Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 17081 - 17100 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
:+
takto nejak to už budú dva roky čo sa mi nechcelo pustit do učenia na štátnice, tak som si zapol prvú sériu, potom aj druhú a na učenie mi ostalo asi 3 dni
doteraz ani moc neviem o čom ten seriál bol, a jak som zoštátnicoval ale každopádne už musím niekdy dohnať aj tretiu sériu
ten seriál má svoje čaro (minimálne prvá séria)
a beltramiho 
754258
*:+* takto nejak to už budú dva roky čo sa mi nechcelo pustit do učenia na štátnice, tak som si zapol prvú sériu, potom aj druhú a na učenie mi ostalo asi 3 dni doteraz ani moc neviem o čom ten seriál bol, a jak som zoštátnicoval ale každopádne už musím niekdy dohnať aj tretiu sériu ten seriál má svoje čaro (minimálne prvá séria) a beltramiho 
754174
3 0
reagovat
reaguje na: pytlik
Já tohle četl všechno, plus něco navíc, kniha má pak ještě druhý díl, jenž česky zatím nevyšel link a jenž je takovým dovětkem za třetí řadou a rozloučení s postavami napříč seriálem, obě knihy pak nejlépe fungují dohromady právě s tři roky starou sérií a také lehce nastřelují možné budoucí pokračování, ze kterého člověku naskakuje husí kůže když si uvědomí, že ženští démoni ze sumerské mytologie mají vždy své mužské protějšky, navíc změna časové linii by umožnila Lynchovy nebývale si hrát a experimentovat, co ještě obrazovka snese a diváky tak přivést do extáze. Škoda že to bohužel už asi nevznikne.
754218
Já tohle četl všechno, plus něco navíc, kniha má pak ještě druhý díl, jenž česky zatím nevyšel https://twinpeaks.fandom.com/wiki/Twin_Peaks:_The_Final_Dossier a jenž je takovým dovětkem za třetí řadou a rozloučení s postavami napříč seriálem, obě knihy pak nejlépe fungují dohromady právě s tři roky starou sérií a také lehce nastřelují možné budoucí pokračování, ze kterého člověku naskakuje husí kůže když si uvědomí, že ženští démoni ze sumerské mytologie mají vždy své mužské protějšky, navíc změna časové linii by umožnila Lynchovy nebývale si hrát a experimentovat, co ještě obrazovka snese a diváky tak přivést do extáze. Škoda že to bohužel už asi nevznikne.
754212
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Příjemnou zábavu! :+ Naprosto souhlasím s tím, že je to nejlépe sledovat v pozdějších hodinách. Sám jsem to tedy viděl jen jednou, v televizi tuším pred nějakými dvaceti lety, ale tu atmosféru si vybavuji zcela živě i dnes.  A shodou okolností jsem si zrovna minulý týden udělal radost soundtrackem na limited edition LP... :)
754217
Příjemnou zábavu! *:+* Naprosto souhlasím s tím, že je to nejlépe sledovat v pozdějších hodinách. Sám jsem to tedy viděl jen jednou, v televizi tuším pred nějakými dvaceti lety, ale tu atmosféru si vybavuji zcela živě i dnes.  A shodou okolností jsem si zrovna minulý týden udělal radost soundtrackem na limited edition LP... *:)*
754174
5 0
reagují: HAL
reagovat

Twin Peaks

Twin Peaks je boží a viděl jsem ho už několikrát :+ Četl jste někdo tu poslední knížku? Tyhle doprovodný věci nevyhledávám a nečtu ale vyhrál jsem jí na csfd a bylo to skvělý :+
754212
Twin Peaks je boží a viděl jsem ho už několikrát *:+* Četl jste někdo tu poslední [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/twin-peaks-tajna-historie-twin-peaks-321555]knížku[/url]? Tyhle doprovodný věci nevyhledávám a nečtu ale vyhrál jsem jí na csfd a bylo to skvělý *:+*
Twin Peaks
2 -1
reagují: CAPS_LOCK
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
jj, moje seriálová srdcovka, která mě pokaždé dostane a u které si pokaždé pobrečím link navíc taky jediná věc, která mě přinutila vrazit prachy do vedlejších produktů jako doprovodné knihy nebo luxusní blůčko. Letos už jsem i díky karanténě viděl dvakrát a minimálně ještě jednou do konce roku uvidím :+
754210
jj, moje seriálová srdcovka, která mě pokaždé dostane a u které si pokaždé pobrečím https://www.youtube.com/watch?v=4Kx9kYD3qpo, navíc taky jediná věc, která mě přinutila vrazit prachy do vedlejších produktů jako doprovodné knihy nebo luxusní blůčko. Letos už jsem i díky karanténě viděl dvakrát a minimálně ještě jednou do konce roku uvidím *:+*
754174
2 -2
reagovat
jj, Twin Peaks je nejvic, byl sem tim serialem kdysi vylozene posedlej a znam ho nazpamet :D
754204
jj, Twin Peaks je nejvic, byl sem tim serialem kdysi vylozene posedlej a znam ho nazpamet :D
3 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Je to uzasne
754200
Je to uzasne
754174
4 -1
reagovat
reaguje na: duro
Nezda, tiez som to tu pisal.:+
754178
Nezda, tiez som to tu pisal.*:+*
754171
7 -2
reagovat

Twin Peaks

V noci jsem rozkoukal jeden z nejlegendárnějších seriálů všech dob a musím říct že hned první 90 minutová epizoda jedna z nejkvalitnějších a nejkouzelnějších věci co jsem kdy viděl. Neskutečná poetika. Husí kůže jako prase už od znělky. :D

Byl jsem idiot že jsem s tím nezačal dřív. Atmoškou přesně seriál na noční sledování. Akorát se docela bavím jak to stylizací vykradlo mě oblíbené Killing US. První 2 řady Killingu, u třetí jsem to pro nezabavnost zalomil.
754174
V noci jsem rozkoukal jeden z nejlegendárnějších seriálů všech dob a musím říct že hned první 90 minutová epizoda jedna z nejkvalitnějších a nejkouzelnějších věci co jsem kdy viděl. Neskutečná poetika. Husí kůže jako prase už od znělky. *:D* Byl jsem idiot že jsem s tím nezačal dřív. Atmoškou přesně seriál na noční sledování. Akorát se docela bavím jak to stylizací vykradlo mě oblíbené Killing US. První 2 řady Killingu, u třetí jsem to pro nezabavnost zalomil.
Twin Peaks
11 -1
reagovat
Zdá sa to len mne, alebo Better Call Saul v tej novej sezóne už solídne splachuje aj Breaking Bad? Je to ohromne zábavná scenáristika a character development Jimmyho / Saula a hlavne Mikea je minimálne tak vymakaný ako u Walta a Jesseho.
754171
Zdá sa to len mne, alebo Better Call Saul v tej novej sezóne už solídne splachuje aj Breaking Bad? Je to ohromne zábavná scenáristika a character development Jimmyho / Saula a hlavne Mikea je minimálne tak vymakaný ako u Walta a Jesseho.
11 -2
reagují: Gorecki
reagovat

The Eddy

Tohle není další Whiplash nebo La La Land z Paříže. A přistupovat tak k seriálu by byla velká škoda. Seriál má své velké osobní kouzlo. Je zajímavý v jakém prostředí se odehrává(muslimové, přistěhovalci, drogově závislí), tempem kdy je každá epizoda věnovaná jedné postavě a na pozadí toho běží hlavní příběh. Či né úplně sympatickými postavy. Má to krásně napsané postavy, výbornou hudbu(a to jazz zrovna nemiluji), atmosféru a skvělé herce. Příběh trochu v prostřední části pokulhává, pár logických lapsů by se taky našlo. A určitě by šlo krátit o jednu nebo dvě epizody. Seriál mi dost sympatický a líbil se mi. 8/10
754164
Tohle není další Whiplash nebo La La Land z Paříže. A přistupovat tak k seriálu by byla velká škoda. Seriál má své velké osobní kouzlo. Je zajímavý v jakém prostředí se odehrává(muslimové, přistěhovalci, drogově závislí), tempem kdy je každá epizoda věnovaná jedné postavě a na pozadí toho běží hlavní příběh. Či né úplně sympatickými postavy. Má to krásně napsané postavy, výbornou hudbu(a to jazz zrovna nemiluji), atmosféru a skvělé herce. Příběh trochu v prostřední části pokulhává, pár logických lapsů by se taky našlo. A určitě by šlo krátit o jednu nebo dvě epizody. Seriál mi dost sympatický a líbil se mi. 8/10
The Eddy
3 -1
reagovat
Taky dekuju
754163
Taky dekuju
2 -1
reagovat
reaguje na: Joker_George
Díky. Tu herečku jsem právě nepobral, myslel jsem, že je to známá postava nebo tak něco. 
754159
[spoiler]Díky. Tu herečku jsem právě nepobral, myslel jsem, že je to známá postava nebo tak něco. [/spoiler]
754157
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak to všechno mi asi bylo jasné už po samotném finále. :D Každopádně díky. 
754157
Tak to všechno mi asi bylo jasné už po samotném finále. *:D* Každopádně díky. 
754150
1 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Joker_George

Kingdeom 2. řada

Tak ohledně té osoby na konci, tak to je jen slavná korejská herečka, takže to není žádná postava, co už tam byla a ten záběr na ni byl jen kvuli tomu.
Ten virus v dítěti byl, ale napadají mozek, takže jen čekal, až se víc vyvine. 
A celé to smrdí tím, že někdo tahá za nitky a ty kytky schválně vysazuje, aby způsobil chaos.

Víc záhad tam myslím nebylo:D
754150
[spoiler]Tak ohledně té osoby na konci, tak to je jen slavná korejská herečka, takže to není žádná postava, co už tam byla a ten záběr na ni byl jen kvuli tomu. Ten virus v dítěti byl, ale napadají mozek, takže jen čekal, až se víc vyvine.  A celé to smrdí tím, že někdo tahá za nitky a ty kytky schválně vysazuje, aby způsobil chaos. [/spoiler] Víc záhad tam myslím nebylo*:D*
Kingdeom 2. řada
754148
4 0
reagují: Joker_George
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Podle mě byl závěr spíš tajemný a vyvolal otázky. A hlavně dokázal nalákat na další řadu. :+ Ale klidně si hypotézy vyslechnu, sám jsem je nehledal. 
754148
Podle mě byl závěr spíš tajemný a vyvolal otázky. A hlavně dokázal nalákat na další řadu. *:+* Ale klidně si hypotézy vyslechnu, sám jsem je nehledal. 
754141
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Bojack Horseman 4x11

OK, na začátku této řady mi ta zápletka moc neseděla, ale ta jeji závěrečná pointa v tomto emocemi nabytém díle.. Jeden z nejlepších dílů.
754145
OK, na začátku této řady mi ta zápletka moc neseděla, ale ta jeji závěrečná pointa v tomto emocemi nabytém díle.. Jeden z nejlepších dílů.
Bojack Horseman 4x11
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Co přesně jste nepochopili? Četl jsem teorie, jestli chcete shrnout:D
754141
Co přesně jste nepochopili? Četl jsem teorie, jestli chcete shrnout*:D*
754115
2 0
reagují: Joker_George
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já ho nepochopil určitě.:D
754137
Já ho nepochopil určitě.*:D*
754115
2 -1
reagovat

Kingdom s02

Tak finále teda epický a krvavý, nekecali jste :D Ještě jak na sobě měli ta bílá kimona, aby to just vyniklo. Nechci to stavět proti Hře o Trůny, rozsahem a ambicemi, je to na jednotkách procent. Ale mělo to něco, co GoT ne a v klidu mít mohl... Neskutečnej seriál, funkční jak politika, lekačky i ta přepálená akce.

Jenom mi teda přišel zbytečnej cliffhanger, buď jsem ho nepochopil nebo byl prostě jenom nezajímavej. 

9/10
754115
Tak finále teda epický a krvavý, nekecali jste *:D* Ještě jak na sobě měli ta bílá kimona, aby to just vyniklo. Nechci to stavět proti Hře o Trůny, rozsahem a ambicemi, je to na jednotkách procent. Ale mělo to něco, co GoT ne a v klidu mít mohl... Neskutečnej seriál, funkční jak politika, lekačky i ta přepálená akce. Jenom mi teda přišel zbytečnej cliffhanger, buď jsem ho nepochopil nebo byl prostě jenom nezajímavej.  [b]9/10[/b]
Kingdom s02
3 0
reagují: (=LIFTY=), Godlike
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se