Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 15541 - 15560 Napsat příspěvek

Expanse S05E1-3

Snad to tady mezi samým Mandem nezapadne - ty první tři díly jsou boží. Už se jede zase jen ve Sluneční soustavě, a je to výborné drama, i přes prozatím jistou roztříštěnost jak má každá hlavní postava zatím svou vlastní separátní linku. 
A samozřejmě ten třetí díl musel skončit ultrapekelným cliffhangerem :D
774639
Snad to tady mezi samým Mandem nezapadne - ty první tři díly jsou boží. Už se jede zase jen ve Sluneční soustavě, a je to výborné drama, i přes prozatím jistou roztříštěnost jak má každá hlavní postava zatím svou vlastní separátní linku.  A samozřejmě ten třetí díl musel skončit ultrapekelným cliffhangerem *:D*
Expanse S05E1-3
3 0
reagují: Gonzi
reagovat

Mandalorian

No level Rogue One to není, což platí o celém seriálu, připadá mi poněkud řídký a klidně mohli zůstat u těch půlhodinových epizod - ale baví mě to dost, a i ty odkazy na staré části jsou velmi velmi příjemné. 
jen tedy nevím co má být dál - byla tohle poslední sezona?
774638
No level Rogue One to není, což platí o celém seriálu, připadá mi poněkud řídký a klidně mohli zůstat u těch půlhodinových epizod - ale baví mě to dost, a i ty odkazy na staré části jsou velmi velmi příjemné.  [spoiler]jen tedy nevím co má být dál - byla tohle poslední sezona?[/spoiler]
Mandalorian
5 -1
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: speta.jr

mandalorian

Hele, jako jo no. Celý díl tam kosí stormtroopery po desítkách... jsem na jednu scénu zavolal ženu, protože jich postřílí asi tak 10, s tím že ze stormtrooperů vystřelí jen 1 a jedenkrát :-D. Sorry, ale to je nuda. Plot Armor 11/10. Pak se jakože zbaví těch robotů (btw mando neví, že lítají? a proč se vrátí až za deset minut a ne 40 sekund?), pak je tam luxusní duel s tím záporákem a pak jim přijde na pomoc Jedi, jehož celý pohyb po bojišti byl dost divný (zas, není mrtvý primárně protože na něj z těch 50ti botů letěly dohromady tak 3 střely) aby se ukázalo, že je to Luke... Jako mám radost, že to byla taková hezká facka nové trilogii, ale jinak mě Mando skoro přestává bavit.

Nevím, baví mě na to koukat, protože to má parádní tah na branku co se týče vizuálu a použitých technologií, ale začíná mě trochu štvát, jak až moc se tam nic neděje. Kdo je Mando jako charakter? Čeho se snaží dosáhnout? Jaký má charakterový oblouk mezi epizodami či v sérii? Totéž platí pro jednotlivé epizody, vedlejší postavy apod. Community zvládne na 20 minutách odvyprávět 4 různé příběhy s jasným začátkem a koncem, posunout všechny charaktery apod. Tady to nezvládnou za celou sezónu.

PS: první sezóna v tomto byla citelně lepší.
774636
[spoiler]Hele, jako jo no. Celý díl tam kosí stormtroopery po desítkách... jsem na jednu scénu zavolal ženu, protože jich postřílí asi tak 10, s tím že ze stormtrooperů vystřelí jen 1 a jedenkrát :-D. Sorry, ale to je nuda. Plot Armor 11/10. Pak se jakože zbaví těch robotů (btw mando neví, že lítají? a proč se vrátí až za deset minut a ne 40 sekund?), pak je tam luxusní duel s tím záporákem a pak jim přijde na pomoc Jedi, jehož celý pohyb po bojišti byl dost divný (zas, není mrtvý primárně protože na něj z těch 50ti botů letěly dohromady tak 3 střely) aby se ukázalo, že je to Luke... Jako mám radost, že to byla taková hezká facka nové trilogii, ale jinak mě Mando skoro přestává bavit. [/spoiler]Nevím, baví mě na to koukat, protože to má parádní tah na branku co se týče vizuálu a použitých technologií, ale začíná mě trochu štvát, jak až moc se tam nic neděje. Kdo je Mando jako charakter? Čeho se snaží dosáhnout? Jaký má charakterový oblouk mezi epizodami či v sérii? Totéž platí pro jednotlivé epizody, vedlejší postavy apod. Community zvládne na 20 minutách odvyprávět 4 různé příběhy s jasným začátkem a koncem, posunout všechny charaktery apod. Tady to nezvládnou za celou sezónu. PS: první sezóna v tomto byla citelně lepší.
mandalorian
774632
7 -6
reagují: xxendxx
reagovat
MEH, takze pokracovacka v 'member berries...
774632
MEH, takze pokracovacka v 'member berries...
3 -4
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Vardant
To je nerdgazmus č. 2. :D
774631
To je nerdgazmus č. 2. *:D*
774628
8 0
reagovat

Mandalorian

Ono to má ještě potitulkovou scénu :D
774628
Ono to má ještě potitulkovou scénu *:D*
Mandalorian
12 0
reagují: duro
reagovat

Mandalorian

Pecka. Je to napínavé, dojímavé a samozrejme fanúšikovia sa z toho poserú. Peyton Reed sa vytiahol, veľmi kvalitne zrežírovaní diel. :+:+
774617
Pecka. Je to napínavé, dojímavé a samozrejme fanúšikovia sa z toho poserú. Peyton Reed sa vytiahol, veľmi kvalitne zrežírovaní diel. *:+**:+*
Mandalorian
7 -1
reagovat
reaguje na: Vardant
Ja som to po vysielaní signálu v predminulej časti tušil... ale aj tak jeden z najväčších nerdgazmov za posledné roky.

:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+
774611
Ja som to po vysielaní signálu v predminulej časti tušil... ale aj tak jeden z najväčších nerdgazmov za posledné roky. *:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+*
774605
13 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ak myslíš to že sa tam objaví Luke ,tak mne to už bohužiaľ vyspoileroval Youtube. :(:- 
774609
Ak myslíš [spoiler]to že sa tam objaví Luke ,[/spoiler]tak mne to už bohužiaľ vyspoileroval Youtube. *:(**:-* 
774606
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Sakra! Tohle je poprvé co lituji, že jsem na druhou sérku ještě nezačal koukat 8)
774607
Sakra! Tohle je poprvé co lituji, že jsem na druhou sérku ještě nezačal koukat *8)*
774606
5 0
reagovat
reaguje na: Vardant

Mandalorian

Hlavne tedka vsichni vypnete internet, at vam nikdo nic neprokecne...
Me uz to prokecl na zdi jisty clovek na FB a chci ho zabit
774606
Hlavne tedka vsichni vypnete internet, at vam nikdo nic neprokecne... Me uz to prokecl na zdi jisty clovek na FB a chci ho zabit
Mandalorian
774605
7 -2
reagují: RidleyCrowe, pytlik
reagovat

Mandalorian

:o:o:o:o:o
Tohle jsem teda nečekal. Nejlepší SW zážitek od původní trilogie.
774605
*:o**:o**:o**:o**:o* Tohle jsem teda nečekal. Nejlepší SW zážitek od původní trilogie.
Mandalorian
7 -3
reagují: duro, TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
to je jedno že o tom víme prd, fantasy seriálů není nikdy dost.
aspon nás to může mile překvapit 8):+8):D
774577
to je jedno že o tom víme prd, fantasy seriálů není nikdy dost. aspon nás to může mile překvapit *8)**:+**8)**:D*
774554
1 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Dá sa to pomerne ľahko vygoogliť. :) Young adult fantasy vo svete, ktorý má rusky znejúcu terminológiu. Vyšlo to aj u nás, je toho celá séria, ale nečítal som.
774564
Dá sa to pomerne ľahko vygoogliť. :) Young adult fantasy vo svete, ktorý má rusky znejúcu terminológiu. Vyšlo to aj u nás, je toho celá séria, ale nečítal som.
774554
2 -1
reagovat
BTW, nova fantasy serie od Netflixu s nicnerikajicim teaserem... link

Nevite o tom neco? Je to podle nejake kvalitni predlohy?
774554
BTW, nova fantasy serie od Netflixu s nicnerikajicim teaserem... https://www.youtube.com/watch?v=Hf91m13vIWo Nevite o tom neco? Je to podle nejake kvalitni predlohy?
3 0
reagují: RainMakeR, duro
reagovat
reaguje na: HAL
Tedka sem zjistil, ze mam rad snad uplne vsechno, co ma v nazvu Kingdom...

A ze toho je... Serial neni jenom Trieruv a korejskej, je i tenhle vybornej s Frankem Grillem link


Film od Berga me taky hodne sednul...
774552
Tedka sem zjistil, ze mam rad snad uplne vsechno, co ma v nazvu Kingdom... A ze toho je... Serial neni jenom Trieruv a korejskej, je i tenhle vybornej s Frankem Grillem https://www.csfd.cz/film/390898-kingdom/prehled/ Film od Berga me taky hodne sednul...
774551
5 -1
reagovat
Wow, The Kingdom dostane třetí řadu! (ta zombie rubanice od Triera, ne ta zombie rubanice z koreje)

Po návratu Twin Peaks další velmi vítaný comeback kultovního seriálu z devadesátek :+
774551
Wow, The Kingdom [url=https://deadline.com/2020/12/lars-von-triers-the-kingdom-returning-third-final-season-1234658191/]dostane třetí řadu[/url]! (ta zombie rubanice od Triera, ne ta zombie rubanice z koreje) Po návratu Twin Peaks další velmi vítaný comeback kultovního seriálu z devadesátek *:+*
5 -1
reagují: TedGeorge
reagovat

The Grand Tour 4x02

Chlapci jsou konečně zpátky. :+
774531
Chlapci jsou konečně zpátky. *:+*
The Grand Tour 4x02
5 -2
reagovat
Pátá sezona The Expanse je konečně tady, teda alespoň první tři epizody. :+
774471
Pátá sezona The Expanse je konečně tady, teda alespoň první tři epizody. *:+*
5 -1
reagovat
- Gotham changes people...
- What do you mean?
- I used to be white :D
774411
- Gotham changes people... - What do you mean? - I used to be white *:D*
10 -2
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se