Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 17161 - 17180 Napsat příspěvek

Zákon gangu

Ty vole dojel jsem 6 sérii. Totálně masakroidní konec. A ted už si pouštím poslední sérii.
Fakt jsem hodně zvědav co se bude dít ...
753322
Ty vole dojel jsem 6 sérii. Totálně masakroidní konec. A ted už si pouštím poslední sérii. Fakt jsem hodně zvědav co se bude dít ...
Zákon gangu
3 0
reagovat
pro televizni mozna, coz ale vzhledem k tomu, ze to obsahuje jednu "web" serii a 3 animaky s litajicima velrybama nic moc neznamena :)
753285
pro televizni mozna, coz ale vzhledem k tomu, ze to obsahuje jednu "web" serii a 3 animaky s litajicima velrybama nic moc neznamena :)
5 -2
reagovat
reaguje na: HAL
Filoni to měl mít od začátku.
Filoni je totiž pro SWU to co Feige pro MCU
753280
Filoni to měl mít od začátku. Filoni je totiž pro SWU to co Feige pro MCU
753269
5 -1
reagovat
reaguje na: RidleyCrowe
Jo tak teď už to dává smysl. 
753275
Jo tak teď už to dává smysl. 
753268
1 0
reagovat

Last Kingdom s04

Tak je to pořád samozřejmě super :+ 

Tentokrát jsem měl plán si to šetřit a dát jednu epizodu týdně aaaaaand its gone. 

Co mne letos bavilo byl vývoj postav, u některých bych to opravdu nečekal. Jednu věc jsem samozřejmě obrečel. Tak zase za rok pacholci :+
753274
Tak je to pořád samozřejmě super *:+*  Tentokrát jsem měl plán si to šetřit a dát jednu epizodu týdně aaaaaand its gone.  Co mne letos bavilo byl vývoj postav, u některých bych to opravdu nečekal. Jednu věc jsem samozřejmě obrečel. Tak zase za rok pacholci *:+*
Last Kingdom s04
3 -1
reagovat

Clone Wars

Fakt doufám že Iger a všichni kolem něj půjdou doprdele a Star Wars přebere Filoni.
753269
Fakt doufám že Iger a všichni kolem něj půjdou doprdele a Star Wars přebere Filoni.
Clone Wars
9 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: do_Od
Tak ono to nie je úplne Netflix original. Spolupracujú s ESPN a tí to vydávajú postupne. Takže sa Netflix musel prispôsobiť. 

Ale tiež ma to štve. Velmi sa na to teším ale počkám si až to bude celé. 
753268
Tak ono to nie je úplne Netflix original. Spolupracujú s ESPN a tí to vydávajú postupne. Takže sa Netflix musel prispôsobiť.  Ale tiež ma to štve. Velmi sa na to teším ale počkám si až to bude celé. 
753246
2 0
reagují: do_Od
reagovat

Bojack Horseman podvodní díl

Tak jsem se dopracoval až sem a připomnělo mi to Pickle Ricka... Tolik zabavy a emoci ve dvaceti minutách... A ta pointa...:+
753252
Tak jsem se dopracoval až sem a připomnělo mi to Pickle Ricka... Tolik zabavy a emoci ve dvaceti minutách... A ta pointa...*:+*
Bojack Horseman podvodní díl
6 -1
reagovat
reaguje na: connor
Já si říkal proč je to na Lovecrafta tak politicky angažované a on v tom má prsty Peele. :)
753251
Já si říkal proč je to na Lovecrafta tak politicky angažované a on v tom má prsty Peele. *:)*
753237
6 -1
reagovat
reaguje na: connor

Lovecraft Country

WOW. Hodně dobrý !! :o:+
753249
WOW. Hodně dobrý !! *:o**:+*
Lovecraft Country
753237
3 0
reagovat

The Last Dance 1-4

Sere mě, že Netflix začíná kouskovat. Další balík epizod až v pondělí a další o dva týdny později. :-

Bokem toho ale neuvěřitelná paráda, a to i pro lidi, co nemaj rádi basket, Jordana viděli jen ve Space Jamu, a o historii Bulls nebo Chicaga ví kulové. To jen kdyby tu náhodou někdo chtěl sledovat něco opravdu dobrého a duchaplného a neztrácet čas u Tiger Kinga nebo Too Hot To Handle.
753246
Sere mě, že Netflix začíná kouskovat. Další balík epizod až v pondělí a další o dva týdny později. *:-* Bokem toho ale neuvěřitelná paráda, a to i pro lidi, co nemaj rádi basket, Jordana viděli jen ve Space Jamu, a o historii Bulls nebo Chicaga ví kulové. To jen kdyby tu náhodou někdo chtěl sledovat něco opravdu dobrého a duchaplného a neztrácet čas u Tiger Kinga nebo Too Hot To Handle.
The Last Dance 1-4
4 -2
reagují: RidleyCrowe
reagovat
753237
[url=https://www.youtube.com/watch?v=LWEASasO-tI]Lovecraft Country[/url]
8 -2
reagují: AndyKaufman, RainMakeR
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
ja sem to  rikal uz nekolikrat :)
753153
ja sem to  rikal uz nekolikrat :)
753058
0 0
reagovat

The Office s05e19 Golden Ticket

Willy Wonka epizoda je jedna z nejvtipnějších TV věcí co jsem kdy viděl :D
A zároveň i nejpravdivějších pro lidi pracující v nějaké větší firmě nebo korporátu. :D
753126
Willy Wonka epizoda je jedna z nejvtipnějších TV věcí co jsem kdy viděl *:D* A zároveň i nejpravdivějších pro lidi pracující v nějaké větší firmě nebo korporátu. *:D*
The Office s05e19 Golden Ticket
2 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Spoluproducentem je Cinemax (HBO), takže by to mělo být během pár měsíců i na něm a tedy potažmo na HBO GO.
753124
Spoluproducentem je Cinemax (HBO), takže by to mělo být během pár měsíců i na něm a tedy potažmo na HBO GO.
753123
0 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Já hlavně protože to nevidím na mnou placených platformách a na těch dalších jsem viděl jen hovězí kvalitu.
753123
Já hlavně protože to nevidím na mnou placených platformách a na těch dalších jsem viděl jen hovězí kvalitu.
753111
1 -1
reagují: speedy.mail
reagovat
reaguje na: Godlike
takze se nekoukas na mz live ;)
753122
takze se nekoukas na mz live *;)*
753112
3 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Jo, první série byla o třídu lepší. 
753119
Jo, první série byla o třídu lepší. 
753094
1 -2
reagovat
Asi proto, že nejsou EN/CZ/SK titulky. :)
Jinak bavili se o tom kluci zlehka v nejnovějším MZ Live.
753113
Asi proto, že nejsou EN/CZ/SK titulky. *:)* Jinak bavili se o tom kluci zlehka v nejnovějším MZ Live.
2 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Seš asi poprvý užitečnej, jsem nevěděl, že už je to venku.:D
753112
Seš asi poprvý užitečnej, jsem nevěděl, že už je to venku.*:D*
753111
6 -1
reagují: GuidoA.
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se