Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 16541 - 16560 Napsat příspěvek
No tak hlavně je to podle knížky, která je dobrá a má konec, takže tam prostor pro bezradnost moc není. 
762067
No tak hlavně je to podle knížky, která je dobrá a má konec, takže tam prostor pro bezradnost moc není. 
5 0
reagovat
reaguje na: MarvinP
No je tam Peele, který by měl být záruka 100% kvality. I když se trochu bojím, že je tam psaný naoko a je tam hlavní Misha Green, která má na svědomí Helix a Underground, kde v podstatě platí to co píšeš, protože soudný člověk nedá víc než epizodu. :D
762053
No je tam Peele, který by měl být záruka 100% kvality. I když se trochu bojím, že je tam psaný naoko a je tam hlavní Misha Green, která má na svědomí Helix a Underground, kde v podstatě platí to co píšeš, protože soudný člověk nedá víc než epizodu. *:D*
762050
1 -3
reagovat
reaguje na: SteKi
našel jsem na tom malou chybu. Produkuje to Abrams a jeho Bad robot, což  znamená, že nejlepší epizodu jsme nejspíš už viděli :-D
762050
našel jsem na tom malou chybu. Produkuje to Abrams a jeho Bad robot, což  znamená, že nejlepší epizodu jsme nejspíš už viděli :-D
761945
5 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat

Brooklyn Nine-Nine

Dal jsem si na netflixu opáčko prvních pěti řad a pak poprvé shlídnul šestou a sedmou.
Nevím, jak to dělaj, ale pořád to tam je. Smích, pláč, slzy smíchu, emoce, cast kterej si rozumí.
Doug Judy se neomrzí nikdy a ten skvělej twist na Halloween Heist v sedmé řadě byl totální top.

Řadím to k Parks and Rec a scrubs jako jednu z nejvtipnějších a zároveň nejvíc real věcí, který jsem kdy viděl.
761978
Dal jsem si na netflixu opáčko prvních pěti řad a pak poprvé shlídnul šestou a sedmou. Nevím, jak to dělaj, ale pořád to tam je. Smích, pláč, slzy smíchu, emoce, cast kterej si rozumí. Doug Judy se neomrzí nikdy a ten skvělej twist na Halloween Heist v sedmé řadě byl totální top. Řadím to k Parks and Rec a scrubs jako jednu z nejvtipnějších a zároveň nejvíc real věcí, který jsem kdy viděl.
Brooklyn Nine-Nine
6 -2
reagovat

Lovercraft country

Čo to sakra? Kde sa to tu vzalo? Veď to nemá ani najmenšiu chybu! :o :+ okamžite chcem ďalší diel! 
761945
Čo to sakra? Kde sa to tu vzalo? Veď to nemá ani najmenšiu chybu! *:o* *:+* okamžite chcem ďalší diel! 
Lovercraft country
6 -1
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jo, dost dobrý to bylo musím říct, těším se na další díly. Po Watchmen by to mohla být další parádička.:+
761940
Jo, dost dobrý to bylo musím říct, těším se na další díly. Po Watchmen by to mohla být další parádička.*:+*
761901
4 -1
reagovat

Ted Lasso

Hm, musím se omluvit Goreckému jakožto místnímu Apple ambasadorovi, protože tohle už je 3. projekt od nich co mi sednul. Tak si to snad přečte, až se vrátí z nahánění tranďáků v Thajsku. 
Ale první díl skřípal, chtěl jsem to vypnout, upřímně jsem vzhledem k zasazení čekal řízný britcom a tohle je prostě light dramedy jak z ABC s vynikajícím Sudeikisem. Nevím jestli to nebyl záměr, protože to na mne působilo jako hlavní postava na okolí, na začátku mne to sralo, pak jsem v tom začal cítit srdíčko a oblíbil si to. Takže není to řachanda jak jsem čekal, ale rozhodně si dám každý další díl. :+
761932
Hm, musím se omluvit Goreckému jakožto místnímu Apple ambasadorovi, protože tohle už je 3. projekt od nich co mi sednul. Tak si to snad přečte, až se vrátí z nahánění tranďáků v Thajsku.  Ale první díl skřípal, chtěl jsem to vypnout, upřímně jsem vzhledem k zasazení čekal řízný britcom a tohle je prostě light dramedy jak z ABC s vynikajícím Sudeikisem. Nevím jestli to nebyl záměr, protože to na mne působilo jako hlavní postava na okolí, na začátku mne to sralo, pak jsem v tom začal cítit srdíčko a oblíbil si to. Takže není to řachanda jak jsem čekal, ale rozhodně si dám každý další díl. *:+*
Ted Lasso
3 -1
reagovat

Lovecraft Country S01E01

Napínavé, zajímavé a má to potenciál. Ta rasová linka je skvěle natočená a má to hutnou atmosféru. Další díly ukážou více. 7,5/10
761911
Napínavé, zajímavé a má to potenciál. Ta rasová linka je skvěle natočená a má to hutnou atmosféru. Další díly ukážou více. 7,5/10
Lovecraft Country S01E01
4 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Je to naprosto bozi
761907
Je to naprosto bozi
761904
2 -2
reagovat

Yellowstone S01E01

Jak to ten Sheridan dělá, že ty relativně banální dialogy, který by u kohokoliv jinýho šustily papírem, u něj nešustí?
Mimochodem opravdu působivý intro.
761906
Jak to ten Sheridan dělá, že ty relativně banální dialogy, který by u kohokoliv jinýho šustily papírem, u něj nešustí? Mimochodem opravdu působivý [url=https://www.youtube.com/watch?v=U8RrsGa69mA]intro[/url].
Yellowstone S01E01
7 -2
reagovat

Yellowstone s03e09

Shit :o

Tede tohle je jedna z nej epizod !
761904
Shit *:o* Tede tohle je jedna z nej epizod !
Yellowstone s03e09
1 -2
reagují: TedGeorge
reagovat

Lovecraft country

Hodně dobré:+ Krásná retro atmosféra, skvěle to vypadá a paradoxně mi tam přišli lidi děsivější, než nějaké monstra:D HBO umí téma rasismus zaobalit do seriálů, kde by to clovek nečekal a jde nim to lépe, než u většiny bojovníků o Oscary.
761901
Hodně dobré*:+* Krásná retro atmosféra, skvěle to vypadá a paradoxně mi tam přišli lidi děsivější, než nějaké monstra*:D* HBO umí téma rasismus zaobalit do seriálů, kde by to clovek nečekal a jde nim to lépe, než u většiny bojovníků o Oscary.
Lovecraft country
6 -3
reagují: Godlike
reagovat

The Crown

Jonathan Pryce bude poslední Princ Filip a Elizabeth Debicki Princezna Diana :+
761867
Jonathan Pryce bude poslední Princ Filip a Elizabeth Debicki Princezna Diana *:+*
The Crown
4 -2
reagovat

lovecraft country

parádní rozjezd. Ani jsem to nečekal. HBO má svoje Stranger Things 8):o:+
761839
parádní rozjezd. Ani jsem to nečekal. HBO má svoje Stranger Things *8)**:o**:+*
lovecraft country
2 -2
reagovat
reaguje na: HAL
Čtvrtá je nejhorší.

Třetí je tak půl na půl.
761777
Čtvrtá je nejhorší. Třetí je tak půl na půl.
761763
9 0
reagovat
reaguje na: duro
Třetí je nejhorší, pak to jde nahoru - vzpomínám si už jen matně, ale pátá mě bavila už snad stejně jako první dvě. 
761763
Třetí je nejhorší, pak to jde nahoru - vzpomínám si už jen matně, ale pátá mě bavila už snad stejně jako první dvě. 
761748
2 -2
reagují: Memphis
reagovat

Community

Ja už asi nedorazím ani 3. sériu. Prvé dve boli super, táto už sa mi asi od polovice zdá hrozne nasilu. Ak to potom ešte upadlo, tak čistá strata času.
761748
Ja už asi nedorazím ani 3. sériu. Prvé dve boli super, táto už sa mi asi od polovice zdá hrozne nasilu. Ak to potom ešte upadlo, tak čistá strata času.
Community
10 -2
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: verbst
Bohužel ne, to by byla větší sranda. Jak se mi to jinak líbilo, tak tohle je asi největší slabina seriálu. Ona se tam touhle zhulenou etno děvkovskou stylizací nehodí, do inteligentního romcomu z prodejny klasických rockových desek. 

Fakt z toho mám pocit, jak kdyby tam měl hrát hlavní roli původně vynikající Jake Lacy a násilně to předělali pro ženskou a černošku. I obsazení jejich lásek až na Lacyho je prostě slaboučký. Fakt nechápu existenci Kingsley Ben-Adira v áčkových projektech, ten člověk má charisma slintajícího muflona. 
Abych nebyl za rasistu, tka moderní verze role Jacka Blacka je fantastická, jak tam začala tlustá černoška pařit na Come on Eileen, šel jsem do kolen, to byla pekcová scéna. 
761733
Bohužel ne, to by byla větší sranda. Jak se mi to jinak líbilo, tak tohle je asi největší slabina seriálu. Ona se tam touhle zhulenou etno děvkovskou stylizací nehodí, do inteligentního romcomu z prodejny klasických rockových desek.  Fakt z toho mám pocit, jak kdyby tam měl hrát hlavní roli původně vynikající Jake Lacy a násilně to předělali pro ženskou a černošku. I obsazení jejich lásek až na Lacyho je prostě slaboučký. Fakt nechápu existenci [url=https://www.imdb.com/name/nm4667984/?ref_=tt_cl_t5]Kingsley Ben-Adir[/url]a v áčkových projektech, ten člověk má charisma slintajícího muflona.  Abych nebyl za rasistu, tka moderní verze role Jacka Blacka je fantastická, jak tam začala tlustá černoška pařit na Come on Eileen, šel jsem do kolen, to byla pekcová scéna. 
761730
3 -1
reagovat

Contemporary American Poultry

To je taková pecka. Ale taková!!! :D:+
761732
To je taková pecka. Ale taková!!! *:D**:+*
Contemporary American Poultry
2 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Není to naopak?
761730
Není to naopak?
761638
1 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se