Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 15141 - 15160 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Killing, klidně předělávku s Kinnamanem a na Netflixu je celá Zone Blanc, ale to jsi už asi viděl:D Půlnoční slunce je taky fajn, chuťovky vraždy...
778837
Killing, klidně předělávku s Kinnamanem a na Netflixu je celá Zone Blanc, ale to jsi už asi viděl*:D* Půlnoční slunce je taky fajn, chuťovky vraždy...
778823
3 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Tohle tady nekdo nahodou nevidel? V zahranici vcelku chvali... link
778836
Tohle tady nekdo nahodou nevidel? V zahranici vcelku chvali... https://www.csfd.cz/film/484152-beau-sejour/komentare/
3 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Aj tak teraz mám v pláne ešte nejaké resty a možno niekedy mi príde pod ruky aj Broadchurch. :)8)
778835
Aj tak teraz mám v pláne ešte nejaké resty a možno niekedy mi príde pod ruky aj Broadchurch. *:)**8)*
778834
3 0
reagovat
reaguje na: slord
To my kdysi nekdo prokecl v hospode a ja to kvuli tomu nevidel a ani neuvidim. A uprimne - ani se mi nechce x hodin koukat na tu hlavni dvojku.
778834
To my kdysi nekdo prokecl v hospode a ja to kvuli tomu nevidel a ani neuvidim. A uprimne - ani se mi nechce x hodin koukat na tu hlavni dvojku.
778832
3 -1
reagují: slord
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Na CSFD pisou, ze Ucitel je "Tak trochu dánská legendární Forbydelsen."

Tocime se v kruhu :D
778833
Na CSFD pisou, ze Ucitel je "Tak trochu dánská legendární Forbydelsen." Tocime se v kruhu *:D*
778829
5 0
reagovat
A Broadchurch s Tennantom stojí za pozretie? :)
778832
A Broadchurch s Tennantom stojí za pozretie? *:)*
3 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Milosh
Uz si na to doporuceni Diskety nevzpominam, treba to rozvede
778831
Uz si na to doporuceni Diskety nevzpominam, treba to rozvede
778827
3 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
:D
778830
*:D*
778828
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Já jsem na tom podobně, nepotřebuju vidět něco o čem jsem četl x reportáží. 

Ještě mne napadá polský Učitel. To jsem tu teasoval před časem 2 nadšenými příspěvky a nikdo nereagoval link
778829
Já jsem na tom podobně, nepotřebuju vidět něco o čem jsem četl x reportáží.  Ještě mne napadá polský Učitel. To jsem tu teasoval před časem 2 nadšenými příspěvky a nikdo nereagoval https://www.csfd.cz/film/487514-ucitel/komentare/
778825
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: slord
Videl sem prvni dil a myslel sem ze u toho chcipnu a moji smrt prijedou vysetrovat ti detektivove. Ale lidi to fakt dost chvali, takze se k tomu mozna nekdy vratim. Kazdopadne dik :D
778828
Videl sem prvni dil a myslel sem ze u toho chcipnu a moji smrt prijedou vysetrovat ti detektivove. Ale lidi to fakt dost chvali, takze se k tomu mozna nekdy vratim. Kazdopadne dik *:D*
778826
7 0
reagují: slord
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Nevim jestli si vzpominas, ale jisty cas tu jeden uzivatel (myslim, ze Disketa) doporucovaj dansky serial Forbrydelsen. Vypada to, ze je to presne to co hledas.
778827
Nevim jestli si vzpominas, ale jisty cas tu jeden uzivatel (myslim, ze Disketa) doporucovaj dansky serial Forbrydelsen. Vypada to, ze je to presne to co hledas.
778823
4 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
The Valhalla Murders z minulého roku, nevidel som, ale je to na Netflixe a vyzerá to fajn.
778826
The Valhalla Murders z minulého roku, nevidel som, ale je to na Netflixe a vyzerá to fajn.
778823
1 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To s tou ponorkou me vubec nelaka, Pembrokeshire slysim poprve a kostnu, dik
778825
To s tou ponorkou me vubec nelaka, Pembrokeshire slysim poprve a kostnu, dik
778824
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Teď vypustili seveřani novou sérii podle skutečných událostí o tom vynálezci ponorky, jak zabil novinářku - Into the Deep a pak jsem zaznamenal chválu na nový seriál s Lukem Evansem The Pembrokeshire Murders. 
778824
Teď vypustili seveřani novou sérii podle skutečných událostí o tom vynálezci ponorky, jak zabil novinářku - Into the Deep a pak jsem zaznamenal chválu na nový seriál s Lukem Evansem The Pembrokeshire Murders. 
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Hele, už na to serte a doporučte mi raději nějakej kvalitní detektivní seriál - minisérii. Dalsi serii Bosche netrpelive vyhlizim...

Jasně, další True Detective nebo Broen tam není, ale určitě mi něco uniká. Dost můžu pátrání po seriálovejch vrazích, ale mám pocit, že sem už fakt všechno trochu kvalitního viděl - mám rozkoukané (naposledy dokoukanej slušnej severskej Midnatsoll)

Něco dobrého a méně známého nadhoďte... :)
778823
Hele, už na to serte a doporučte mi raději nějakej kvalitní detektivní seriál - minisérii. Dalsi serii Bosche netrpelive vyhlizim... Jasně, další True Detective nebo Broen tam není, ale určitě mi něco uniká. Dost můžu pátrání po seriálovejch vrazích, ale mám pocit, že sem už fakt všechno trochu kvalitního viděl - mám rozkoukané (naposledy dokoukanej slušnej severskej Midnatsoll) Něco dobrého a méně známého nadhoďte... :)
3 -1
reagují: Spazz, slord, (=LIFTY=), Milosh, slord
reagovat
*actually really grabs popcorn* link
778822
*actually really grabs popcorn* https://www.youtube.com/watch?v=ezYFgy_TtLU&ab_channel=%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%A1%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B2
1 -5
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
V pohodě, SteKi už mi odpověděl za tebe. Pokaždé radost s tebou diskutovat, je to vždycky hrozně k věci. :):+
778821
V pohodě, [url=https://www.moviezone.cz/forum/serialy#comment_778810]SteKi[/url] už mi odpověděl za tebe. Pokaždé radost s tebou diskutovat, je to vždycky hrozně k věci. *:)**:+*
778819
3 -4
reagovat
reaguje na: do_Od
OK, dívat se na to nemusíme, ale můžeme o tom diskutovat nebo je to zakázaný? 
778819
OK, dívat se na to nemusíme, ale můžeme o tom diskutovat nebo je to zakázaný? 
778808
5 -3
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Disketa1
Tahle argumentace ala Godwinův zákon ti přináší hodně úspěchu ve tvé bublině? Ne každý s kým nesouhlasíš nechce sledovat jenom Zrození národa. 
778818
Tahle argumentace ala Godwinův zákon ti přináší hodně úspěchu ve tvé bublině? Ne každý s kým nesouhlasíš nechce sledovat jenom Zrození národa. 
778809
6 -5
reagovat
reaguje na: HAL
Ne myslím úspěch jako Bridgerton.
778815
Ne myslím úspěch jako Bridgerton.
778811
1 -7
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se