Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 16021 - 16040 Napsat příspěvek

For all Mankind

OK, tohle se Applu fakt nepovedlo a je vtipný že to má asi nejlepší hodnocení. To prostředí je nesmírně zajímavé a fakt mne bavilo čekat, s čím tvůrci ještě přijdou. Výprava ať už vesmírná nebo retro nádherná. Kinnaman strašnej bůh, řádil tam srovnatelně jako Billy Crudup v Morning Show. Neskutečnej byl teda taky Colm Feore jako Werner von Braun, hlavně v soudní síni. Překvapila Sonya Walger. Problém je, že to má strašně nezajímavou vatu. V podstatě se to snaží být ve výplni stejné jako Mad Men, ale selhává to ve všech ohledech, bylo mi naprosto buřt co se komu stane v osobním životě. 5/10 škoda..

Barbaři (2020) 
Ten trailer, jak byl z něj každý druhý nadšený, je sestřih jenom posledního dílu.  Jinak je to podle mne stejně špatný jako Britania. Škoda, protože herci fajn a výprava na televizi uspokojivá, akorát je to prostě prapodivně ve vákuu, že to působí jak 2 vesnice a jeden římský stan. měli to sestříhat do jednoho filmu, poslední díl už to nezachraňuje. 
Normálně nejsem historicky hnidopich, ale na začátku nesedí přepočet krav na zrní, tradičně mi vadí namalované Germánky a nechápu jakou čirou tekutinou na konci zapalují obranu, chlast takhle nehoří a nic jiného čirého snad tehdy neměli. Smutný je, že to samotný Teutoburský les strašně odbije. 4/10
769098
OK, tohle se Applu fakt nepovedlo a je vtipný že to má asi nejlepší hodnocení. To prostředí je nesmírně zajímavé a fakt mne bavilo čekat, s čím tvůrci ještě přijdou. Výprava ať už vesmírná nebo retro nádherná. Kinnaman strašnej bůh, řádil tam srovnatelně jako Billy Crudup v Morning Show. Neskutečnej byl teda taky Colm Feore jako Werner von Braun, hlavně v soudní síni. Překvapila Sonya Walger. Problém je, že to má strašně nezajímavou vatu. V podstatě se to snaží být ve výplni stejné jako Mad Men, ale selhává to ve všech ohledech, bylo mi naprosto buřt co se komu stane v osobním životě. 5/10 škoda.. [b]Barbaři (2020)  [/b]Ten trailer, jak byl z něj každý druhý nadšený, je sestřih jenom posledního dílu.  Jinak je to podle mne stejně špatný jako Britania. Škoda, protože herci fajn a výprava na televizi uspokojivá, akorát je to prostě prapodivně ve vákuu, že to působí jak 2 vesnice a jeden římský stan. měli to sestříhat do jednoho filmu, poslední díl už to nezachraňuje.  Normálně nejsem historicky hnidopich, ale na začátku nesedí přepočet krav na zrní, tradičně mi vadí namalované Germánky a nechápu jakou čirou tekutinou na konci zapalují obranu, chlast takhle nehoří a nic jiného čirého snad tehdy neměli. Smutný je, že to samotný Teutoburský les strašně odbije. 4/10
For all Mankind
7 0
reagovat
reaguje na: peterel
Jsem hodně nalomený... Buď si dám po Oz Euforii nebo tohle... Anyu zbožňuju už od Rozpolceného.
769086
Jsem hodně nalomený... Buď si dám po Oz Euforii nebo tohle... Anyu zbožňuju už od Rozpolceného.
769083
3 0
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: Barv666

Gangs of London

OMFG, ten albánskej boss je skvělej!!!
769085
OMFG, ten albánskej boss je skvělej!!!
Gangs of London
768804
1 -2
reagovat

The Queen's Gambit

Tak dokoukáno. Že ten seriál má vyjít jsem zaznamenal jen tak mimochodem, neviděl jsem žádný trailer, neměl žádná očekávání, a ani jsem nepočítal s tím že na to začnu koukat hned v den premiéry, případně zda na to vůbec někdy kouknu. No, a nakonec se z toho vyklubala nehorázná pecka. Sedm našlapaných epizod bez jediného hluchého místa. Je fajn že Netflix investuje i do těchto ambiciózních sérií.
769083
Tak dokoukáno. Že ten seriál má vyjít jsem zaznamenal jen tak mimochodem, neviděl jsem žádný trailer, neměl žádná očekávání, a ani jsem nepočítal s tím že na to začnu koukat hned v den premiéry, případně zda na to vůbec někdy kouknu. No, a nakonec se z toho vyklubala nehorázná pecka. Sedm našlapaných epizod bez jediného hluchého místa. Je fajn že Netflix investuje i do těchto ambiciózních sérií.
The Queen's Gambit
4 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Mně to připadá díl od dílu lepší a lepší. Poslední tři přede mnou.
769068
Mně to připadá díl od dílu lepší a lepší. Poslední tři přede mnou.
769052
3 -1
reagovat

The Queen´s Gambit

Po druhem dile jsem in. Ma to takovej zvlastni "Cista duse" vibe, Anya-Taylor Joy fantasticka, sachove partie vysoce uspokojive...
769067
Po druhem dile jsem in. Ma to takovej zvlastni "Cista duse" vibe, Anya-Taylor Joy fantasticka, sachove partie vysoce uspokojive...
The Queen´s Gambit
4 0
reagovat
reaguje na: peterel
Já už jsem na konci a velká pecka. Ten poslední díl je perfektní!
769052
Já už jsem na konci a velká pecka. Ten poslední díl je perfektní!
769029
2 -1
reagují: peterel
reagovat
reaguje na: peterel
Už to mám v seznamu. :+
769043
Už to mám v seznamu. *:+*
769029
4 0
reagovat

Bly Manor

Mám čtyři díly za sebou. První tři nic moc, čtvrtý velmi dobrý. Nejvíce mě zatím serou ty děti, a to v Hill House to bylo obráceně. Těším se na další díly a snad mě to nezklame.
769041
Mám čtyři díly za sebou. První tři nic moc, čtvrtý velmi dobrý. Nejvíce mě zatím serou ty děti, a to v Hill House to bylo obráceně. Těším se na další díly a snad mě to nezklame.
Bly Manor
1 -2
reagovat

The Queen's Gambit

The Queen's Gambit - zatím první tři epizody, ale zatím teda velká pecka. A to jsem si to pustil jen tak náhodou z nudy. 
769029
The Queen's Gambit - zatím první tři epizody, ale zatím teda velká pecka. A to jsem si to pustil jen tak náhodou z nudy. 
The Queen's Gambit
4 0
reagují: mkubalikova, hroubek
reagovat
reaguje na: speta.jr
No vidíš a ja to mam presne naopak. Prvni ctyri dily byly nejslabší, ten nadherny voiceover tomu dodava na dojemnosti a tech osmi koncu jsem si ani nevšiml, protože jsem doufal, že to nikdy neskončí:D
769024
No vidíš a ja to mam presne naopak. Prvni ctyri dily byly nejslabší, ten nadherny voiceover tomu dodava na dojemnosti a tech osmi koncu jsem si ani nevšiml, protože jsem doufal, že to nikdy neskončí*:D*
769007
2 -1
reagovat
reaguje na: speta.jr
Jo Jo ty konce byly peklo, taky jsem tu na to nadával. 
769010
Jo Jo ty konce byly peklo, taky jsem tu na to nadával. 
769007
1 0
reagovat

Bly 6/10

Velké zklamání. První 4 díly jsou tak 10/10 s tím, že pátý na 11/10 a hledal jsem, jestli to náhodou nedělal Moffat. Pak to jde postupně do kopru a většinou obecenstva adorovaný osmý díl to pro mě rozbil úplně. Celou dobu jsem si představoval, jak by to funguvalo, nebýt toho debilního voice-overu. A víte co? Fungovalo... a mnohem líp! S úplným koncem mám dojem, že tam celou tu zaobalovací linku s vypravěčem dodělali na poslední chvíli, protože jim přišlo, že to amík nepochopí. Samotný poslední díl, je vrchol dramaturgického failu. To, co se tam dělo by, při dodržení rychlosti vyprávění, vydalo aspoň na tři díly, místo toho máme pocit, že to má víc konců jak Návrat Krále.
769007
Velké zklamání. První 4 díly jsou tak 10/10 s tím, že pátý na 11/10 a hledal jsem, jestli to náhodou nedělal Moffat. Pak to jde postupně do kopru a většinou obecenstva adorovaný osmý díl to pro mě rozbil úplně. Celou dobu jsem si představoval, jak by to funguvalo, nebýt toho debilního voice-overu. A víte co? Fungovalo... a mnohem líp! S úplným koncem mám dojem, že tam celou tu zaobalovací linku s vypravěčem dodělali na poslední chvíli, protože jim přišlo, že to amík nepochopí. Samotný poslední díl, je vrchol dramaturgického failu. To, co se tam dělo by, při dodržení rychlosti vyprávění, vydalo aspoň na tři díly, místo toho máme pocit, že to má víc konců jak Návrat Krále.
Bly 6/10
2 -5
reagují: (=LIFTY=), AndyKaufman
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Taky viděl a líbilo a čekám na druhou řadu, protože ten konec jestli tam ten otec fakt je nebo není mne napíná :)
768970
Taky viděl a líbilo a čekám na druhou řadu, protože ten konec jestli tam ten otec fakt je nebo není mne napíná *:)*
768966
2 0
reagovat
reaguje na: okkac
Dobryyy! Doporučuju Undone, co se tohoto provedení týká.
768966
Dobryyy! Doporučuju Undone, co se tohoto provedení týká.
768915
1 -1
reagují: okkac
reagovat

Bly

Tak osmý díl pro mě asi to nejlepší z letošní seriálové tvorby. Neskutečná emocionální jízda. Ani si snad nevybavím lepší úlohu vypravěče v příběhu. :))
768963
Tak osmý díl pro mě asi to nejlepší z letošní seriálové tvorby. Neskutečná emocionální jízda. Ani si snad nevybavím lepší úlohu vypravěče v příběhu. :))
Bly
2 -2
reagovat

The Liberator Trailer

Rotoscoping is not dead! Tentokrát ve WWII .link
Příjemné překvapení. 11.11. na Netflixu.
768915
Rotoscoping is not dead! Tentokrát ve WWII .https://www.youtube.com/watch?v=vZaIZgkCcXQ Příjemné překvapení. 11.11. na Netflixu.
The Liberator Trailer
6 -2
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Dark

Tak to bolo super. Seriál, ku ktorému som sa dlho dokopával mi teda riadne sadol. Už od prvej epizódy som mu prišiel na chuť. Spočiatku sa môže javiť, že pripomína Stranger Things, ale to len spočiatku. Keď však naberie odlišný smer, tak divák vie, že sa má na čo tešiť. Žiadna postava tu nie je zbytočná a má v tomto príbehu svoje miesto. Hudba je skvelá, už tak super atmosféru povzdvihne o pár stupňov vyššie. Všetky kúsky skladačky, ktoré sme dostali počas celého seriálu v záveru do seba zapadnú a človek má ten priblblý úsmev na tvári a je mu ľúto, že tento parádny seriál už skončil. 10/10
768902
Tak to bolo super. Seriál, ku ktorému som sa dlho dokopával mi teda riadne sadol. Už od prvej epizódy som mu prišiel na chuť. Spočiatku sa môže javiť, že pripomína Stranger Things, ale to len spočiatku. Keď však naberie odlišný smer, tak divák vie, že sa má na čo tešiť. Žiadna postava tu nie je zbytočná a má v tomto príbehu svoje miesto. Hudba je skvelá, už tak super atmosféru povzdvihne o pár stupňov vyššie. Všetky kúsky skladačky, ktoré sme dostali počas celého seriálu v záveru do seba zapadnú a človek má ten priblblý úsmev na tvári a je mu ľúto, že tento parádny seriál už skončil. [b]10/10[/b]
Dark
11 0
reagovat
reaguje na: verbst
Super ze to je uz venku! Dik za info
768837
Super ze to je uz venku! Dik za info
768834
1 0
reagovat

My Next Guest Needs No Introduction

with David Letterman

No dořiti. Úplně mi to uniklo. A ano, včetně prvního hosta mám docela husinu. Tohle zase bude jednou geniálních pár hodin.
768834
[b]with David Letterman [/b]No dořiti. Úplně mi to uniklo. A ano, včetně prvního hosta mám docela husinu. Tohle zase bude jednou geniálních pár hodin.
My Next Guest Needs No Introduction
3 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se