Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 16621 - 16640 Napsat příspěvek

Defending Jacob

Jak mám maličko potíž dokopat se teď k novým seriálům tak tohohle vůbec nelituju. Apple s tímhle těžkým procedurálním dramatem celkem překvapil, jak jsem se bál, že ty seriály od nich budou hodně sterilní, budou se vyhýbat všemu byť jen lehce kontroverznímu, neukážou krev, alkohol, nic takového, tak tady ty obavy opadly, v podstatě by se to neztratilo ani mezi silnou konkurencí na HBO. A byť to dějově není nic převratného (nicméně zpracování je precizní), tak už jen kvůli tomu neskutečně lahůdkovýmu obsazení (Evans, Dockery, Martell) to stojí za to vidět. 8/10
760849
Jak mám maličko potíž dokopat se teď k novým seriálům tak tohohle vůbec nelituju. Apple s tímhle těžkým procedurálním dramatem celkem překvapil, jak jsem se bál, že ty seriály od nich budou hodně sterilní, budou se vyhýbat všemu byť jen lehce kontroverznímu, neukážou krev, alkohol, nic takového, tak tady ty obavy opadly, v podstatě by se to neztratilo ani mezi silnou konkurencí na HBO. A byť to dějově není nic převratného (nicméně zpracování je precizní), tak už jen kvůli tomu neskutečně lahůdkovýmu obsazení (Evans, Dockery, Martell) to stojí za to vidět. 8/10
Defending Jacob
5 -1
reagovat

Better call Saul s05

Ty vole oni vezmou totálně noname céčkového telenovelního herce a udělají z něj jednu z top postav celého universa :o

Z fleku bych mu dal vlastní spinoff. #teamLalo
760787
Ty vole oni vezmou totálně noname céčkového telenovelního herce a udělají z něj jednu z top postav celého universa *:o* Z fleku bych mu dal vlastní spinoff. #teamLalo
Better call Saul s05
7 -1
reagovat
Teda musim rict, ze ty finalni Agents of shield vazne slapou jak svin. Dneska navic navrat jedny z nej postav v mladsim provedeni, ktery jsem si fakt uzival a rikal si, ze jsem dlouho nevidel takhle dobre presne zahranou neci mladou verzi. No a pak se chci podivat, co to je za herce a cumim jak puk. Palec hore! Ta predposledni rada uz me fakt moc nebavila, ale finale je teda zatim opravdu necekane dobry. 
760745
Teda musim rict, ze ty finalni Agents of shield vazne slapou jak svin. Dneska navic navrat jedny z nej postav v mladsim provedeni, ktery jsem si fakt uzival a rikal si, ze jsem dlouho nevidel takhle dobre presne zahranou neci mladou verzi. No a pak se chci podivat, co to je za herce a cumim jak puk. Palec hore! Ta predposledni rada uz me fakt moc nebavila, ale finale je teda zatim opravdu necekane dobry. 
4 -1
reagovat
Na Netflixu bude animovaný seriál Splinter Cell. Filmové verze s Hardym se už asi nedočkáme...

Třeba to bude i nějaký tie-in k možné nové hře. Přece jen od Blacklistu uběhlo už 7 let.
A samozřejmě Sama musí namluvit Michael Ironside.
760719
Na Netflixu bude animovaný seriál Splinter Cell. Filmové verze s Hardym se už asi nedočkáme... Třeba to bude i nějaký tie-in k možné nové hře. Přece jen od Blacklistu uběhlo už 7 let. A samozřejmě Sama musí namluvit Michael Ironside.
7 -1
reagovat
bcs:
shiny happy people :D
760680
bcs: [spoiler]shiny happy people *:D*[/spoiler]
2 -1
reagovat

Perry Mason

Je to strašně utahané. Silou vůle jsem dokoukal třetí díl, který má pocitově snad tři hodiny. Fakt bych chtěl, aby se mi to líbilo .. ale zatím slabota. Plus mě strašně otravuje ta náboženská linka a kázání .. pro mě je to ostatně vždycky mega cringe v čemkoliv. 
760532
Je to strašně utahané. Silou vůle jsem dokoukal třetí díl, který má pocitově snad tři hodiny. Fakt bych chtěl, aby se mi to líbilo .. ale zatím slabota. Plus mě strašně otravuje ta náboženská linka a kázání .. pro mě je to ostatně vždycky mega cringe v čemkoliv. 
Perry Mason
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jakakoliv chvala na ten serial nemuze byt spam :)
760516
Jakakoliv chvala na ten serial nemuze byt spam *:)*
760515
4 0
reagovat

Better call Saul s04

 Omlouvám se za Saulí spam :)

Ale 4. řada něco neuvěřitelného. Linka s Wernerem mne nechala sedět dlouho na sedačce beze slov, to jsem moc nedával. 
760515
 Omlouvám se za Saulí spam *:)* Ale 4. řada něco neuvěřitelného. Linka s [spoiler]Wernerem[/spoiler] mne nechala sedět dlouho na sedačce beze slov, to jsem moc nedával. 
Better call Saul s04
2 -2
reagují: vZeč
reagovat
reaguje na: Gorecki
Jo no, vzhledem k mému vztahu ke schopnostem Bruce Lee a Aliho to bylo jako na objednávku :D
760466
Jo no, vzhledem k mému vztahu ke schopnostem Bruce Lee a Aliho to bylo jako na objednávku *:D*
760465
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
No jo, ten zaver:o, ale debata dvoch typkov v kantine, ci by vyhral Muhammad alebo Bruce ta musela pobavit.:D
760465
No jo, ten zaver*:o*, ale debata dvoch typkov v kantine, ci by vyhral Muhammad alebo Bruce ta musela pobavit.*:D*
760426
3 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Norsemen

Ježiši, tá scéna s "mokrým orgazmom", ako tam potom otroci utierajú podlahu a žmýkajú handry do kýblov.
760444
Ježiši, tá scéna s "mokrým orgazmom", ako tam potom otroci utierajú podlahu a žmýkajú handry do kýblov.
Norsemen
4 -1
reagovat

Better call Saul s04e01

Shit :o
760426
Shit *:o*
Better call Saul s04e01
2 -1
reagují: Gorecki
reagovat

Perry Mason dostane druhou sérii

:+ Já mám radost, protože jsem s každým novým dílem víc nadšená.
760403
*:+* Já mám radost, protože jsem s každým novým dílem víc nadšená.
Perry Mason dostane druhou sérii
3 -1
reagovat
reaguje na: Spazz
Hissrich ted jeste nekomu slovy "Hell yes!" stihla potvrdit, ze u toho maji i Sapka... 
760387
Hissrich ted jeste nekomu slovy "Hell yes!" stihla potvrdit, ze u toho maji i Sapka... 
760386
6 -1
reagovat

Zrovna ohlasili prequel Witchera

1200 years before Geralt of Rivia, the worlds of monsters, men and elves merged into one, and the first Witcher came to be. Announcing The Witcher: Blood Origin, a 6 part live-action The Witcher spin-off series from Declan de Barra and Lauren Schmidt Hissrich.

Zdroj: Twitter

Radsi bych je videl plne zaprahnute do dustojneho zpracovani sagy. Rikam to jako hater-turned-fanboy, ale Buh vi, ze prvni sezona i pres svoje kvality nechala kilometry prostoru pro zlepseni.
760386
1200 years before Geralt of Rivia, the worlds of monsters, men and elves merged into one, and the first Witcher came to be. Announcing The Witcher: Blood Origin, a 6 part live-action The Witcher spin-off series from Declan de Barra and Lauren Schmidt Hissrich. [url=https://twitter.com/NXOnNetflix/status/1287734489607618562]Zdroj: Twitter[/url] Radsi bych je videl plne zaprahnute do dustojneho zpracovani sagy. Rikam to jako hater-turned-fanboy, ale Buh vi, ze prvni sezona i pres svoje kvality nechala kilometry prostoru pro zlepseni.
Zrovna ohlasili prequel Witchera
12 -1
reagují: Spazz
reagovat
Shameless US je nejlepší vztahovka široko daleko a vymlouvat se na delku je stejnej bullshit, jako chtít doporučit nejakej dobrej film o mafianech a nekoukat na kmotra, protože je dlouhej.  Ty série maj jen 10 dílů a každá je v podstatě relativně ukončena. A kvalita je vzestupná...

Ale attention whoringu není nikdy dost.
760360
Shameless US je nejlepší vztahovka široko daleko a vymlouvat se na delku je stejnej bullshit, jako chtít doporučit nejakej dobrej film o mafianech a nekoukat na kmotra, protože je dlouhej.  Ty série maj jen 10 dílů a každá je v podstatě relativně ukončena. A kvalita je vzestupná... Ale attention whoringu není nikdy dost.
9 -2
reagovat
reaguje na: Godlike
Mně je toho Deepa oproti komiksu fakt líto:D Je to i výběrem herce, který je neskutečný sympaťák a dostává chudák takovou sadu, jakou nedostaval snad ani Seaman v South Parku:D
760353
Mně je toho Deepa oproti komiksu fakt líto*:D* Je to i výběrem herce, který je neskutečný sympaťák a dostává chudák takovou sadu, jakou nedostaval snad ani Seaman v South Parku*:D*
760245
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Skins s Houltem a Patelem jsem viděl kdysi dávno a nutno říci, že docela v příhodné době, kdy jsem si procházel vlastním coming outem. Byl jsem tehdy zamilovaný do Mitche Hewera. Rád na to vzpomínám.

State of Union vypadá slibně, to si asi dám. Hledání Aljašky naopak asi nedám, protože je to podle Johna Greena. Adaptace jeho předchozí knihy Hvězdy nám nepřály mě tenkrát moc nebavila.
760352
Skins s Houltem a Patelem jsem viděl kdysi dávno a nutno říci, že docela v příhodné době, kdy jsem si procházel vlastním coming outem. Byl jsem tehdy zamilovaný do Mitche Hewera. Rád na to vzpomínám. State of Union vypadá slibně, to si asi dám. Hledání Aljašky naopak asi nedám, protože je to podle Johna Greena. Adaptace jeho předchozí knihy Hvězdy nám nepřály mě tenkrát moc nebavila.
760348
3 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Tak zkus ty Skins, mají sice 7 sezon, ale jsou to v podstatě 3 různá obsazení s vlastním dějem. Takže první parta má jenom 2 krátké série, je tam třeba mladý Nicolas Hoult, Dev Patel. 

Nebo mne ještě napadlo State of the Union s Chrisem ODowdem a Rosamunde Pike. To je velmi krátká konverzační dramedy o jednom vztahu. Ještě třeba Looking for Alaska, to mi fakt nesedlo, ale je to super hodnocené a pro tebe to má jenom jednu sérii. 
760348
Tak zkus ty Skins, mají sice 7 sezon, ale jsou to v podstatě 3 různá obsazení s vlastním dějem. Takže první parta má jenom 2 krátké série, je tam třeba mladý Nicolas Hoult, Dev Patel.  Nebo mne ještě napadlo State of the Union s Chrisem ODowdem a Rosamunde Pike. To je velmi krátká konverzační dramedy o jednom vztahu. Ještě třeba Looking for Alaska, to mi fakt nesedlo, ale je to super hodnocené a pro tebe to má jenom jednu sérii. 
760344
1 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ne. Jak jsem říkal, je to moc dlouhé. Proto mi vyhovoval Victor, proto mi vyhovovali Normal People. I díky krátké stopáži jednotlivých epizod.
760344
Ne. Jak jsem říkal, je to moc dlouhé. Proto mi vyhovoval Victor, proto mi vyhovovali Normal People. I díky krátké stopáži jednotlivých epizod.
760342
2 -4
reagují: AndyKaufman
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se