Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 14781 - 14800 Napsat příspěvek

wandavision 8 díl

meh je to furt sračka. origin scarlet witch asi dobrý ale mohli to klidně zkrátit o 5 dílů.
Konec s oživením visiona  asi taky dobrý ale stejně mě to absolutně nebaví.
záporák odhalený na konci 7 dílu je absolutní wtf.
781920
meh je to furt sračka. origin scarlet witch asi dobrý ale mohli to klidně zkrátit o 5 dílů. Konec s [spoiler]oživením visiona  [/spoiler]asi taky dobrý ale stejně mě to absolutně nebaví. záporák odhalený na konci 7 dílu je absolutní wtf.
wandavision 8 díl
3 -12
reagovat
reaguje na: Fanous21
No já znám několik lidí v mém okolí co v životě nikdy neviděli sitcom.
781916
No já znám několik lidí v mém okolí co v životě nikdy neviděli sitcom.
781915
2 -3
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: janoo8
Ptát se redaktora movie a tv zone, jestli někdy viděl sitcom, je jako se ptát řezníka, jestli někdy viděl prase. Ale proč ne, aspoň tu není nuda. :D
781915
Ptát se redaktora movie a tv zone, jestli někdy viděl sitcom, je jako se ptát řezníka, jestli někdy viděl prase. Ale proč ne, aspoň tu není nuda. *:D*
781912
5 -1
reagují: janoo8
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jen jsem se ptal.
781912
Jen jsem se ptal.
781910
2 -4
reagují: Fanous21
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Přesně tak. Já jsem to taky musel zabalit. Snažil jsem se zatnout zuby, ale bohužel. Po odvysílání si přečtu nějakej sumář, a radši mrknu na Falcona s W Soldierem. :)
781911
Přesně tak. Já jsem to taky musel zabalit. Snažil jsem se zatnout zuby, ale bohužel. Po odvysílání si přečtu nějakej sumář, a radši mrknu na Falcona s W Soldierem. :)
781901
4 -2
reagovat
reaguje na: janoo8
V diskuzich je ted moda pokladat nesmyslne otazky?
781910
V diskuzich je ted moda pokladat nesmyslne otazky?
781909
5 -2
reagují: janoo8
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ty ses nikdy nedíval na sitcomy?
781909
Ty ses nikdy nedíval na sitcomy?
781901
2 -5
reagují: TedGeorge
reagovat

WandaVision e08

Post credit scena: WHAT?! Jinak musim uznale pokyvat, ze v ramci serialu, ktere potrebuji vysvetlovaci dil, byl tenhle jeden z nejlepsich. Celou dobu jsem si rikal, ze v ramci vsech tech rozjuchanych originu MCU je tenhle nejvic dark&gritty DC a jak je osvezujici videt origin x-filmu po predstaveni postavy.
781902
Post credit scena: WHAT?! Jinak musim uznale pokyvat, ze v ramci serialu, ktere potrebuji vysvetlovaci dil, byl tenhle jeden z nejlepsich. Celou dobu jsem si rikal, ze v ramci vsech tech rozjuchanych originu MCU je tenhle nejvic dark&gritty DC a jak je osvezujici videt origin x-filmu po predstaveni postavy.
WandaVision e08
4 -4
reagovat
reaguje na: The Joker
Ses muj clovek, ja to rikal porad... I kdyz teda ja to po uvodnich sitcomovych dilech zabalil
781901
Ses muj clovek, ja to rikal porad... I kdyz teda ja to po uvodnich sitcomovych dilech zabalil
781900
4 -4
reagují: Fanous21, janoo8
reagovat
WandaVision... No, koukam se na to jen kvuli Spideyho a Strange (z pochopitelnych duvodu) a trpim slusne. Prvni tri sitcomovy dily uplne v pohode sestrihat do jedny 50-55 min epizody, tech nasledujicich pet je vice mene mix toho co predtim plus takova ta Marvel vata. Ja fakt nevim, i tam bych tezce osekaval. Chapu, ze je tam zajem to tahat co nejdyl, ale takovy Legion (videl jsem tedy jen S1) dokazal udelat jiny, osobity, vizualni serialovy comics o nekolik levelu vys. Naivne budu tedy doufat v nejaky peckoidni finale, jinak je to "natoceno pro fanousky" jak vysite. :/
781900
WandaVision... No, koukam se na to jen kvuli Spideyho a Strange (z pochopitelnych duvodu) a trpim slusne. Prvni tri sitcomovy dily uplne v pohode sestrihat do jedny 50-55 min epizody, tech nasledujicich pet je vice mene mix toho co predtim plus takova ta Marvel vata. Ja fakt nevim, i tam bych tezce osekaval. Chapu, ze je tam zajem to tahat co nejdyl, ale takovy Legion (videl jsem tedy jen S1) dokazal udelat jiny, osobity, vizualni serialovy comics o nekolik levelu vys. Naivne budu tedy doufat v nejaky peckoidni finale, jinak je to "natoceno pro fanousky" jak vysite. :/
6 -3
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: duro
Sjel jsem právě obě a teď nevím na co koukat dále :D Dobrých mlátiček je málo (nebo o nich nevím).
781899
Sjel jsem právě obě a teď nevím na co koukat dále *:D* Dobrých mlátiček je málo (nebo o nich nevím).
781895
3 -1
reagovat

WandaVision s01e08

She said it. Roll credits! 
781896
[spoiler]She said it. Roll credits! [/spoiler]
WandaVision s01e08
5 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Druhá sezóna je ešte o dosť lepšia.
781895
Druhá sezóna je ešte o dosť lepšia.
781871
2 -1
reagují: Gonzi
reagovat
První série skvělého teenagerského seriálu Love, Victor skončila silným cliffhangerem, takže netrpělivě jsem očekával oznámení data vysílání druhé řady. Teď televize Hulu potvrdila, že druhá řada se objeví 11. června. Hlavní producent Brian Tanen navíc potvrdil, že druhá řada vznikla přímo pro Hulu a nikoli pro Disney Plus. Ještě dodal tato důležitá slova, která mě dost potěšila.

"Jedna z největších kritik u reprezentace homosexuálních lidí v médiích je, že jsme občas vyklešťováni, býváme za zábavné parťáky, přidrzlé nejlepší kamarády, ale zřídka vidíme dramatický příběh zaměřený na homosexuálního protagonistu, který má sexuální pocity a zážitky a stane se romantickým hrdinou příběhu. A nyní tady máme tuhle příležitost a rádi bychom odvyprávěli svůdnější příběhy. U služby jako je Hulu to bude mnohem vzrušující, jelikož když nás převzali, velmi náš seriál podpořili a jsou neuvěřitelnými partnery."
781894
První série skvělého teenagerského seriálu [b]Love, Victor[/b] skončila silným cliffhangerem, takže netrpělivě jsem očekával oznámení data vysílání druhé řady. Teď televize Hulu potvrdila, že druhá řada se objeví [url=https://www.instagram.com/p/CLusBj1BQR6/?utm_source=ig_embed&fbclid=IwAR3JosbWBk8zx2IuKcjX6VETFsynL78TP43tV4437XHfoxkk5lHDmIL4gAw]11. června[/url]. Hlavní producent Brian Tanen navíc potvrdil, že druhá řada vznikla přímo pro Hulu a nikoli pro Disney Plus. Ještě dodal tato důležitá slova, která mě dost potěšila. [s][i] [/i][/s][i]"Jedna z největších kritik u reprezentace homosexuálních lidí v médiích je, že jsme občas vyklešťováni, býváme za zábavné parťáky, přidrzlé nejlepší kamarády, ale zřídka vidíme dramatický příběh zaměřený na homosexuálního protagonistu, který má sexuální pocity a zážitky a stane se romantickým hrdinou příběhu. A nyní tady máme tuhle příležitost a rádi bychom odvyprávěli svůdnější příběhy. U služby jako je Hulu to bude mnohem vzrušující, jelikož když nás převzali, velmi náš seriál podpořili a jsou neuvěřitelnými partnery."[/i]
2 -7
reagovat

Warrior

Nějak mi ten seriál ušel a objevil jsem jej teprve minulý týden, ale jsem nadšený. Dějově spíše jedno klišé za druhým, ale strašně dobře se na to kouká a bitky tam jsou hodně zábavné. :+
781871
Nějak mi ten seriál ušel a objevil jsem jej teprve minulý týden, ale jsem nadšený. Dějově spíše jedno klišé za druhým, ale strašně dobře se na to kouká a bitky tam jsou hodně zábavné. *:+*
Warrior
1 -1
reagují: duro
reagovat

Tribes of Europa

Čistokrvné postapo a za mňa najzábavnejší seriál, aký som v poslednej dobe videl (a áno, videl som napr. Expanse, Alice in Borderland či Coyote). Úplne pokojne si to dajte, prvý diel je taký zmätený, ale potom to šlape parádne a je to epicky krvavé. To, že to je miestami trochu blbé, mi príde ako súčasť žánru. :)
781868
Čistokrvné postapo a za mňa najzábavnejší seriál, aký som v poslednej dobe videl (a áno, videl som napr. Expanse, Alice in Borderland či Coyote). Úplne pokojne si to dajte, prvý diel je taký zmätený, ale potom to šlape parádne a je to epicky krvavé. To, že to je miestami trochu blbé, mi príde ako súčasť žánru. :)
Tribes of Europa
6 -2
reagovat
MODOK!
Marvel se spojil s Robot Chicken:))
781861
[url=https://m.youtube.com/watch?v=aNQkdIeUbvQ]MODOK! [/url]Marvel se spojil s Robot Chicken*:))*
4 -2
reagovat
reaguje na: The Joker
Na Supergirl je nejlepší roztomilá Melissa Benoist, díky které jsem byl ochoten tomu seriálu leccos odpustit. link link 
781860
Na Supergirl je nejlepší roztomilá Melissa Benoist, díky které jsem byl ochoten tomu seriálu leccos odpustit. [url=https://www.youtube.com/watch?v=cv1Ii7LOtFo]link[/url] [url=https://www.youtube.com/watch?v=A9re0uz9DHY]link[/url] 
781807
3 -3
reagovat
reaguje na: The Joker
Na začátku to je ještě často fajn. Ale tou velkou kadencí dílů se na to nabaluje čím dál tím víc vaty, a pak už je to nesledovatelné. Je to ale pořád zaměřené na teenagery (CW), jde o to, jakou na to má ještě člověk toleranci. Čím je člověk starší, tím míň ho to zajímá, aspoň u mě to tak je. Než tady tady toho Hoechlina a otřesně obsazenou Lois, to si radši dám opravdu toho Deana Caina. Viděl jsem tohoto nového CW supermana v pár crossoverech a dílech supergirl(?), a bolelo to dost.
781851
Na začátku to je ještě často fajn. Ale tou velkou kadencí dílů se na to nabaluje čím dál tím víc vaty, a pak už je to nesledovatelné. Je to ale pořád zaměřené na teenagery (CW), jde o to, jakou na to má ještě člověk toleranci. Čím je člověk starší, tím míň ho to zajímá, aspoň u mě to tak je. Než tady tady toho Hoechlina a otřesně obsazenou Lois, to si radši dám opravdu toho Deana Caina. Viděl jsem tohoto nového CW supermana v pár crossoverech a dílech supergirl(?), a bolelo to dost.
781807
2 -2
reagovat
reaguje na: The Joker
Flashe jsem strašně žral a hlavně Granta Gustina. Ale dneska bych se na to raději už nepodíval, abych si nezkazil krásné dojmy.
781808
Flashe jsem strašně žral a hlavně Granta Gustina. Ale dneska bych se na to raději už nepodíval, abych si nezkazil krásné dojmy.
781807
3 -4
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se