Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 14801 - 14820 Napsat příspěvek
reaguje na: DarkSith
Jj, první řada Arrowa je hodně slušná, druhá ještě též ok, Flash ta první, no. Supergirl a ostatní jsem nikdy ani nezkusil, Smallville mě strašně bavil první čtyři sérky a dodnes by mě zajímalo, kolik je stála licence všech těch songů. :))

On je tam prostě problém, jak je to koncipované. 24krát 50 minut a táhnout to roky, v termínech, je šíleně moc. Pak už není cash, začnou na tom dělat méně zajímaví lidé (docela mě šokovalo že pilot Superman & Lois režíroval tvůrce Age of Adaline), jen se snaží schovávat za fanservice a "cool" akci.
781807
Jj, první řada Arrowa je hodně slušná, druhá ještě též ok, Flash ta první, no. Supergirl a ostatní jsem nikdy ani nezkusil, Smallville mě strašně bavil první čtyři sérky a dodnes by mě zajímalo, kolik je stála licence všech těch songů. *:))* On je tam prostě problém, jak je to koncipované. 24krát 50 minut a táhnout to roky, v termínech, je šíleně moc. Pak už není cash, začnou na tom dělat méně zajímaví lidé (docela mě šokovalo že pilot Superman & Lois režíroval tvůrce Age of Adaline), jen se snaží schovávat za fanservice a "cool" akci.
781801
5 0
reagují: DarkSith, Fanous21, Disketa1
reagovat
Mňa by zaujímalo, prečo Lois hrá nejaká kostra. Aj tá scéna, keď sa prvýkrát stretnú, on na ňu uchvátený pozrie a ona má byť akože pôvabná, a pritom tam stojí nejaká chudera s evidentnou poruchou príjmu potravy, to som sa fakt smial. :D
781802
Mňa by zaujímalo, prečo Lois hrá nejaká kostra. Aj tá scéna, keď sa prvýkrát stretnú, on na ňu uchvátený pozrie a ona má byť akože pôvabná, a pritom tam stojí nejaká chudera s evidentnou poruchou príjmu potravy, to som sa fakt smial. *:D*
9 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
První dvě série Arrow, první série Flashe, první dvě až tři série Supergirl stojí za zhlédnutí. Pak se to, ale vždy pokazí. No a Legends of Tomorrow je od začátku zábavná ujetá šílenost. ;)

Lois & Clark si pamatuji. Jako hodně malé děcko jsem to sledoval a bavilo mě to, ale dnes bych to už asi nedal. 8)
781801
První dvě série Arrow, první série Flashe, první dvě až tři série Supergirl stojí za zhlédnutí. Pak se to, ale vždy pokazí. No a Legends of Tomorrow je od začátku zábavná ujetá šílenost. *;)* Lois & Clark si pamatuji. Jako hodně malé děcko jsem to sledoval a bavilo mě to, ale dnes bych to už asi nedal. *8)*
781800
4 -2
reagují: The Joker
reagovat
Chtěl jsem to vyignorovat jako celé Arrow-verse, ale ohlasy přesvědčily :+

Hlavně jsem častokrát četl zmínky o Lois & Clark, což mi stačí abych byl in. Je mi jasné že za to schytám hate, ale pro mne byl nej superman vždycky jenom DEAN CAIN :)
781800
Chtěl jsem to vyignorovat jako celé Arrow-verse, ale ohlasy přesvědčily *:+* Hlavně jsem častokrát četl zmínky o Lois & Clark, což mi stačí abych byl in. Je mi jasné že za to schytám hate, ale pro mne byl nej superman vždycky jenom DEAN CAIN *:)*
6 -2
reagují: DarkSith
reagovat

Superman and Lois

Po prvním díle musí říct, že jsem příjemně překvapen. Seriál má pěkný vizuál a scénář nepůsobí příliš hloupě. Uznávám, že Tyler Hoechlin není dobrý herec, ale působí sympaticky. Daleko lépe na mě jako herečka působí Elizabeth Tulloch jako Lois, protože mi dost připomíná Margot Kidder s Donnerova Supermana. Velkým pozitivem je pro mě skutečnost, že se zde zatím nenachází žádný přehnaný aktivizmus ve stylu posledních sérií Supergirl a místo toho jsou na prvním místě rodinné hodnoty a to je v dnešní době určitě osvěžující. První díl má v sobě zajímavou nostalgickou atmosféru, protože při jeho sledování si člověk hned vzpomene na seriál Smallville a to je za mě velké plus. Osobně předpokládám, že první série bude kvalitativně podobně vyrovnaná jako u seriálů Arrow a Flash, ale jak to tak u CW bývá s přibývajícími sériemi, očekávám postupné zhoršení. Zatím, ale převládá mírná spokojenost. 
781799
Po prvním díle musí říct, že jsem příjemně překvapen. Seriál má pěkný vizuál a scénář nepůsobí příliš hloupě. Uznávám, že Tyler Hoechlin není dobrý herec, ale působí sympaticky. Daleko lépe na mě jako herečka působí Elizabeth Tulloch jako Lois, protože mi dost připomíná Margot Kidder s Donnerova Supermana. Velkým pozitivem je pro mě skutečnost, že se zde zatím nenachází žádný přehnaný aktivizmus ve stylu posledních sérií Supergirl a místo toho jsou na prvním místě rodinné hodnoty a to je v dnešní době určitě osvěžující. První díl má v sobě zajímavou nostalgickou atmosféru, protože při jeho sledování si člověk hned vzpomene na seriál Smallville a to je za mě velké plus. Osobně předpokládám, že první série bude kvalitativně podobně vyrovnaná jako u seriálů Arrow a Flash, ale jak to tak u CW bývá s přibývajícími sériemi, očekávám postupné zhoršení. Zatím, ale převládá mírná spokojenost. 
Superman and Lois
6 -1
reagovat
reaguje na: The Joker
"...plus za Emmanuelle Chriqui."
SOLD! :D
781764
"...plus za Emmanuelle Chriqui." SOLD! *:D*
781753
6 0
reagovat
reaguje na: the dark knight
Jj, je to slušný. Jak píšeš: mixuje to Donnera se Snyderem. Hoechlin je fajn Clark, jako Superman nic moc. Ale na rozdíl od Cavilla mi připadá lidštější, ne jen mluvící panák na obleky, což je u týhle postavy dobře. Nicméně i tak za těch posledních dvacet let preferuji Wellinga. Též ta herečka Lois celkem mimo, ale zas plus za Emmanuelle Chriqui. První epizoda u mě slušných 7/10 a uvidíme, co dál. Ale je mi jasný, že 20ti dílný řady dlouho nevydržím. Přeci jen formát 6 až 10 dílů dnes považuji za ideální. Snad už preferuji i proti 130min filmům. :)
781753
Jj, je to slušný. Jak píšeš: mixuje to Donnera se Snyderem. Hoechlin je fajn Clark, jako Superman nic moc. Ale na rozdíl od Cavilla mi připadá lidštější, ne jen mluvící panák na obleky, což je u týhle postavy dobře. Nicméně i tak za těch posledních dvacet let preferuji Wellinga. Též ta herečka Lois celkem mimo, ale zas plus za Emmanuelle Chriqui. První epizoda u mě slušných 7/10 a uvidíme, co dál. Ale je mi jasný, že 20ti dílný řady dlouho nevydržím. Přeci jen formát 6 až 10 dílů dnes považuji za ideální. Snad už preferuji i proti 130min filmům. :)
781736
7 -1
reagují: Spazz
reagovat
reaguje na: the dark knight
Ale prosimte :D
781747
Ale prosimte *:D*
781746
6 -2
reagovat
Hoechlin je úplně v pohodě. Na to, že je akorát hezoun z teen seriálů, je jeho Superman překvapivě sympaťák jako v komiksech.

Narozdíl od dřeváka Cavilla a jeho ztrápeného výrazu.
781746
Hoechlin je úplně v pohodě. Na to, že je akorát hezoun z teen seriálů, je jeho Superman překvapivě sympaťák jako v komiksech. Narozdíl od dřeváka Cavilla a jeho ztrápeného výrazu.
4 -7
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: do_Od
Tyler Hoechlin? Vybaví se mi jako syn Toma Hankse v Road to Perdition.
781745
Tyler Hoechlin? Vybaví se mi jako syn Toma Hankse v Road to Perdition.
781744
2 -1
reagovat
Hoechlin je výsměch, Taylor Lautner hrál líp jak on.
781744
Hoechlin je výsměch, Taylor Lautner hrál líp jak on.
3 -2
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: the dark knight
Nejlepší byl Man of Steel. Ten Hoechlin nic moc, špatnej výběr.
781743
Nejlepší byl Man of Steel. Ten Hoechlin nic moc, špatnej výběr.
781736
3 -3
reagovat
reaguje na: the dark knight
Tak to je super. Moc jsem od toho nečekal, ale jak budu mít čas hned si to pustím. 
781740
Tak to je super. Moc jsem od toho nečekal, ale jak budu mít čas hned si to pustím. 
781736
5 0
reagovat

Superman a Lois

Je to šokující, ale tohle je nejlepší hraný Superman od roku 2006. Srdíčko Donnera, vizuál Muže z oceli, minimum trapnosti standardní supercheesy CW produkce. :+

K dostání na HBO GO.
781736
Je to šokující, ale tohle je nejlepší hraný Superman od roku 2006. Srdíčko Donnera, vizuál Muže z oceli, minimum trapnosti standardní supercheesy CW produkce. *:+* K dostání na HBO GO.
Superman a Lois
5 -4
reagovat
reaguje na: Disketa1
Podle mne by ho to sralo taky jak o tom píšeš, pak až by si uvědomil, že to vlastně natočil. 
781633
Podle mne by ho to sralo taky jak o tom píšeš, pak až by si uvědomil, že to vlastně natočil. 
781631
7 -2
reagovat
reaguje na: verbst
Ještě štěstí, že sem Cival nechodí. ;)
781631
Ještě štěstí, že sem Cival nechodí. *;)*
781625
3 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: verbst
takze je to porad stejne :D ale Disk to miluje, tak ho nechme.
781626
takze je to porad stejne *:D* ale Disk to miluje, tak ho nechme.
781625
7 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Já se omlouvám, ale něco tak strašně cringe, nevtipnýho, trapnýho a nesympatickýho se jen tak nevidí...
781625
Já se omlouvám, ale něco tak strašně cringe, nevtipnýho, trapnýho a nesympatickýho se jen tak nevidí...
781568
10 -1
reagují: Disketa1, speta.jr
reagovat

Ozark S03E02

Kurt fuc.ing Bunker z Banshee!
Jak má Tom Hardy svoji levnější verzi v Quarry, tak tohle je levnější verze Keanu Reevese. 
781610
Kurt fuc.ing Bunker z Banshee! Jak má Tom Hardy svoji levnější verzi v Quarry, tak tohle je levnější verze Keanu Reevese. 
Ozark S03E02
4 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Mně stačí, že mám v hlavě spoilery, protože kontroluju titulky u jednotlivých dílů a musím dělat blbého, když tam dojde k nějakému zvratu. Na sledování sám nebudu mít asi nikdy koule:D
781608
Mně stačí, že mám v hlavě spoilery, protože kontroluju titulky u jednotlivých dílů a musím dělat blbého, když tam dojde k nějakému zvratu. Na sledování sám nebudu mít asi nikdy koule*:D*
781603
3 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se