Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 16001 - 16020 Napsat příspěvek
reaguje na: okkac
A taky by ji v reálu rodiče tak v patnácti provdali za čtyřicetiletého islamistu a ten by jí to její superhrdinské blbnutí asi jen tak netoleroval. 8)
769360
A taky by ji v reálu rodiče tak v patnácti provdali za čtyřicetiletého islamistu a ten by jí to její superhrdinské blbnutí asi jen tak netoleroval. *8)*
769304
5 -3
reagovat

The Haunting of Bly Manor

Je to tak jiné o proti Hill House, a přitom to neztratilo své kouzlo. Není to tak vděčný seriál a pokud někdo čeká horor nebo lekačky, tak bude velmi zklamaný. Nicméně o to ani ve výsledku nešlo, jak nám to postavy několikrát zopakují. Tohle je romantický příběh a ne duchařská povídka. První tři díly mě tolik nesedly a je to dáno tím, že jsem nechápal co se děje a některé postavy mi byli dost nesympatické. Naštěstí se vše vysvětlilo a krásně to do sebe zapadlo. To jak to od 4 epizody graduje je paráda. Bohužel to není bezchybná jízda, ale těch věcí co na seriálu lze chválit jsou stovky. Atmosféra, technická stránka(střih, navazování scén, hudba, vizuální podoba), herci a kvalitní režie a scénář. Zajímavý zážitek. 7,5-8/10
769339
Je to tak jiné o proti Hill House, a přitom to neztratilo své kouzlo. Není to tak vděčný seriál a pokud někdo čeká horor nebo lekačky, tak bude velmi zklamaný. Nicméně o to ani ve výsledku nešlo, jak nám to postavy několikrát zopakují. Tohle je romantický příběh a ne duchařská povídka. První tři díly mě tolik nesedly a je to dáno tím, že jsem nechápal co se děje a některé postavy mi byli dost nesympatické. Naštěstí se vše vysvětlilo a krásně to do sebe zapadlo. To jak to od 4 epizody graduje je paráda. Bohužel to není bezchybná jízda, ale těch věcí co na seriálu lze chválit jsou stovky. Atmosféra, technická stránka(střih, navazování scén, hudba, vizuální podoba), herci a kvalitní režie a scénář. Zajímavý zážitek. 7,5-8/10
The Haunting of Bly Manor
1 -1
reagovat

Assassin's Creed

Bude seriál. A vlastne, prečo nie. ;)
769322
Bude [url=https://www.theverge.com/2020/10/27/21536079/netflix-assassins-creed-live-action-series]seriál[/url]. A vlastne, prečo nie. *;)*
Assassin's Creed
4 -2
reagovat
reaguje na: okkac
:D:D:D
769305
*:D**:D**:D*
769304
3 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Kamala Khan jako muslimská superhrdinka bude celkem na prd, protože bude mít příliš mnoho slabin jako např.  slaninu, alkohol a karikatůry Mohameda
769304
Kamala Khan jako muslimská superhrdinka bude celkem na prd, protože bude mít příliš mnoho slabin jako např.  slaninu, alkohol a karikatůry Mohameda
769252
18 -4
reagují: DarkSith, AndyKaufman
reagovat

Bly Manor

wow, toto zobralo za srdicko viac nez som cakal. ?)

prve diely celkom nevyrazne, potom mi to velmi sadlo. Uvital by som aj viac hororovejsich veci, ale takto to celkovo sadlo k tomu pribehu ktory vysvetlili od toho cca 5teho dielu. :+ velka parada.
769299
wow, toto zobralo za srdicko viac nez som cakal. *?)* prve diely celkom nevyrazne, potom mi to velmi sadlo. Uvital by som aj viac hororovejsich veci, ale takto to celkovo sadlo k tomu pribehu ktory vysvetlili od toho cca 5teho dielu. *:+* velka parada.
Bly Manor
2 -1
reagovat
Podle mne to tam nedaj, to by byl šílený shitstorm :)

Zase na druhou stranu při všech těch Kamalach Khan to tady vypustit bude znamenat zvednutou antisemitism card a to má pořád sílu. 
769252
Podle mne to tam nedaj, to by byl šílený shitstorm :) Zase na druhou stranu při všech těch Kamalach Khan to tady vypustit bude znamenat zvednutou antisemitism card a to má pořád sílu. 
1 -1
reagují: okkac
reagovat
Nedokážu si představit Marvel a židovskou persekuci dohromady, možná pět let zpátky pod Netflixem vedle Daredevila. Ale jsem zvědavej, doteď mi tenhle projekt připadal nejmíň zajímavý.
769251
Nedokážu si představit Marvel a židovskou persekuci dohromady, možná pět let zpátky pod Netflixem vedle Daredevila. Ale jsem zvědavej, doteď mi tenhle projekt připadal nejmíň zajímavý.
3 0
reagovat
reaguje na: hroubek
To asi jo, ale ta linka, kdy loví antisemity je docela cool a silná. A když si teď zadáš do Googlu Moon Knight jew, tak najdeš věci, za který by tě ve 30. letech v Německu poplácali po zádech.  

Tady je třeba výbornej článek na Forbesu proč by se ta židovská linka neměla vynechával. link

Já jsem rád že tenhle casting vyšel. Isaac už nácky lovil a zvažoval se i Zac Efron :D 

Ve zkratce to může vypadat jako kombinace Batmana a Spielbergova Mnichova, což by i šlo :) Mohli by tam zahrát i na nějakou retro notu s Capem. 
769247
To asi jo, ale ta linka, kdy loví antisemity je docela cool a silná. A když si teď zadáš do Googlu Moon Knight jew, tak najdeš věci, za který by tě ve 30. letech v Německu poplácali po zádech.   Tady je třeba výbornej článek na Forbesu proč by se ta židovská linka neměla vynechával. https://www.forbes.com/sites/joshweiss/2019/08/26/why-the-moon-knight-series-on-disney-shouldnt-ignore-marc-spectors-jewish-upbringing/#517e2caee0e4 Já jsem rád že tenhle casting vyšel. Isaac už nácky lovil a zvažoval se i Zac Efron *:D*  Ve zkratce to může vypadat jako kombinace Batmana a Spielbergova Mnichova, což by i šlo *:)* Mohli by tam zahrát i na nějakou retro notu s Capem. 
769238
3 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Představuju si, jak Oscar Isaac, Benedict Cumberbatch a Mahershala Ali spolu likvidují démony a upíry. 

I came. 

Potřebujeme Midnight Sons.
769240
Představuju si, jak Oscar Isaac, Benedict Cumberbatch a Mahershala Ali spolu likvidují démony a upíry.  I came.  Potřebujeme Midnight Sons.
769225
7 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
S Moon Knightem je to těžší. Jelikož je to hrdina s psychickými problémy, má rozpolcenou osobnost a navíc se v něm usídlil egypský bůh(pokud si to správně pamatuji). Takže tady to bude malinko složitější. 
769238
S Moon Knightem je to těžší. Jelikož je to hrdina s psychickými problémy, má rozpolcenou osobnost a navíc se v něm usídlil egypský bůh(pokud si to správně pamatuji). Takže tady to bude malinko složitější. 
769225
2 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

La Révolution

Vydarená európska odpoveď na kórejské Kráľovstvo. Aj tu hrdinovia čelia hordám ľudožrútov, a je to šikovne a zábavne vpletené do historických súvislostí. V predvečer francúzskej revolúcie si chce šľachta zaistiť silu a nesmrteľnosť... a nepekne sa to zvrtne. Nakazení majú modrú krv (doslova, haha), sú agresívni, hlad môžu utíšiť len čerstvou človečinou a zabije ich len oddelenie hlavy od tela. Nie sú to však vytretí bľabotaví zombies, lebo neprišli o rozum a osobnosť - a o to sú nebezpečnejší. Začína to ako dobová detektívka, ale postupne pribúda hororové mäso i akčné scény, finále už sa nesie v duchu "barikády, črevá a mozgy". Atmosférou to trochu pripomína Bratstvo vlkov, akurát tu nie je Indián ovládajúci kung-fu, iba čierny otrok odkiaľsi z amerických kolónií, ktorý vie čo-to o voodoo a dokáže sa oháňať nabrúsenou mačetou. Mnohých divákov zmiatlo, že to nie je klasický historický seriál, ale ak chcete "dobový akčný horor", neoľutujete. Len teda dúfajme, že bude druhá sezóna, lebo prvá sa odohráva na vidieku a všetko, podľa očakávania, končí na spôsob "hurá do Versailles" a "aha, čo skrývajú v Bastille". :D

Mimochodom, som už aj v polovici germánskych Barbarov, ale zatiaľ ma tam vlastne nič nezaujalo. Možno okrem tej hlavnej divožienky, aj keď je pravda, že má príliš malé prsia a úzku panvu, takže skutočne nestojí za päť koní, ako požaduje jej otec.
769235
Vydarená európska odpoveď na kórejské Kráľovstvo. Aj tu hrdinovia čelia hordám ľudožrútov, a je to šikovne a zábavne vpletené do historických súvislostí. V predvečer francúzskej revolúcie si chce šľachta zaistiť silu a nesmrteľnosť... a nepekne sa to zvrtne. Nakazení majú modrú krv (doslova, haha), sú agresívni, hlad môžu utíšiť len čerstvou človečinou a zabije ich len oddelenie hlavy od tela. Nie sú to však vytretí bľabotaví zombies, lebo neprišli o rozum a osobnosť - a o to sú nebezpečnejší. Začína to ako dobová detektívka, ale postupne pribúda hororové mäso i akčné scény, finále už sa nesie v duchu "barikády, črevá a mozgy". Atmosférou to trochu pripomína Bratstvo vlkov, akurát tu nie je Indián ovládajúci kung-fu, iba čierny otrok odkiaľsi z amerických kolónií, ktorý vie čo-to o voodoo a dokáže sa oháňať nabrúsenou mačetou. Mnohých divákov zmiatlo, že to nie je klasický historický seriál, ale ak chcete "dobový akčný horor", neoľutujete. Len teda dúfajme, že bude druhá sezóna, lebo prvá sa odohráva na vidieku a všetko, podľa očakávania, končí na spôsob "hurá do Versailles" a "aha, čo skrývajú v Bastille". :D Mimochodom, som už aj v polovici germánskych Barbarov, ale zatiaľ ma tam vlastne nič nezaujalo. Možno okrem tej hlavnej divožienky, aj keď je pravda, že má príliš malé prsia a úzku panvu, takže skutočne nestojí za päť koní, ako požaduje jej otec.
La Révolution
8 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Hele, to jsem ani nevěděl :+
769230
Hele, to jsem ani nevěděl *:+*
769225
2 0
reagovat
Oscar Isaac si zahraje marvelovskyho Batmana Moon Knighta. Tenhle superhrdina je otevřeně židovského vyznání, takže kolem v reakcich bude veselo a už jsem pár nechutných reakcí četl. :-
769225
Oscar Isaac si zahraje marvelovskyho Batmana Moon Knighta. Tenhle superhrdina je otevřeně židovského vyznání, takže kolem v reakcich bude veselo a už jsem pár nechutných reakcí četl. *:-*
8 0
reagují: Ex-SOLDIER, hroubek, Barv666
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Kdybych neviděl Kapitána Řípa, tak by mi to přišlo špatný. :)
769169
Kdybych neviděl Kapitána Řípa, tak by mi to přišlo špatný. *:)*
769150
5 -1
reagovat

Plukovník z RIA - novej díl Blaníka opět venku a je to super

769150
https://youtu.be/9EtZ67mWp4o *8)*
Plukovník z RIA - novej díl Blaníka opět venku a je to super
2 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
uf. Aspon se dozvím co se stalo s opičákem.... :)):D8)
769138
uf. Aspon se dozvím co se stalo s opičákem.... *:))**:D**8)*
769136
3 -1
reagovat

Space Force

Tak to vyšlo a Netflix objednal druhou řadu :+
769136
Tak to vyšlo a Netflix objednal druhou řadu *:+*
Space Force
6 -2
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: xxendxx
Já potřebuju nějaké dva krátké seriály, úplně jiného žánru, abych pak konečně mohl najet na The Wire:D
769120
Já potřebuju nějaké dva krátké seriály, úplně jiného žánru, abych pak konečně mohl najet na The Wire*:D*
769111
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
po OZ by sis měl střelit Underbelly. Když už koukáš na ty zapadlý pecky. Tohle ti neuteče :)
769111
po OZ by sis měl střelit Underbelly. Když už koukáš na ty zapadlý pecky. Tohle ti neuteče :)
769086
2 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se