Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 15561 - 15580 Napsat příspěvek
"When are we going to get an obese Batwoman? This is not inclusive enough."

:D
774369
"When are we going to get an obese Batwoman? This is not inclusive enough." *:D*
8 -3
reagovat

Batwoman komentáře made my day

yep
774368
yep
Batwoman komentáře made my day
4 -3
reagovat
reaguje na: verbst
:D
774352
*:D*
774351
2 -2
reagovat
reaguje na: slord
To každopádně. Ale ty komentáře jsou geniální :D
774351
To každopádně. Ale ty komentáře jsou geniální *:D*
774349
6 -2
reagují: slord
reagovat
reaguje na: verbst
sračka :D
774349
sračka *:D*
774346
3 0
reagují: verbst
reagovat

Nová Batwoman

Nejlepší komentová sekce posledních dní
link
:D:D:D:D:D:D:D
774346
Nejlepší komentová sekce posledních dní https://www.youtube.com/watch?v=4EklKyqFPNo&feature=emb_title&ab_channel=TheCWNetwork  *:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D*
Nová Batwoman
7 -1
reagují: slord
reagovat
Ja bych si přál někde Gravity Falls v originale s ceskymi titulky...Na netu je přeložených jen asi deset dilu a dabing se na original vubec nechyta...
774304
Ja bych si přál někde Gravity Falls v originale s ceskymi titulky...Na netu je přeložených jen asi deset dilu a dabing se na original vubec nechyta...
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Byly tam všechny tři. Bůhví proč to zmizelo, asi chyba.
774295
Byly tam všechny tři. Bůhví proč to zmizelo, asi chyba.
774268
0 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Netflix mal len dve tie som skukol a dalej nic :-
774277
Netflix mal len dve tie som skukol a dalej nic *:-*
774268
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
Oni to tak mají myslím i s Adventure Time! Uz jsem se jednou vztekl, kdyz jsem se na to chtel zacit divat:D
774268
Oni to tak mají myslím i s Adventure Time! Uz jsem se jednou vztekl, kdyz jsem se na to chtel zacit divat*:D*
774258
2 0
reagují: Fanous21, studo
reagovat
reaguje na: verbst
Napíš jim na facebooku a zeptej se jich. A nebo napiš PM durovi, ten má na ně přímej kontakt prý. 8)
774263
Napíš jim na facebooku a zeptej se jich. A nebo napiš PM durovi, ten má na ně přímej kontakt prý. *8)*
774258
3 -1
reagovat

HBO GO

Nevíte někdo pls, jak to funguje na HBO s Avatar: The Last Airbender?
Ten animák má tři řady, na HBO je jenom jedna a to ještě ta druhá :D WTF?
774258
Nevíte někdo pls, jak to funguje na HBO s Avatar: The Last Airbender? Ten animák má tři řady, na HBO je jenom jedna a to ještě ta druhá *:D* WTF?
HBO GO
1 -1
reagují: (=LIFTY=), Fanous21
reagovat

The Mandalorian S2E7

Konečně se do Mandaloriana vkradlo nějaké napětí. Můžu říct, že velmi intenzivní napětí. Celá epizoda je opět jedna velká akční scéna, tentokrát však lépe natočená než v úvodních dílech. Chválím spolupráci mezi postavami, které mezi sebou koněčně budují vzájemný vztah než jen "pomůžuti a už tě nikdy neuvidím". Scéna s Mandem bez masky je snad nejnapínavější za poslední roky SW.
Sice by to chtělo na předposlední epizodu větší tah na branku, stále mám totiž pocit, že jsme teprve za druhou půlkou, no alespoň se nezpomaluje. Bohužel se obávám, že závěrečný díl skončí téměř stejně jako v první sérii a budeme muset zase čekat na třetí. Záporák, kterého už známe, má stále málo prostoru a až moc s ním šetří. Každopádně Ricka Famuyiwa řadím mezi čtveřici nejlepších režisérů seriálu. :+
9/10
774209
Konečně se do Mandaloriana vkradlo nějaké napětí. Můžu říct, že velmi intenzivní napětí. Celá epizoda je opět jedna velká akční scéna, tentokrát však lépe natočená než v úvodních dílech. Chválím spolupráci mezi postavami, které mezi sebou koněčně budují vzájemný vztah než jen [i]"pomůžuti a už tě nikdy neuvidím"[/i]. [spoiler]Scéna s Mandem bez masky je snad nejnapínavější za poslední roky SW.[/spoiler] Sice by to chtělo na předposlední epizodu větší tah na branku, stále mám totiž pocit, že jsme teprve za druhou půlkou, no alespoň se nezpomaluje. Bohužel se obávám, že závěrečný díl skončí téměř stejně jako v první sérii a budeme muset zase čekat na třetí. Záporák, kterého už známe, má stále málo prostoru a až moc s ním šetří. Každopádně Ricka Famuyiwa řadím mezi čtveřici nejlepších režisérů seriálu. *:+* [b]9/10[/b]
The Mandalorian S2E7
11 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Temnou věž považuji za vrchol jeho tvorby. A konec se mu tam opravdu povedl.
774204
Temnou věž považuji za vrchol jeho tvorby. A konec se mu tam opravdu povedl.
774176
1 -1
reagovat
Tak si přečti celou Temnou věž... Tam napsal jeden z nejlepších koncu a fascinuje mě, že to u sedmidílné série dokázal...
774176
Tak si přečti celou Temnou věž... Tam napsal jeden z nejlepších koncu a fascinuje mě, že to u sedmidílné série dokázal...
774162
2 -2
reagují: peterel
reagovat
Podle mne to dopadne podobně jako Brave New World. Tj. Meh. Ted Ty knižní adaptace dopadají nějak divně.
774159
Podle mne to dopadne podobně jako Brave New World. Tj. Meh. Ted Ty knižní adaptace dopadají nějak divně.
2 0
reagovat
Mam to stejně jako Okkac, v momentě, kdy se do toho začne cpat náboženství v extrémní míře, tak mě ta kniha přestala bavit .. Přitom ta první postapokalyptická třetina je fakt luxusní... Ale seriál zkusím, Randal Flagg je nejlepší zaporak z Kingovek, takže jsem zvědavý, co s nim provedou. Třeba i překousnu toho afro Larry Underwooda...
A King je muj nejoblíbenější spisovatel.
774157
Mam to stejně jako Okkac, v momentě, kdy se do toho začne cpat náboženství v extrémní míře, tak mě ta kniha přestala bavit .. Přitom ta první postapokalyptická třetina je fakt luxusní... Ale seriál zkusím, Randal Flagg je nejlepší zaporak z Kingovek, takže jsem zvědavý, co s nim provedou. Třeba i překousnu toho afro Larry Underwooda... A King je muj nejoblíbenější spisovatel.
2 -1
reagovat
The Stand jako kniha má pro mne sestupnou tendenci. První třetina naprosto skvělá. Pomalý postup apokalypsy a téměř vyhlazení lidstva. Pak, jak se to rozdělí na dva tábory, už je to spíše trošku nudné a klouzá do průměru, a závěr s Deus Ex Machina (doslova!!!!)  už pro mne meh. Takže seriál si pokám až bude celý a dle reakcí se rozhodnu,
774153
The Stand jako kniha má pro mne sestupnou tendenci. První třetina naprosto skvělá. Pomalý postup apokalypsy a téměř vyhlazení lidstva. Pak, jak se to rozdělí na dva tábory, už je to spíše trošku nudné a klouzá do průměru, a závěr s Deus Ex Machina (doslova!!!!)  už pro mne meh. Takže seriál si pokám až bude celý a dle reakcí se rozhodnu,
774150
5 -2
reagovat
Castle Rock i Outsider jsou za mě super, takže další seriál podle Kinga vítám s nadšením. Otázka 2: Ano.
774151
Castle Rock i Outsider jsou za mě super, takže další seriál podle Kinga vítám s nadšením. Otázka 2: Ano.
774150
1 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Diky za toto. To vyzera presne tak, ze by mi to mohlo vyhovovat a pritom mi to uplne uniklo.
774044
Diky za toto. To vyzera presne tak, ze by mi to mohlo vyhovovat a pritom mi to uplne uniklo.
774035
2 -2
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se