Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 16661 - 16680 Napsat příspěvek

Normal People

po 4tom diely :+ ten serial je paradny. Irska produkcia, vyborne postavy, po veeeeeelmi dlhom case dialogy ktore nesustia papierom, strasne sa v ich reciach o vztahoch a ludoch da najst. A to najlepsie je produkcna stranka, to ako je to natocene, zosnimane, zostrihane a dodany ten british aesthetics - lensy a skvely hudobny podmaz.
Uz davno som nepozeral tak nieco jednoduche, co sa pozeralo samo ;):+
760043
po 4tom diely *:+* ten serial je paradny. Irska produkcia, vyborne postavy, po veeeeeelmi dlhom case dialogy ktore nesustia papierom, strasne sa v ich reciach o vztahoch a ludoch da najst. A to najlepsie je produkcna stranka, to ako je to natocene, zosnimane, zostrihane a dodany ten british aesthetics - lensy a skvely hudobny podmaz. Uz davno som nepozeral tak nieco jednoduche, co sa pozeralo samo *;)**:+*
Normal People
6 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Uf, tak na to už se těším :D
760031
Uf, tak na to už se těším *:D*
759996
3 -1
reagovat

Brave New World

Tohle bude můj nový oblíbený hate seriál. Je naprosto fascinující, jak tvůrci dokázali nepochopit předlohu. Ale to až takovým způsobem, až je to vlastně zábavný sledovat jak je některé myšlenky minuly o kilometry. Ale jakože fakt stylem, jak kdyby někdo zfilmoval 1984 jako young adult dystopii a citoval tam obdivně Mein Kampf. 
V hlavní roli je největší herecké dřevo poslední dekády. Tahle postava měla být o 2 třídy lepší, než Denis Leary z Demolition Mana, ne horší. 
Hlavně to tam nacpalo aktuální propagandu stylem, že to zabilo to nejsilnější z knihy, která je k současné společnosti poměrně nekompromisní a mnohem kritičtější. Předloha totiž útočí až nepříjemně na některé principy, který věřím a nečetlo se mi to úplně s dobrým svědomím. Přesto to považuju za geniální a musel jsem se kdysi podívat několikrát, že to bylo napsáno 17 let před Orwellem a ne někdy v devadesátých letech. 
759996
Tohle bude můj nový oblíbený hate seriál. Je naprosto fascinující, jak tvůrci dokázali nepochopit předlohu. Ale to až takovým způsobem, až je to vlastně zábavný sledovat jak je některé myšlenky minuly o kilometry. Ale jakože fakt stylem, jak kdyby někdo zfilmoval 1984 jako young adult dystopii a citoval tam obdivně Mein Kampf.  V hlavní roli je největší herecké dřevo poslední dekády. Tahle postava měla být o 2 třídy lepší, než Denis Leary z Demolition Mana, ne horší.  Hlavně to tam nacpalo aktuální propagandu stylem, že to zabilo to nejsilnější z knihy, která je k současné společnosti poměrně nekompromisní a mnohem kritičtější. Předloha totiž útočí až nepříjemně na některé principy, který věřím a nečetlo se mi to úplně s dobrým svědomím. Přesto to považuju za geniální a musel jsem se kdysi podívat několikrát, že to bylo napsáno 17 let před Orwellem a ne někdy v devadesátých letech. 
Brave New World
4 -1
reagují: HAL
reagovat

Perry Mason e05

YES!!!
759970
YES!!!
Perry Mason e05
4 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tipnul bych si, že by byl podobný, jako když Tilda Swinton hrála Ancient One, Christian Bale Mojžíše nebo Tebou jmenovaný zářil v Bozích Egypta. 
759928
Tipnul bych si, že by byl podobný, jako když Tilda Swinton hrála Ancient One, Christian Bale Mojžíše nebo Tebou jmenovaný zářil v Bozích Egypta. 
759920
3 -5
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Já bych byl zvědavý na ten povyk citlivých lidiček, kdyby hrál Bladea nebo Black Panthera Nikolaj Coster-Waldau, který by v obou rolích byl úžasný :+
759920
Já bych byl zvědavý na ten povyk citlivých lidiček, kdyby hrál Bladea nebo Black Panthera Nikolaj Coster-Waldau, který by v obou rolích byl úžasný *:+*
759917
11 -2
reagují: Ne__Ty
reagovat
reaguje na: Ravenhorn
Řešeji kraviny, ale když ono je Cursed vážně špatné 8) Už konečně nechme být  toho Artuše, jehož barvy kůže bych si nikdy nevšiml nebýt toho povyku dotčených citlivých lidiček všude okolo, mnohem horší je, že po příběhové stránce je to totální shit, navíc jak jsem tak googlil, docela zásadně odkloněný od comicsové předlohy. A to už problém je, takže ač mám pro Hannah Baker velkou slabost, nedokážu tuhle teen limonádu dát celou do konce.
759917
Řešeji kraviny, ale když ono je Cursed vážně špatné *8)* Už konečně nechme být  toho Artuše, jehož barvy kůže bych si nikdy nevšiml nebýt toho povyku dotčených citlivých lidiček všude okolo, mnohem horší je, že po příběhové stránce je to totální shit, navíc jak jsem tak googlil, docela zásadně odkloněný od comicsové předlohy. A to už problém je, takže ač mám pro Hannah Baker velkou slabost, nedokážu tuhle teen limonádu dát celou do konce.
759866
2 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat

Love, Victor (2020)

Celý seriál je napodruhé ještě lepší a ten cliffhanger na konci ještě naléhavější. Fakt doufám, že vznikne druhá série. Musí vzniknout. Navíc Michael Cimino v roli Victora je tu totálně sexy.
Kdo by si byl pomyslel, že mě jednou budou bavit seriály typu Dawsonův svět...
759908
Celý seriál je napodruhé ještě lepší a ten cliffhanger na konci ještě naléhavější. Fakt doufám, že vznikne druhá série. Musí vzniknout. Navíc Michael Cimino v roli Victora je tu totálně sexy. Kdo by si byl pomyslel, že mě jednou budou bavit seriály typu Dawsonův svět...
Love, Victor (2020)
2 -3
reagovat
reaguje na: Ravenhorn
Svět je stále v pořádku. :+
759873
Svět je stále v pořádku. *:+*
759866
5 -2
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Kingdom je seriál , Fightworld je doku pořad z lokálních fight klubů :)
759871
Kingdom je seriál , Fightworld je doku pořad z lokálních fight klubů :)
759869
3 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ja som to zacal pozerat, podla toho co si pisal sa mi zdalo, ze je to dokument z lokal fight klubov. Je to regularny seros nie?
759869
Ja som to zacal pozerat, podla toho co si pisal sa mi zdalo, ze je to dokument z lokal fight klubov. Je to regularny seros nie?
759848
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Ravenhorn
Shocking:o
759868
Shocking*:o*
759866
6 -1
reagovat
Já jsem spokojen s oběma seriály  Cursed i Warrior Nun. Řešíte tu pěkný kraviny. 8)
759866
Já jsem spokojen s oběma seriály  Cursed i Warrior Nun. Řešíte tu pěkný kraviny. *8)*
7 -1
reagují: CAPS_LOCK, Memphis, Milosh
reagovat
759856
[url=https://youtu.be/Erwvh8h-DpY]popcorn [/url]
1 0
reagovat
reaguje na: duro
to nemluvím o tom total braindead momentu kdy Nimule opět našla meč když se banda mnichů, kteří tento posvátný nejdůležitější meč ze všech mečů na světě nechali v šalině a šli se čvachtat ...
759849
to nemluvím o tom total braindead momentu kdy [spoiler]Nimule opět našla meč když se banda mnichů, kteří tento posvátný nejdůležitější meč ze všech mečů na světě nechali v šalině a šli se čvachtat ...[/spoiler]
759825
3 -1
reagovat
Grillo na Instáči propálil, že má jeho Kingdom na Netflixu skvělý čísla a jestli to tak půjde dál, je ve hře 4. řada :+
759848
Grillo na Instáči propálil, že má jeho Kingdom na Netflixu skvělý čísla a jestli to tak půjde dál, je ve hře 4. řada *:+*
3 -1
reagují: xnewstedx
reagovat
reaguje na: pepo
Jo, ale reknu ti to radeji v PM :D
759833
Jo, ale reknu ti to radeji v PM *:D*
759827
3 0
reagovat

Znaki

Ja rozkoukal na Netlfixu polské Znaki první dvě epizody. Zatím nevím, je tam super prostředí Sovích hor, ta vesnice má nějakou tajemnou historii, která se začne odhalovat, ale přijde mi, že postavy zatím nastoupili na scénu a já zameškal nějaký jejich úvod. Každopádně důvod se dívat dál tam je.

Jen jestli to někdo  víděl a nějak se to zajímavě rozvine

AD Plagi Breslau (Mory Vratislavi) za mne dost dobrý a povzdech, že u nás se točí jen nějaké komedie a když se někdo pokusí o žánrovku, tak to nevyjde.
759829
Ja rozkoukal na Netlfixu polské Znaki první dvě epizody. Zatím nevím, je tam super prostředí Sovích hor, ta vesnice má nějakou tajemnou historii, která se začne odhalovat, ale přijde mi, že postavy zatím nastoupili na scénu a já zameškal nějaký jejich úvod. Každopádně důvod se dívat dál tam je. Jen jestli to někdo  víděl a nějak se to zajímavě rozvine AD Plagi Breslau (Mory Vratislavi) za mne dost dobrý a povzdech, že u nás se točí jen nějaké komedie a když se někdo pokusí o žánrovku, tak to nevyjde.
Znaki
1 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Srandovne prekombinované a šialene nesympatická hlavná hrdinka.
759828
Srandovne prekombinované a šialene nesympatická hlavná hrdinka.
759826
1 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Akych par? Igor dal 0/10 a ja to nikdy nepotrebujem vidiet. Ci ta s tym.poslal do prdele este niekto?:D
759827
Akych par? Igor dal 0/10 a ja to nikdy nepotrebujem vidiet. Ci ta s tym.poslal do prdele este niekto?*:D*
759826
1 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se