Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 16461 - 16480 Napsat příspěvek
Nejlepší bude to lidský programování :D
763853
Nejlepší bude to lidský programování *:D*
1 -1
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Jsem zvědavý třeba na  filmové zpracování toho "počítače" na předpověď počasí co tam byl  :D
763852
Jsem zvědavý třeba na  filmové zpracování toho "počítače" na předpověď počasí co tam byl  *:D*
763851
2 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Koukám, že D a D si vybrali svojí další oběť. Pozitivní je, že jsou venku všechny knihy, takže nic jako GoT série 5 až 8 se už nebude opakovat, nicméně i tak si od této dvojky nedokážu ani vzdáleně představit převedení nečeho tak zatraceně komplexního a strašně nemainstreamovýho do seriálové formy, aby to dávalo smysl a nutilo k zamyšlení, plus mohutně zarezonovalo mým vědátorským já.
763851
Koukám, že D a D si vybrali svojí další oběť. Pozitivní je, že jsou venku všechny knihy, takže nic jako GoT série 5 až 8 se už nebude opakovat, nicméně i tak si od této dvojky nedokážu ani vzdáleně představit převedení nečeho tak zatraceně komplexního a strašně nemainstreamovýho do seriálové formy, aby to dávalo smysl a nutilo k zamyšlení, plus mohutně zarezonovalo mým vědátorským já.
763750
3 -3
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Vardant
Je pravda, že ke konci Vzpomínky na Zemi autor láká na věci, o kterých se nakonec nic nedozvíme, pouze dávají najevo, že i ten ústřední konflikt, který působí megalomansky, je vlastně v kosmickém měřítku úplné prd.

Kulový blesk, který napsal ještě před trilogií, ale vydán byl u nás až po ní, mne taky bavil hodně. Měřítkem je to samozřejmě "skromné" oproti trilogii, ale opět fascinující pohled na zkoumání kulového blesku jako fenoménu a jeho případná aplikace jako zbraně.

A ke konci září vyjde Věk Supernovy, kterou zase napsal ještě před Kulovým bleskem.
763849
Je pravda, že ke konci Vzpomínky na Zemi autor láká na věci, o kterých se nakonec nic nedozvíme, pouze dávají najevo, že i ten ústřední konflikt, který působí megalomansky, je vlastně v kosmickém měřítku úplné prd. Kulový blesk, který napsal ještě před trilogií, ale vydán byl u nás až po ní, mne taky bavil hodně. Měřítkem je to samozřejmě "skromné" oproti trilogii, ale opět fascinující pohled na zkoumání kulového blesku jako fenoménu a jeho případná aplikace jako zbraně. A ke konci září vyjde [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/vek-supernovy-447844]Věk Supernovy[/url], kterou zase napsal ještě před Kulovým bleskem.
763842
2 0
reagovat
reaguje na: okkac
Ten třetí díl mi i přišel slabší co se týče konce. Druhý zase v prostředku. A abych to dokončil, tak první zase na začátku :D
Ale jinak pěkné a teorie temného lesa je fakt zajímavá a dost možná i pravdivá.
763842
Ten třetí díl mi i přišel slabší co se týče konce. Druhý zase v prostředku. A abych to dokončil, tak první zase na začátku *:D* Ale jinak pěkné a teorie temného lesa je fakt zajímavá a dost možná i pravdivá.
763839
3 -1
reagují: okkac
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
763840
https://www.youtube.com/watch?v=IYKBXut7_cI
763835
2 -2
reagovat
Vzpomínku na Zemi jsem dočetl nedávno. Problém tří těles a Temný les už minulý rok a je to jedna z nejlepších sci-fi co jsem četl. Je to hard sci-fi, takže člověk se přiučí o dost fyzikálních jevech a teoriích.
Ten čínský nacionalismus je tam cítit, ale žádná propaganda to naštěstí není. Je to zajímavý pohled na určité věci, které Evropan nebo Američan by viděl jinak.

První kniha se ještě celkem "drží při zemi", takže první série nebo dvě jsou celkem zfilmovatelné. Od půlky Temného lesa se ale jde pár stovek let do budoucnosti, kde jsou vesmírné flotily a Vzpomínka na Zemi je už vyloženě zfilmovatelná obtížně, hlavně když začne popis čtyřdimenzionálního a dvoudimenzionálního prostoru.

Čína už natočila před 5 lety adaptaci první knihy, ale studio a distributor se dostali do nějakých problémů a response na rough-cut nebyla ideální, že  šel film k ledu.
763839
Vzpomínku na Zemi jsem dočetl nedávno. Problém tří těles a Temný les už minulý rok a je to jedna z nejlepších sci-fi co jsem četl. Je to hard sci-fi, takže člověk se přiučí o dost fyzikálních jevech a teoriích. Ten čínský nacionalismus je tam cítit, ale žádná propaganda to naštěstí není. Je to zajímavý pohled na určité věci, které Evropan nebo Američan by viděl jinak. První kniha se ještě celkem "drží při zemi", takže první série nebo dvě jsou celkem zfilmovatelné. Od půlky Temného lesa se ale jde pár stovek let do budoucnosti, kde jsou vesmírné flotily a Vzpomínka na Zemi je už vyloženě zfilmovatelná obtížně, hlavně když začne popis čtyřdimenzionálního a dvoudimenzionálního prostoru. Čína už natočila před 5 lety adaptaci první knihy, ale studio a distributor se dostali do nějakých problémů a response na rough-cut nebyla ideální, že  šel film k ledu.
6 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Hmm, tak až do tohohle posledního komentu jsem se ještě těšil :-
763836
Hmm, tak až do tohohle posledního komentu jsem se ještě těšil *:-*
763835
3 -5
reagovat
Každopádně by si to měl načíst Gorecki, protože to bude producentsky zastřešovat Rian Johnson :)
763835
Každopádně by si to měl načíst Gorecki, protože to bude producentsky zastřešovat Rian Johnson :)
6 -1
reagují: Gorecki, Vardant
reagovat
Prečítal som len prvú knihu a bola úplne úžasná, akurát som mal problém orientovať sa v menách čo si tak pamätám. Druhú som rozčítal ale niečo ma od toho odtrhlo a keď už som mal čas, mal som pocit že si to už tak nepamätám a od začiatku sa mi to zasa čítať nechcelo. 
763755
Prečítal som len prvú knihu a bola úplne úžasná, akurát som mal problém orientovať sa v menách čo si tak pamätám. Druhú som rozčítal ale niečo ma od toho odtrhlo a keď už som mal čas, mal som pocit že si to už tak nepamätám a od začiatku sa mi to zasa čítať nechcelo. 
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Yeah. Ty knihy jsou Scifi klenot, ale číst je je celkem náročné. Některé věci jsou pak vyloženě nezfilmovatelné (bez zásadních změn v původních scifi prvcích).
763754
Yeah. Ty knihy jsou Scifi klenot, ale číst je je celkem náročné. Některé věci jsou pak vyloženě nezfilmovatelné (bez zásadních změn v původních scifi prvcích).
763752
4 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
První řady jim neberu, všechna čest. Ale po letech šlo poznat, že to uspěchávají a chtějí to už zakončit. I HBO jim nabízelo další řady. A k tomu momenty z těch after epizod, proč poslala draka, když je na moři flotila a Dany na tu flotilu "zapomněla". 

Jak říkam, ty první řady jim nikdo nebere a já osobně mám rád prvních 7 řad. Ale tu poslední fakt ne, i když má pár momentů ( třeba večer před bitvou na Zimohradě).
763753
První řady jim neberu, všechna čest. Ale po letech šlo poznat, že to uspěchávají a chtějí to už zakončit. I HBO jim nabízelo další řady. A k tomu momenty z těch after epizod, proč poslala draka, když je na moři flotila a Dany na tu flotilu "zapomněla".  Jak říkam, ty první řady jim nikdo nebere a já osobně mám rád prvních 7 řad. Ale tu poslední fakt ne, i když má pár momentů ( třeba večer před bitvou na Zimohradě).
763751
10 0
reagovat
Neměli to dělat Číňani s Amazonem jako nedražší televizní projekt vůbec? Netflixu se divím protože Čína a hlavně protože moc nechodí do takhle komplikovaných adaptací. 
Ta knižní trilogie je pecková, akorát jak se teď nadává na Tenet kvůli nepochopení..... tak u knih jsem xkrát přerušoval čtení kvůli hledání fyzikálních teorií. Hlavně je to místy silně nacionalistické a fakt to není main stream, doporučoval jsem to x lidem, nikdo to nedočetl. 
To se zmrdá ještě násobně víc jak Ender. Resp. si nedokážu představit jak by se to nezmrdalo, už jenom zápletka prvního dílu je tak neskutečně abstraktní...
763752
Neměli to dělat Číňani s Amazonem jako nedražší televizní projekt vůbec? Netflixu se divím protože Čína a hlavně protože moc nechodí do takhle komplikovaných adaptací.  Ta knižní trilogie je pecková, akorát jak se teď nadává na Tenet kvůli nepochopení..... tak u knih jsem xkrát přerušoval čtení kvůli hledání fyzikálních teorií. Hlavně je to místy silně nacionalistické a fakt to není main stream, doporučoval jsem to x lidem, nikdo to nedočetl.  To se zmrdá ještě násobně víc jak Ender. Resp. si nedokážu představit jak by se to nezmrdalo, už jenom zápletka prvního dílu je tak neskutečně abstraktní...
3 -3
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
8 fantastických sérií jednoho z nejpopulárnějších seriálů všech dob, ale k čertu s tím, jsou to Dumb & Dumber a na co sáhnou, to zpackají...
763751
8 fantastických sérií jednoho z nejpopulárnějších seriálů všech dob, ale k čertu s tím, jsou to Dumb & Dumber a na co sáhnou, to zpackají...
763750
9 -9
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
Dumb & Dumber budou po GoT dělat s Alexanderem Woo pro Netflix adaptaci Problému tří těles.

Jako fakt.
763750
Dumb & Dumber budou po GoT dělat s Alexanderem Woo pro Netflix adaptaci Problému tří těles. Jako fakt.
3 -3
reagují: CAPS_LOCK, do_Od
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
jak ta holka udělá Shhh. Ty komenty na YT jsou peklo :D:D:D:D
763652
jak ta holka udělá Shhh. Ty komenty na YT jsou peklo *:D**:D**:D**:D*
763647
2 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Já fakt nechápu, že to pojede povídkově, ale se stejným obsazením, to je fail jako prase :D

btw první 2 díly se mi fakt líbily! A dal bych absolutní hodnocení, kdyby to skončilo apokalypsou Prostě konec, který měla Chata v horách a měl mít Red State původně. 

Hlavně herecké obsazení má kvalitu přesně na ty 2 díly, víc ne. 
763648
Já fakt nechápu, že to pojede povídkově, ale se stejným obsazením, to je fail jako prase *:D* btw první 2 díly se mi fakt líbily! A dal bych absolutní hodnocení, kdyby to skončilo [spoiler]apokalypsou [/spoiler]Prostě konec, který měl[spoiler]a Chata v horách a měl mít Red State původně.  [/spoiler]Hlavně herecké obsazení má kvalitu přesně na ty 2 díly, víc ne. 
763626
1 -1
reagovat

The Haunting of Bly Manor

763647
[url=https://www.youtube.com/watch?v=cxeiY2W03Mc]teaser[/url]
The Haunting of Bly Manor
3 -2
reagují: RainMakeR
reagovat

Lovecraft Country S01E02

WTF. Přišlo mi to jako půlka seriálu nacpaná do jednoho dílů. Nepobral jsem spoustu věcí. A teď přemýšlím jestli koukat dál a nebo ne. 5-6/10
763626
WTF. Přišlo mi to jako půlka seriálu nacpaná do jednoho dílů. Nepobral jsem spoustu věcí. A teď přemýšlím jestli koukat dál a nebo ne. 5-6/10
Lovecraft Country S01E02
3 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: duro
Hehe, po letech má s Community stejnej problém. Třetí řada se táhne a moc mě neba.
Space Force mě osobně moc sedlo celý.
763354
Hehe, po letech má s Community stejnej problém. Třetí řada se táhne a moc mě neba. Space Force mě osobně moc sedlo celý.
763338
4 -4
reagují: verbst
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se