Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 15601 - 15620 Napsat příspěvek
V tom nadšení jsem zapomněl odkaz link
773730
V tom nadšení jsem zapomněl odkaz https://youtu.be/rHz5cIod7zo
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
NEJVÍC BOŽÍ !!! STRAŠNĚ MOC SE TĚŠÍM8):+:+:+:+:+
773727
NEJVÍC BOŽÍ !!! STRAŠNĚ MOC SE TĚŠÍM*8)**:+**:+**:+**:+**:+*
773721
1 -2
reagovat
Trailer na 3. řadu Cobra Kai. :+

A je perfektní. Trochu mne akorát mrzí že si to nehraje s původními hudebními motivy. 
773721
Trailer na 3. řadu Cobra Kai. *:+* A je perfektní. Trochu mne akorát mrzí že si to nehraje s původními hudebními motivy. 
2 -2
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: okkac
Podle výborné manhwy, autor fakt umí kreslit děsivě atmosféricky, ale taky umí i napsat dobré postavy. Tak snad se tahle adaptace povede. 
773712
Podle výborné manhwy, autor fakt umí kreslit děsivě atmosféricky, ale taky umí i napsat dobré postavy. Tak snad se tahle adaptace povede. 
773711
2 -1
reagovat

Sweet Home

Tohle vypada na dobrou korejskou ujetinu, kdy virus premenuje lidi na ruzna fakt ujeta monstra. Dobry protipol proti vsem vanocnim sladarnam.
link

18. prosince na Netflixu
773711
Tohle vypada na dobrou korejskou ujetinu, kdy virus premenuje lidi na ruzna fakt ujeta monstra. Dobry protipol proti vsem vanocnim sladarnam. https://www.youtube.com/watch?v=7rI56NmD33Y 18. prosince na Netflixu
Sweet Home
6 0
reagují: connor
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Me: I want Hannibal season 4
Mom: We have Hannibal season 4 at home
Hannibal season 4 at home:
773651
Me: I want Hannibal season 4 Mom: We have Hannibal season 4 at home Hannibal season 4 at home:
773650
5 -1
reagovat
Silence of the Lambs seriál Clarice ma venku prvni teaser - budu koukat :) link
773650
Silence of the Lambs seriál Clarice ma venku prvni teaser - budu koukat :) https://www.youtube.com/watch?v=6r5vvcljlOo
2 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Já jsem četla všechny tři knihy a za mě naprostá spokojenost. Výborná adaptace, žádné zásadní odklonění, druhá série jede  hezky podle knihy tak jako ta první. Je vidět, že si HBO a BBC daly pozor a neopakují chyby z filmu. Dokonce mě druhá série baví mě ještě víc než ta první, i když u knih to mám naopak. Rozhodně si dej i druhou knihu.
773648
Já jsem četla všechny tři knihy a za mě naprostá spokojenost. Výborná adaptace, žádné zásadní odklonění, druhá série jede  hezky podle knihy tak jako ta první. Je vidět, že si HBO a BBC daly pozor a neopakují chyby z filmu. Dokonce mě druhá série baví mě ještě víc než ta první, i když u knih to mám naopak. Rozhodně si dej i druhou knihu.
773548
3 0
reagovat
Já mám Faudu rozkoukanou už dva roky. Je to desítková kvalita, ale docela náročné na sledování pro mne a to mám tuhle problematiku strašně rád. 
Nekritizuju to, naopak, jenom že to má daleko k tomu vypnout u TV.
773591
Já mám Faudu rozkoukanou už dva roky. Je to desítková kvalita, ale docela náročné na sledování pro mne a to mám tuhle problematiku strašně rád.  Nekritizuju to, naopak, jenom že to má daleko k tomu vypnout u TV.
2 -1
reagovat

Romulus

Atmosférická pecka, u mňa najlepší historický seriál tohto roka, napr. nemeckí Barbari sú vedľa toho iba taká zle napísaná inscenácia. 
773577
Atmosférická pecka, u mňa najlepší historický seriál tohto roka, napr. nemeckí Barbari sú vedľa toho iba taká zle napísaná inscenácia. 
Romulus
2 0
reagovat
reaguje na: HAL
Toto je klasika aj vo Faude, že sú tam ľudsky ukázaní aj Palestínci. Aj keď ich chlapci z izraelskej tajnej služby vždy postrieľajú. :)
773576
Toto je klasika aj vo Faude, že sú tam ľudsky ukázaní aj Palestínci. Aj keď ich chlapci z izraelskej tajnej služby vždy postrieľajú. :)
773571
2 -1
reagovat

Tehran

Hodně velká pecka, jednoznačně nejlepší seriál jaký jsem letos viděl. Špičkové a díky zasazení velmi realisticky působící špionážní drama, které dokáže napínat jak v žánru už dlouho nic. Právě proto že tu jde "jen" o pár lidí a jejich částečný vliv na jednu operaci, žádné zachraňovaní světa a přestřelky s hromadami mrtvých.

Opravdu po polovině trochu zvolní v dramatičnosti, ale jen proto aby se podtrhnul civilní rozměr postav a celkově příběhu, a tím jak rozebírá psychologické následky skryté války a zkoumá hranice toho kam až je člověk v ní schopný zajít je svým způsobem důležitější než všechno před tím. A navíc je to jen klid před dějovou bouří v posledních dílech, která tedy už není ukočírovaná zrovna bezchybně a hlavně ji kazí že není pořádně dokončená, ale víc bych tomu nevyčítal.

Nejzajímavější je tu pro mě ale ten překvapivě docela nejednoznačný pohled na konflikt mezi Izraelem a Iránem - Izraelci se s tím neserou, a to nejen ti z Mossadu, ale i ti co tohle natočili, že si dovolili ukázat odvrácené stránky obou světů, bez velkého nadržování "vlastní straně". V Tel Avivu je za tohle asi spousta lidí po zádech nepoplácá... byť v Teheránu by je rovnou pověsili z jeřábu na náměstí (ale stejně doufám že se do něj budu moct jednou bez problémů podívat)

Fakt díky za doporučení Tede, a já jdu dohnat Faudu.
773571
Hodně velká pecka, jednoznačně nejlepší seriál jaký jsem letos viděl. Špičkové a díky zasazení velmi realisticky působící špionážní drama, které dokáže napínat jak v žánru už dlouho nic. Právě proto že tu jde "jen" o pár lidí a jejich částečný vliv na jednu operaci, žádné zachraňovaní světa a přestřelky s hromadami mrtvých. Opravdu po polovině trochu zvolní v dramatičnosti, ale jen proto aby se podtrhnul civilní rozměr postav a celkově příběhu, a tím jak rozebírá psychologické následky skryté války a zkoumá hranice toho kam až je člověk v ní schopný zajít je svým způsobem důležitější než všechno před tím. A navíc je to jen klid před dějovou bouří v posledních dílech, která tedy už není ukočírovaná zrovna bezchybně a hlavně ji kazí že není pořádně dokončená, ale víc bych tomu nevyčítal. Nejzajímavější je tu pro mě ale ten překvapivě docela nejednoznačný pohled na konflikt mezi Izraelem a Iránem - Izraelci se s tím neserou, a to nejen ti z Mossadu, ale i ti co tohle natočili, že si dovolili ukázat odvrácené stránky obou světů, bez velkého nadržování "vlastní straně". V Tel Avivu je za tohle asi spousta lidí po zádech nepoplácá... byť v Teheránu by je rovnou pověsili z jeřábu na náměstí (ale stejně doufám že se do něj budu moct jednou bez problémů podívat) Fakt díky za doporučení Tede, a já jdu dohnat Faudu.
Tehran
7 0
reagují: duro
reagovat

HDM

fakt mě sere že jsem tu druhou knížku nečetl.... Tu třetí si asi dám abych zkrátil čekání ...Poslední díl byl opět super  hodně napínavej !!!

btw je tu někdo kdo to přečetl a může srovnat knihu se seriálem ? Je to nějaký zásadní odklonění zatím? První série vs knížka byla dost dobrá kopie ....
773548
fakt mě sere že jsem tu druhou knížku nečetl.... Tu třetí si asi dám abych zkrátil čekání ...Poslední díl byl opět super  hodně napínavej !!! btw je tu někdo kdo to přečetl a může srovnat knihu se seriálem ? Je to nějaký zásadní odklonění zatím? První série vs knížka byla dost dobrá kopie ....
HDM
3 0
reagují: Adasin
reagovat
reaguje na: verbst
dostavas bludistaka, ze jsis toho všiml :)

Ver tomu nebo ne, ale napsal jsem to tam naschvalne
773487
dostavas bludistaka, ze jsis toho všiml :) Ver tomu nebo ne, ale napsal jsem to tam naschvalne
773483
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To jo, protože "jseš" je strašnej patvar :D
773483
To jo, protože "jseš" je strašnej patvar *:D*
773478
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: duro
Takový dnešní Gojko Mitić. :D
773481
Takový dnešní Gojko Mitić. *:D*
773471
3 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To jses tady spravne :D:+
773478
To jses tady spravne *:D**:+*
773477
6 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: duro
Jo napsal jsem to zmatečně, neživí mne psaní. :)
773477
Jo napsal jsem to zmatečně, neživí mne psaní. *:)*
773471
5 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Si to spojil, akoby šlo o jedného herca, len upresním, že Mathiasa v Longmireovi hrá Zahn McClarnon (ten Indián, čo teraz hrá Indiána vo všetkých filmoch a seriáloch, kde sa Indiáni vyskytujú - okrem Longmirea napr. Fargo, The Son, Barkskins, Bone Tomahawk...).
773471
Si to spojil, akoby šlo o jedného herca, len upresním, že Mathiasa v Longmireovi hrá Zahn McClarnon (ten Indián, čo teraz hrá Indiána vo všetkých filmoch a seriáloch, kde sa Indiáni vyskytujú - okrem Longmirea napr. Fargo, The Son, Barkskins, Bone Tomahawk...).
773167
5 0
reagují: Memphis, AndyKaufman
reagovat

The Mandalorian S02E06

Za mě velká spokojenost. Opravdu dobrý a povedený díl. Má to akci, tempo a jednu ikonickou postavu v akci. Druhá řada je už teď o dvě třídy lepší, než první. 8,5-9/10
773449
Za mě velká spokojenost. Opravdu dobrý a povedený díl. Má to akci, tempo a jednu ikonickou postavu v akci. Druhá řada je už teď o dvě třídy lepší, než první. 8,5-9/10
The Mandalorian S02E06
5 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se