dát trochu víc záležet.
752974
Ze zvědavosti jsem koukl na první díl. No, asi takhle. Jestli u mě kdysi pilot první série vyvolal napětí, strach a chuť sledovat další díly, tak tady jsem jen nevěřícně kroutil hlavou a při pár scénách se i zasmál. Což asi nebyl úmysl tvůrců. *:o**:-* Nefunguje tam skoro nic a pár scén opravdu zdatně brousí hrany nechtěné parodie. Plus výměna Evičky Green, charismaťáka Daltona a i toho Hartnetta za ... Nathana Lanea a Natalie Dormer*:o**:D* Na tom castu si mohli dát trochu víc záležet.
Penny Dreadful
2 0
reagují: duro, Gorecki
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se