Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 16521 - 16540 Napsat příspěvek
No zrovna s letem na měsíc jsem si potvrdil genialitu tvůrců, když jsou z takové marginálie schopní vymáčknout tak boží dějovou linku. 
762169
No zrovna s letem na měsíc jsem si potvrdil genialitu tvůrců, když jsou z takové marginálie schopní vymáčknout tak boží dějovou linku. 
5 -1
reagovat
reaguje na: Kostěj
Ha, to bylo teda taky peklíčko. A ještě blbě zahraný... 
762167
Ha, to bylo teda taky peklíčko. A ještě blbě zahraný... 
762162
2 -5
reagují: Sigi
reagovat
A ten díl s Philipovou krizí a letem na měsíc taky. Novej cast je špičkovej s potenciální výjimkou Margaret/Heleny, hlavně Philip/Menzies příjemně překvapil.
762162
A ten díl s Philipovou krizí a letem na měsíc taky. Novej cast je špičkovej s potenciální výjimkou Margaret/Heleny, hlavně Philip/Menzies příjemně překvapil.
5 -2
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Díl s Charlesem + Aberfan byly nejlepší díly série 8)
762161
Díl s Charlesem + Aberfan byly nejlepší díly série *8)*
762158
5 -2
reagovat
reaguje na: verbst
Díl s Charlesem byl super
762158
Díl s Charlesem byl super
762156
5 -2
reagují: pytlik
reagovat
reaguje na: do_Od
Mám moc moc daleko ke rčení "nekoukatelné" a pořád je to pro mě masterpiece, ale Filip a Alžběta jako postavy už nenabízejí tolik materiálu, aby to museli být tahouni série.
Charles a Annou mohli dostat mnohem víc prostoru, místo toho je tam celý jeden díl o Filipovi, jak se nudí a kritizuje všechny kolem, protože má krizi středního věku...
Jestli teď budou řešit Dianu a udělají to obdobně, pak to nasere ještě víc lidí. Nehledě na to, že ten recast fakt hodně lidem nesedl - já mezi ně nepatřím, ale z mého okolí to slýchám až moc často na to, že by to byly spíš vyjímky.
762157
Mám moc moc daleko ke rčení "nekoukatelné" a pořád je to pro mě masterpiece, ale Filip a Alžběta jako postavy už nenabízejí tolik materiálu, aby to museli být tahouni série. Charles a Annou mohli dostat mnohem víc prostoru, místo toho je tam celý jeden díl o Filipovi, jak se nudí a kritizuje všechny kolem, protože má krizi středního věku... Jestli teď budou řešit Dianu a udělají to obdobně, pak to nasere ještě víc lidí. Nehledě na to, že ten recast fakt hodně lidem nesedl - já mezi ně nepatřím, ale z mého okolí to slýchám až moc často na to, že by to byly spíš vyjímky.
762152
4 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Ten recast tomu teda vůbec nepomohl.
Díl s Charlesem jak se učí velšsky byl totální peklo a jen ten proslov na konci to zachránil. A to díky hudbě. To je asi jediný, co zůstalo.
Helena je strašnej miscast (ale tady jsou promítnutý moje antipatie).
Philip byl teda taky mnohem horší, než jsem čekal a celý to bylo tak strašně unylý a pomalý, že opravdu tam nevidím, že by to bylo stejný.
Ty první dvě řady byly dynamický a ten kontrast je teda velkej. 
762156
Ten recast tomu teda vůbec nepomohl. Díl s Charlesem jak se učí velšsky byl totální peklo a jen ten proslov na konci to zachránil. A to díky hudbě. To je asi jediný, co zůstalo. Helena je strašnej miscast (ale tady jsou promítnutý moje antipatie). Philip byl teda taky mnohem horší, než jsem čekal a celý to bylo tak strašně unylý a pomalý, že opravdu tam nevidím, že by to bylo stejný. Ty první dvě řady byly dynamický a ten kontrast je teda velkej. 
762152
4 -6
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: do_Od
Přesně tak bylo to pořád skvělý. Ale chápu, že ze stejného mustru může být někdo po desítkách dílů unavený...
762153
Přesně tak bylo to pořád skvělý. Ale chápu, že ze stejného mustru může být někdo po desítkách dílů unavený...
762152
2 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Co na ní bylo nekoukatelné? Myslíš změnou obsazení? Protože jinak je to vyprávění ve stejném duchu jako ty předchozí dvě série, pořád to má tu famózní hudbu, Charles byl fenomenální a až na ten příliš vztahovej závěr Heleny Bonham Carter byla třetí řada pořád stejně parádní. 
762152
Co na ní bylo nekoukatelné? Myslíš změnou obsazení? Protože jinak je to vyprávění ve stejném duchu jako ty předchozí dvě série, pořád to má tu famózní hudbu, Charles byl fenomenální a až na ten příliš vztahovej závěr Heleny Bonham Carter byla třetí řada pořád stejně parádní. 
762151
6 -1
reagují: KARLOS, verbst, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: do_Od
762151
762146
1 -2
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: duro
Ha! Tak jsem si to spletl s tímhle :)):D
762150
Ha! Tak jsem si to spletl s tímhle *:))**:D*
762145
1 -1
reagovat
reaguje na: duro
Mě ten seriál hodně bavil, takže na druhou sérii se hodně těším. ;)
762148
Mě ten seriál hodně bavil, takže na druhou sérii se hodně těším. *;)*
762145
3 -1
reagovat
Přesně tak, na Warrior Nun se snad ani nedá zlobit, nedokážu si představit člověka co by to chtěl hejtit. :D
762147
Přesně tak, na Warrior Nun se snad ani nedá zlobit, nedokážu si představit člověka co by to chtěl hejtit. *:D*
2 -2
reagovat
reaguje na: verbst
Wtf
762146
Wtf
762142
3 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: verbst
Warrior Nun je v skutočnosti celkom milá oddychovka a napr. vedľa takého Cursed pôsobí dojmom, ako keby ju napísal Taylor Sheridan. :D
762145
Warrior Nun je v skutočnosti celkom milá oddychovka a napr. vedľa takého Cursed pôsobí dojmom, ako keby ju napísal Taylor Sheridan. *:D*
762124
5 -2
reagují: verbst, DarkSith
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jako jo, ale po třetí skoro nekoukatelné (a stále nedokoukané) řadě budu hodně obezřetnej. 
762142
Jako jo, ale po třetí skoro nekoukatelné (a stále nedokoukané) řadě budu hodně obezřetnej. 
762141
2 -6
reagují: do_Od
reagovat
4. řada Crown a jeden z nejlepších seriálových teaserů co jsem viděl :+

link
762141
4. řada Crown a jeden z nejlepších seriálových teaserů co jsem viděl *:+* [url=http://www.tvzone.cz/clanek/40763-teaser-ctvrte-the-crown/]http://www.tvzone.cz/clanek/40763-teaser-ctvrte-the-crown/[/url]
4 -2
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Wait, já myslel, že to je nějaká chujovina, ne?
Nebo to spadá do kategorie "so bad it's good"? :D please advise - potřebuju nějakou oddychovku :D

(=LIFTY=)
To jsem až zavýsknul radostí! :+
762124
Wait, já myslel, že to je nějaká chujovina, ne? Nebo to spadá do kategorie "so bad it's good"? *:D* please advise - potřebuju nějakou oddychovku *:D* [url=https://www.moviezone.cz/komentar/762123](=LIFTY=)[/url] To jsem až zavýsknul radostí! *:+*
762115
2 -2
reagují: duro
reagovat
A já mám radost z toho, že Dean z Lovců duchů se objeví ve třetí řadě The Boys... Už druhý člověk, který díky tomu seriálu nezapadne (ano, první je ten z Banshee)
762123
A já mám radost z toho, že Dean z Lovců duchů se objeví ve třetí řadě The Boys... Už druhý člověk, který díky tomu seriálu nezapadne (ano, první je ten z Banshee)
8 0
reagovat
link

YES!
762115
https://deadline.com/2020/08/warrior-nun-renewed-season-2-netflix-1203017407/ YES!
3 -2
reagují: verbst
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se