Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 14541 - 14560 Napsat příspěvek
reaguje na: slord
No, těch 20-30 let později... Jako fakt nevím. Možná ano a skončit po Londýnu. ;) Friends jsou pro mě už jen o té nostalgii, i když já nemám problém si občas pustit i nějakou epizodu Punk'd, takže tyhle výlety do minulosti jsou pro mě fajn. Ale je to jen tohle, nic víc. :))
785510
No, těch 20-30 let později... Jako fakt nevím. Možná ano a skončit po Londýnu. *;)* Friends jsou pro mě už jen o té nostalgii, i když já nemám problém si občas pustit i nějakou epizodu Punk'd, takže tyhle výlety do minulosti jsou pro mě fajn. Ale je to jen tohle, nic víc. *:))*
785505
3 0
reagují: slord
reagovat
Imo to finále HIMYM mělo problém v 3 věcích: že postavu Barneyho nejdřív šoupli do karikatury jak z Big Bang, aby mu pak teda dodali nějakou hloubku. Od toho se poté odvíjela další pitomá rozhodnutí. Navíc ta S9 je strašně lazy, asi tam už nikdo z nich nechtěl ani být. A nakonec, že to bylo strašně všechno rychle. Ale že ten příběh nikdy nebyl o Matce, jen to takhle Ted (unreliable narrator) chtěl prodat svým potomkům, který holt neměl s tou svojí "the one"... To mi připadá super, skutečný, ze života. Jak veškerý ty epizody operující s butterfly effect apod. Vlastně se mi líbilo, že to hodilo takovou tu taškařici a pohádkovou naivitu do koše, i když za to pak v době premiéry dostali strašně nakopáno. 
785508
Imo to finále HIMYM mělo problém v 3 věcích: že postavu Barneyho nejdřív šoupli do karikatury jak z Big Bang, aby mu pak teda dodali nějakou hloubku. Od toho se poté odvíjela další pitomá rozhodnutí. Navíc ta S9 je strašně lazy, asi tam už nikdo z nich nechtěl ani být. A nakonec, že to bylo strašně všechno rychle. Ale že ten příběh nikdy nebyl o Matce, jen to takhle Ted (unreliable narrator) chtěl prodat svým potomkům, který holt neměl s tou svojí "the one"... To mi připadá super, skutečný, ze života. Jak veškerý ty epizody operující s butterfly effect apod. Vlastně se mi líbilo, že to hodilo takovou tu taškařici a pohádkovou naivitu do koše, i když za to pak v době premiéry dostali strašně nakopáno. 
5 0
reagovat
785507
https://media1.tenor.com/images/7ac20cf58ef7f43cc855a41819c5d138/tenor.gif?itemid=4519606
15 -1
reagovat
Friends je ďalší zo sitcomov čo som nevidel (ani jednu časť). Mal by som to dohnať? ;)
785505
Friends je ďalší zo sitcomov čo som nevidel (ani jednu časť). Mal by som to dohnať? *;)*
2 0
reagují: The Joker
reagovat

HIMYM

Já vždy oceňoval ten přesah. Kvalita různě kolísala a do finále se ani nebudu pouštět (hlavně to znehodnocení 2 sérií mě štve pořád). Jak ale už někdo zmínil, dávalo to člověku tak nějak víc než ostatní seriály, protože to nebylo jen "ze života", ale často taky "o životě". Neumím to popsat slovy, ale příkladem budiž díl o baggage. Podobných věcí tam bylo fakt hodně a z těch lepších dílů/zápletek to dělalo "víc než jen výplň času". :+
PS: do_od asi ti rozumím s těmi Přátely, ale u nich mi zpětně dost vadí jak obrovské množství humoru tam je založeno na juhuhu, hehehe vyblbování. Je to "jen" sitcom ("we were on a break" hehehe, Phoebe je jiná, hehehe, Joey je hloupý, hehehe, u obřadu řeknu jiné jméno, hehehe, hraju neposlouchatelně na piano, hehehe, zalezu do skříně a nechám se vykrást, hehehe...) a v tomhle žánru mě více baví dva a půl chlapa.
785503
Já vždy oceňoval ten přesah. Kvalita různě kolísala a do finále se ani nebudu pouštět (hlavně to znehodnocení 2 sérií mě štve pořád). Jak ale už někdo zmínil, dávalo to člověku tak nějak víc než ostatní seriály, protože to nebylo jen "ze života", ale často taky "o životě". Neumím to popsat slovy, ale příkladem budiž díl o baggage. Podobných věcí tam bylo fakt hodně a z těch lepších dílů/zápletek to dělalo "víc než jen výplň času". *:+* PS: do_od asi ti rozumím s těmi Přátely, ale u nich mi zpětně dost vadí jak obrovské množství humoru tam je založeno na juhuhu, hehehe vyblbování. Je to "jen" sitcom ("we were on a break" hehehe, Phoebe je jiná, hehehe, Joey je hloupý, hehehe, u obřadu řeknu jiné jméno, hehehe, hraju neposlouchatelně na piano, hehehe, zalezu do skříně a nechám se vykrást, hehehe...) a v tomhle žánru mě více baví dva a půl chlapa.
HIMYM
6 -4
reagovat
reaguje na: Memphis
Já kvůli tomu pravidelně vynechával různé akce a jednou dokonce nemálo duležitý zápas, vymluvil jsem se na kocovinu. :D

Sranda že už jsem zapomněl jaký na to měl Gorecki názor, pamatuji si jen že byl silný :)
785502
Já kvůli tomu pravidelně vynechával různé akce a jednou dokonce nemálo duležitý zápas, vymluvil jsem se na kocovinu. *:D* Sranda že už jsem zapomněl jaký na to měl Gorecki názor, pamatuji si jen že byl silný *:)*
785500
5 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jo, ty doby, kdy člověk místo přednášek dopoledne postahoval 3-6 nových dílů seriálů a nakoukávalo se. Podle toho to studium pak dopadalo. :D

P. S. Hlavně potichu, ať neprobudíte Goreckiho.
785500
Jo, ty doby, kdy člověk místo přednášek dopoledne postahoval 3-6 nových dílů seriálů a nakoukávalo se. Podle toho to studium pak dopadalo. *:D* P. S. Hlavně potichu, ať neprobudíte Goreckiho.
785497
6 0
reagují: Fanous21, AndyKaufman
reagovat

Joseongumasa

To je nakej spin off ke kingdeom? Je dobrej? A treti rada teda  bude?
785499
To je nakej spin off ke kingdeom? Je dobrej? A treti rada teda  bude?
Joseongumasa
2 0
reagují: Bína
reagovat
HIMYM mne provázel studiem na VŠ :) To byla velká srdcovka, pár lidí to se mnou střídavě nakoukávalo, různé přítelkyně, kamarádi co školu nedali, pak noví kamarádi, docela dost silných vzpomínek na konkrétní díly. Po VŠ ty poslední 2 řady už neměly takové kouzlo. 
785497
HIMYM mne provázel studiem na VŠ *:)* To byla velká srdcovka, pár lidí to se mnou střídavě nakoukávalo, různé přítelkyně, kamarádi co školu nedali, pak noví kamarádi, docela dost silných vzpomínek na konkrétní díly. Po VŠ ty poslední 2 řady už neměly takové kouzlo. 
5 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: slord
Já mám nejradši třetí řadu, čtvrtá je ale taky furt výborná. V páté už to začalo padat, fóry lacinější, humor dost hit&miss, zápletky slabší. Šestá pro mě úplně nejhorší, sedmá a osmá měly svoje momenty, ale zároveň byly furt převážně pekelně trapný, s devátou to ale pro mě zase šlo trochu nahoru. Škoda těch dvou finále, do televize mělo jít jen to alternativní.

Nejhorší problém HIMYMka byly imho running gagy. Ke konci už jsem měl všech plný zuby, bohužel nových věcí se objevovalo jen pomálu, takže jsem na těch posledních řadách už dokázal oceňovat jen ty vážněji podávaný romantický momenty.

tl;dr Když to bylo dobrý, tak to bylo FAKT dobrý. Když to začalo být špatný, tak to začalo být FAKT hodně špatný. I nejhorší epizody Přátel si bohužel udržely laťku výš jak nejhorší epizody HIMYM.
785496
Já mám nejradši třetí řadu, čtvrtá je ale taky furt výborná. V páté už to začalo padat, fóry lacinější, humor dost hit&miss, zápletky slabší. Šestá pro mě úplně nejhorší, sedmá a osmá měly svoje momenty, ale zároveň byly furt převážně pekelně trapný, s devátou to ale pro mě zase šlo trochu nahoru. Škoda těch dvou finále, do televize mělo jít jen to alternativní. Nejhorší problém HIMYMka byly imho running gagy. Ke konci už jsem měl všech plný zuby, bohužel nových věcí se objevovalo jen pomálu, takže jsem na těch posledních řadách už dokázal oceňovat jen ty vážněji podávaný romantický momenty. tl;dr Když to bylo dobrý, tak to bylo FAKT dobrý. Když to začalo být špatný, tak to začalo být FAKT hodně špatný. I nejhorší epizody Přátel si bohužel udržely laťku výš jak nejhorší epizody HIMYM.
785493
12 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ešte tak dva mesiace mi stačia, aby som to dopozeral. :D
785495
Ešte tak dva mesiace mi stačia, aby som to dopozeral. *:D*
785492
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ja som na začiatku 2. série a dosť ma to baví. :) Pozeral som ale, že po tretej sérii hodnotenie postupne klesá. :)
785493
Ja som na začiatku 2. série a dosť ma to baví. *:)* Pozeral som ale, že po tretej sérii hodnotenie postupne klesá. *:)*
785491
2 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: slord
Netflix to tam dal na začátku roku (místo Přátel, které jsem začal sledovat v půlce prosince...) Takže si myslím, že to tam nějakou dobu vydrží.
785492
Netflix to tam dal na začátku roku (místo Přátel, které jsem začal sledovat v půlce prosince...) Takže si myslím, že to tam nějakou dobu vydrží.
785482
1 -1
reagují: slord
reagovat
HIMYM má geniální první dvě řady.
Ale i tak tam pozdis dokážou problesknout skvělé díly (kuřácký, nejlepší burger v New Yorku)
Ale nejvíc prostě miluju "Sbohem Fiero" a "Pondělní Superbowl" To jsou ty díly do špatné nálady.
A nejlepší byla stejně Victoria8)
785491
HIMYM má geniální první dvě řady. Ale i tak tam pozdis dokážou problesknout skvělé díly (kuřácký, nejlepší burger v New Yorku) Ale nejvíc prostě miluju "Sbohem Fiero" a "Pondělní Superbowl" To jsou ty díly do špatné nálady. A nejlepší byla stejně Victoria*8)*
8 0
reagují: slord
reagovat
Kdyz se zminuje HIMYM... Posledni rada je temer nekoukatelna, ty 2-3 predtim nejsou o moc lepsi, ale jak jsem ve sve dobe moc nemusel, tak dnes to hodnotim vlastne vys nez Pratele nebo Office. Ti jedou jen diky nejake nostalgie, ale HIMYM, takhle zpetne, mi i neco dal. :):)
785487
Kdyz se zminuje HIMYM... Posledni rada je temer nekoukatelna, ty 2-3 predtim nejsou o moc lepsi, ale jak jsem ve sve dobe moc nemusel, tak dnes to hodnotim vlastne vys nez Pratele nebo Office. Ti jedou jen diky nejake nostalgie, ale HIMYM, takhle zpetne, mi i neco dal. *:)**:)*
4 -4
reagovat
Teraz si dávam HIMYM, som bol asi zalezený v jaskyni, že som to nevidel. :D (nevie niekto dokedy mám čas, kým to Netflix odstráni zo svojej ponuky? :))
785482
Teraz si dávam HIMYM, som bol asi zalezený v jaskyni, že som to nevidel. *:D* (nevie niekto dokedy mám čas, kým to Netflix odstráni zo svojej ponuky? *:)*)
4 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Invincible - Pro me takovy mix toho animovaneho Klistaka, kteryho jsem sledoval v detstvi/puberte, s Akirou a jeste rizle Markem Millarem. Je to moc fajn, za silnou osmicku, a bylo by to idealni na binge watch. Tak snad z toho bude uspech a inspirace pro ostatni, protoze nejaky kvalitni animovany comics serial, na ktery se muze podivat i dospely, nepamatuji uz roky.

Falcon/WinterSoldier - Jak se slo v prvnim dilu jeste ceho chytnout, tak u toho druheho me napadlo jedine slovo: zbytecnost. Vlastne to same jak WandaVision. Pokud nespite v Marvel povlacich a nelepite si na zed plakaty, tak to imo nema vubec sanci oslovit. Mozna se to zvedne s prichodem Bruhla, jinak to ale bude totalni nic.
785481
[b]Invincible[/b] - Pro me takovy mix toho animovaneho Klistaka, kteryho jsem sledoval v detstvi/puberte, s Akirou a jeste rizle Markem Millarem. Je to moc fajn, za silnou osmicku, a bylo by to idealni na binge watch. Tak snad z toho bude uspech a inspirace pro ostatni, protoze nejaky kvalitni animovany comics serial, na ktery se muze podivat i dospely, nepamatuji uz roky. [b]Falcon/WinterSoldier [/b]- Jak se slo v prvnim dilu jeste ceho chytnout, tak u toho druheho me napadlo jedine slovo: zbytecnost. Vlastne to same jak WandaVision. Pokud nespite v Marvel povlacich a nelepite si na zed plakaty, tak to imo nema vubec sanci oslovit. Mozna se to zvedne s prichodem Bruhla, jinak to ale bude totalni nic.
7 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Aha, dík, časom sa k tomu niekde dostanem a 2 série sú v pohode. :) 
785480
Aha, dík, časom sa k tomu niekde dostanem a 2 série sú v pohode. *:)* 
785479
2 0
reagovat
reaguje na: slord
Netflix ani HBO bohužel nic... Ostatní netuším... Já se musel spolehnout na webshare. Ale má to jen 21 dílů, to je v pohodě:)
785479
Netflix ani HBO bohužel nic... Ostatní netuším... Já se musel spolehnout na webshare. Ale má to jen 21 dílů, to je v pohodě*:)*
785468
3 0
reagují: slord
reagovat

American Gods

Zrušený po 3. sérii a můžou si za to tvůrci sami, bo kdyby nebyli kokoti, tak to tak zbytečně nenatahujou a děj se mohl uzavřít už v druhé nebo téhle třetí sérii, ale nééé, budeme to ždímat. Jinak to vypadalo, že právě 4. mohla být poslední. Ale i tak jsem na to koukal jen z povinnosti víceméně.
785476
Zrušený po 3. sérii a můžou si za to tvůrci sami, bo kdyby nebyli kokoti, tak to tak zbytečně nenatahujou a děj se mohl uzavřít už v druhé nebo téhle třetí sérii, ale nééé, budeme to ždímat. Jinak to vypadalo, že právě 4. mohla být poslední. Ale i tak jsem na to koukal jen z povinnosti víceméně.
American Gods
6 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se