Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 14901 - 14920 Napsat příspěvek
reaguje na: Jardus
Za 2 měsíce bude mít oficiálně Covid v ČR na svědomí více mrtvých, než zemřelo českých vojáků za WW2. *

Pan Dement


*vojáků ne civilních obětí 
780226
Za 2 měsíce bude mít oficiálně Covid v ČR na svědomí více mrtvých, než zemřelo českých vojáků za WW2. * Pan Dement *[i]vojáků ne civilních obětí [/i]
780225
11 -5
reagovat
Kdokoliv začne hledat analogii mezi 2. světovou válkou a v podstatě čímkoliv ze současného světa, tak je automaticky deme*t. Ať už jde o očkování/neočkování a přirovnání k Židům nebo případ Carano.
780225
Kdokoliv začne hledat analogii mezi 2. světovou válkou a v podstatě čímkoliv ze současného světa, tak je automaticky deme*t. Ať už jde o očkování/neočkování a přirovnání k Židům nebo případ Carano.
8 -7
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: do_Od
Ten vtip mám z FB stránky Židovské anekdoty, kde je velice aktivní naše židovská komunita a tento vtip tam měl před lety jeden z rekordů v lajkování. :)

Já tímhle konkrétně na nic nereagoval, jenom mne upřímně pobavil tvůj výčet prohřešků, nevím jestli jsi to zamýšlel, ale opravdu jsem se nasmál. 

PS dal jsem ti lajk za ten druhý odstavec. :)
780223
Ten vtip mám z FB stránky Židovské anekdoty, kde je velice aktivní naše židovská komunita a tento vtip tam měl před lety jeden z rekordů v lajkování. :) Já tímhle konkrétně na nic nereagoval, jenom mne upřímně pobavil tvůj výčet prohřešků, nevím jestli jsi to zamýšlel, ale opravdu jsem se nasmál.  PS dal jsem ti lajk za ten druhý odstavec. :)
780220
5 -3
reagovat
Davam palce nahoru obema stranam :D staci trosku min arogance a vic diskuze. A je dobre, ze tu ta diskuze je :)
780222
Davam palce nahoru obema stranam *:D* staci trosku min arogance a vic diskuze. A je dobre, ze tu ta diskuze je *:)*
11 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Vidíš, většina lidí si tady bude říkat kdovíjak mě takový vtip urazí, přitom mě upřímně pobavil. A propos, kdo tady lobboval za něčí vyhození? Myslím, že když už, tak jsme to tu maximálně já a pár dalších kvitovali, protože rozumíme, proč to asi Disneymu nemusí být příjemné. Ať si ta ženská dál plácá co chce, nezajímala mě předtím a nebude mě zajímat ani dál.

Btw. někteří si tu asi zjevně myslí, že jen proto že s valnou většinu těch vyhazovů a banů na Twitteru souhlasím, tak jsem automaticky součástí nějaké "cancel culture". Ne, dokud se to nestane, tak o tom většinou ane nemám páru. A jakmile si o tom pak něco přečtu, většinou jen uznám, že to asi bylo na místě, případně mi to je dál šumafuk. ;) Nepřijde mi, že by tady docházelo k nějaké tvrdé cenzuře, a všechny ty srovnání s totalitními režimy a hitlerovským Německem mi přijdou extrémně přetažený za vlasy. Disk měl pravdu, že se to v tomhle směru dost podobá s těmi idioty, co vyšli na Staromák protestovat proti opatřením, a na kabáty si připíchli židovský hvězdy. Člověk musí postrádat fakt hodně sebereflexe, případně historických znalostí, aby srovnal sebe v dnešní době s tím, co prožívali ti lidé tehdy.
780220
Vidíš, většina lidí si tady bude říkat kdovíjak mě takový vtip urazí, přitom mě upřímně pobavil. A propos, kdo tady lobboval za něčí vyhození? Myslím, že když už, tak jsme to tu maximálně já a pár dalších kvitovali, protože rozumíme, proč to asi Disneymu nemusí být příjemné. Ať si ta ženská dál plácá co chce, nezajímala mě předtím a nebude mě zajímat ani dál. Btw. někteří si tu asi zjevně myslí, že jen proto že s valnou většinu těch vyhazovů a banů na Twitteru souhlasím, tak jsem automaticky součástí nějaké "cancel culture". Ne, dokud se to nestane, tak o tom většinou ane nemám páru. A jakmile si o tom pak něco přečtu, většinou jen uznám, že to asi bylo na místě, případně mi to je dál šumafuk. *;)* Nepřijde mi, že by tady docházelo k nějaké tvrdé cenzuře, a všechny ty srovnání s totalitními režimy a hitlerovským Německem mi přijdou extrémně přetažený za vlasy. Disk měl pravdu, že se to v tomhle směru dost podobá s těmi idioty, co vyšli na Staromák protestovat proti opatřením, a na kabáty si připíchli židovský hvězdy. Člověk musí postrádat fakt hodně sebereflexe, případně historických znalostí, aby srovnal sebe v dnešní době s tím, co prožívali ti lidé tehdy.
780216
15 -3
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Memphis
"Pravou pravdu" neznám, ale mám takový tušení, že jako vždy bude někde uprostřed.

Omyl.

"The Truth Is Out There!" :)
780219
"Pravou pravdu" neznám, ale mám takový tušení, že jako vždy bude někde uprostřed. Omyl. "The Truth Is Out There!" *:)*
780218
4 -3
reagovat
reaguje na: Hitman_47
Ten tvůj příspěvek je zcela debilní, čili mě urazit nemůže. :D

"Pravou pravdu" neznám, ale mám takový tušení, že jako vždy bude někde uprostřed.
780218
Ten tvůj příspěvek je zcela debilní, čili mě urazit nemůže. *:D* "Pravou pravdu" neznám, ale mám takový tušení, že jako vždy bude někde uprostřed.
780217
3 -4
reagují: okkac
reagovat
reaguje na: Memphis
To záleží čistě na tom, jestli se cítíš uražen mým příspěvkem a jsi připraven mi "vlepit tu PRAVOU pravdu" do obličeje : )
780217
To záleží čistě na tom, jestli se cítíš uražen mým příspěvkem a jsi připraven mi "vlepit tu PRAVOU pravdu" do obličeje : )
780215
4 -3
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: do_Od
Ten výčet přečinů, kam jsi kouzelně schoval " a dalších hovad", aby se dal aplikovat na kohokoliv  :D:D:D

mi připomněl vtip z konference ve Wannsee, kde Eichmann vyjmenovává, že se popraví všichni Židé, postižení, Cikáni, zubaři.... 

Heydrich se zeptá "Proč zubaři?"

Eichmann odpoví "Vidíte, já vám říkal, že si na Židy nikdo nevzpomene"
780216
Ten výčet přečinů, kam jsi kouzelně schoval " a dalších hovad", aby se dal aplikovat na kohokoliv  *:D**:D**:D* mi připomněl vtip z konference ve Wannsee, kde Eichmann vyjmenovává, že se popraví všichni Židé, postižení, Cikáni, zubaři....  Heydrich se zeptá "Proč zubaři?" Eichmann odpoví "Vidíte, já vám říkal, že si na Židy nikdo nevzpomene"
780204
10 -3
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Hitman_47
To je naprostá kravina.

Koho mimochodem všechno počítáte mezi ultra-liberály? Jsem tam taky?
780215
To je naprostá kravina. Koho mimochodem všechno počítáte mezi ultra-liberály? Jsem tam taky?
780214
3 -5
reagují: Hitman_47
reagovat
reaguje na: okkac
Tesat do kamene : ) Ale mám za to, že zdejší ultra-liberálové už píšou tvému zaměstnavateli, že jsi je urazil svým názorem a jsi tudíž "netolerantní hovado", které by měl okamžitě vyrazit a pro jistotu i prostřelit obě kolena.
780214
Tesat do kamene : ) Ale mám za to, že zdejší ultra-liberálové už píšou tvému zaměstnavateli, že jsi je urazil svým názorem a jsi tudíž "netolerantní hovado", které by měl okamžitě vyrazit a pro jistotu i prostřelit obě kolena.
780213
4 -7
reagují: Memphis
reagovat
Z mého pohledu tady mají debilní kecy někteří soudruzi. Stejně jako mám debilní kecy z jejich pohledu já. Ale lobovat za jejich vyhození nebudu, i když s nimi nesouhlasím.
780213
Z mého pohledu tady mají debilní kecy někteří soudruzi. Stejně jako mám debilní kecy z jejich pohledu já. Ale lobovat za jejich vyhození nebudu, i když s nimi nesouhlasím.
8 -4
reagují: Hitman_47
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Že zrovna Caps_Lock bude tady ten rozumnej... :D
780211
Že zrovna Caps_Lock bude tady ten rozumnej... *:D*
780210
6 -6
reagovat
Bylo by dobrý, aby se všichni uklidnili a přečetli si, co ta omlácená paní z MMA napsala. Nikdo ji nezakázal nic psát, ale to taky neznamená, že ty debilní kecy, co
dlouhodobě měla, budou bez odezvy. Proto si myslím že je to velmi správné rozhodnutí, navíc mi to celé zní tak, že se s její postavou už nějakou dobu nepočítalo, ono, nebyl pro to ani racionální důvod :+
780210
Bylo by dobrý, aby se všichni uklidnili a přečetli si, co ta omlácená paní z MMA napsala. Nikdo ji nezakázal nic psát, ale to taky neznamená, že ty debilní kecy, co dlouhodobě měla, budou bez odezvy. Proto si myslím že je to velmi správné rozhodnutí, navíc mi to celé zní tak, že se s její postavou už nějakou dobu nepočítalo, ono, nebyl pro to ani racionální důvod *:+*
6 -7
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: do_Od
A my právě na tom co jedete už mnoho liberálního nenacházíme, proto to vzrušení. 
780208
A my právě na tom co jedete už mnoho liberálního nenacházíme, proto to vzrušení. 
780204
12 -2
reagovat
reaguje na: HAL
Nejspíš to hovado. ;)
780207
Nejspíš to hovado. *;)*
780206
5 -11
reagovat
reaguje na: do_Od
"pár pedofilů, sexuální predátorů, domácích násilníků a dalších hovad přišlo o práci"

Co konkrétně je z toho Gina Carano? ;)
780206
"pár pedofilů, sexuální predátorů, domácích násilníků a dalších hovad přišlo o práci" Co konkrétně je z toho Gina Carano? *;)*
780204
8 -2
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: do_Od
Je to smutný, no. Já volit nemohl, za což jsem hluboce vděčnej, protože by to bylo těžký rozhodování. 

A Ted má bezpochyby pravdu, je to na obou stranách, jen bych čekal od těch, co se považujou za ty víc tolerantní víc...ehm, tolerance. 
780205
Je to smutný, no. Já volit nemohl, za což jsem hluboce vděčnej, protože by to bylo těžký rozhodování.  A Ted má bezpochyby pravdu, je to na obou stranách, jen bych čekal od těch, co se považujou za ty víc tolerantní víc...ehm, tolerance. 
780201
7 -2
reagovat
reaguje na: HAL
Zaprvé, nic takového nechci :) baví mě jak mi musíte podsouvat věci které jsem nikdy neřekl, abyste si podpořili svůj obraz o mně, zadruhé moc nevím, o jakém extremismu mluvíš. Co přesně extremistického je na demokratické/liberální politice? Případně je to celé jen o tom, že pár pedofilů, sexuální predátorů, domácích násilníků a dalších hovad přišlo o práci, protože už před těmi nařčeními všichni nezavírají oči? Fakt je mi záhadou, co přesně se vás tolik dotýká, že máte za potřebu démonizovat cokoli liberálního. 
780204
Zaprvé, nic takového nechci *:)* baví mě jak mi musíte podsouvat věci které jsem nikdy neřekl, abyste si podpořili svůj obraz o mně, zadruhé moc nevím, o jakém extremismu mluvíš. Co přesně extremistického je na demokratické/liberální politice? Případně je to celé jen o tom, že pár pedofilů, sexuální predátorů, domácích násilníků a dalších hovad přišlo o práci, protože už před těmi nařčeními všichni nezavírají oči? Fakt je mi záhadou, co přesně se vás tolik dotýká, že máte za potřebu démonizovat cokoli liberálního. 
780197
3 -10
reagují: AndyKaufman, HAL, HAL
reagovat
reaguje na: do_Od
Kolik lidí by tady volilo Trumpa? Pár by se jich asi našlo, ale tady se k tomu teď nikdo nehlásil - jen se snažíme mít pochopení pro ty co to dělají, a chtěli by jsme s nimi najít nějakou common ground a shodnout se na cestě která bude aspoň trochu vyhovovat všem, místo aby jsme je jen zaslepeně odsoudili a shrnuli do pytle alt-right oveček.
780203
Kolik lidí by tady volilo Trumpa? Pár by se jich asi našlo, ale tady se k tomu teď nikdo nehlásil - jen se snažíme mít pochopení pro ty co to dělají, a chtěli by jsme s nimi najít nějakou common ground a shodnout se na cestě která bude aspoň trochu vyhovovat všem, místo aby jsme je jen zaslepeně odsoudili a shrnuli do pytle alt-right oveček.
780201
12 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se