Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 16981 - 17000 Napsat příspěvek
Je to výborný všechno, zatím snad nejlepší série vůbec.
755939
Je to výborný všechno, zatím snad nejlepší série vůbec.
3 -4
reagovat
reaguje na: do_Od
Hele já bych řek, že fakt jo. 
755932
Hele já bych řek, že fakt jo. 
755929
2 -2
reagovat
Lepší než ten předminulý? To jde?
755929
Lepší než ten předminulý? To jde?
2 -2
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Vardant
No, to teda. Minimálně.:+:+
755928
No, to teda. Minimálně.*:+**:+*
755921
2 -1
reagovat

Rick and Morty

Nejlepší díl min. za celou sezónu? :o:+
755921
Nejlepší díl min. za celou sezónu? *:o**:+*
Rick and Morty
3 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: duro
Já vím, já to taky dokoukal :-)

A to, co jsem napsal jsem myslel vážně, někde v polovině té série to bylo tak nedějové a formalistické, že to balancovalo na hraně nějakého videoartu, co promítají v galeriích. Akorát to mělo rozpočet jako drahej seriál. Strašně jsem si to užíval. Ale připadá mi, že pokud to obnoví, budou se snažit to trochu krotit. Takže to, co mě na tom rajcovalo nejvíc, jak divný a jiný to je, se už asi nevrátí...
755885
Já vím, já to taky dokoukal :-) A to, co jsem napsal jsem myslel vážně, někde v polovině té série to bylo tak nedějové a formalistické, že to balancovalo na hraně nějakého videoartu, co promítají v galeriích. Akorát to mělo rozpočet jako drahej seriál. Strašně jsem si to užíval. Ale připadá mi, že pokud to obnoví, budou se snažit to trochu krotit. Takže to, co mě na tom rajcovalo nejvíc, jak divný a jiný to je, se už asi nevrátí...
755858
3 -4
reagovat
reaguje na: Spazz
Toho co píšeš jsem si také všiml. A trochu jasnější směr by tomu neškodil. To co jsem napsal je možná už moc. Ale úplně si dokážu představit jak by si pak dělali srandu z toho, že prezident vyhlásil někomu válku přes twitter. :D 
755862
Toho co píšeš jsem si také všiml. A trochu jasnější směr by tomu neškodil. To co jsem napsal je možná už moc. [spoiler]Ale úplně si dokážu představit jak by si pak dělali srandu z toho, že prezident vyhlásil někomu válku přes twitter.[/spoiler] *:D* 
755845
1 -1
reagovat
reaguje na: MarvinP
Ja som Hannibala nakoniec dal celého, po rokoch som sa vrátil k nedopozeranej tretej sérii (keď už bola na Netflixe, dokonca aj dabovaná) a ono to v skutočnosti nabralo zase normálne príčetný dej.
755858
Ja som Hannibala nakoniec dal celého, po rokoch som sa vrátil k nedopozeranej tretej sérii (keď už bola na Netflixe, dokonca aj dabovaná) a ono to v skutočnosti nabralo zase normálne príčetný dej.
755806
4 -1
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: DarkSith
Nic takoveho nikde ani nepisu, takovy nesmysl by snad v zivote nikoho nenapadl. Jde mi o to, ze v te epizode neni vpodstate nijak vystavene zadne realne drama a – ted se opakuju – pusobi to proste jako jen jedna z dalsich patalii tech postav, ktera pak z niceho nic ale skonci a nic dalsiho uz po ni nenasleduje. Mne osobne ani trochu behem sledovani neprislo, ze by se tentokrat hralo o neco vic.. Zase – jo, na papire se tam dejou trochu zasadnejsi veci, ale podane je to uplne stejne nezucastnenou formou jako vzdy. Je to odvypravene stylem, ktery vylozene zadoni, aby to slo v normalni televizi po nejake dvoutydenni pauze, kde by lidi nekolikrat denne masirovala proma ve stylu: "Prichazi epicke finale Space Force!!! Na generala Nairda ceka Sofiina volba!!! Osud sveta je v jeho rukou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" 
Teprve pak bych mozna pri sledovani prikladal tomu deji nejakou vahu... Remeslne by to ale stejne imo uspokojilo malokoho...
755845
Nic takoveho nikde ani nepisu, takovy nesmysl by snad v zivote nikoho nenapadl. Jde mi o to, ze v te epizode neni vpodstate nijak vystavene zadne realne drama a – ted se opakuju – pusobi to proste jako jen jedna z dalsich patalii tech postav, ktera pak z niceho nic ale skonci a nic dalsiho uz po ni nenasleduje. Mne osobne ani trochu behem sledovani neprislo, ze by se tentokrat hralo o neco vic.. Zase – jo, na papire se tam dejou trochu zasadnejsi veci, ale podane je to uplne stejne nezucastnenou formou jako vzdy. Je to odvypravene stylem, ktery vylozene zadoni, aby to slo v normalni televizi po nejake dvoutydenni pauze, kde by lidi nekolikrat denne masirovala proma ve stylu: [spoiler]"Prichazi epicke finale Space Force!!! Na generala Nairda ceka Sofiina volba!!! Osud sveta je v jeho rukou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"  [/spoiler]Teprve pak bych mozna pri sledovani prikladal tomu deji nejakou vahu... Remeslne by to ale stejne imo uspokojilo malokoho...
755839
1 -2
reagují: DarkSith
reagovat
me to bavi, ale vadi mi stopaz.... 20-25 minut by uplne stacilo
755843
me to bavi, ale vadi mi stopaz.... 20-25 minut by uplne stacilo
2 0
reagovat
reaguje na: Spazz
Podle mě by bylo dost nečekané, kdyby se to ve finále vyhrotilo a astronauti ze Space Force a ti Číňané by se mezi sebou na měsíci regulárně pozabíjeli a to by vedlo pomalu ke třetí světové válce.   ;)
755839
[spoiler]Podle mě by bylo dost nečekané, kdyby se to ve finále vyhrotilo a astronauti ze Space Force a ti Číňané by se mezi sebou na měsíci regulárně pozabíjeli a to by vedlo pomalu ke třetí světové válce.   [/spoiler]*;)*
755828
1 -4
reagují: Spazz
reagovat

Space Force

Za me nakonec minimalne dramaturgicky docela fail.... V jednotlivostech fajn, tahne se to na takovych nejakych "vubec mi nevadi travit u toho cas, ale z vlastni iniciativy to urcite nikomu doporucovat nebudu" 6 - 7/10. 
Prislo mi ale, ze na tom konci nebyla vubec zadna eskalace.. Fakt to proste nema zadnym smerem jasneji vyhraneny ksicht, coz vede k tomu, ze i kdyz se v posledni epizode treba deji nominalne trochu "osudovejsi" veci, diky te predesle bezpohlavnosti by to uplne klidne mohla byt proste jenom dalsi z jednoepizodnich patalii....Vzhledem k tomu, o cem se v tom serialu polovinu casu bavi, si ale rikam, ze to byl nejaky meta- zamer... Na kazdy pad jsem byl ale beze srandy dost prekvapeny, kdyz jsem videl, ze dalsi epizoda uz tam neni.
755828
Za me nakonec minimalne dramaturgicky docela fail.... V jednotlivostech fajn, tahne se to na takovych nejakych "vubec mi nevadi travit u toho cas, ale z vlastni iniciativy to urcite nikomu doporucovat nebudu" 6 - 7/10.  Prislo mi ale, ze na tom konci nebyla vubec zadna eskalace.. Fakt to proste nema zadnym smerem jasneji vyhraneny ksicht, coz vede k tomu, ze i kdyz se v posledni epizode treba deji nominalne trochu "osudovejsi" veci, diky te predesle bezpohlavnosti by to uplne klidne mohla byt proste jenom dalsi z jednoepizodnich patalii....Vzhledem k tomu, o cem se v tom serialu polovinu casu bavi, si ale rikam, ze to byl nejaky meta- zamer... Na kazdy pad jsem byl ale beze srandy dost prekvapeny, kdyz jsem videl, ze dalsi epizoda uz tam neni.
Space Force
1 -3
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Tak to by mě naštvalo. 
755824
Tak to by mě naštvalo. 
755822
2 -1
reagovat
reaguje na: DarkSith
Moc bych na dalsi serii nesazel...
755822
Moc bych na dalsi serii nesazel...
755820
2 -2
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: AndyKaufman

Space Force

Seriál mě taky bavil a když přišel desátý díl, který skončil otevřeně tak jsem chvilku marně čekal, že bude díl další. Je škoda, že si na další sérii musíme počkat. 
755820
Seriál mě taky bavil a když přišel desátý díl, který skončil otevřeně tak jsem chvilku marně čekal, že bude díl další. Je škoda, že si na další sérii musíme počkat. 
Space Force
755805
2 -1
reagují: TedGeorge
reagovat

Defending Jacob

Dobrá minisérie. Neříkám výborná, ale dobrá je. Asi největší problém je, že nenabídne nic převratného. Solidní detektivní příběh se zaměřením na osobní rovinu. Po herecké stránce velmi dobré( J.K. Simmons je herecký démon a to má jen cameo roli, Chris Evans znovu předvádí že není jen Steve Rogers). Ze začátku jsem bojoval s tím, že to působí celé odtažitě, chladně a "jakoby bez emocí", které bych v dané situaci čekal. To je pak v průběhu děje vysvětleno. Má to svižné tempo, zvraty, jenž nepřekvapí, ale hloupé to není. Apple TV sází na zajímavé projekty, ale chybí opravdu krůček, aby vytvořily něco výraznějšího a zapamatovatelnějšího. 7-7,5/10
755816
Dobrá minisérie. Neříkám výborná, ale dobrá je. Asi největší problém je, že nenabídne nic převratného. Solidní detektivní příběh se zaměřením na osobní rovinu. Po herecké stránce velmi dobré( J.K. Simmons je herecký démon a to má jen cameo roli, Chris Evans znovu předvádí že není jen Steve Rogers). Ze začátku jsem bojoval s tím, že to působí celé odtažitě, chladně a "jakoby bez emocí", které bych v dané situaci čekal. To je pak v průběhu děje vysvětleno. Má to svižné tempo, zvraty, jenž nepřekvapí, ale hloupé to není. Apple TV sází na zajímavé projekty, ale chybí opravdu krůček, aby vytvořily něco výraznějšího a zapamatovatelnějšího. 7-7,5/10
Defending Jacob
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Hannibal byl hodně zajímavej úkaz. Zvlášť ta poslední sezóna, co jí už skoro nikdo nedával, protože se totálně topila v polosnovejch, poloabstraktních symbolickejch sekvencích... chtěl bych to vidět, pokud by to dál hnali tímhle bizarním směrem.
755806
Hannibal byl hodně zajímavej úkaz. Zvlášť ta poslední sezóna, co jí už skoro nikdo nedával, protože se totálně topila v polosnovejch, poloabstraktních symbolickejch sekvencích... chtěl bych to vidět, pokud by to dál hnali tímhle bizarním směrem.
755792
3 -1
reagují: duro
reagovat

Space Force

Tak mne po konečném dílů nakonec hodně mrzelo, že si to jede jenom 10 dílů a ne přes 20 jako Office. Není to nic geniálního , ale 8/10 a srdcovka. 
Orville jsem zpočátku plácnul kvůli počátečnímu přijetí, ale ono je to v žánru hodně podobné. Třeba díly 5 a 6 jsou jak vystřižené z Orville Universa.
Nečekaně silně to pak bylo v satirické rovině, jako Musk byl geniální. To byla jeho nejlepší kritika co jsem kdy viděl.  Na konci to vytáhlo dost silný děj, kdene fakt zajímá co dál. :)
755805
Tak mne po konečném dílů nakonec hodně mrzelo, že si to jede jenom 10 dílů a ne přes 20 jako Office. Není to nic geniálního , ale [b]8/10[/b] a srdcovka.  Orville jsem zpočátku plácnul kvůli počátečnímu přijetí, ale ono je to v žánru hodně podobné. Třeba díly 5 a 6 jsou jak vystřižené z Orville Universa. Nečekaně silně to pak bylo v satirické rovině, jako Musk byl geniální. To byla jeho nejlepší kritika co jsem kdy viděl.  Na konci to vytáhlo dost silný děj, kdene fakt zajímá co dál. *:)*
Space Force
2 -2
reagují: DarkSith
reagovat
Hannibala si vzal Netflix... Jste pro oziveni nebo ne?
755792
Hannibala si vzal Netflix... Jste pro oziveni nebo ne?
1 -3
reagují: MarvinP
reagovat
Ak je dabing kvalitný, tak prečo nie. Vždy je to o kvalite. Napríklad tie animáky, ktoré chodia s dabingom už do kina potrebujú mať dabing kvalitný a väčšinou si to štúdio postráži. Množstvo seriálov má dobrý dabing. Niekedy aj lepší ako originál. Simpsonovci sú dokonalý príklad. Keď som raz skúšal originál, tak mi skoro odstrelilo uši. Osobne si púšťam aj vianočné klasiky radšej s dabingom, či už Sám doma alebo Vianočné prázdniny. Párkrát som videl aj originál, ale nebolo to ono.
Bohužiaľ, väčšina dabingu za moc nestojí. Môže za to aj fakt, že sa to robí strašne narýchlo a nielen dabing ako taký, ale aj finálny mix je často úplne domrvený.
755781
Ak je dabing kvalitný, tak prečo nie. Vždy je to o kvalite. Napríklad tie animáky, ktoré chodia s dabingom už do kina potrebujú mať dabing kvalitný a väčšinou si to štúdio postráži. Množstvo seriálov má dobrý dabing. Niekedy aj lepší ako originál. Simpsonovci sú dokonalý príklad. Keď som raz skúšal originál, tak mi skoro odstrelilo uši. Osobne si púšťam aj vianočné klasiky radšej s dabingom, či už Sám doma alebo Vianočné prázdniny. Párkrát som videl aj originál, ale nebolo to ono. Bohužiaľ, väčšina dabingu za moc nestojí. Môže za to aj fakt, že sa to robí strašne narýchlo a nielen dabing ako taký, ale aj finálny mix je často úplne domrvený.
8 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se