Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 14441 - 14460 Napsat příspěvek
reaguje na: zahron
Udělal sem dobře, dík
786955
Udělal sem dobře, dík
786953
5 -3
reagují: duro
reagovat
reaguje na: TedGeorge
nic extra, třetí díl byl 100% o hodně lepší než ten poslední, připadal mi hodně svižnější a hlavně se rozjel nějáký skutečný děj ...

btw. tady teda spoiler verze (NEKLIKAT PRO TY CO NEVIDĚLI):
Sam a Bucky jsou pořád rozhádaní ale už kamarádi, protože novej Cap Walker to žene do extrému, nachvíli se k nim připojí Sharon, ale má vlastní agendu. Sŕum na supersoldiery švihla jákás Karli, které se prostě nelíbí jak se věci vyvíjejí ve společnost po probliku. Sam a Bucky tak něják pustí barona Zíma z lochu a většina děje se odehrává ve trojici. D´oram z Wakandy se to nelíbí že je Zímo venku a konfrontují, Sam konfrontuje Karli - Zemo vytáhne El Chapa a zdrhne, Cap aka Walker šlohne sérum (asi ho i lokne do sebe) a když mu Karli vodkrouhne kámoša tak začně zabíjet a vypustí ze sebe "Hulka" se vším všudy .. poslední scéna je jen jak drží štít od krve a všichni kolemdoucí natáči jak šíli jak pomatenej ... 
786953
nic extra, třetí díl byl 100% o hodně lepší než ten poslední, připadal mi hodně svižnější a hlavně se rozjel nějáký skutečný děj ... btw. tady teda spoiler verze [b](NEKLIKAT PRO TY CO NEVIDĚLI):[/b] [spoiler]Sam a Bucky jsou pořád rozhádaní ale už kamarádi, protože novej Cap Walker to žene do extrému, nachvíli se k nim připojí Sharon, ale má vlastní agendu. Sŕum na supersoldiery švihla jákás Karli, které se prostě nelíbí jak se věci vyvíjejí ve společnost po probliku. Sam a Bucky tak něják pustí barona Zíma z lochu a většina děje se odehrává ve trojici. D´oram z Wakandy se to nelíbí že je Zímo venku a konfrontují, Sam konfrontuje Karli - Zemo vytáhne El Chapa a zdrhne, Cap aka Walker šlohne sérum (asi ho i lokne do sebe) a když mu Karli vodkrouhne kámoša tak začně zabíjet a vypustí ze sebe "Hulka" se vším všudy .. poslední scéna je jen jak drží štít od krve a všichni kolemdoucí natáči jak šíli jak pomatenej ... [/spoiler]
786952
1 -4
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: hroubek
Ja na to nechci koukat - nenapises mi prosim do spoileru v rychlosti v par vetach, co se pocinaje druhym dilem (prvni a pro me posledni sem videl) a jakej tam byl tedka zvrat? Dík...
786952
Ja na to nechci koukat - nenapises mi prosim do spoileru v rychlosti v par vetach, co se pocinaje druhym dilem (prvni a pro me posledni sem videl) a jakej tam byl tedka [spoiler]zvrat? Dík...[/spoiler]
786951
2 -1
reagují: zahron
reagovat

The Falcon and The Winter Soldier S01E04

Dost dobrý díl. Konečně je to tam. Atmosféra dobrá, dialogy které nešustí papírem, zábavná akce, parádní Zemo, a velmi zajímavé zakončení.
Osobně mě mrzí, že titulní zvrat přijde v takové podobě v jaké přišel. Z mého pohledu by to chtělo o trochu více času a propracovanosti (hlavně jsem tomu přerodu nevěřil). 
Malinko jsem byl zklamaný z logických věcí, ale nijak mi to nekazilo zážitek ze sledování. 8/10
786951
Dost dobrý díl. Konečně je to tam. Atmosféra dobrá, dialogy které nešustí papírem, zábavná akce, parádní Zemo, a velmi zajímavé zakončení. [spoiler]Osobně mě mrzí, že titulní zvrat přijde v takové podobě v jaké přišel. Z mého pohledu by to chtělo o trochu více času a propracovanosti (hlavně jsem tomu přerodu nevěřil). [/spoiler] Malinko jsem byl zklamaný z logických věcí, ale nijak mi to nekazilo zážitek ze sledování. 8/10
The Falcon and The Winter Soldier S01E04
3 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: xxendxx

YEP

786907
[url=https://variety.com/wp-content/uploads/2019/09/jodie-comer-variety-emmy-cover-story-3.jpg]YES PLEASE[/url]
YEP
786896
0 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Hlavně ty bitky, tam jsou souboje, kdy by už i Boys před 2 ránama uhnuli. :)
786898
Hlavně ty bitky, tam jsou souboje, kdy by už i Boys před 2 ránama uhnuli. :)
786882
4 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Hlavně je vilanelle strašně cuuuute
786896
Hlavně je vilanelle strašně cuuuute
786857
2 -2
reagují: zahron
reagovat

Seriály pro děti

Invincible s01e05 — pořád super. Musím se přemáhat, abych si negoogloval, jak to skončí. Taky jste to mohli hajpovat až po konci sezony.
786882
[i]Invincible s01e05[/i] — pořád super. Musím se přemáhat, abych si negoogloval, jak to skončí. Taky jste to mohli hajpovat až po konci sezony.
Seriály pro děti
6 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Killing Eve

To je tak strašně dobrý a zábavný :+
786857
To je tak strašně dobrý a zábavný *:+*
Killing Eve
4 -2
reagují: xxendxx
reagovat
3. serie je ta nejhorsi, ale porad je to lepsi, nez vetsina "krimi" serialu
786841
3. serie je ta nejhorsi, ale porad je to lepsi, nez vetsina "krimi" serialu
3 0
reagovat
reaguje na: xnewstedx
:o
786828
*:o*
786822
3 0
reagovat
City on a Hill mam na watchliste, zatial sa prekusavam cez The Shield a po 3 sezonach mam chut s tym seknut, nechapem ten hype na MZ.
786822
City on a Hill mam na watchliste, zatial sa prekusavam cez The Shield a po 3 sezonach mam chut s tym seknut, nechapem ten hype na MZ.
1 -4
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: okkac
Lepší než celý SnyderCut. :D 
786812
Lepší než celý SnyderCut. *:D* 
786809
4 -3
reagovat

Falcon a Winter Soldier - Baron Zemo dance scene

Na žádost fanoušků, kteří chtěli vidět Zema tančit déle, než tu vteřinu v epizodě a kdy Bruhl přiznal, že se toho natočilo více, tak vydal dokonce hodinovou smyčku z nepoužitých záběrů link :D
786809
Na žádost fanoušků, kteří chtěli vidět Zema tančit déle, než tu vteřinu v epizodě a kdy Bruhl přiznal, že se toho natočilo více, tak vydal dokonce hodinovou smyčku z nepoužitých záběrů https://www.youtube.com/watch?v=5nEzCv5u1O8 *:D*
Falcon a Winter Soldier - Baron Zemo dance scene
14 -2
reagují: connor
reagovat
reaguje na: duro
Ja uz to koupil jinde, ale poslu jim vsimne, dik
786805
Ja uz to koupil jinde, ale poslu jim vsimne, dik
786804
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Je to, mimochodom, na HBO GO. :)
786804
Je to, mimochodom, na HBO GO. :)
786803
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: duro
Cajk, dik, prvni epizodu uz sem koupil a vecer a v noci se vyseru na psani clanku a dam to na jeden vrz. Verim ti a nalakal si hodne.
786803
Cajk, dik, prvni epizodu uz sem koupil a vecer a v noci se vyseru na psani clanku a dam to na jeden vrz. Verim ti a nalakal si hodne.
786802
2 0
reagují: duro
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Má to nejaký vývoj a postupnú gradáciu, ale nepamätám si, že by to malo nejaké výrazne slabé výkyvy. Toto je kvalitka, nie ako WandaVision, kde si po 20-minútovej časti povieš, že končíš, a ukáže sa, že si to odhadol presne. :)
786802
Má to nejaký vývoj a postupnú gradáciu, ale nepamätám si, že by to malo nejaké výrazne slabé výkyvy. Toto je kvalitka, nie ako WandaVision, kde si po 20-minútovej časti povieš, že končíš, a ukáže sa, že si to odhadol presne. :)
786790
4 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
ANO!! Recenze na TvZone by ti mohla poradit.
786792
ANO!! Recenze na TvZone by ti mohla poradit.
786790
2 0
reagovat
reaguje na: duro
City on the Hill se už delší dobu chystám, šlape to už od začátku první série?
786790
City on the Hill se už delší dobu chystám, šlape to už od začátku první série?
786787
5 0
reagují: duro, hroubek
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se