Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 14561 - 14580 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Kde sa to dá pozrieť? :)
785468
Kde sa to dá pozrieť? *:)*
785462
2 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jo, dělal. 

a viz Memphis.
785467
Jo, dělal.  a viz Memphis.
785462
4 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jo, dělal. První sezona je fajn.

Ale druhá je jedna z nejgeniálnějších TV věcí, co jsem viděl.
785463
Jo, dělal. První sezona je fajn. Ale druhá je jedna z nejgeniálnějších TV věcí, co jsem viděl.
785462
8 0
reagovat

Atlanta

Dělal tady tomu někdo hype? Dva díly a dlouho jsem se u seriálu tak nezasmal:+ Ústřední trojce si to hrozně dává.
785462
Dělal tady tomu někdo hype? Dva díly a dlouho jsem se u seriálu tak nezasmal*:+* Ústřední trojce si to hrozně dává.
Atlanta
10 0
reagují: slord, Godlike, Memphis
reagovat

City on a Hill 2

Ja len, aby sa popri všetkých tých komiksových a anime brečkách nezabudlo aj na seriály pre dospelých, napríklad tento s krutoprísnym Kevinom Baconom, práve odštartovala 2. sezóna...
785460
Ja len, aby sa popri všetkých tých komiksových a anime brečkách nezabudlo aj na seriály pre dospelých, napríklad tento s krutoprísnym Kevinom Baconom, práve odštartovala 2. sezóna...
City on a Hill 2
4 -2
reagovat
reaguje na: SteKi
bude, se zpožděním, premieru to má na Adult Swim, řekl bych, že tak v půlce dubna by to mělo jet i jinde... 
785449
bude, se zpožděním, premieru to má na Adult Swim, řekl bych, že tak v půlce dubna by to mělo jet i jinde... 
785439
2 0
reagovat

Superstore finále

Tak je to za nami a na to, že to museli zrazu ukončiť skrátenou šiestou sériou sa im rozlúčka podarila spraviť celkom slušne. :+
785440
Tak je to za nami a na to, že to museli zrazu ukončiť skrátenou šiestou sériou sa im rozlúčka podarila spraviť celkom slušne. *:+*
Superstore finále
3 -1
reagovat
reaguje na: MarvinP
:o to už prečo není na netflixe?!? 
785439
*:o* to už prečo není na netflixe?!? 
785373
1 -1
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: do_Od
To nejlepší přijde na konci. Já to ze začátku hejtoval, pak si mne to omotalo okolo 
785421
To nejlepší přijde na konci. Já to ze začátku hejtoval, pak si mne to omotalo okolo 
785419
2 -1
reagují: do_Od
reagovat

The Morning Show

Našel jsem si k tomu cestu až teď, jsem v půlce a dost mi to připomíná ty Sorkinovi věci jako Newsroom + Studio 60. ALE, v centru stojí #MeToo (což někoho může srát už jen z principu :)), herci nemluví tak rychle, nemůžu se rozhodnout, jestli Aniston přehrává, nebo je skvělá, Witherspoon mě zatím spíš sere, a Carrell tu laťku obviněného taky dost brousí mezi totální trapností a lehkou vážností. Nicméně svoje silný momenty to rozhodně má, a když odhlédnu od tady těch tří hlavních postav, tak celý vedlejší obsazení je naprosto božský. Nevim, za pozornost to ale asi stojí.

Jinak všechna ta chvála na Teda Lasso tady naprosto zasloužená, bylo to výborný. Football is life. :+
785419
Našel jsem si k tomu cestu až teď, jsem v půlce a dost mi to připomíná ty Sorkinovi věci jako Newsroom + Studio 60. ALE, v centru stojí #MeToo (což někoho může srát už jen z principu *:)*), herci nemluví tak rychle, nemůžu se rozhodnout, jestli Aniston přehrává, nebo je skvělá, Witherspoon mě zatím spíš sere, a Carrell tu laťku obviněného taky dost brousí mezi totální trapností a lehkou vážností. Nicméně svoje silný momenty to rozhodně má, a když odhlédnu od tady těch tří hlavních postav, tak celý vedlejší obsazení je naprosto božský. Nevim, za pozornost to ale asi stojí. Jinak všechna ta chvála na Teda Lasso tady naprosto zasloužená, bylo to výborný. Football is life. *:+*
The Morning Show
5 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: MarvinP
to jsi mi hrozně zvedl náladu, nějak jsem minul že to začalo, pro mne srdcovka.:+
785375
to jsi mi hrozně zvedl náladu, nějak jsem minul že to začalo, pro mne srdcovka.*:+*
785373
2 -1
reagovat

Final Space season 3

začalo to skvěle, chybělo mi to.
785373
začalo to skvěle, chybělo mi to.
Final Space season 3
4 -1
reagují: SteKi, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Godlike
Ja práve čakám na nadšené reakcie od ľudí, čo normálne anime nepozerajú a lore doty ich predtým nikdy nezaujímalo, ale zatiaľ som také nevidel, takže tento seriál som sa rozhodol aspoň zatiaľ vynechať. Inak hru som hrával celkom aktívne pár rokov a občas si pozriem nejaké zápasy z veľkých turnajov, ale to je logicky úplne o inom.
785320
Ja práve čakám na nadšené reakcie od ľudí, čo normálne anime nepozerajú a lore doty ich predtým nikdy nezaujímalo, ale zatiaľ som také nevidel, takže tento seriál som sa rozhodol aspoň zatiaľ vynechať. Inak hru som hrával celkom aktívne pár rokov a občas si pozriem nejaké zápasy z veľkých turnajov, ale to je logicky úplne o inom.
785318
2 -1
reagovat

Dota Anime

Nekoukali jste už? Na Netflixu to slaví docela úspěch. Já jako někdo s x tisícema hodinama na Dotě jsem se dost těšil, ale po první sezoně jsem tak na 6-7/10, s tím, že je to určitě dobré, ale jaksi kostrbaté, rozhárané. Nutno dodat,  že nejsem největší fanoušek anime, tak by mě právě zajímal názor někoho dalšího. 
785318
Nekoukali jste už? Na Netflixu to slaví docela úspěch. Já jako někdo s x tisícema hodinama na Dotě jsem se dost těšil, ale po první sezoně jsem tak na 6-7/10, s tím, že je to určitě dobré, ale jaksi kostrbaté, rozhárané. Nutno dodat,  že nejsem největší fanoušek anime, tak by mě právě zajímal názor někoho dalšího. 
Dota Anime
2 0
reagují: kyller
reagovat
reaguje na: connor
Kdo mi to tady nadával, když jsem machroval, že nemusím čekat na další díly?:D
Ach jo...
785294
Kdo mi to tady nadával, když jsem machroval, že nemusím čekat na další díly?*:D* Ach jo...
785285
4 0
reagovat
reaguje na: connor
Chvála všem těm lhostejným anime bohům, že to nebude film!
785291
Chvála všem těm lhostejným anime bohům, že to nebude film!
785285
6 0
reagovat

Attack on Titan

Naštěstí se žádné překvapení nekoná a byla oznámena druhá část čtvrté sezony. Premiéra v zimní sezoně 2022, tedy pravděpodobně někdy v lednu.
785285
Naštěstí se žádné překvapení nekoná a byla oznámena druhá část čtvrté sezony. Premiéra v zimní sezoně 2022, tedy pravděpodobně někdy v lednu.
Attack on Titan
7 -1
reagují: (=LIFTY=), Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: connor
Koukám, že produkoval i Fear of Walking Dead...
Ale snad si tohle pohlídá víc, protože co mě na Walking Dead vytáčelo tak, že jsem to nemohl sledovat dál, tak to byly ty zásadní zvraty z komiksu, které úplně vynechali...
Takže moje sledování bylo následující:
První řada. Třetí a čtvrtá řada, protože Guvernér a vězení... A pak díl s Neganem, abych viděl, jak moji nejoblíbenější postavu ztvárnili (překvapivě byl super, protože JD Morgan je macho) a to bylo všechno:D
785261
Koukám, že produkoval i Fear of Walking Dead... Ale snad si tohle pohlídá víc, protože co mě na Walking Dead vytáčelo tak, že jsem to nemohl sledovat dál, tak to byly ty zásadní zvraty z komiksu, které úplně vynechali... Takže moje sledování bylo následující: První řada. Třetí a čtvrtá řada, protože Guvernér a vězení... A pak díl s Neganem, abych viděl, jak moji nejoblíbenější postavu ztvárnili (překvapivě byl super, protože JD Morgan je macho) a to bylo všechno*:D*
785254
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
The Walking Dead produkoval taky? Jestli ano, tak tam to vidět podle mě příliš nebylo. Ale úspěch to stejně mělo a stále má obrovský, takže si asi nemá na co stěžovat. 
785254
The Walking Dead produkoval taky? Jestli ano, tak tam to vidět podle mě příliš nebylo. Ale úspěch to stejně mělo a stále má obrovský, takže si asi nemá na co stěžovat. 
785246
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
On to přímo produkoval s Rogenem a Goldbergem a IMHO to je vidět. 
785246
On to přímo produkoval s Rogenem a Goldbergem a IMHO to je vidět. 
785211
2 0
reagují: connor
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se