Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 15821 - 15840 Napsat příspěvek
Chybí mi poslední dva díly, ale Emma Corrin mi z trailerů přišla ještě dost na sílu, v celkové sérii zato velmi slušná a mě přesvědčila.
Thatcherová je asi OK, ale ta jistá teatrálnost cítit jde.
Dramaturgií to trojku strká do kapsy. A část s Margaret sem si užil, dá to pěknou pauzu v těch dvou linkách.
DOst si cením, že méně důležité postavy šly bokem, byť to znamená, že Anna mohla dostat prostoru víc...
771243
Chybí mi poslední dva díly, ale Emma Corrin mi z trailerů přišla ještě dost na sílu, v celkové sérii zato velmi slušná a mě přesvědčila. Thatcherová je asi OK, ale ta jistá teatrálnost cítit jde. Dramaturgií to trojku strká do kapsy. A část s Margaret sem si užil, dá to pěknou pauzu v těch dvou linkách. DOst si cením, že méně důležité postavy šly bokem, byť to znamená, že Anna mohla dostat prostoru víc...
2 -1
reagovat
Inak mám za sebou už celú sériu - urobil som si peknú nedelu s královskou rodinou - a bola to skvelá jazda. Dosť tomu pomáhá že sa sériou tiahnu dve hlavné linky - Thatcherová a vzťah Diany a Charlesa. Vďaka tomu to má dobrý ťah na bránu a až na časť s Margaret, ktorá je jednoznačne najslabšia to vôbec nespomaluje. :+:+:+
771242
Inak mám za sebou už celú sériu - urobil som si peknú nedelu s královskou rodinou - a bola to skvelá jazda. Dosť tomu pomáhá že sa sériou tiahnu dve hlavné linky - Thatcherová a vzťah Diany a Charlesa. Vďaka tomu to má dobrý ťah na bránu a až na časť s Margaret, ktorá je jednoznačne najslabšia to vôbec nespomaluje. *:+**:+**:+*
2 -1
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Já sa práve neviem rozhodnúť či je jej výkon skvelý alebo len neuveritelne prehrávala. Na druhú stranu Emma Corrin je pre mňa objav roku. Ako Diana je naprosto skvelá a hrozne som jej fandil. :+:+
771241
Já sa práve neviem rozhodnúť či je jej výkon skvelý alebo len neuveritelne prehrávala. Na druhú stranu Emma Corrin je pre mňa objav roku. Ako Diana je naprosto skvelá a hrozne som jej fandil. *:+**:+*
771239
3 -1
reagovat
Mně tam teda Gillian neskutečně sere. M pocit že nehraje postavu, ale školu upejpaveho herectví Meryl Streep. Strašně si jde pro ceny a strašně mne to otravuje. Nepřesvědčila ani mladá Diana.
771240
Mně tam teda Gillian neskutečně sere. M pocit že nehraje postavu, ale školu upejpaveho herectví Meryl Streep. Strašně si jde pro ceny a strašně mne to otravuje. Nepřesvědčila ani mladá Diana.
4 -5
reagovat
reaguje na: KARLOS
Jj velká paráda! Skvělá Gillian Anderson!
771239
Jj velká paráda! Skvělá Gillian Anderson!
771234
2 -2
reagují: RidleyCrowe
reagovat

The Good Fight

Oh, shit. Tak to byla pecka. Tempo trošku pomalejší než minule, ale pořád neuvěřitelnej náser všeho. Emocí, hudby, postav, vývoje, zápletky a nakonec i té hudební animované vložky.
Pecka.
8/10
771236
Oh, shit. Tak to byla pecka. Tempo trošku pomalejší než minule, ale pořád neuvěřitelnej náser všeho. Emocí, hudby, postav, vývoje, zápletky a nakonec i té hudební animované vložky. Pecka. 8/10
The Good Fight
1 -2
reagovat

The Crown s4 e1-e5

Velká paráda a plně to úročí minulou řadu. :+:+:+
771234
Velká paráda a plně to úročí minulou řadu. *:+**:+**:+*
The Crown s4 e1-e5
3 -1
reagují: mkubalikova
reagovat

YouTube

YouTube kanál SNL s ohľadom na úmrtie Alexa Trebeka (Will Ferrel) a aj Seana Conneryho (Hammond) uverejnil niekoľko starých škečov Jeopardy s nimi dvoma a už dlho som sa tak nedusil. 
771213
YouTube kanál SNL s ohľadom na úmrtie Alexa Trebeka (Will Ferrel) a aj Seana Conneryho (Hammond) uverejnil niekoľko starých škečov Jeopardy s nimi dvoma a už dlho som sa tak nedusil. 
YouTube
5 0
reagovat
reaguje na: duro
Titus "Bosch" Welliver cameo bylo ještě větší překvápko, než Katee "Starbuck" Sackhoff, kterou jsem hned nepoznal, a ve 40 ji to stálé sekne.
771160
Titus "Bosch" Welliver cameo bylo ještě větší překvápko, než Katee "Starbuck" Sackhoff, kterou jsem hned nepoznal, a ve 40 ji to stálé sekne.
771157
4 -1
reagovat
Tento Mandalorian bol super, naznačili tam poriadne epický vývoj príbehu (možno až pre ďalšie sezóny), príšerky a prestrelky a ako bonus Titus Boschovič s tým meravým ksichtom sa výborne hodil na imperiálneho dôstojníka. 
771157
Tento Mandalorian bol super, naznačili tam poriadne epický vývoj príbehu (možno až pre ďalšie sezóny), príšerky a prestrelky a ako bonus Titus Boschovič s tým meravým ksichtom sa výborne hodil na imperiálneho dôstojníka. 
8 -2
reagují: okkac
reagovat

Mandalorian s02 e01-03

Já jsem se u pokračování nejvíc bál, aby Disney neždímal nostalgii ze stále stejné skupiny a ze seriálu o Mandovi a jeho adoptivním synovi neudělal další super nostalgický festival, naštěstí k tomu ale zatím nedošlo. U samotných epizod vítám po okatě nákladné a příběhově recyklující první epizodě postupně vzrůstající kvalitu i zábavnost a aktuálně bylo milé zase po čase v něčem vidět Starbuck. Takže u mne momentálně převažuje spokojenost a těším se, co bude dál :+
771150
Já jsem se u pokračování nejvíc bál, aby Disney neždímal nostalgii ze stále stejné skupiny a ze seriálu o Mandovi a jeho adoptivním synovi neudělal další super nostalgický festival, naštěstí k tomu ale zatím nedošlo. U samotných epizod vítám po okatě nákladné a příběhově recyklující první epizodě postupně vzrůstající kvalitu i zábavnost a aktuálně bylo milé zase po čase v něčem vidět Starbuck. Takže u mne momentálně převažuje spokojenost a těším se, co bude dál *:+*
Mandalorian s02 e01-03
2 -1
reagovat
Ale našel jsem ještě lepší trend k tomu seriálu link
771143
Ale našel jsem ještě lepší trend k tomu seriálu https://i.ibb.co/X4wR64j/Screenshot-20201114-155006-Chrome.jpg
16 -2
reagovat
Queens Gambit způsobil masivní nárůst prodeje šachů link
771142
Queens Gambit způsobil masivní nárůst prodeje šachů https://metro.co.uk/2020/11/11/the-queens-gambit-sparks-enormous-surge-in-search-for-chess-sets-13574673/
9 -2
reagovat

The Mandalorian S2E3

at už je zase pátek. tenhle díl byl faktu skvělej.
a konečně se už setkáme s Ashsoko
:D8):o:+:+:+
771141
at už je zase pátek. tenhle díl byl faktu skvělej. a konečně se už setkáme s [spoiler]Ashsoko [/spoiler]*:D**8)**:o**:+**:+**:+*u 
The Mandalorian S2E3
4 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ok, thanks for a heads up.

Myslím že vím o které romantické lince mluvíš, už mi tohle bylo "vyspoilováno"... a tahle byla hodně long time coming :)
771137
Ok, thanks for a heads up. Myslím že vím o které romantické lince mluvíš, už mi tohle bylo "vyspoilováno"... a tahle byla hodně long time coming :)
771134
2 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Z vyjimecneho serialu se pocinaje patou serii stane dobrej serial...

Jako ma cenu to dokoukat, par linek (i jedna hadej ktera romanticka) se moc hezky uzavre, ale sam brzy poznas, ze uz to neni ono
771134
Z vyjimecneho serialu se pocinaje patou serii stane dobrej serial... Jako ma cenu to dokoukat, par linek (i jedna hadej ktera romanticka) se moc hezky uzavre, ale sam brzy poznas, ze uz to neni ono
771133
3 -1
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ach ne, netušil jsem že z toho Sorkin pak odešel, a jsem právě ve čtvrté sezoně... takže tedy vlastně už na konci... :(
771133
Ach ne, netušil jsem že z toho Sorkin pak odešel, a jsem právě ve čtvrté sezoně... takže tedy vlastně už na konci... :(
771122
1 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Ravenhorn
Pokud kolem tebe lidé mluví také takovýmto způsobem a působí dojmem že právě prodělali frontální lobotomii, tak je mi tě upřímně líto :D Postavy tady mají v podstatě jen tři polohy - buď jsou hysterické, nebo brečí, nebo exaltovaně září štěstím a patosem. Kdyby tohle chtěli zahrát po Patricku Stewartovi, tak je pobodá... ale jestli tebe ty dlouhé minuty o ničem baví, enjoy :))

Btw ST: TOS měl dialogy dobově šroubované, ale příběhy měl v základu často špičkové, že by se daly s fantastickým úspěchem natočit i dnes. Jen feministky by tomu vyhlásily džihád.
771132
Pokud kolem tebe lidé mluví také takovýmto způsobem a působí dojmem že právě prodělali frontální lobotomii, tak je mi tě upřímně líto *:D* Postavy tady mají v podstatě jen tři polohy - buď jsou hysterické, nebo brečí, nebo exaltovaně září štěstím a patosem. Kdyby tohle chtěli zahrát po Patricku Stewartovi, tak je pobodá... ale jestli tebe ty dlouhé minuty o ničem baví, enjoy *:))* Btw ST: TOS měl dialogy dobově šroubované, ale příběhy měl v základu často špičkové, že by se daly s fantastickým úspěchem natočit i dnes. Jen feministky by tomu vyhlásily džihád.
771124
7 -1
reagovat

The Mandalorian S2E3

Je to o málo lepší než druhá. Tvůrci pořád ztrácí čas subquesty, které neposouvají příběh dál nebo jen pozvolna. Stále dělá úkoly pro ostatní, ale nic pro sebe. Naštěstí je tu atrakce v podání trochu sexualizovaných dámských Mandalorianek :)), se kterými se doufám znovu setkáme. Paradoxně tomu škodí i kratší stopáž 30minut. Tam, kde Simpsonovi dokáží za 20 minut odvyprávět zápletku, která by bohatě stačila na celovečerák, zde jde o jednu nataženou scénu. Bryce Howard není zrovnanejlepší vypravěčka. Snad to napraví Rodriguez.
771130
Je to o málo lepší než druhá. Tvůrci pořád ztrácí čas subquesty, které neposouvají příběh dál nebo jen pozvolna. Stále dělá úkoly pro ostatní, ale nic pro sebe. Naštěstí je tu atrakce v podání [spoiler]trochu sexualizovaných dámských Mandalorianek *:))*[/spoiler], se kterými se doufám znovu setkáme. Paradoxně tomu škodí i kratší stopáž 30minut. Tam, kde Simpsonovi dokáží za 20 minut odvyprávět zápletku, která by bohatě stačila na celovečerák, zde jde o jednu nataženou scénu. Bryce Howard není zrovnanejlepší vypravěčka. Snad to napraví Rodriguez.
The Mandalorian S2E3
3 -3
reagovat
Jen ......(doplňte si slovo podle sebe) sjíždí filmy a seriály rychloposuvem. To je lepší se radší vůbec na to nedívat.

Dialogy jsou na scifi seriál úplně normální. Popravdě v dnešní době jsou dialogy nejstarších Star Treků horší - ale to je dáno, že před 40-60 lety +- dělali ze scifi seriálů a filmů v dialozích rozdíl oproti normální řeči. Jsem rád, že dnes se většinou dialogy dělají blíž našemu obyčejnému mluvení (dialogu). Stačí slyšet jak mezi sebou mluvíme. Dnes většinou dost nespisovně, hrozně ... kam se hrabou na nás seriály. No tak nám je dnes jen dávají aspoň trošku moderně :-)

Jinak ted jsem vstal, tak omluvte jak jsem to napsal, mozek ještě nepracuje na 100% haha. :D
771124
Jen ......(doplňte si slovo podle sebe) sjíždí filmy a seriály rychloposuvem. To je lepší se radší vůbec na to nedívat. Dialogy jsou na scifi seriál úplně normální. Popravdě v dnešní době jsou dialogy nejstarších Star Treků horší - ale to je dáno, že před 40-60 lety +- dělali ze scifi seriálů a filmů v dialozích rozdíl oproti normální řeči. Jsem rád, že dnes se většinou dialogy dělají blíž našemu obyčejnému mluvení (dialogu). Stačí slyšet jak mezi sebou mluvíme. Dnes většinou dost nespisovně, hrozně ... kam se hrabou na nás seriály. No tak nám je dnes jen dávají aspoň trošku moderně :-) Jinak ted jsem vstal, tak omluvte jak jsem to napsal, mozek ještě nepracuje na 100% haha. *:D*
4 -5
reagují: HAL
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se