Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 15121 - 15140 Napsat příspěvek
reaguje na: okkac
Aha, takže výhružky smrtí jsou teda v tomhle případě v pořádku? :DHezký, moc hezký.
778884
Aha, takže výhružky smrtí jsou teda v tomhle případě v pořádku? *:D*Hezký, moc hezký.
778883
2 -13
reagují: Kostěj, okkac
reagovat
Mne pobavil článek, kdy se producent filmu pro finskou TV YLE The Marshall of Finland diví, že dostává výhružky smrti, když obsadil roli jedné z nejvýraznějších postav finských dějin Carla Gustava Emila Mannerheima černým hercem.  Postava, která výrazně přispěla, že v Zimní válce se Finsko ubránilo mnohonásobné převaze invazivní sovětské armády. To je jako by někoho zde napadlo obsadit roli Jana Husa, Žižky nebo Masaryka černým hercem nebo ještě lépe černoškou (viz. Vikings Valhalla, protože Haakon Sigurdsson je historická postava, ne jak někteří tady tvrdí) a pak se divit tomu shitstormu, který se rozpoutá, nebo že mu někdo dá do držky.

Přitom The Expanse má dost diverse cast, ale nikdo tam podobné pyčoviny neřeší a působí to naprosto přirozeně a racionálně, kdy lidské rasy ve vesmíru se už promíchají.
778883
Mne pobavil článek, kdy se producent filmu pro finskou TV YLE The Marshall of Finland diví, že dostává výhružky smrti, když obsadil roli jedné z nejvýraznějších postav finských dějin Carla Gustava Emila Mannerheima černým hercem.  Postava, která výrazně přispěla, že v Zimní válce se Finsko ubránilo mnohonásobné převaze invazivní sovětské armády. To je jako by někoho zde napadlo obsadit roli Jana Husa, Žižky nebo Masaryka černým hercem nebo ještě lépe černoškou (viz. Vikings Valhalla, protože [url=https://en.wikipedia.org/wiki/Haakon_Sigurdsson]Haakon Sigurdsson[/url] je historická postava, ne jak někteří tady tvrdí) a pak se divit tomu shitstormu, který se rozpoutá, nebo že mu někdo dá do držky. Přitom The Expanse má dost diverse cast, ale nikdo tam podobné pyčoviny neřeší a působí to naprosto přirozeně a racionálně, kdy lidské rasy ve vesmíru se už promíchají.
15 -3
reagují: HAL, do_Od
reagovat
reaguje na: duro
Líp bych to nenapsal. Nejsmutnější na tom je, že podobné nesmysli jako černá elfka nebo černá vikingská náčelnice musí normální černochy urážet, protože to působí naprosto směšně a hloupě. Toto nemá s rovnými příležitostmi nic společného a ti co podobnou agendu ženou podobně do absurdna si neuvědomují, jak moc těmto komunitám ve skutečnosti škodí. 
778882
Líp bych to nenapsal. Nejsmutnější na tom je, že podobné nesmysli jako černá elfka nebo černá vikingská náčelnice musí normální černochy urážet, protože to působí naprosto směšně a hloupě. Toto nemá s rovnými příležitostmi nic společného a ti co podobnou agendu ženou podobně do absurdna si neuvědomují, jak moc těmto komunitám ve skutečnosti škodí. 
778878
9 -4
reagovat
reaguje na: duro
Doporučuji kanál The Critical Drinker, který v podstatě rozebírá to samé a dost se u něho bavím. Tady je taky rozbor Batwoman link
778881
Doporučuji kanál The Critical Drinker, který v podstatě rozebírá to samé a dost se u něho bavím. Tady je taky rozbor Batwoman https://www.youtube.com/watch?v=BFo2ClmiCtk
778878
8 -2
reagovat
reaguje na: duro
Tak pravil kral...
778879
Tak pravil kral...
778878
9 -3
reagovat
Ja sa trochu vrátim k tomu hejtovaniu woke a diverzity. Kedysi som ich obhajoval, ale čoraz viac ma to serie a veľmi mi sedia ranty na YT kanáli Heel vs. Babyface (asi to sem kedysi dával HAL). Chlap ide hejty na seriály typu Star Trek Discovery alebo Batwoman, kde už vlastne ide iba o to, že tam ženy a černošskí buzeranti plačú a riešia svoje emócie. :D

Batwoman nesledujem, ale teraz aktuálnu druhú časť rozobral tak, že som si to musel pustiť. "Prvá scéna, znásilnia ju (belosi). Prvýkrát obeť. Druhá scéna - reve na ňu (biely) šéf. Znovu obeť. Tretia scéna - v obchode jej ublíži (biely) lupič a keď dorazia (bieli) poliši, zatknú ju, pretože je čierna. Dvojitá obeť!!!" :D

Súhlasím s ním v tom, že sa zabúda na to, ako ľudí baviť, a rieši sa iba politika a neustále nás poúčajú o tom, ako si aj ženy, černosi a gayovia zaslúžia rovnaké príležitosti. Áno, my vieme, že sú rovnocenní a zaslúžia si rovnaké práva ako všetci ostatní. Akurát to neznamená, že by čierna žena mala hrať vikingského náčelníka. Pohnime sa konečne preč z tohto bahna.
778878
Ja sa trochu vrátim k tomu hejtovaniu woke a diverzity. Kedysi som ich obhajoval, ale čoraz viac ma to serie a veľmi mi sedia ranty na YT kanáli Heel vs. Babyface (asi to sem kedysi dával HAL). Chlap ide hejty na seriály typu Star Trek Discovery alebo Batwoman, kde už vlastne ide iba o to, že tam ženy a černošskí buzeranti plačú a riešia svoje emócie. *:D* Batwoman nesledujem, ale teraz aktuálnu druhú časť rozobral tak, že som si to musel pustiť. "Prvá scéna, znásilnia ju (belosi). Prvýkrát obeť. Druhá scéna - reve na ňu (biely) šéf. Znovu obeť. Tretia scéna - v obchode jej ublíži (biely) lupič a keď dorazia (bieli) poliši, zatknú ju, pretože je čierna. Dvojitá obeť!!!" *:D* Súhlasím s ním v tom, že sa zabúda na to, ako ľudí baviť, a rieši sa iba politika a neustále nás poúčajú o tom, ako si aj ženy, černosi a gayovia zaslúžia rovnaké príležitosti. Áno, my vieme, že sú rovnocenní a zaslúžia si rovnaké práva ako všetci ostatní. Akurát to neznamená, že by čierna žena mala hrať vikingského náčelníka. Pohnime sa konečne preč z tohto bahna.
34 -2
reagují: DarkSith, okkac, speta.jr
reagovat
Na Broadchurch nesahat.
Tennant je tam skvělej a Olivka úplně jinde než v The Crown 
778871
Na Broadchurch nesahat. Tennant je tam skvělej a Olivka úplně jinde než v The Crown 
5 -1
reagovat
Neil Gaiman oznámil obsazení některých hlavních rolí chystaného Sandmana.

Toma Sturridge jsem viděl jen kdysi v Pirátech na vlnách, takže těžko říct jestli Sna zvládne, no aspoň ksichtem na něj docela sedí - což platí i o těch ostatních krom Vivienne Acheampong, která/který je tam stejně spíš jako comic relief, takže u ní mě ten blackwashing nijak zásadně neštve.
Nůž začnu tahat až oznámí obsazení Smrti, tu holku v knize miluju - u ní bych si vlastně dokázal docela dobře představit Kat Dennings, která ji namluvila v nedávné audioknize, hezká a roztomilá je na to dost, hrát taky umí, jen by musela trochu zhubnout.
778869
Neil Gaiman oznámil [url=https://screenrant.com/sandman-cast-character-comic-comparison-netflix/]obsazení některých hlavních rolí[/url] chystaného Sandmana. Toma Sturridge jsem viděl jen kdysi v Pirátech na vlnách, takže těžko říct jestli Sna zvládne, no aspoň ksichtem na něj docela sedí - což platí i o těch ostatních krom Vivienne Acheampong, která/který je tam stejně spíš jako comic relief, takže u ní mě ten blackwashing nijak zásadně neštve. Nůž začnu tahat až oznámí obsazení Smrti, tu holku v knize miluju - u ní bych si vlastně dokázal docela dobře představit Kat Dennings, která ji namluvila v nedávné audioknize, hezká a roztomilá je na to dost, hrát taky umí, jen by musela trochu zhubnout.[url=https://www.google.com/search?bih=1010&biw=2048&sxsrf=ALeKk03plx3ycNUDKRSexyhjxOdclYSzpA:1611863382374&source=univ&tbm=isch&q=Kat+Dennings+sandman&hl=en&sa=X&ved=2ahUKEwizrNSCs7_uAhURxosKHd4DDsIQjJkEegQIChAB] [/url]
3 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ok, snažil jsem se:D
778868
Ok, snažil jsem se*:D*
778838
6 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To mi připomíná scénu z Burtonova Batmana, kdy Vicki Vale při konfrontaci Bruce s Jokerem z ničeho nic začne žrát popcorn. link
778863
To mi připomíná scénu z Burtonova Batmana, kdy Vicki Vale při konfrontaci Bruce s Jokerem z ničeho nic začne žrát popcorn. https://www.youtube.com/watch?v=GL4UjzhCjjo
778859
6 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
:D:D:D:D
778860
*:D**:D**:D**:D*
778859
3 -3
reagovat
Počkat, co se stalo s touhle diskuzí? link
778859
Počkat, co se stalo s touhle diskuzí? https://streamable.com/1nd7re
18 -4
reagují: Milosh, Muf
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Tak se vyser na detektivky a pust si Genndy Tartakovskyho Primal.
778854
Tak se vyser na detektivky a pust si Genndy Tartakovskyho Primal.
778848
5 0
reagovat
reaguje na: Spazz
jj, to me bavilo moc a trochu sem kdysi i hypeoval :)
778848
jj, to me bavilo moc a trochu sem kdysi i hypeoval :)
778847
3 0
reagují: Spazz
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Giri/Haji jsi asi videl...
778847
Giri/Haji jsi asi videl...
778823
4 0
reagují: TedGeorge
reagovat

The Serpent

link Ještě jsem to neviděl, ale zní to zajímavě.
778845
https://www.csfd.cz/film/870280-the-serpent/komentare/ Ještě jsem to neviděl, ale zní to zajímavě.
The Serpent
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
tak to je jasné, že to nesadne každému, prvé dve série sú fajn, ale tá tretia bola celkom dosť na h...o :D
778841
tak to je jasné, že to nesadne každému, prvé dve série sú fajn, ale tá tretia bola celkom dosť na h...o *:D*
778840
2 0
reagovat
reaguje na: slord
par dilu prvni serie, nesedlo mi to
778840
par dilu prvni serie, nesedlo mi to
778839
2 0
reagují: slord
reagovat
reaguje na: TedGeorge
A The Sinner si videl? (tipujem, že hej, ale skúsim):)
778839
A The Sinner si videl? (tipujem, že hej, ale skúsim)*:)*
778823
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Killing mam za sebou cele

Zone Blanch sem dokonce psal recku na prvni serii na TVZone - link
:D

Pulnocni slunce je to Midnatsoll, ktery zminuju uz v tom mym prvnim prispevku na tohle tema
778838
Killing mam za sebou cele Zone Blanch sem dokonce psal recku na prvni serii na TVZone - http://serial.tvzone.cz/zone-blanche/recenze/ :D Pulnocni slunce je to Midnatsoll, ktery zminuju uz v tom mym prvnim prispevku na tohle tema
778837
4 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se