Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 17141 - 17160 Napsat příspěvek

Dark

Kouknul jsem na prvni dva dily a celkem zajimavy. Doufam, ze to nepujde do sracek - mate nekdo zkusenost a ma cenu pokracovat, vcetne druhe rady?
753672
Kouknul jsem na prvni dva dily a celkem zajimavy. Doufam, ze to nepujde do sracek - mate nekdo zkusenost a ma cenu pokracovat, vcetne druhe rady?
Dark
4 0
reagovat
reaguje na: Vardant
Teď koukám poslední díl. Jediného herce toho pilota znám ze Zone Blanche. Jako je to levnější, opravdu některé postavy potřebují facku ale má to svoji atmosféru, že zatím přes moje průměrné hodnocení jsem zvědavý na pokračování.
753671
Teď koukám poslední díl. Jediného herce toho pilota znám ze Zone Blanche. Jako je to levnější, opravdu některé postavy potřebují facku ale má to svoji atmosféru, že zatím přes moje průměrné hodnocení jsem zvědavý na pokračování.
753653
1 0
reagovat

Into the Night

Sice se těžko hledá nějaká sympatetická postava a každá by potřebovala místy proplesknout za to stupidní chování, tak i přesto mě to bavilo. 
Zajímavý námět, kratší stopáž dílů a napínavý závěr to hodně zachraňují.
753653
Sice se těžko hledá nějaká sympatetická postava a každá by potřebovala místy proplesknout za to stupidní chování, tak i přesto mě to bavilo.  Zajímavý námět, kratší stopáž dílů a napínavý závěr to hodně zachraňují.
Into the Night
1 0
reagují: okkac
reagovat
reaguje na: studo
Nemůžu si pomoct, ale když na mě poprvý vyskočil Tiger king na titulce Netflixu, tak jsem si myslel, že je to hranej seriál v hlavní roli s Michaelem Keatonem. Ale Cage bude.. dobrej :D
753599
Nemůžu si pomoct, ale když na mě poprvý vyskočil Tiger king na titulce Netflixu, tak jsem si myslel, že je to hranej seriál v hlavní roli s Michaelem Keatonem. Ale Cage bude.. dobrej *:D*
753598
4 0
reagovat
Told my son about the casting of CAGE as the TIGER KING and he closed his eyes and leaned his head back and quietly said “you don’t actually need to shoot it. The concept is enough” :D
753598
Told my son about the casting of CAGE as the TIGER KING and he closed his eyes and leaned his head back and quietly said “you don’t actually need to shoot it. The concept is enough” *:D*
7 0
reagují: yeniczek
reagovat

Bojack Horseman 3. Řada

Tech posledních pět destruktivních dílů patří k tomu nejlepšímu, co v seriálové tvorbě vzniklo. :+
753592
Tech posledních pět destruktivních dílů patří k tomu nejlepšímu, co v seriálové tvorbě vzniklo. *:+*
Bojack Horseman 3. Řada
5 -1
reagovat
reaguje na: okkac
No tak bobr nemá chybu :D:D .. pobavilo hodně 
753588
No tak bobr nemá chybu *:D**:D* .. pobavilo hodně 
753583
1 0
reagovat
reaguje na: speta.jr

Ty chuju bobrze a Jeż kurwa!

Mne podobnymi videi bavi nasi severni sousede
link
link
753583
Mne podobnymi videi bavi nasi severni sousede https://www.youtube.com/watch?v=YHyOTyTXXdA https://www.youtube.com/watch?v=79Vy01wIlPA
Ty chuju bobrze a Jeż kurwa!
753562
5 0
reagují: Sigi
reagovat
reaguje na: speta.jr
Ježiši to je geniální.:D:D
753580
Ježiši to je geniální.*:D**:D*
753562
1 0
reagovat

Too Hot To Handle S01E04-08

První tři díly jsem sledoval pod vlivem alkoholu, a hodně jsem se bavil. Zbyle díly jsem sledoval střízliví, a už to taková sranda nebyla. Neříkám, že to nemá své momenty, některé věci se opravdu povedly. Nicméně, účastníci této reality show mě dokázali, že v dnešní době je důležitější jak vypadáte, než co máte v hlavě. Lidská blbost v tomto seriálu neznala mezí. A proto to taky byla taková zábava. 7/10
753569
První tři díly jsem sledoval pod vlivem alkoholu, a hodně jsem se bavil. Zbyle díly jsem sledoval střízliví, a už to taková sranda nebyla. Neříkám, že to nemá své momenty, některé věci se opravdu povedly. Nicméně, účastníci této reality show mě dokázali, že v dnešní době je důležitější jak vypadáte, než co máte v hlavě. Lidská blbost v tomto seriálu neznala mezí. A proto to taky byla taková zábava. 7/10
Too Hot To Handle S01E04-08
5 0
reagovat
:D:D
753564
*:D**:D*
2 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
wtf is Peacock?

link
753562
wtf is Peacock? [url=https://www.youtube.com/watch?v=X8BX5Fr0KnY]https://www.youtube.com/watch?v=X8BX5Fr0KnY[/url]
753511
3 0
reagují: okkac, Godlike
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Zrovna začínám Rewatch.
Tohle nepotřebuje remake. Opravdu ne.

Bear McCreary na hrad!
753554
Zrovna začínám Rewatch. Tohle nepotřebuje remake. Opravdu ne. Bear McCreary na hrad!
753511
2 0
reagovat
Na Peacocku bude reboot Battlestar Galacticy.

Proč?
753511
Na Peacocku bude [url=https://deadline.com/2020/05/battlestar-galactica-michael-lesslie-showrunner-peacock-reboot-1202923668/]reboot Battlestar Galacticy[/url]. Proč?
4 0
reagují: speta.jr, verbst
reagovat

Too Hot To Handle S01E01-03

Úvod do antropologie. Je to tak blbé až je to směšné. Je mi jich upřímně líto. 
753499
Úvod do antropologie. Je to tak blbé až je to směšné. Je mi jich upřímně líto. 
Too Hot To Handle S01E01-03
8 0
reagovat

Harley Quinn S02E05

Prvá sólo epizóda s Batmanom. Neviem čo k tomu dodať. Snáď len toľko, že by mohli kľudne spraviť spinoff s Batmanom v tomto štýle. A za ten začiatok s pomrknutím na fanúšikov Snydera a haterov Johnsona plusový :+:D
753452
Prvá sólo epizóda s Batmanom. Neviem čo k tomu dodať. Snáď len toľko, že by mohli kľudne spraviť spinoff s Batmanom v tomto štýle. A za ten začiatok s pomrknutím na fanúšikov Snydera a haterov Johnsona plusový *:+**:D*
Harley Quinn S02E05
2 0
reagovat
reaguje na: Joker_George
Budeš:D  Ale z první na druhou bylo podle mě horší čekání. 
753360
Budeš*:D*  Ale z první na druhou bylo podle mě horší čekání. 
753359
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To jsem rád. Jen se bojím, že pak budu muset rok čekat. :D
753359
To jsem rád. Jen se bojím, že pak budu muset rok čekat. *:D*
753358
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Joker_George
Tak to se máš ve druhé na co těšit :+
753358
Tak to se máš ve druhé na co těšit *:+*
753351
4 0
reagují: Joker_George
reagovat

Kingdom

Mám za sebou první sérii Kingdom. Po první epizodě se to rozjede a díky šesti dílům není čas na vatu. Postavy se postupně prokreslují a určitě jsme neodhalili všechna tajemství. I ze zombie tematiky se vymáčklo pár originálních kapek. Plus prostředí středověké Koree je pro našince spíše neokoukané. A posledních deset minut vyvolalo víc napětí než celá bitva o Winterfell. Přičemž ještě není všemu konec...
753351
Mám za sebou první sérii [b]Kingdom[/b]. Po první epizodě se to rozjede a díky šesti dílům není čas na vatu. Postavy se postupně prokreslují a určitě jsme neodhalili všechna tajemství. I ze zombie tematiky se vymáčklo pár originálních kapek. Plus prostředí středověké Koree je pro našince spíše neokoukané. A posledních deset minut vyvolalo víc napětí než celá bitva o Winterfell. Přičemž ještě není všemu konec...
Kingdom
4 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se