Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 15761 - 15780 Napsat příspěvek
Mám dotaz, blbej. Mám x seriálů z minulosti rozkoukáno, jakože Expanse, Justified apod. Skončil jsem většinou po první nebo druhé řadě. Rád bych pokračoval, ale nakoukávat znovu se mi to nechce, nerad se dívám na věci víckrát a rovnou tam střelit pokračování, už jsem dost věcí zapomněl. Trochu schíza :D
Neexistují nějaké shrnující sestřihy? Na youtube je prd. 
772193
Mám dotaz, blbej. Mám x seriálů z minulosti rozkoukáno, jakože Expanse, Justified apod. Skončil jsem většinou po první nebo druhé řadě. Rád bych pokračoval, ale nakoukávat znovu se mi to nechce, nerad se dívám na věci víckrát a rovnou tam střelit pokračování, už jsem dost věcí zapomněl. Trochu schíza *:D* Neexistují nějaké shrnující sestřihy? Na youtube je prd. 
1 -1
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Siedma kniha sa odohráva 30 rokov po šiestej, takže sa to dá pochopiť.
772192
Siedma kniha sa odohráva 30 rokov po šiestej, takže sa to dá pochopiť.
772185
3 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Mno, alespoň že ukončí daný oblouk. Jinak 5. a 6. kniha jsou docela nářezové záležitosti, takže naděje umírá poslední... třeba u šesté sezóny objeví, že by se i ten třetí ark dal zvládnout.
772191
Mno, alespoň že ukončí daný oblouk. Jinak 5. a 6. kniha jsou docela nářezové záležitosti, takže naděje umírá poslední... třeba u šesté sezóny objeví, že by se i ten třetí ark dal zvládnout.
772185
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
What???? Knížek je 9 (poslední ještě nevyšla) a 5 sezóna adaptuje pátou knihu. To je spíše k nasráni. :-
772187
What???? Knížek je 9 (poslední ještě nevyšla) a 5 sezóna adaptuje pátou knihu. To je spíše k nasráni. *:-*
772185
5 0
reagovat
JInak jak se tu resila Expanse - bude sesta a posledni sezona... link
772185
JInak jak se tu resila Expanse - bude sesta a posledni sezona... https://deadline.com/2020/11/the-expanse-renewed-sixth-final-season-amazon-cas-anvar-not-returning-1234621032/
2 -2
reagují: BranoZ, Gonzi, okkac
reagovat
reaguje na: duro
:D:D I to je možný, no :D:D
772156
*:D**:D* I to je možný, no *:D**:D*
772155
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
Mne to pripadá naopak. :)
772155
Mne to pripadá naopak. :)
772145
5 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Ravenhorn
Podle všeho dospíváš a vyspíváš.
Podle všeho je Rain mentálně furt na 14ti... :D
772145
Podle všeho dospíváš a vyspíváš. Podle všeho je Rain mentálně furt na 14ti... *:D*
772129
2 -1
reagují: duro
reagovat
Tak tohle je lepší zvrat, než většina od Shyamalana z poslední doby:D
772131
Tak tohle je lepší zvrat, než většina od Shyamalana z poslední doby*:D*
15 0
reagovat

RainMakeR

Začínáš být pro mě ztracený případ. Dříve jsem souhlasil skoro se vším s tebou a měli jsme na vše stejný názor, teď ale u každého druhého s tebou nesouhlasím. By mě zajímalo co se stalo :D
772129
Začínáš být pro mě ztracený případ. Dříve jsem souhlasil skoro se vším s tebou a měli jsme na vše stejný názor, teď ale u každého druhého s tebou nesouhlasím. By mě zajímalo co se stalo *:D*
RainMakeR
4 -4
reagují: verbst
reagovat

HDM 2x3

naprosto parádní posun v ději a fakt jim to strašně žeru. Tohle je absolutní super fantasy seriál. Kam se na tohle sere Mando.

štve mě že jsem tu druhou knížku nedočetl, resp jsem ani pořádně nezačal... Takže ted jsem odkázán na sledování seriálu.... podobně jako kdysi dávno u GoT...:D8):+:o
772125
naprosto parádní posun v ději a fakt jim to strašně žeru. Tohle je absolutní super fantasy seriál. Kam se na tohle sere Mando. štve mě že jsem tu druhou knížku nedočetl, resp jsem ani pořádně nezačal... Takže ted jsem odkázán na sledování seriálu.... podobně jako kdysi dávno u GoT...*:D**8)**:+**:o*
HDM 2x3
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
I když jsem tu poslední řadu doháněl letos, dostal jsem chuť to celý sjet znovu. :+
772078
I když jsem tu poslední řadu doháněl letos, dostal jsem chuť to celý sjet znovu. *:+*
772077
2 -1
reagovat

Longmire

Je blbý to přiznat u tak chlapskýho seriálu, ale poslední minuty jsem málem obrečel. Strašná srdcovka. :+

V podstatě asi nejlepší televizní western, ty auta a mobily tam byly zbytečný. V noci jsem asi hodinu strávil hledáním obchodu, který by mi do ČR poslal pivo Rainier, bohužel neúspěšně. :-

Ale každopádně, večery bez Walta, This Gonna Hurt Like a Motherfucker....
772077
Je blbý to přiznat u tak chlapskýho seriálu, ale poslední minuty jsem málem obrečel. Strašná srdcovka. *:+* V podstatě asi nejlepší televizní western, ty auta a mobily tam byly zbytečný. V noci jsem asi hodinu strávil hledáním obchodu, který by mi do ČR poslal pivo Rainier, bohužel neúspěšně. *:-* Ale každopádně, večery bez Walta, This Gonna Hurt Like a Motherfucker....
Longmire
4 -1
reagují: verbst
reagovat
the mandalorian s02e04
cernokneznik si pockal az se hloupej honza po krizi identity vrati domu aby si navysil sebevedomi :D
772037
the mandalorian s02e04 [spoiler]cernokneznik si pockal az se hloupej honza po krizi identity vrati domu aby si navysil sebevedomi *:D*[/spoiler]
2 -4
reagovat

The Mandalorian S2E4

Už abych si zvykl, co skutečně od seriálu čekat. Je to prosté - víc Baby Yody, víc podzápletek, míň návazností a řešení záhad. Nejlépe na to byla první epizoda, co se týče vyprávění a obsahu. Favreau víc, co dělá. O těch ostatní si nejsem jistý. Alespoň se vrací víc známých postav a konečně to začíná s první sérií zapadat do sebe. Yodovy výtržnosti mi sice vždy vykouzlí úsměv, ale Disney už to přehání. Kromě toho je po celé 4 epizody úplně zbytečnou postavou.

Chybí mi tu budování napětí a emocí. Je to takové herní vyprávění - radši si to zahruju než se dívat. Pokud aspoň zafunguje duch předchozí série, potom nás čekají poslední 4 akcí nabité a příběh vysvětlující epizody. Jinak nevím, kam chtějí Ashoku nacpat. Materiálu je tu tak na jeden slušný celovečerní film.
6/10
772012
Už abych si zvykl, co skutečně od seriálu čekat. Je to prosté - víc Baby Yody, víc podzápletek, míň návazností a řešení záhad. Nejlépe na to byla první epizoda, co se týče vyprávění a obsahu. Favreau víc, co dělá. O těch ostatní si nejsem jistý. Alespoň se vrací víc známých postav a konečně to začíná s první sérií zapadat do sebe. Yodovy výtržnosti mi sice vždy vykouzlí úsměv, ale Disney už to přehání. Kromě toho je po celé 4 epizody úplně zbytečnou postavou. Chybí mi tu budování napětí a emocí. Je to takové herní vyprávění - radši si to zahruju než se dívat. Pokud aspoň zafunguje duch předchozí série, potom nás čekají poslední 4 akcí nabité a příběh vysvětlující epizody. Jinak nevím, kam chtějí Ashoku nacpat. Materiálu je tu tak na jeden slušný celovečerní film. [b]6/10[/b]
The Mandalorian S2E4
3 0
reagovat

The Mandalorian S02E04

Slušný díl, ale z těch co jsem zatím ve druhé řadě viděl nejslabší. Nemůže za to režie, ale spíše scénář. Pořád mě to baví, ale něco tomu chybí a místy je to až moc vyleštěné, chtěl byt trochu špinavosti a drsnosti. Ne jen roztomilost. 7/10
771977
Slušný díl, ale z těch co jsem zatím ve druhé řadě viděl nejslabší. Nemůže za to režie, ale spíše scénář. Pořád mě to baví, ale něco tomu chybí a místy je to až moc vyleštěné, chtěl byt trochu špinavosti a drsnosti. Ne jen roztomilost. 7/10
The Mandalorian S02E04
4 0
reagovat
reaguje na: Memphis

Expanse

A nejen ukázky - v knihách je ta 4. sezóna takové ticho před bouří, co se pak děje v dalších knihách je vyloženě žrádlo. Dalo by se říct, že co se děje v prvních 3 sériích je jen úrodná půda pro to, co se děje od páté série dál.:+
771937
A nejen ukázky - v knihách je ta 4. sezóna takové ticho před bouří, co se pak děje v dalších knihách je vyloženě žrádlo. Dalo by se říct, že co se děje v prvních 3 sériích je jen úrodná půda pro to, co se děje od páté série dál.*:+*
Expanse
771888
5 0
reagovat

Mando 2x4

Předchozí tři epizody jsem si byl schopný užít, ale tady mi přišel level "debility" scénáře fakt hodně vysoko. Plus začíná být problém, že se o žádné kladné postavy nemusíme evidentně bát, takže když dojde na nějakou tu přestřelku, a že jich tady bylo zase dost a se slušnou variabilitou imperiálního arzenálu, tak je to docela zívačka bez napětí. Jediné co se dá obdivovat je míra trikové vymazlenosti. Jo a Gina je fakt příšerná herečka :D
PS: snad bude těchto teen/filler epizod už co nejméně, poslední co bych fakt chtěl ještě vidět, je nějaký ten sofistikovaný americký humor typu prdění a zvracení ... ouh :-
771930
Předchozí tři epizody jsem si byl schopný užít, ale tady mi přišel level "debility" scénáře fakt hodně vysoko. Plus začíná být problém, že se o žádné kladné postavy nemusíme evidentně bát, takže když dojde na nějakou tu přestřelku, a že jich tady bylo zase dost a se slušnou variabilitou imperiálního arzenálu, tak je to docela zívačka bez napětí. Jediné co se dá obdivovat je míra trikové vymazlenosti. Jo a Gina je fakt příšerná herečka *:D* PS: snad bude těchto teen/filler epizod už co nejméně, poslední co bych fakt chtěl ještě vidět, je nějaký ten sofistikovaný americký humor typu prdění a zvracení ... ouh *:-*
Mando 2x4
6 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Podle mě to nabírá na tempu, meřítku a naléhavosti zhruba do půlky třetí sezony. Tam je takový velký finále několika důležitých linek. Pak děj trochu přeřadí. Čtvrtá sezona zvolní, je v jiným stylu než všechny předchozí, ale ani v jednom momentě mě napadlo, že bych to snad zabalil. Ale mě to chytlo od začátku a už nepustilo, takže možná nejsi úplně cílovka, no.

Což je škoda, protože ukázky na pátou sezonu (nekoukat, pokud jste neviděli třetí a čtvrtou!) slibují opět velký věci.
771888
Podle mě to nabírá na tempu, meřítku a naléhavosti zhruba do půlky třetí sezony. Tam je takový velký finále několika důležitých linek. Pak děj trochu přeřadí. Čtvrtá sezona zvolní, je v jiným stylu než všechny předchozí, ale ani v jednom momentě mě napadlo, že bych to snad zabalil. Ale mě to chytlo od začátku a už nepustilo, takže možná nejsi úplně cílovka, no. Což je škoda, protože ukázky na pátou sezonu (nekoukat, pokud jste neviděli třetí a čtvrtou!) slibují opět velký věci.
771864
4 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Já byl nadšený už po první, takže jestli tě to nechytlo ani v půlce druhé série, tak už se to pro tebe nejspíš moc nezmění... ale přestane se tolik rozebírat politika a začnou se víc řešit mimozemšťani, jestli to tě zajímá víc.
Ale tempo a "epičnost" se pak ve čtvrté sezoně naopak trochu zmenší.
771869
Já byl nadšený už po první, takže jestli tě to nechytlo ani v půlce druhé série, tak už se to pro tebe nejspíš moc nezmění... ale přestane se tolik rozebírat politika a začnou se víc řešit mimozemšťani, jestli to tě zajímá víc. Ale tempo a "epičnost" se pak ve čtvrté sezoně naopak trochu zmenší.
771864
5 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se