Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 15501 - 15520 Napsat příspěvek
reaguje na: connor
To byla takova ta přehnaná reakce, když ti někdo urazí mámu nebo modlu...
774976
To byla takova ta přehnaná reakce, když ti někdo urazí mámu nebo modlu...
774971
3 -3
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
To bylo slabý, nikdo po tobě nevyžaduje, abys teď reagoval na každý jeho příspěvek. Nauč se rozeznávat míru. ;)
774971
To bylo slabý, nikdo po tobě nevyžaduje, abys teď reagoval na každý jeho příspěvek. Nauč se rozeznávat míru. *;)*
774957
13 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Úspešne sa mi podarilo zabudnúť na ep. VIII a Ty mi otvoríš rany. :D
774969
Úspešne sa mi podarilo zabudnúť na ep. VIII a Ty mi otvoríš rany. *:D*
774950
3 -5
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Měl by rozsekat tebe.
774957
Měl by rozsekat tebe.
774950
5 -12
reagují: connor
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Schovej to kvůli spoileru prosím.;)
774955
Schovej to kvůli spoileru prosím.*;)*
774950
7 -2
reagovat

Mando finále S2 a navaznost na E8 Kylo vs ...

No musím si rejpnout ale Luke by Kylo Rena hrozně rozsekal. A protože ho nechtěl zabít. Tak zvolil méně násilnou formu.:+8)
774950
[spoiler]No musím si rejpnout ale Luke by Kylo Rena hrozně rozsekal. A protože ho nechtěl zabít. Tak zvolil méně násilnou formu.[/spoiler]*:+**8)*
Mando finále S2 a navaznost na E8 Kylo vs ...
5 -11
reagovat
774910
[url=https://vimeo.com/388931917]rip[/url]
1 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Cca 8. díl první.
774816
Cca 8. díl první.
774812
1 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jak jsi daleko? Mě to začalo pořádně bavit až v druhý sezoně.
774812
Jak jsi daleko? Mě to začalo pořádně bavit až v druhý sezoně.
774809
2 -4
reagují: AndyKaufman
reagovat

Mindhunter

Dal jsem tomu šanci po imfově chvále. A upřímně je to přesně takový jak jsem čekal. Všechno od herců po filmaře je naprosto precizní. Pod 9/10 se to nedá hodnotit.

Ale.... je to pro mne hrozně sterilní a do sledování se musím nutit asi jako do povinné četby. 
774809
Dal jsem tomu šanci po imfově chvále. A upřímně je to přesně takový jak jsem čekal. Všechno od herců po filmaře je naprosto precizní. Pod 9/10 se to nedá hodnotit. Ale.... je to pro mne hrozně sterilní a do sledování se musím nutit asi jako do povinné četby. 
Mindhunter
5 -3
reagují: Memphis
reagovat
Jestli u toho nebude Ball, tak je to uplne k hovnu...
774793
Jestli u toho nebude Ball, tak je to uplne k hovnu...
774771
2 0
reagovat
Všem je to úplně u prdele
774781
Všem je to úplně u prdele
774780
30 0
reagovat

WTF

Jako prvni rady byly slusne, ale sly odnikud nikam, v momente kdyz to preslo do cireho guilty pleasure modu jsem to zacal milovat.
774773
Jako prvni rady byly slusne, ale sly odnikud nikam, v momente kdyz to preslo do cireho guilty pleasure modu jsem to zacal milovat.
WTF
774771
2 0
reagovat

The Mandalorian S2

Druhá série je jednoznačně lepší než první, ale těžko říct o kolik. I zde je hrozně utahaný, subquestový úvod, který si asi nikdy znovu nepustím a rovnou bych skočil na kapitolu 12, od které se děj pořádně rozjede. Střídání režisérů je výhoda i nevýhoda. Jsou tu jména jako Reed, Favreau a Rodriguez, kteří přinesli ty nejlepší epizody a měli by mít na starosti celý projekt.

Pak jsou tu méně známá jména, která jsou zřejmě svěřeny ty slabší epizody (krom 10.) a působí spíš jako drahý fanouškovský projekt. Vrcholem marnosti je odklizení Grogu stranou, aby Mando mohl vyřešit další zbytečný úkol. Celkově mi chybí charakterový vývoj a propojení toho všeho, co se událo. Důkazem toho je Moff Gideon, který se objeví až je ho třeba - tedy posunou seriál načrtnutým směrem.

Naštěstí od nástupu Ahsoky je druhá půlka série jedna akční jízda za druhou směřující k nejlepšímu od finále Pomsty Sithů. Návrat Luka je už trochu povinnost pro SW ságu, ale kdo by na to nadával? Favreau si narozdíl od Abramse vzpomněl, co mají fanoušci rádi a to jim naservíroval. Göransson se do toho vytasil s nejlepším hudebním motivem za několik posledních SW filmů.

Otázkou zůstává, jestli má třetí série po závěru té druhé ještě smysl. Věci se totiž můžou posunout k lepšímu nebo naopak k dalším nudným subquestům. Bohužel Disney bude to bude dojit ještě hodně dlouho a já se obávám té druhé varianty. I přes to budu u třetí série
sedět (snad už v pohodlí Disney+ v ČR).
8/10
774762
Druhá série je jednoznačně lepší než první, ale těžko říct o kolik. I zde je hrozně utahaný, subquestový úvod, který si asi nikdy znovu nepustím a rovnou bych skočil na kapitolu 12, od které se děj pořádně rozjede. Střídání režisérů je výhoda i nevýhoda. Jsou tu jména jako Reed, Favreau a Rodriguez, kteří přinesli ty nejlepší epizody a měli by mít na starosti celý projekt. Pak jsou tu méně známá jména, která jsou zřejmě svěřeny ty slabší epizody (krom 10.) a působí spíš jako drahý fanouškovský projekt. Vrcholem marnosti je odklizení Grogu stranou, aby Mando mohl vyřešit další zbytečný úkol. Celkově mi chybí charakterový vývoj a propojení toho všeho, co se událo. Důkazem toho je Moff Gideon, který se objeví až je ho třeba - tedy posunou seriál načrtnutým směrem. Naštěstí od nástupu [spoiler]Ahsoky [/spoiler]je druhá půlka série jedna akční jízda za druhou směřující k nejlepšímu od finále Pomsty Sithů. Návrat [spoiler]Luka [/spoiler]je už trochu povinnost pro SW ságu, ale kdo by na to nadával? Favreau si narozdíl od Abramse vzpomněl, co mají fanoušci rádi a to jim naservíroval. Göransson se do toho vytasil s nejlepším hudebním motivem za několik posledních SW filmů. Otázkou zůstává, jestli má třetí série po závěru té druhé ještě smysl. Věci se totiž můžou posunout k lepšímu nebo naopak k dalším nudným subquestům. Bohužel Disney bude to bude dojit ještě hodně dlouho a já se obávám té druhé varianty. I přes to budu u třetí série sedět (snad už v pohodlí Disney+ v ČR). [b]8/10[/b]
The Mandalorian S2
3 -3
reagovat

Mandalorian S02

Velké a velmi příjemné překvapení. Beze srandy. První řada měla pár slušných momentů, ale jako celek mě dost zklamala. Od druhé řady jsem čekal skoro to samé. A jsem moc rád, že jsem se spletl. Je zde vidět velký kvalitativní posunu a hlavně příběhové směřování. Jon Favreau a Dave Filoni vtiskli příběhu a vyprávění řád a dokázali, že jsou opravdovými fanoušky, kteří moc dobře vědí, co fanoušci chtějí. Ať už jde o camea, odkazy nebo respekt k samotnému světu Star Wars. Díky tomu je Mandalorian ve své druhé řadě úplně jiný seriál. O mnoho lépe fungují postavy, emoce a i samotná gradace příběhu. I po vizuální stránce to vypadá velkolepěji a je to velmi znát na akčních scénách, u kterých jsem si říkal, že vypadají opravdu velmi dobře. A oni opravdu velkolepé svým způsobem jsou. Moc mě potěšilo, že i samotné postavy prošli nějakým vývojem a nebylo to na sílu a působí to přirozeně.

Nechci tvrdit, že je to bezchybné, a že se mi všechno na seriálu líbilo. Pořád tam jsou dost velké rezervy. Nicméně "tohle je cesta", kterou když všechny seriály od Disney+ půjdou, tak jako diváci budeme spokojený. Fanservis, kvalitní příběh, gradace a v neposlední řadě samotná láska k danému tématu. Jsem dost spokojený a některé momenty bych si z fleku pustil znovu. A to je věc, o které jsem po první řadě vůbec neuvažoval. 8,5-9/10
774761
Velké a velmi příjemné překvapení. Beze srandy. První řada měla pár slušných momentů, ale jako celek mě dost zklamala. Od druhé řady jsem čekal skoro to samé. A jsem moc rád, že jsem se spletl. Je zde vidět velký kvalitativní posunu a hlavně příběhové směřování. Jon Favreau a Dave Filoni vtiskli příběhu a vyprávění řád a dokázali, že jsou opravdovými fanoušky, kteří moc dobře vědí, co fanoušci chtějí. Ať už jde o camea, odkazy nebo respekt k samotnému světu Star Wars. Díky tomu je Mandalorian ve své druhé řadě úplně jiný seriál. O mnoho lépe fungují postavy, emoce a i samotná gradace příběhu. I po vizuální stránce to vypadá velkolepěji a je to velmi znát na akčních scénách, u kterých jsem si říkal, že vypadají opravdu velmi dobře. A oni opravdu velkolepé svým způsobem jsou. Moc mě potěšilo, že i samotné postavy prošli nějakým vývojem a nebylo to na sílu a působí to přirozeně. Nechci tvrdit, že je to bezchybné, a že se mi všechno na seriálu líbilo. Pořád tam jsou dost velké rezervy. Nicméně "tohle je cesta", kterou když všechny seriály od Disney+ půjdou, tak jako diváci budeme spokojený. Fanservis, kvalitní příběh, gradace a v neposlední řadě samotná láska k danému tématu. Jsem dost spokojený a některé momenty bych si z fleku pustil znovu. A to je věc, o které jsem po první řadě vůbec neuvažoval. [b]8,5-9/10[/b]
Mandalorian S02
16 -2
reagovat
reaguje na: xxendxx
nevyzerá to tak. Podľa jeho kaskadéra sa určite vráti. link
V tom článku sú spoilery. Len pre istotu...
774754
nevyzerá to tak. Podľa jeho kaskadéra sa určite vráti. https://www.digitalspy.com/tv/ustv/a35017616/the-mandalorian-pedro-pascal-star-wars-future/ V tom článku sú spoilery. Len pre istotu...
774644
2 0
reagovat

Sweet home 01-02

Toto ne... Korea tady dost selhala a místo panelákové verze Kingdeom jsem dostal nálož nesympatickych postav, divnych akcnich scén, nudnych dialogu a digitalnich monster... Mangu si někdy rád dám, tady odmítám sledovat dal. Protoze pokud se chce hlavni hrdina zabit a vam je lito, ze to zatim neudelal, tak je něco špatně...
774725
Toto ne... Korea tady dost selhala a místo panelákové verze Kingdeom jsem dostal nálož nesympatickych postav, divnych akcnich scén, nudnych dialogu a digitalnich monster... Mangu si někdy rád dám, tady odmítám sledovat dal. Protoze pokud se chce hlavni hrdina zabit a vam je lito, ze to zatim neudelal, tak je něco špatně...
Sweet home 01-02
4 0
reagovat

Mandalorian s02

Od pátého dílu nejlepší Hvězdné Války od Impérium vrací úder. :+

Přitom stačilo tak málo....
774713
Od pátého dílu nejlepší Hvězdné Války od Impérium vrací úder. *:+* Přitom stačilo tak málo....
Mandalorian s02
14 -3
reagovat

Mandalorian

Chcel som si to pozrieť až keď to bude celé vonku, ale keďže som sa tu včera dočítal, že sa tam stalo niečo extrémne spoileroidné, tak som sa do toho radšej pustil. A ten Rodriguezov diel je proste fantastický! Hneď od začiatku bolo vidno, že toto točí niekto kto to má v oku a pevne v rukách. Keby to bolo na mne, okamžite mu dám celovečerný star wars film :+
Btw ten konkrétny posledný diel som ešte nevidel. 
774699
Chcel som si to pozrieť až keď to bude celé vonku, ale keďže som sa tu včera dočítal, že sa tam stalo niečo extrémne spoileroidné, tak som sa do toho radšej pustil. A ten Rodriguezov diel je proste fantastický! Hneď od začiatku bolo vidno, že toto točí niekto kto to má v oku a pevne v rukách. Keby to bolo na mne, okamžite mu dám celovečerný star wars film *:+* Btw ten konkrétny posledný diel som ešte nevidel. 
Mandalorian
8 -1
reagovat

Mandalorian

Finále mě bavilo a rozhodně se jedná o velký reparát po nepodařené devítce. Jenže mám pocit, že by to šlo i lépe. Především ten digitálně omlazený Luke se moc nepovedl. Osobně by mě zajímalo jak asi dopadl Baby Yoda (Grogu). Pokud ho Luke vzal do Chrámu Jediu je asi velká pravděpodobnost, že ho o pár let později Kylo Ren zabije.Z toho asi Mando moc nadšený nebude. Celkově si myslím, že v dalších sériích budeme sledovat postupný vzestup Prvního řádu. 
774698
Finále mě bavilo a rozhodně se jedná o velký reparát po nepodařené devítce. Jenže mám pocit, že by to šlo i lépe. Především ten[spoiler] digitálně omlazený Luke se moc nepovedl. Osobně by mě zajímalo jak asi dopadl Baby Yoda (Grogu). Pokud ho Luke vzal do Chrámu Jediu je asi velká pravděpodobnost, že ho o pár let později Kylo Ren zabije.[/spoiler]Z toho asi Mando moc nadšený nebude. Celkově si myslím, že v dalších sériích budeme sledovat postupný [spoiler]vzestup Prvního řádu.[/spoiler] 
Mandalorian
2 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se