Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 16941 - 16960 Napsat příspěvek
reaguje na: Milosh
A bylo to k něčemu jako u Sarah Palin? :)
756558
A bylo to k něčemu jako u Sarah Palin? *:)*
756550
1 -1
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: Gorecki
Ja k tomuhle jenom dodám, že Hasan to měl taky dobrý (i když podobný jak Oliver před šesti rokama).  link
756556
Ja k tomuhle jenom dodám, že Hasan to měl taky dobrý (i když podobný jak Oliver před šesti rokama).  https://youtu.be/km4uCOAzrbM
756518
1 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Souhlas. Zabalil jsem to v půlce druhýho dílu.
756555
Souhlas. Zabalil jsem to v půlce druhýho dílu.
756543
1 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ty souhlasy samozřejmě podepisovali předtím, než se zaply kamery. BTW je to geniální.
756550
Ty souhlasy samozřejmě podepisovali předtím, než se zaply kamery. BTW je to geniální.
756543
6 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

Nelidské zdroje (2020)

Eric Cantona byl kdysi nejlepší fotbalový útočník na světě, k tomu se choval jako Řepka, kopnul diváka v hledišti, prostě sympaťák. :)
Svou přítomností mne překvapil už v tom westernu Salvation s Madsem Mikkelsenem, nebyl tam na malém prostoru vůbec blbý. No a tady dostal velký prostor a neskončilo to takovým průserem jak bych čekal, jeho snaživé neherectví mne v podstatě bavilo, asi největší pozitivum minisérie. Scénář slabší, bohužel. Žádná ultra kvalita to není, ale v podstatě jsem se těch 5 hodin docela bavil 6,5/10
756546
Eric Cantona byl kdysi nejlepší fotbalový útočník na světě, k tomu se choval jako Řepka, kopnul diváka v hledišti, prostě sympaťák. *:)* Svou přítomností mne překvapil už v tom westernu Salvation s Madsem Mikkelsenem, nebyl tam na malém prostoru vůbec blbý. No a tady dostal velký prostor a neskončilo to takovým průserem jak bych čekal, jeho snaživé neherectví mne v podstatě bavilo, asi největší pozitivum minisérie. Scénář slabší, bohužel. Žádná ultra kvalita to není, ale v podstatě jsem se těch 5 hodin docela bavil 6,5/10
Nelidské zdroje (2020)
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman

Who is America

nejlepší věc v televizi. Nyní oficiálně potvrzeno.
756544
nejlepší věc v televizi. Nyní oficiálně potvrzeno.
Who is America
756543
12 -4
reagovat

Who is America

O dva roky jsem tu prošvihnul hlavní diskuzi k této šílenosti od Sashy Cohena. Jako člověk, který od něj viděl i tu nejzapadlejší scénku s Alim G jsem si to nechával na horší časy. A......
Asi skončím po prvním dílu. Přijde mi to neuvěřitelně cringe a trapné. A už vůbec ne šílené ani kontroverzní, jak jsem doufal. Jak zoufalci z řad levičáků či pravičáků mi svými reakcemi byli naopak sympatičtí. Hlavně jestli od všech dostal souhlas k vysílání, tak to jaksi postrádá smysl, a upřímně jsem je obdivoval, že na něj nevyletěli dřív. Jestli to nebylo všechno úplná habaďura, což třeba nesouhlas s vysíláním Sarah Palin asi uplně neukazuje. Tak mi přijde oppravdu trapné vědomí, že všichni věděli, že je to nahrané, ale nechtěli vypadat blbě, tam prostě nevidím umělecký ani humorný přínos svému životu. :) To si radši podvacáté pustím jak Ali G rapuje s Mohammedem Al Fayedem. 2/10
756543
O dva roky jsem tu prošvihnul hlavní diskuzi k této šílenosti od Sashy Cohena. Jako člověk, který od něj viděl i tu nejzapadlejší scénku s Alim G jsem si to nechával na horší časy. A...... Asi skončím po prvním dílu. Přijde mi to neuvěřitelně cringe a trapné. A už vůbec ne šílené ani kontroverzní, jak jsem doufal. Jak zoufalci z řad levičáků či pravičáků mi svými reakcemi byli naopak sympatičtí. Hlavně jestli od všech dostal souhlas k vysílání, tak to jaksi postrádá smysl, a upřímně jsem je obdivoval, že na něj nevyletěli dřív. Jestli to nebylo všechno úplná habaďura, což třeba nesouhlas s vysíláním Sarah Palin asi uplně neukazuje. Tak mi přijde oppravdu trapné vědomí, že všichni věděli, že je to nahrané, ale nechtěli vypadat blbě, tam prostě nevidím umělecký ani humorný přínos svému životu. :) To si radši podvacáté pustím jak Ali G rapuje s Mohammedem Al Fayedem. 2/10
Who is America
3 -10
reagují: verbst, Milosh, MarvinP
reagovat

Dark Season 2

Bylo to stale super a dlouho uz nepamatuju ze bych byl do nejakyho serialu takhle zainvestovanej! Jeste ze jsem na to zacal koukat az takhle pozde, jinak by to cekani na treti radu hodne bolelo :D
756538
Bylo to stale super a dlouho uz nepamatuju ze bych byl do nejakyho serialu takhle zainvestovanej! Jeste ze jsem na to zacal koukat az takhle pozde, jinak by to cekani na treti radu hodne bolelo *:D*
Dark Season 2
3 0
reagovat
Craig Mazin a Johan Renck jako autoři Last of Us? Čekal někdo víc? :+
756536
Craig Mazin a Johan Renck jako autoři [i]Last of Us[/i]? Čekal někdo víc? *:+*
3 -1
reagovat
756518
[url=https://www.youtube.com/watch?v=Wf4cea5oObY]Dnesny John Oliver bol neskutocny.[/url]*:o*
9 -4
reagují: verbst
reagovat

Legends Of Tomorrow

Ja bych se k tomu asi klidne i vratil, stejne jako treba k Flashovi, ale ani u jednoho si nepamatuju, kde jsem skoncil (uz to jsou roky) a od zacatku se mi to najizdet nechce... 
Je tam nejaky vstupni bod, kde se da relativne v pohode napojit bez cerstve znalosti vseho predesleho? 
756514
Ja bych se k tomu asi klidne i vratil, stejne jako treba k Flashovi, ale ani u jednoho si nepamatuju, kde jsem skoncil (uz to jsou roky) a od zacatku se mi to najizdet nechce...  Je tam nejaky vstupni bod, kde se da relativne v pohode napojit bez cerstve znalosti vseho predesleho? 
Legends Of Tomorrow
1 0
reagovat
reaguje na: verbst
I see you are man of culture as well.

link :D?)
756507
I see you are man of culture as well. [url=https://youtu.be/Oai1V7kaFBk]link[/url] *:D**?)*
756485
2 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: verbst
Agreed.

V tom seriáli nastal veľký kvalitatívny progres, keď si uvedomili, že s minimálnym rozpočtom, ktorý majú k dispozícii tie pôvodné ambície nikdy nenaplnia. Namiesto "epickej" akcie s príšernými trikmi sa zamerali radšej na scenár nabitý šialenými nápadmi s dôrazom na vtip. A vyšlo im to. Je to stále strašne béčkové, a keby to mám celkovo nejak ohodnotiť, tak viac ako na priemer to nemá, ale je to aspoň zábava. Od 4. série tomu dosť pomohol aj Constantine.
756491
Agreed. V tom seriáli nastal veľký kvalitatívny progres, keď si uvedomili, že s minimálnym rozpočtom, ktorý majú k dispozícii tie pôvodné ambície nikdy nenaplnia. Namiesto "epickej" akcie s príšernými trikmi sa zamerali radšej na scenár nabitý šialenými nápadmi s dôrazom na vtip. A vyšlo im to. Je to stále strašne béčkové, a keby to mám celkovo nejak ohodnotiť, tak viac ako na priemer to nemá, ale je to aspoň zábava. Od 4. série tomu dosť pomohol aj Constantine.
756485
3 -1
reagovat

DC's Legends of Tomorrow

Nejšílenější, over-the-top, so bad it's good věc, která běží v televizi? :D
Asi jo.
Budu tu nejspíš sám, ale v tom všem co se děje všude kolem, člověk potřebuje občas vypnout a tohle to umožňuje dokonale.
Navíc z arcu posledních epizod jsem měl takovej pocit, jako kdysi, když se vrátil Doctor Who s Ecclestonem a první řada s Tennantem.

Není to nic světobornýho, ale bylo to fajn, a šestku zase někdy ;):+
756485
Nejšílenější, over-the-top, so bad it's good věc, která běží v televizi? *:D* Asi jo. Budu tu nejspíš sám, ale v tom všem co se děje všude kolem, člověk potřebuje občas vypnout a tohle to umožňuje dokonale. Navíc z arcu posledních epizod jsem měl takovej pocit, jako kdysi, když se vrátil Doctor Who s Ecclestonem a první řada s Tennantem. Není to nic světobornýho, ale bylo to fajn, a šestku zase někdy *;)**:+*
DC's Legends of Tomorrow
4 -1
reagují: Ex-SOLDIER, kyller
reagovat
reaguje na: duro
Ja som to hovoril 8).
Taký Mel Gibson al. S. C. Zahler by si pri tom možno aj spravili pohodlie. 
756483
Ja som to hovoril *8)*. Taký Mel Gibson al. S. C. Zahler by si pri tom možno aj spravili pohodlie. 
756450
2 -1
reagovat

Gangs of London s01e05

Wow. :D:D:D:+
756450
Wow. *:D**:D**:D**:+*
Gangs of London s01e05
2 -1
reagují: Maverick
reagovat
reaguje na: Spazz
Neviděl, díky :+ 

Je to padesátník, takže je pomalej, ale co jsem koukal na jeho nácviky na Youtube, tak má naprosto ukázkovou boxerskou techniku. Lepší jak McGregor, beze srandy, což teda není takový problém :D, ale pořád je to herec. Vůbec se mi strašně líbí jeho tréning, maximum techniky a funkčních cviků jako jsou slambally atd. Prostě žádný ptákoviny jako benchpress, činky apod. jako většina ostatních herců co si hraje na fight. 

btw tohle je cool :D Actor Frank Grillo protected by leader of Mexico City drug cartel during filming of Netflix’ Fightworld 

A konečně kvůli němu teda dokoukám Kingdom, což už jsem nadvakrát nedal, protože je to šílená depka....
756247
Neviděl, díky *:+*  Je to padesátník, takže je pomalej, ale co jsem koukal na jeho nácviky na Youtube, tak má naprosto ukázkovou boxerskou techniku. Lepší jak McGregor, beze srandy, což teda není takový problém *:D*, ale pořád je to herec. Vůbec se mi strašně líbí jeho tréning, maximum techniky a funkčních cviků jako jsou slambally atd. Prostě žádný ptákoviny jako benchpress, činky apod. jako většina ostatních herců co si hraje na fight.  btw tohle je cool *:D* [url=https://gangstersinc.ning.com/profiles/blogs/actor-frank-grillo-protected-by-leader-of-mexico-city-drug-cartel]Actor Frank Grillo protected by leader of Mexico City drug cartel during filming of Netflix’ Fightworld  [/url]A konečně kvůli němu teda dokoukám Kingdom, což už jsem nadvakrát nedal, protože je to šílená depka....
756245
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jo jo, Grillo tomu dal srdicko, ale ve finale to je fakt spis pro lidi, kteri jsou stejne naladeni jako on sam. "Normalnim" lidem to bohuzel nema moc co nabidnout. Jinak Grillo je fakt borec. Jeho filmy sice nijak nevyhledavam, ale z toho, co jsem videl, tak si svoje rozhodne uhraje, ale hlavne obdivuju jeho mma pedigree, obzvlast na to, ze je to vlastne ciste hobbyista. V postoji je technicky ocividne  velice zdatny, k tomu black belt v BJJ. K blue beltu si tusim dokonce dosel pod Ricksonem, coz z hlediska techniky znamena opravdu crème de la crème.

Coz mi pripomina, kdyz tedka sjizdis ty fajterske zalezitosti – Choke uz jsi videl? (i kdyz to teda patri spis vedle do Filmu).. Je to i volne na YouTube. 
756245
Jo jo, Grillo tomu dal srdicko, ale ve finale to je fakt spis pro lidi, kteri jsou stejne naladeni jako on sam. "Normalnim" lidem to bohuzel nema moc co nabidnout. Jinak Grillo je fakt borec. Jeho filmy sice nijak nevyhledavam, ale z toho, co jsem videl, tak si svoje rozhodne uhraje, ale hlavne obdivuju jeho mma pedigree, obzvlast na to, ze je to vlastne ciste hobbyista. V postoji je technicky ocividne  [b]velice [/b]zdatny, k tomu black belt v BJJ. K blue beltu si tusim dokonce dosel pod Ricksonem, coz z hlediska techniky znamena opravdu crème de la crème. Coz mi pripomina, kdyz tedka sjizdis ty fajterske zalezitosti – [b]Choke[/b] uz jsi videl? (i kdyz to teda patri spis vedle do Filmu).. Je to i volne na [url=https://www.youtube.com/watch?v=EAWyPXegAQI]YouTube[/url]. 
756181
2 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

FightWorld

Tohle tu kdysi někdo doporučoval, myslím Spazz a já to trestuhodně minul. Doku seriál od Netflixu, kde Frank Grillo objíždí různé fighterské gymy a trénuje tam a kecá... Zkrátka a dobře něco jako cestovateská show s Anthony Bourdainem, akorát to není o vaření, ale bojových uměních. 
Mimo  Grilla na tom dělal i Joe Carnaham. Já z těch 5 dílů byl nadšený, hlavně z Mexika a Izraele. Ale upřímně se zrušení moc nedivím. Grillo je nadšenec a ultra sympaťák, hlavně klobou dolů jakou měl formu v 51 letech. Ale objektivně to nestačí. Jako je cool koukat jak kecá s Juliem Cesarem Chavezem, ale kdo z vás ví, kdo to je? Ani tam nerozvedou, že Mexičani jsou pro box, to co Kanaďani pro hokej. Prostě tomu komplet chybí scénář a dramaturgie. Dialogy jsou skvělý motivační citáty vlastně, ale to většině lidí prostě nestačí. 
Škoda, rád bych se ještě podíval na Kubu, Ukrajinu, do Brazílie, Holandska, do Kronku, gipsy bareknuckle fighty, těch cool gymů a fighterských zákoutí jsou na světě desítky, tohle by v klidu vydalo na 8 sezón. :- Hlavně co jsem koukal, on spoustu těchle věcí absolvoval sám, bez kamery, což mu teda kurva závidím. :D

Nejvíc jsem se nasmál u Krav Maga, kde měl z nácviků s instruktorem Grillo evidentně strašně nasráno a ani to neuměl maskovat :D

Pro mne 8/10, mimo fanatické obdivovatele Grilla a příznivce bojových sportů bych se to hodně bál doporučit. Na csfd jsem k tomu psal uplně první komentář, což o něčem svědčí...
756181
Tohle tu kdysi někdo doporučoval, myslím Spazz a já to trestuhodně minul. Doku seriál od Netflixu, kde Frank Grillo objíždí různé fighterské gymy a trénuje tam a kecá... Zkrátka a dobře něco jako cestovateská show s Anthony Bourdainem, akorát to není o vaření, ale bojových uměních.  Mimo  Grilla na tom dělal i Joe Carnaham. Já z těch 5 dílů byl nadšený, hlavně z Mexika a Izraele. Ale upřímně se zrušení moc nedivím. Grillo je nadšenec a ultra sympaťák, hlavně klobou dolů jakou měl formu v 51 letech. Ale objektivně to nestačí. Jako je cool koukat jak kecá s Juliem Cesarem Chavezem, ale kdo z vás ví, kdo to je? Ani tam nerozvedou, že Mexičani jsou pro box, to co Kanaďani pro hokej. Prostě tomu komplet chybí scénář a dramaturgie. Dialogy jsou skvělý motivační citáty vlastně, ale to většině lidí prostě nestačí.  Škoda, rád bych se ještě podíval na Kubu, Ukrajinu, do Brazílie, Holandska, do Kronku, gipsy bareknuckle fighty, těch cool gymů a fighterských zákoutí jsou na světě desítky, tohle by v klidu vydalo na 8 sezón. *:-* Hlavně co jsem koukal, on spoustu těchle věcí absolvoval sám, bez kamery, což mu teda kurva závidím. *:D* Nejvíc jsem se nasmál u Krav Maga, kde měl z nácviků s instruktorem Grillo evidentně strašně nasráno a ani to neuměl maskovat *:D* Pro mne [b]8/10[/b], mimo fanatické obdivovatele Grilla a příznivce bojových sportů bych se to hodně bál doporučit. Na csfd jsem k tomu psal uplně první komentář, což o něčem svědčí...
FightWorld
3 -1
reagují: Spazz
reagovat
Pár slov o sedmé řadě Brooklyn 99 .

A taky o seriálu The Eddy
756163
Pár slov o sedmé řadě [url=https://plotpoint.sk/recenze-brooklyn-99-7-serie/]Brooklyn 99[/url] . A taky o seriálu [url=https://plotpoint.sk/recenze-the-eddy-jazzovy-serial-od-tvorcu-la-la-landu/]The Eddy[/url]
5 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se