Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 15341 - 15360 Napsat příspěvek

The Crown

kurňa to byla jízda jak Brno. 1. série byla fajn. Začátek druhé tak nějak nuda, ale pak přišel díl se strejdou náckem a pak to nabralo takový grády! 3 a pak 4. série s Dianou a Margaret byla naprosto nejvíc epická od ... at si každej dosadí co chce. 

 team Diana :+ ten ufňukanej sebelítostivej Karel mě fakt sral. Na to jak jsem mu docela fandil tak ted ho mám za velkýho sráče 

Margaret v podání Sculyové je teda jeden z největší a nejlepších hereckých výkonů jaký jsem kdy viděl. John Lithgow jako Churchill byl fenomenální ale Gilian si celou 4.řadu zabrala pro sebe.

A fakt se těším na Tonyho Blaira.:D8):+:+ 

btw Američtí presidenti (Clancy Brown ftw !!!!) a Jackie Kennedy taky TOP.
777566
kurňa to byla jízda jak Brno. 1. série byla fajn. Začátek druhé tak nějak nuda, ale pak přišel díl se strejdou náckem a pak to nabralo takový grády! 3 a pak 4. série s Dianou a Margaret byla naprosto nejvíc epická od ... at si každej dosadí co chce.   team Diana *:+* ten ufňukanej sebelítostivej Karel mě fakt sral. Na to jak jsem mu docela fandil tak ted ho mám za velkýho sráče  Margaret v podání Sculyové je teda jeden z největší a nejlepších hereckých výkonů jaký jsem kdy viděl. John Lithgow jako Churchill byl fenomenální ale Gilian si celou 4.řadu zabrala pro sebe. A fakt se těším na Tonyho Blaira.*:D**8)**:+**:+*  btw Američtí presidenti (Clancy Brown ftw !!!!) a Jackie Kennedy taky TOP.
The Crown
4 -3
reagují: slord
reagovat
No, pro mě je dnešní událost první díl druhé řady Servant...
777554
No, pro mě je dnešní událost první díl druhé řady Servant...
2 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Mě to teda nesralo, byla to přesně taková blbost, kterou jsem očekával.
777549
Mě to teda nesralo, byla to přesně taková blbost, kterou jsem očekával.
777548
4 -2
reagovat

WandaVision

Viz teď, co sem naškrábal na FB

Mrknul jsem na první dva díly WandaVision a vy už nemusíte. Tohle zoufale nevtipné (za tu hodinu jsem se fakt nezasmál ani jednou) marvelovské trollení alias metafyzický černobílý sitcom je úplně mimo. V dalších  dílech to bude určitě trochu připomínat Městečko Pleasantville a Truman Show, ale já už u toho fakt nebudu. Pokud snad uvažujete, že se aspoň na ty první dva díly podíváte, tak vězte, že vás to bude srát ještě víc, než si teď myslíte.
777548
Viz teď, co sem naškrábal na FB Mrknul jsem na první dva díly WandaVision a vy už nemusíte. Tohle zoufale nevtipné (za tu hodinu jsem se fakt nezasmál ani jednou) marvelovské trollení alias metafyzický černobílý sitcom je úplně mimo. V dalších  dílech to bude určitě trochu připomínat Městečko Pleasantville a Truman Show, ale já už u toho fakt nebudu. Pokud snad uvažujete, že se aspoň na ty první dva díly podíváte, tak vězte, že vás to bude srát ještě víc, než si teď myslíte.
WandaVision
8 -2
reagují: Fanous21
reagovat
Já jsem docela nechápal, že se na to někdo těšil a teď se mi to jenom potvrzuje.
777544
Já jsem docela nechápal, že se na to někdo těšil a teď se mi to jenom potvrzuje.
4 -1
reagovat
Ja keď vidím, že je to taký čiernobiely akože sitcom z 50. rokov, tak sa mi to nechce ani zapnúť. :D
777543
Ja keď vidím, že je to taký čiernobiely akože sitcom z 50. rokov, tak sa mi to nechce ani zapnúť. *:D*
3 -3
reagovat
reaguje na: speta.jr
tak maš pravdu. od půlky 1. dílu až po konec druhýho dílu jsem jel tlačítko rychlej posun :D8)

mrdky
777538
tak maš pravdu. od půlky 1. dílu až po konec druhýho dílu jsem jel tlačítko rychlej posun *:D**8)* mrdky
777535
2 -3
reagovat
reaguje na: RainMakeR
...moc se netes, prej prvni dva dily pulku lidi znechuti :D
777535
...moc se netes, prej prvni dva dily pulku lidi znechuti *:D*
777534
4 -1
reagují: RainMakeR
reagovat

Wanda vision 1 a 2 díl

jsou venku FYI 8):D:+

očekávání jsou velká :))
777534
jsou venku FYI *8)**:D**:+* očekávání jsou velká *:))*
Wanda vision 1 a 2 díl
2 0
reagují: speta.jr
reagovat

Cobra Kai - třetí série

První dvě sezony mě bavily hodně, právě tím jak chytře dokázaly navázat na staré filmy a přitom převrátit jejich koncept, směřovat úplně novým směrem - a přesně na tohle třetí řada úplně kašle. Místo rozvíjení příběhu někam dál se jen točí v kruhu nostalgického vracení dalších a dalších starých postav, opakování pořád stejných schémat, a ve finále i návrat do té totální osmdesátkové černobílosti, kterou se první dvě řady snažily rozbít.
A přitom je to i docela nuda - poslední tři díly dobré, ale všechny předtím jsou v podstatě úplně zbytečné.

Docela škoda, další pokračování mě tak už moc nezajímá.
777403
První dvě sezony mě bavily hodně, právě tím jak chytře dokázaly navázat na staré filmy a přitom převrátit jejich koncept, směřovat úplně novým směrem - a přesně na tohle třetí řada úplně kašle. Místo rozvíjení příběhu někam dál se jen točí v kruhu nostalgického vracení dalších a dalších starých postav, opakování pořád stejných schémat, a ve finále i návrat do té totální osmdesátkové černobílosti, kterou se první dvě řady snažily rozbít. A přitom je to i docela nuda - poslední tři díly dobré, ale všechny předtím jsou v podstatě úplně zbytečné. Docela škoda, další pokračování mě tak už moc nezajímá.
Cobra Kai - třetí série
3 -4
reagovat
reaguje na: kyller
Koukam, momentalne se blizi konec druhe rady. Je to hodne na pohodu.
777331
Koukam, momentalne se blizi konec druhe rady. Je to hodne na pohodu.
777299
2 0
reagovat

LOST

Po vic nez 10 letech si davam opakovacku LOSTu, slusnej binge a zase me to bavi :D
777329
Po vic nez 10 letech si davam opakovacku LOSTu, slusnej binge a zase me to bavi *:D*
LOST
9 -1
reagovat
reaguje na: kyller
Ty jedeš, já jsem na začátku druhé:D
777302
Ty jedeš, já jsem na začátku druhé*:D*
777299
1 0
reagují: kyller
reagovat
777300
[url=https://twitter.com/TheBoysTV/status/1346886742691831809]Baby Yoda meets The Boys[/url] *:D**:D*
2 0
reagovat

Superstore

Som na štvrtej sérii a stále sa to drží niekde medzi 7-8/10. Síce nejde o mockumentary (hoci si myslím, že by tento štýl seriálu prospel a mohlo by to byť ešte zábavnejšie), tak keď to porovnám s The Office alebo Parks and Rec tak to v komediálnej rovine až tak moc nezaostáva a pravidelne sa objaví aj nejaký geniálny moment, napríklad asi čokoľvek so Sandrou. Škoda len, že tie najlepšie momenty sa točia skôr okolo vedľajších postáv, ktoré logicky nedostávajú toľko priestoru ako tie hlavné. Takisto nefungujú až tak dobre momenty, kedy sa snažia scenáristi riešiť vzťahy medzi postavami a niekam ich posúvať (väčšinou sa to aj tak len točí v kruhu), takže to toľko neprirastie k srdcu.
777299
Som na štvrtej sérii a stále sa to drží niekde medzi 7-8/10. Síce nejde o mockumentary (hoci si myslím, že by tento štýl seriálu prospel a mohlo by to byť ešte zábavnejšie), tak keď to porovnám s The Office alebo Parks and Rec tak to v komediálnej rovine až tak moc nezaostáva a pravidelne sa objaví aj nejaký geniálny moment, napríklad asi čokoľvek so [url=https://www.youtube.com/watch?v=BR-aUxcw7Xc]Sandr[/url]ou. Škoda len, že tie najlepšie momenty sa točia skôr okolo vedľajších postáv, ktoré logicky nedostávajú toľko priestoru ako tie hlavné. Takisto nefungujú až tak dobre momenty, kedy sa snažia scenáristi riešiť vzťahy medzi postavami a niekam ich posúvať (väčšinou sa to aj tak len točí v kruhu), takže to toľko neprirastie k srdcu.
Superstore
4 0
reagují: Vincent, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Gonzi
The fire is shooting at us :D
777263
The fire is shooting at us *:D*
777262
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman

FireDrill

777262
https://www.youtube.com/watch?v=gO8N3L_aERg
FireDrill
777259
8 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
A teď to chybí i mě. :D
To je tak strašně geniální :D
Carrell je bůh! "5 300 dollars?!" :D
777260
A teď to chybí i mě. *:D* To je tak strašně geniální *:D* Carrell je bůh! "5 300 dollars?!" *:D*
777259
3 0
reagovat
Chybí mi The Office a tohle je asi etalon toho nejvtipnějšího co tam bylo :D

link
777259
Chybí mi The Office a tohle je asi etalon toho nejvtipnějšího co tam bylo *:D* https://www.youtube.com/watch?v=Vmb1tqYqyII
4 -1
reagují: Gonzi, verbst
reagovat

Byl jednou jeden dům

Právě k památce Františka Filipa dávají na ČT1 první díl. Úžasná minisérie, ani nevím, kolikrát jsem ji viděl. Z těch herců mně přechází zrak, to je taková radost je sledovat. Škoda, že dneska je to samý Polívka ml., Jakub Štáfek apod... Tím nechci říct, že by nikde nebyli i dnes kvalitní herci, ale jsou spíše v divadle, v naší televizní a filmové tvorbě je to samá směsice tuzemského hereckého dna. O současné scenáristické a režijní práci raději pomlčím.
777252
Právě k památce Františka Filipa dávají na ČT1 první díl. Úžasná minisérie, ani nevím, kolikrát jsem ji viděl. Z těch herců mně přechází zrak, to je taková radost je sledovat. Škoda, že dneska je to samý Polívka ml., Jakub Štáfek apod... Tím nechci říct, že by nikde nebyli i dnes kvalitní herci, ale jsou spíše v divadle, v naší televizní a filmové tvorbě je to samá směsice tuzemského hereckého dna. O současné scenáristické a režijní práci raději pomlčím.
Byl jednou jeden dům
1 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se