Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 15941 - 15960 Napsat příspěvek

The Knick

Sjíždím to znovu po pěti letech a už první díl mě naprosto dostal, ta hudba, atmosféra, dokonalej Cliwe Owen, proč to má sakra jen dvě série link
770290
Sjíždím to znovu po pěti letech a už první díl mě naprosto dostal, ta hudba, atmosféra, dokonalej Cliwe Owen, proč to má sakra jen dvě série https://www.youtube.com/watch?v=DDkN7xV3Xe4
The Knick
5 0
reagovat
reaguje na: duro
Díky. Asi tomu ještě dám šanci. :)
770224
Díky. Asi tomu ještě dám šanci. *:)*
770222
2 -1
reagovat

Archer s11

Přijde mi, že si tvůrci několik posledních let dávali nejlepší nápady do šuplíku a teď je všechny vytasili v nejnovější sezoně. Pokud jste Archera během koma sérií vzdali, tak vřele doporučuju od jedenáctky naskočit znova, protože to je skoro, ne-li stejně, tak dobrý jako na začátku. :+
770223
Přijde mi, že si tvůrci několik posledních let dávali nejlepší nápady do šuplíku a teď je všechny vytasili v nejnovější sezoně. Pokud jste Archera během koma sérií vzdali, tak vřele doporučuju od jedenáctky naskočit znova, protože to je skoro, ne-li stejně, tak dobrý jako na začátku. *:+*
Archer s11
7 -1
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Dopozeral som a spokojnosť, samozrejme to končí spôsobom a teraz hurá do Versailles + Bastilla je skladisko tej modrej sračky. :D
770222
Dopozeral som a spokojnosť, samozrejme to končí spôsobom [spoiler]a teraz hurá do Versailles + Bastilla je skladisko tej modrej sračky. :D[/spoiler]
770133
2 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: pytlik
Zaregistroval, a také mě to zaujalo. Těším se.
770207
Zaregistroval, a také mě to zaujalo. Těším se.
770190
2 0
reagovat

The Liberator

Zaregistroval to někdo? "Animovaná" minisérie o operaci Avalanche od Netflixu. Ten vizuál se mi líbí :+ Trailer
770190
Zaregistroval to někdo? "Animovaná" minisérie o operaci Avalanche od Netflixu. Ten vizuál se mi líbí *:+* [url=https://youtu.be/vZaIZgkCcXQ]Trailer[/url]
The Liberator
6 -1
reagují: peterel
reagovat
reaguje na: belasis
Jo to jsem četl. 
770155
Jo to jsem četl. 
770151
0 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
770151
https://www.moviezone.cz/forum/serialy/2#comment_769235
770133
2 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat

La Revolution

Dokoukal to někdo? Pokračuje to nějak rozumně? Skončili jsme někdy za půlkou, kde se to dost hledá. Ale začátek skvělej jako build up atmosféry, celkově spojení revoluce, modré krve a zombies hodně cool. V podstatě vykradené GoT pár nápady, ale pak to je moc natahovaný a do zábavnosti korejského Kingdom tomu dost chybí. 

A taky by mne zajímalo, jestlis i v Netflixu někdo na poradě hlavounů neřek: 
"Hele vždyť ta Hra o Trůny jsou v podstatě zombíci zasazený do Války růží, tak pošleme lokálním trhům mustr, ať si vyberou zajímavý období historie a nechají tam běhat zombíky, pro začátek Korejce, Francouze...." Podle mne by byli proti zombíkům u nás docela efektivní Husiti. :D
770133
Dokoukal to někdo? Pokračuje to nějak rozumně? Skončili jsme někdy za půlkou, kde se to dost hledá. Ale začátek skvělej jako build up atmosféry, celkově spojení revoluce, modré krve a zombies hodně cool. V podstatě vykradené GoT pár nápady, ale pak to je moc natahovaný a do zábavnosti korejského Kingdom tomu dost chybí.  A taky by mne zajímalo, jestlis i v Netflixu někdo na poradě hlavounů neřek:  "Hele vždyť ta Hra o Trůny jsou v podstatě zombíci zasazený do Války růží, tak pošleme lokálním trhům mustr, ať si vyberou zajímavý období historie a nechají tam běhat zombíky, pro začátek Korejce, Francouze...." Podle mne by byli proti zombíkům u nás docela efektivní Husiti. *:D*
La Revolution
3 0
reagují: duro, belasis
reagovat
reaguje na: SteKi
Nenavazuje to vůbec nijak, je to samostatnej příběh.
770064
Nenavazuje to vůbec nijak, je to samostatnej příběh.
770060
3 0
reagovat

Bly Manor

Včera som videl prvý diel a akože pecka! Lenže teraz som zistil, že je to vlastne druhá séria. Nadväzuje to nejak? Lebo podla prvého dielu mi nepripadá, že by to bolo pokračovanie niečoho. Nechcem to moc googlit aby som si niečo nevyspoileroval. 
770060
Včera som videl prvý diel a akože pecka! Lenže teraz som zistil, že je to vlastne druhá séria. Nadväzuje to nejak? Lebo podla prvého dielu mi nepripadá, že by to bolo pokračovanie niečoho. Nechcem to moc googlit aby som si niečo nevyspoileroval. 
Bly Manor
2 -1
reagují: Kostěj
reagovat

The Queen's Gambit

ĎAKUJEM za Váš tip!
Pre mňa dosť možno seriál roka a Anyu chcem vidieť medzi nominovanými na cenu Emmy, lebo som vďaka jej výkonu uveril, že ten príbeh by mohol byť skutočný. :))
9/10

Ja som sa šachy naučil vďaka tomuto. :)
770050
ĎAKUJEM za Váš tip! Pre mňa dosť možno seriál roka a Anyu chcem vidieť medzi nominovanými na cenu Emmy, lebo som vďaka jej výkonu uveril, že ten príbeh by mohol byť skutočný. *:))* [b]9/10[/b] Ja som sa šachy naučil vďaka [url=https://www.youtube.com/watch?v=kIUlmuEtgkY]tomuto[/url]. *:)*
The Queen's Gambit
8 0
reagovat
reaguje na: Perry-
Je rozvláčna, lebo tam pridali viac vzťahov a dialógov. Ale stále mi prišlo, že to má super napísané dialógy a dopozeral som to bez problémov.
770022
Je rozvláčna, lebo tam pridali viac vzťahov a dialógov. Ale stále mi prišlo, že to má super napísané dialógy a dopozeral som to bez problémov.
769977
3 0
reagovat

Queen´s gambit

Super to bolo. Šach ma nebaví (asi preto, že ho neviem hrať), ale v tomto podaní som si ho užíval. Anya Taylor Joy to herecky zvládla na výbornú, veril som jej každú vyhratú partiu. Celé to pekne odsýpalo, malo to šťavu. Teším sa na ďalší počin Scotta Franka. 9/10
770009
Super to bolo. Šach ma nebaví (asi preto, že ho neviem hrať), ale v tomto podaní som si ho užíval. Anya Taylor Joy to herecky zvládla na výbornú, veril som jej každú vyhratú partiu. Celé to pekne odsýpalo, malo to šťavu. Teším sa na ďalší počin Scotta Franka.[b] 9/10[/b]
Queen´s gambit
7 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Máš recht. :+ dík za doplnenie. Som zvedavý akým štýlom sa to bude vyvíjať
 napr. Zuckerberg al. Gore boli pre mňa dosť mimo. Pri Interwiev s Michaelom Cainom al. Jaredom som sa rehnil. 
769986
Máš recht. *:+* dík za doplnenie. Som zvedavý akým štýlom sa to bude vyvíjať  napr. Zuckerberg al. Gore boli pre mňa dosť mimo. Pri Interwiev s Michaelom Cainom al. Jaredom som sa rehnil. 
769976
2 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Je to divný, čekal jsem to lepší, ale stejně jsem se lámal smíchy. :D
769979
Je to divný, čekal jsem to lepší, ale stejně jsem se lámal smíchy. *:D*
769976
3 0
reagovat
U Castelvanie me nějak nesedla třetí sezóna. Přišlo mi to už takové jak nastavovaná kaše.
769977
U Castelvanie me nějak nesedla třetí sezóna. Přišlo mi to už takové jak nastavovaná kaše.
5 0
reagují: duro
reagovat

Sassy Justice

Maverick to níže vzpomínal, ale bez kontextu. Tak doplním: Tvůrci South Parku jsou tu s deep fake seriálem: link V hlavní roli "Trump", "Zuckerberg" etc... :D
769976
Maverick to níže vzpomínal, ale bez kontextu. Tak doplním: Tvůrci South Parku jsou tu s deep fake seriálem: https://youtu.be/9WfZuNceFDM V hlavní roli "Trump", "Zuckerberg" etc... *:D*
Sassy Justice
3 -1
reagují: Maverick, Memphis
reagovat

The Mandalorian S2E1

Zdá se, že se tvůrci poučili z minulé utahané série a pokouší se nás ihned vtáhnout do děje. Tentokrát se jim to daří na výbornou, jelikož opadá představování hlavního hrdiny a navazuje se tam, kde se minule skončilo. Na tomto díle jsou vidět ještě větší prachy, kterým vděčíme za hromadu akčních scén na ploše 50 minut, které hravě strčí do kapsy osmou a devátou epizodu. Obrovský palec nahoru za využití loutek před CGI. Jak Baby Yoda tak i ostatní kreatury, a především písečný červ vypadají úchvatně, až jsem váhal, jestli nekoukám na celovečerák za 200 mega. Trochu škoda Baby Yody, který tu má nulový prostor a klidně bych si ho šetřil až na další díly. Tento díl bych se nestyděl zařadit mezi to nejlepší ze StarWars. Snad to tak půjde dál.
9/10
769965
Zdá se, že se tvůrci poučili z minulé utahané série a pokouší se nás ihned vtáhnout do děje. Tentokrát se jim to daří na výbornou, jelikož opadá představování hlavního hrdiny a navazuje se tam, kde se minule skončilo. Na tomto díle jsou vidět ještě větší prachy, kterým vděčíme za hromadu akčních scén na ploše 50 minut, které hravě strčí do kapsy osmou a devátou epizodu. Obrovský palec nahoru za využití loutek před CGI. Jak Baby Yoda tak i ostatní kreatury, a především [spoiler]písečný červ[/spoiler] vypadají úchvatně, až jsem váhal, jestli nekoukám na celovečerák za 200 mega. Trochu škoda Baby Yody, který tu má nulový prostor a klidně bych si ho šetřil až na další díly. Tento díl bych se nestyděl zařadit mezi to nejlepší ze StarWars. Snad to tak půjde dál. [b]9/10[/b]
The Mandalorian S2E1
6 -4
reagovat
reaguje na: duro
Podepisuju, Castlevania je top.:+
769956
Podepisuju, Castlevania je top.*:+*
769954
6 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se