Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 15181 - 15200 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Rocketman je stylizovaný muzikál, který stírá hranice mezi realitou a fantazií, takže by mi to nijak nevadilo.
778793
Rocketman je stylizovaný muzikál, který stírá hranice mezi realitou a fantazií, takže by mi to nijak nevadilo.
778790
3 -13
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Sranda je, že keď sa dávali podobné príklady, tak sa to pokladalo za extrém na ktorý nikdy nepríde.... Mňa už proste nič neprekvapí :D
778792
Sranda je, že keď sa dávali podobné príklady, tak sa to pokladalo za extrém na ktorý nikdy nepríde.... Mňa už proste nič neprekvapí *:D*
778790
9 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Tak jako představ si, že by ve filmu Rocketman hrála hlavní roli Jada Pinkett Smith...
778790
Tak jako představ si, že by ve filmu Rocketman hrála hlavní roli Jada Pinkett Smith...
778785
17 -1
reagují: Disketa1, SteKi
reagovat
reaguje na: Disketa1
Je to historický seriál svého času jakžtakž věrný, který odstartovalo History Channel, teda stanice zaměřená na dokumenty. 
778787
Je to historický seriál svého času jakžtakž věrný, který odstartovalo History Channel, teda stanice zaměřená na dokumenty. 
778785
12 -2
reagovat
Sím vás, je to jenom seriál, nic víc. Není to žádný dokument. Vy z toho děláte nějakou modlu...
778785
Sím vás, je to jenom seriál, nic víc. Není to žádný dokument. Vy z toho děláte nějakou modlu...
3 -18
reagují: (=LIFTY=), AndyKaufman
reagovat
Chtěl bych vidět jména u palců. Nebuďte slušní chlapci a ukazujte nám je.
778783
Chtěl bych vidět jména u palců. Nebuďte slušní chlapci a ukazujte nám je.
9 -1
reagovat
reaguje na: Spazz
Koukám že máme všichni po mínusku, takže už tady asi proběhl :D
778782
Koukám že máme všichni po mínusku, takže už tady asi proběhl *:D*
778777
9 -3
reagovat
To je tak keď chcete urobiť postavu zaujímavú tým že je žena/čierna a najlepšie lesba lebo máš slabý scenár a inak sa o tvojom seriály/filme nebude písať.... To je proste dnešná doba, česť výnimkám. 

Btw. už sa neviem dočkať druhej série Euphorie. Aspoň že dali tie dva špeciály, ktoré sú inak fakt celkom dobré, napriek tomu, že je to vlastne len hodinový rozhovor dvoch postáv :+
778780
To je tak keď chcete urobiť postavu zaujímavú tým že je žena/čierna a najlepšie lesba lebo máš slabý scenár a inak sa o tvojom seriály/filme nebude písať.... To je proste dnešná doba, česť výnimkám.  Btw. už sa neviem dočkať druhej série Euphorie. Aspoň že dali tie dva špeciály, ktoré sú inak fakt celkom dobré, napriek tomu, že je to vlastne len hodinový rozhovor dvoch postáv *:+*
7 -2
reagovat
reaguje na: Vardant
:D twoe no fakt 
778778
*:D* twoe no fakt 
778775
5 -1
reagovat
Vsak on vam za chvilku jeden mistni SJW vysvetli, ze jste jen xenofobni, rasisticti a bigotni misogynisti. Hanba vam!
778777
Vsak on vam za chvilku jeden mistni SJW vysvetli, ze jste jen xenofobni, rasisticti a bigotni misogynisti. Hanba vam!
13 -3
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: dreamy
Tak o tom, že Beethoven byl historicky černoch si můžeš najít i pár článků už teď :D
778775
Tak o tom, že Beethoven byl historicky černoch si můžeš najít i pár článků už teď *:D*
778773
6 -1
reagují: dreamy
reagovat
Však ona ani pořádně v ničem nehrala lol. Je to k smíchu, já už čekám jak oznámí nějakou šílenost typu biografická miniserie Ludvík van Beethoven v hlavní roli s pěknou asiatkou nebo nakej podobnej joke 
778773
Však ona ani pořádně v ničem nehrala lol. Je to k smíchu, já už čekám jak oznámí nějakou šílenost typu biografická miniserie Ludvík van Beethoven v hlavní roli s pěknou asiatkou nebo nakej podobnej joke 
7 -2
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: okkac
Ano, přesně tak. Ale potom, co udělali z Ruska v minulém seriálu steam punk už se ani nedivím, když do role jarla obsadí jazzovou zpěvačku. 
link
778750
Ano, přesně tak. Ale potom, co udělali z Ruska v minulém seriálu steam punk už se ani nedivím, když do role jarla obsadí jazzovou zpěvačku.  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Caroline_Henderson_(singer)
778748
6 -1
reagovat
Vidím správně že do Vikings Valhalla Netflix obsadil černošku, aby hrála historickou mužskou bílou postavu? Jako už mne to nepřekvapuje, ale i tak LOL a instantní ignorace seriálu. :D
778748
Vidím správně že do Vikings Valhalla Netflix obsadil černošku, aby hrála historickou mužskou bílou postavu? Jako už mne to nepřekvapuje, ale i tak LOL a instantní ignorace seriálu. *:D*
13 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: duro
Já to tak měl s Peaky Blinders, ale tam to odpovídalo době. Chudáci vyléčení alkoholici a kuřáci:D
778745
Já to tak měl s Peaky Blinders, ale tam to odpovídalo době. Chudáci vyléčení alkoholici a kuřáci*:D*
778742
4 -1
reagovat

ešte Expanse

Keby som si dal panáka zakaždým, keď si ho dajú postavy v The Expanse, na konci každej časti by som mal otravu alkoholom.

Ale vážne, prečo tam neustále tak chľastajú? Dokonca tam majú fľašu whisky ako nejaký macguffin. :D
778742
Keby som si dal panáka zakaždým, keď si ho dajú postavy v The Expanse, na konci každej časti by som mal otravu alkoholom. Ale vážne, prečo tam neustále tak chľastajú? Dokonca tam majú fľašu whisky ako nejaký macguffin. :D
ešte Expanse
6 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Oni všechno stáhly do nové sekce, kterou si člověk musí rozkliknout, aby se dozvěděl l, co bude tento týden, příští týden a za delší dobu... Což jde myslím jen na televizi. Chodím tam pravidelně, tak jsem to věděl. Ale pořád mi tam nějak chybí sekce "nejnovější". Třeba o spoustě filmech, co přibyly na nový rok, jsem se dočetl na fanouškovském FCB Netflixu cz/sk. Doporučuji.
778739
Oni všechno stáhly do nové sekce, kterou si člověk musí rozkliknout, aby se dozvěděl l, co bude tento týden, příští týden a za delší dobu... Což jde myslím jen na televizi. Chodím tam pravidelně, tak jsem to věděl. Ale pořád mi tam nějak chybí sekce "nejnovější". Třeba o spoustě filmech, co přibyly na nový rok, jsem se dočetl na fanouškovském FCB Netflixu cz/sk. Doporučuji.
778731
5 -1
reagovat
how to with john wilson:
ze je 'murika dumpster fire do kteryho by ani muj nejlepsi kamos nevkrocil presto ze si puvodne chtel projit appalachian trail vime a ja sam bych se hambou propad kdybych jim do ty psychozy vkrocil. tahle seidelovina kde vsichni verej v ufony a presto jim to nebrani se tahat za pero vodsejpala hezky a clovek to ze slusnosti dokouka ale na nathana fieldera to proste nema a do druhy serky se budu premahat.
778734
how to with john wilson: ze je 'murika dumpster fire do kteryho by ani muj nejlepsi kamos nevkrocil presto ze si puvodne chtel projit appalachian trail vime a ja sam bych se hambou propad kdybych jim do ty psychozy vkrocil. tahle seidelovina kde vsichni verej v ufony a presto jim to nebrani se tahat za pero vodsejpala hezky a clovek to ze slusnosti dokouka ale na nathana fieldera to proste nema a do druhy serky se budu premahat.
1 -2
reagovat
Bonding druhá sezóna online na Netflixu  :+

Mám pocit že poslední dobou Netflixu vázne propagace pokračování. Tohle na mne nikde před tím nevypadlo 
778731
Bonding druhá sezóna online na Netflixu  *:+* Mám pocit že poslední dobou Netflixu vázne propagace pokračování. Tohle na mne nikde před tím nevypadlo 
2 -2
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
ta ukazka vyzera skvelo :+ mi to pripomina originalne trailery na nejake britske serialy, ktore mali(maju) ukazky vzdy vymazlene
778720
ta ukazka vyzera skvelo *:+* mi to pripomina originalne trailery na nejake britske serialy, ktore mali(maju) ukazky vzdy vymazlene
778711
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se