Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 16861 - 16880 Napsat příspěvek
Kluci, nechlastejte tolik. Už ani nevíte na koho kdo reaguje.
758191
Kluci, nechlastejte tolik. Už ani nevíte na koho kdo reaguje.
6 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Disketa1
Speciálně pro tebe: Neznám ten seriál.
758190
Speciálně pro tebe: Neznám ten seriál.
758186
3 -5
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ty neznáš svého přítele ?
758189
Ty neznáš svého přítele ?
758186
11 -1
reagovat
Přítel seriál Westworld miluje. Já ho neznám, takže o tomto díle si nemůžeme vůbec povídat. :D:-
758186
Přítel seriál Westworld miluje. Já ho neznám, takže o tomto díle si nemůžeme vůbec povídat. *:D**:-*
3 -13
reagují: Disketa1, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: departed
Kdyby zůstalo u první série, byl by to vzhledem k tomu, o čem vypráví, hodně důležitý počin hodný vzpomínání s několika silnými a mrazivými scénami,
takhle to skoro všechno zaniklo v balastu toho, co následovalo. Já skončil po třetí řadě s otravnou černoškou v hlavní roli a koukám, že to bylo tak akorát :+
758180
Kdyby zůstalo u první série, byl by to vzhledem k tomu, o čem vypráví, hodně důležitý počin hodný vzpomínání s několika silnými a mrazivými scénami, takhle to skoro všechno zaniklo v balastu toho, co následovalo. Já skončil po třetí řadě s otravnou černoškou v hlavní roli a koukám, že to bylo tak akorát *:+*
758130
1 0
reagovat

Westworld S03

Kdyz to tu jelo, tak jsem tu nic necetl, protoze jsem se k tomu dostal az ted. Jaky tu na to panuje nazor?

Za me prvni dva dily super, a pak bud spadly ruzove bryle nebo je z toho fakt cim dal beckovejsi zalezitost. Ale ne priznana, to by nevadilo; spis me prekvapily spatne strihy, postavy mluvici expozici a tak. Dost to rusilo. Teleporty ala GoT. Meh.
758152
Kdyz to tu jelo, tak jsem tu nic necetl, protoze jsem se k tomu dostal az ted. Jaky tu na to panuje nazor? [spoiler]Za me prvni dva dily super, a pak bud spadly ruzove bryle nebo je z toho fakt cim dal beckovejsi zalezitost. Ale ne priznana, to by nevadilo; spis me prekvapily spatne strihy, postavy mluvici expozici a tak. Dost to rusilo. Teleporty ala GoT[/spoiler]. Meh.
Westworld S03
4 -1
reagují: Spazz
reagovat

Borgen

Netflix přidal tenhle skvělý dánský politicky seriál , který dal světu několik super herců jako Pilou Asbaeka. 
No a zítra přijde 3. sezóna Dark 8)
758144
Netflix přidal tenhle skvělý dánský politicky seriál , který dal světu několik super herců jako Pilou Asbaeka.  No a zítra přijde 3. sezóna Dark *8)*
Borgen
3 -1
reagovat
reaguje na: departed
Ja som to zabAlil po tretej casti druhej serie. Strasna prisernost. Ta prva sa mi pacila
758134
Ja som to zabAlil po tretej casti druhej serie. Strasna prisernost. Ta prva sa mi pacila
758130
8 -1
reagovat
reaguje na: departed
Presne. Ja ani neviem prečo to pozerám, ale niečo tak debilné som snáď ani nevidel. Ten diel so streľbou v škole som fakt nevedel či ma týmto niekto trolí, alebo to mám brať vážne. 
758132
Presne. Ja ani neviem prečo to pozerám, ale niečo tak debilné som snáď ani nevidel. Ten diel so streľbou v škole som fakt nevedel či ma týmto niekto trolí, alebo to mám brať vážne. 
758130
5 0
reagovat

13 Reasons Why - čtvrtá série

Se čtvrtou sérií jsem si myslel, jestli si scénáristi jen nedělají prdel a nekurví hodnoty celého seriálu jen tak ze srandy. Tohle byl akorát tak kvalitní výblitek, který v sobě začal kombinovat tolik žánrů a tolik nesmyslů, že to s třinácti důvody už nemělo vůbec nic společného. :-

Nejlepší postavou tak byl Zach, který měl v p*či, stejně jako já, a taky měl dobrý repliky a aspoň to uměl zahrát, aby to nepůsobilo kýčovitě. Budu mít hezký vzpomínky na první sérii, možná něco málo i z druhé, ale to je vše. 
758130
Se čtvrtou sérií jsem si myslel, jestli si scénáristi jen nedělají prdel a nekurví hodnoty celého seriálu jen tak ze srandy. Tohle byl akorát tak kvalitní výblitek, který v sobě začal kombinovat tolik žánrů a tolik nesmyslů, že to s třinácti důvody už nemělo vůbec nic společného. *:-* Nejlepší postavou tak byl Zach, který měl v p*či, stejně jako já, a taky měl dobrý repliky a aspoň to uměl zahrát, aby to nepůsobilo kýčovitě. Budu mít hezký vzpomínky na první sérii, možná něco málo i z druhé, ale to je vše. 
13 Reasons Why - čtvrtá série
7 0
reagují: CAPS_LOCK, pepo, SteKi
reagovat

Love, Victor

Celovečerní film Love, Simon miluji a je úplně jedno, nakolik je adaptace románu Becky Albertalli volná, protože ten film skvěle funguje nezávisle na románové předloze. Seriál Love, Victor nemá za sebou románovou předlohu - jde o původní dílo, které se volně váže na zmíněný celovečerák, nikoli na původní román. Přesto si lze Victora užít bez znalosti Simona, pokud jste ho neviděli. Love, Victor je vynikající dílo a díky seriálové formě je zde mnohem více času a prostoru na rozehrání hned několika dějových linií, aniž by diváci a divačky mohly vnímat nějakou případnou zkratkovitost. Rozhodně mi seriál přišel velmi k chuti a to nejen při pohledu na krásné mladíky, pro které mám zkrátka slabost. Celkově je tu výborná chemie mezi mnohými partnerskými dvojicemi, tudíž je to velmi věrohodné a nijak umělé. Jistě, někdo může seriálu vyčítat výběr některých o něco starších herců a hereček, ale skvělé herecké výkony to bohatě vynahradí. Hodně pomáhá soundtrack a jestli něco jsem na seriálu ocenil, tak to jsou fantasticky zachycené líbací momenty bez ohledu na pohlaví, jakkoli mi polibky mezi dvěma mladými muži jsou mnohem bližší a vzrušivější. Věřím, že bude druhá série, protože závěrečný cliffhanger k tomu přímo volá. A znovu jsem si díky Victorovi potvrdil jeden známý fakt: rodinu si člověk nevybírá.
758111
Celovečerní film Love, Simon miluji a je úplně jedno, nakolik je adaptace románu Becky Albertalli volná, protože ten film skvěle funguje nezávisle na románové předloze. Seriál Love, Victor nemá za sebou románovou předlohu - jde o původní dílo, které se volně váže na zmíněný celovečerák, nikoli na původní román. Přesto si lze Victora užít bez znalosti Simona, pokud jste ho neviděli. Love, Victor je vynikající dílo a díky seriálové formě je zde mnohem více času a prostoru na rozehrání hned několika dějových linií, aniž by diváci a divačky mohly vnímat nějakou případnou zkratkovitost. Rozhodně mi seriál přišel velmi k chuti a to nejen při pohledu na krásné mladíky, pro které mám zkrátka slabost. Celkově je tu výborná chemie mezi mnohými partnerskými dvojicemi, tudíž je to velmi věrohodné a nijak umělé. Jistě, někdo může seriálu vyčítat výběr některých o něco starších herců a hereček, ale skvělé herecké výkony to bohatě vynahradí. Hodně pomáhá soundtrack a jestli něco jsem na seriálu ocenil, tak to jsou fantasticky zachycené líbací momenty bez ohledu na pohlaví, jakkoli mi polibky mezi dvěma mladými muži jsou mnohem bližší a vzrušivější. Věřím, že bude druhá série, protože závěrečný cliffhanger k tomu přímo volá. A znovu jsem si díky Victorovi potvrdil jeden známý fakt: rodinu si člověk nevybírá.
Love, Victor
2 -3
reagovat
reaguje na: kyller
yep, citím totéž :+
758007
yep, citím totéž *:+*
757981
2 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Ten šimpanz bol úplne top. V takých úlohách Carell vždy exceluje. Bohužiaľ, postupne sa ten humor vytráca a posledné epizódy pôsobia akoby to niekto narýchlo prepísal tak, aby to za každú cenu skončilo na pokračovanie.
757981
Ten šimpanz bol úplne top. V takých úlohách Carell vždy exceluje. Bohužiaľ, postupne sa ten humor vytráca a posledné epizódy pôsobia akoby to niekto narýchlo prepísal tak, aby to za každú cenu skončilo na pokračovanie.
757967
5 -2
reagují: zahron
reagovat

Trapped

Dali jsme si znova první sérku, než se pustíme do druhé a ten seriál je prostě dokonalost. Mimochodem, tak se buduje morální dilema. :+

Pokud někdo neviděl, je to i na Netflixu, má to pár dílů a už jen pro to, jak moc je děj ovlivněn prostředím je to naprosto must see - to pracuje s mrazem líp, než většina scifi se scifi prvky :D
757976
Dali jsme si znova první sérku, než se pustíme do druhé a ten seriál je prostě dokonalost. Mimochodem, tak se buduje morální dilema. *:+* Pokud někdo neviděl, je to i na Netflixu, má to pár dílů a už jen pro to, jak moc je děj ovlivněn prostředím je to naprosto must see - to pracuje s mrazem líp, než většina scifi se scifi prvky *:D*
Trapped
4 0
reagovat

Space Force

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D Ta sekvence se šimpanzem :D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
757967
*:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D* *:D**:D**:D**:D**:D**:D* Ta sekvence se šimpanzem *:D**:D**:D**:D**:D**:D* *:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D*
Space Force
9 -3
reagují: kyller
reagovat
reaguje na: duro
Podepisuju, moc jsem si to užil. Je to slowburn detektivka s hlavní postavou, která musí ujít ještě kus cesty než se z ní stane ten slavný hrdina z knih a seroše. Ta výprava je super, kamera jakbysmet, noir jak vyšitej. Teď ještě neposrat zbytek série a budu moc spokojenej.
757947
Podepisuju, moc jsem si to užil. Je to slowburn detektivka s hlavní postavou, která musí ujít ještě kus cesty než se z ní stane ten slavný hrdina z knih a seroše. Ta výprava je super, kamera jakbysmet, noir jak vyšitej. Teď ještě neposrat zbytek série a budu moc spokojenej.
757937
4 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Mne sa to teda páčilo veľmi, noirovka ako víno. Rhys sa potrebuje do tej úlohy trochu lepšie usadiť, ale inak to má zaujímavú zápletku, výbornú dobovú atmošku a tou depresiou presakuje sympatický humor. (tá sex scéna je ohromne vtipná) Toto ešte môže byť výborné. Samozrejme, treba trochu rozumieť žánru. ;-)
757937
Mne sa to teda páčilo veľmi, noirovka ako víno. Rhys sa potrebuje do tej úlohy trochu lepšie usadiť, ale inak to má zaujímavú zápletku, výbornú dobovú atmošku a tou depresiou presakuje sympatický humor. (tá sex scéna je ohromne vtipná) Toto ešte môže byť výborné. Samozrejme, treba trochu rozumieť žánru. ;-)
757783
4 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Za me teda opatrne palec nahoru. Mozna je to o tom, co od toho kdo ocekava a jak mu ten novy pristup sedne. Ja urcite pokracuju. 
757827
Za me teda opatrne palec nahoru. Mozna je to o tom, co od toho kdo ocekava a jak mu ten novy pristup sedne. Ja urcite pokracuju. 
757783
2 -1
reagovat

Gangs of London

6/10 a jsem smutny. Strasne moc mi to na zacatku sedlo
757824
6/10 a jsem smutny. Strasne moc mi to na zacatku sedlo
Gangs of London
5 0
reagovat
reaguje na: xnewstedx
To mi nebezelo tak 10 let. Titulky hledám přes Kodi. :)
757820
To mi nebezelo tak 10 let. Titulky hledám přes Kodi. :)
757782
1 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se