Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 14221 - 14240 Napsat příspěvek

Invincible

Predloha bola jeden z komiksov, na ktorých som vyrastal. Seriál nesklamal. :+
789601
Predloha bola jeden z komiksov, na ktorých som vyrastal. Seriál nesklamal. *:+*
Invincible
3 0
reagovat

Invincible 08

Solidní jatka, na další sezony, pokud opravdu budou ten příběh rozvíjet dál a do většího měřítka, se dost těším. Tedy doufám že se s tím vývojem nezaseknou na obyčejné superhrdinské rutině jak naznačují poslední minuty, to by byla fakt škoda - ten potenciál na dotaženější rozvíjení světa a příběhu než Justice League a Marvelovkách tu je velký.
Ne že by to bylo nějak zásadně chytřejší, ono plán záporáků tady je asi stejně smysluplný jako plán Thanose nebo Darkseida, ale v animované podobě si určitě můžou dovolit zajít o dost dál v jeho následcích, takže to snad bude fungovat o dost líp.

Ale původ Omni-Mana, resp to že Viltrumiti budou v podstatě space-náckové, jsem odhadl už po pár dílech - doufal jsem tak v trochu zajímavější překvapení na konci... I když to zapojení Země do intergalaktické ligy/spojenců může být v budoucnu určitě hodně zajímavé
789593
Solidní jatka, na další sezony, pokud opravdu budou ten příběh rozvíjet dál a do většího měřítka, se dost těším. Tedy doufám že se s tím vývojem nezaseknou na obyčejné superhrdinské rutině jak naznačují poslední minuty, to by byla fakt škoda - ten potenciál na dotaženější rozvíjení světa a příběhu než Justice League a Marvelovkách tu je velký. Ne že by to bylo nějak zásadně chytřejší, ono plán záporáků tady je asi stejně smysluplný jako plán Thanose nebo Darkseida, ale v animované podobě si určitě můžou dovolit zajít o dost dál v jeho následcích, takže to snad bude fungovat o dost líp. [spoiler]Ale původ Omni-Mana, resp to že Viltrumiti budou v podstatě space-náckové, jsem odhadl už po pár dílech - doufal jsem tak v trochu zajímavější překvapení na konci... I když to zapojení Země do intergalaktické ligy/spojenců může být v budoucnu určitě hodně zajímavé[/spoiler]
Invincible 08
2 -1
reagovat

Invincible 08

Když si vzpomenu, kde to bylo v prvním díle a kam až se to posunulo po ten osmý, tak mi přijde, že jsem viděl tři řady a ne jednu...
Takto by v realitě vypadalo finále Muže z oceli.
Hlavně jsem myslel, že nemůže být někdo větší zm.d, než Homelander a ono to jde:D
Dá se někde sehnat komiks v češtině?8)
789591
Když si vzpomenu, kde to bylo v prvním díle a kam až se to posunulo po ten osmý, tak mi přijde, že jsem viděl tři řady a ne jednu... Takto by v realitě vypadalo finále Muže z oceli. Hlavně jsem myslel, že nemůže být někdo větší zm.d, než Homelander a ono to jde*:D* Dá se někde sehnat komiks v češtině?*8)*
Invincible 08
5 0
reagovat

Invincible s01e08

Osmý díl ještě lepší než sedmý.:o
A teď rozhodně ne jenom kvůli akci. O tomhle světě po velké události si může nechat DC nebo Marvel jenom zdát. Veskera katarze po BvS nebo Avengers byla proti tomu naprosto směšná
789585
Osmý díl ještě lepší než sedmý.*:o* A teď rozhodně ne jenom kvůli akci. O tomhle světě po velké události si může nechat DC nebo Marvel jenom zdát. Veskera katarze po BvS nebo Avengers byla proti tomu naprosto směšná
Invincible s01e08
5 0
reagovat

Invincible S1

Ježišmarjá to bylo tak epický :o:o:)) poslední díl série musel být samozřejmě jako úder na solar, ale tohle jsem teda fakt nečekal .. předlohu neznám a tak jsem si snad poprvé v životě u čehokoliv animovaného sbíral čelist ze země. Vůbec netuším jak se budou další série vyvíjet. Ale chci je vidět HNED! :) 
789584
Ježišmarjá to bylo tak epický *:o**:o**:))* poslední díl série musel být samozřejmě jako úder na solar, ale tohle jsem teda fakt nečekal .. předlohu neznám a tak jsem si snad poprvé v životě u čehokoliv animovaného sbíral čelist ze země. Vůbec netuším jak se budou další série vyvíjet. Ale chci je vidět HNED! *:)* 
Invincible S1
8 0
reagovat

Pobřeží moskytů

Hohoho, to je něco pro mě. Knihu jsem nečetl a původní film zatím neviděl, ten příběh mi ale přijde jako dělanej pro televizi. V podstatě to je jako kdyby někdo natočil MacGyvera formou Breaking Bad v éře 24 či Lost. Justin Theroux fantastickej a crush na Melissu George obnoven.
789569
Hohoho, to je něco pro mě. Knihu jsem nečetl a původní film zatím neviděl, ten příběh mi ale přijde jako dělanej pro televizi. V podstatě to je jako kdyby někdo natočil MacGyvera formou Breaking Bad v éře 24 či Lost. Justin Theroux fantastickej a crush na Melissu George obnoven.
Pobřeží moskytů
4 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
789568
[url=https://tenor.com/view/zach-galifianakis-smile-yes-nod-gif-14741109]H[/url][url=https://tenor.com/view/zach-galifianakis-smile-yes-nod-gif-14741109]appy for you[/url]
789560
2 0
reagovat
Já se u toho Teda Lassa normálně posírám blahem
789560
Já se u toho Teda Lassa normálně posírám blahem
14 0
reagují: studo
reagovat

WandaVision

Jako bavilo mě to, ale furt mi to přijde takový nedotažený, zmatečný a možná o dva díly delší, než by mohlo.
7/10
789554
Jako bavilo mě to, ale furt mi to přijde takový nedotažený, zmatečný a možná o dva díly delší, než by mohlo. 7/10
WandaVision
4 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
789545
https://media.vanityfair.com/photos/5fc8116e43510e5d55ee4284/5:3/w_2000,h_1200,c_limit/ted-lasso-apple-tv-lede.jpg
789543
9 0
reagovat
reaguje na: do_Od
V dnešní době je taky myslim obří fůra toho, co hejtovat.:D
789543
V dnešní době je taky myslim obří fůra toho, co hejtovat.*:D*
789541
2 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: xxendxx
Už jsem k tomu řekl své. ?) Btw. heelsvsbabyface jsem kdysi sledoval, když ještě dělal obsah k World of Warcraft. Moc mu to nešlo. Pak zjistil, že když bude hejtovat World of Warcraft, bude mít víc zhlédnutí, pak začal hejtovat i ostatní hry, nakonec přešel k hejtování všeho. V dnešní době to sype nejvíc.
789541
Už jsem k tomu řekl své. *?)* Btw. heelsvsbabyface jsem kdysi sledoval, když ještě dělal obsah k World of Warcraft. Moc mu to nešlo. Pak zjistil, že když bude hejtovat World of Warcraft, bude mít víc zhlédnutí, pak začal hejtovat i ostatní hry, nakonec přešel k hejtování všeho. V dnešní době to sype nejvíc.
789538
3 -5
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: duro
Ten popis Batwoman zní fakt pekelně:D
Včera jsem se díval na Quarry a je tam natočený útok rasistů na školní autobus s černochy tak intenzivně, že to ve mě zanechalo víc, než celé Lovercraft Country dohromady...
789539
Ten popis Batwoman zní fakt pekelně*:D* Včera jsem se díval na Quarry a je tam natočený útok rasistů na školní autobus s černochy tak intenzivně, že to ve mě zanechalo víc, než celé Lovercraft Country dohromady...
789501
7 0
reagovat
reaguje na: duro
Z tohohle postu doodovi praskne cévka... 
789538
Z tohohle postu doodovi praskne cévka... 
789501
8 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ja futbal neznášam, podľa mňa tam len leniví retardi zbytočne behajú tam a späť, ale v Lassovi to o samotnej hre vôbec nie je a tých retardov si rýchlo obľúbiš.

Jamie Tartt-t-t-t-t-t-t... :D
789502
Ja futbal neznášam, podľa mňa tam len leniví retardi zbytočne behajú tam a späť, ale v Lassovi to o samotnej hre vôbec nie je a tých retardov si rýchlo obľúbiš. Jamie Tartt-t-t-t-t-t-t... *:D*
789382
10 0
reagovat
Som síce rasista, ALE...

Párkrát som si na YouTube pozrel Heels vs. Babyface, kde sa chlapík zaoberá práve rôznymi prepätými woke sračkami (a twitterovými cancel-mobmi, stačí, aby napr. vysvitlo, že niekde hrá volič Trumpa a okamžite vypukne hystéria za jeho vyhodenie a kompletnú likvidáciu jeho kariéry). Oukej, jeho komentáre k Star Trek: Discovery a Batwoman už sú čistá nenávisť (v mnohom oprávnená, napríklad tie časti, v ktorých mamka s dcérou alebo kamošky na veliteľskom mostíku aj 5x plačú nad spomienkami zo strednej, sú pekelné), ale práve on mal trefnú poznámku o tom, že by chcel, aby ho filmový a televízny biznis normálne ľudsky BAVIL, nie neustále POUČOVAL, najmä ak ide o pop žánre typu sci-fi, fantasy či komiks. Niekde to neriešia (napr. v Shadow & Bone je to naozaj etnicky pestré, vrátane teplého černocha, ale neotravujú s tým, že by to nejako extra riešili, akurát do nej trochu hustia, že je čínska miešanka, ale inak si pekne idú normálny fantasy dej), ale napr. tá Batwoman jeden diel začínal tým, že mala flashback, ako ju znásilnili belosi, potom išla do práce, kde ju podusil (a tuším aj vyhodil) biely šéf, v tretej scéne zašla do obchodu, ktorý prepadli bieli gangstri a naložili jej a keď potom dorazil biely policajt, tak zatkol ju, lebo bola prvá čierna na rane. Za prvých cca 7 minút tej časti tam bola asi 5-násobná rasová viktimizácia postavy. V komiksovom seriáli. Ježiš, ja mám z toho pocit, že tvorcovia apriori považujú všetkých divákov za a, nabrúsených černochov alebo b, rasistické hovädá, ktoré treba neustále poučovať o tom, že menšiny trpia a že to je bakané, byť na nich zlý. My ale predsa VIEME, čím si prešli a ako sa menilo ich postavenie v spoločnosti, aj že stále nie je ideálne. Ešte aj tie afroam. decká pred telkou viac inšpiruje, keď tá černošská postava bude normálne sebavedomá postava, nie nonstop ufňukaný mučeník, ktorý je neustále v strehu pred bielymi démonmi. Kde je Denzel, keď ho potrebuješ? Z tohto si bez srandy vezmú, že černochovi bude tak či tak každý iba dupať na krk a mal by sa podľa toho správať, teda byť nedôverčivý a nepriateľsky naladený. A môžeš byť členom Avengers a pomôcť zvíťaziť nad vesmírnym šmejdom, ale beztak ťa potom biely úradník vyhodí z banky.

Len tak mimochodom, medzi najlepšími seriálmi z poslednej doby mám napr. Good Lord Bird, ktorý je o otroctve, alebo City on a Hill, ktorý je celý práve o postavení černochov v USA v 90. rokoch.

A ešte som si spomenul na Watchmen, kde rasové veci riešili tiež, hlavne v tej geniálnej časti o tom, ako superhrdina prišiel k symbolu popravčej slučky, ale dobre to tam dali aj do nejakých dobových kontextov a hlavne tam bol kvalitný dej aj OKREM woke kokotín.
789501
Som síce rasista, ALE... Párkrát som si na YouTube pozrel Heels vs. Babyface, kde sa chlapík zaoberá práve rôznymi prepätými woke sračkami (a twitterovými cancel-mobmi, stačí, aby napr. vysvitlo, že niekde hrá volič Trumpa a okamžite vypukne hystéria za jeho vyhodenie a kompletnú likvidáciu jeho kariéry). Oukej, jeho komentáre k Star Trek: Discovery a Batwoman už sú čistá nenávisť (v mnohom oprávnená, napríklad tie časti, v ktorých mamka s dcérou alebo kamošky na veliteľskom mostíku aj 5x plačú nad spomienkami zo strednej, sú pekelné), ale práve on mal trefnú poznámku o tom, že by chcel, aby ho filmový a televízny biznis normálne ľudsky BAVIL, nie neustále POUČOVAL, najmä ak ide o pop žánre typu sci-fi, fantasy či komiks. Niekde to neriešia (napr. v Shadow & Bone je to naozaj etnicky pestré, vrátane teplého černocha, ale neotravujú s tým, že by to nejako extra riešili, akurát do nej trochu hustia, že je čínska miešanka, ale inak si pekne idú normálny fantasy dej), ale napr. tá Batwoman jeden diel začínal tým, že mala flashback, ako ju znásilnili belosi, potom išla do práce, kde ju podusil (a tuším aj vyhodil) biely šéf, v tretej scéne zašla do obchodu, ktorý prepadli bieli gangstri a naložili jej a keď potom dorazil biely policajt, tak zatkol ju, lebo bola prvá čierna na rane. Za prvých cca 7 minút tej časti tam bola asi 5-násobná rasová viktimizácia postavy. V komiksovom seriáli. Ježiš, ja mám z toho pocit, že tvorcovia apriori považujú všetkých divákov za a, nabrúsených černochov alebo b, rasistické hovädá, ktoré treba neustále poučovať o tom, že menšiny trpia a že to je bakané, byť na nich zlý. My ale predsa VIEME, čím si prešli a ako sa menilo ich postavenie v spoločnosti, aj že stále nie je ideálne. Ešte aj tie afroam. decká pred telkou viac inšpiruje, keď tá černošská postava bude normálne sebavedomá postava, nie nonstop ufňukaný mučeník, ktorý je neustále v strehu pred bielymi démonmi. Kde je Denzel, keď ho potrebuješ? Z tohto si bez srandy vezmú, že černochovi bude tak či tak každý iba dupať na krk a mal by sa podľa toho správať, teda byť nedôverčivý a nepriateľsky naladený. A môžeš byť členom Avengers a pomôcť zvíťaziť nad vesmírnym šmejdom, ale beztak ťa potom biely úradník vyhodí z banky. Len tak mimochodom, medzi najlepšími seriálmi z poslednej doby mám napr. Good Lord Bird, ktorý je o otroctve, alebo City on a Hill, ktorý je celý práve o postavení černochov v USA v 90. rokoch. A ešte som si spomenul na Watchmen, kde rasové veci riešili tiež, hlavne v tej geniálnej časti o tom, ako superhrdina prišiel k symbolu popravčej slučky, ale dobre to tam dali aj do nejakých dobových kontextov a hlavne tam bol kvalitný dej aj OKREM woke kokotín.
26 0
reagují: (=LIFTY=), xxendxx
reagovat
reaguje na: Memphis
Tak jdu pozdě. Achjo :D
789482
Tak jdu pozdě. Achjo *:D*
789392
2 0
reagovat
Invincible dostane druhou a třetí řadu.:+
789476
Invincible dostane druhou a třetí řadu.*:+*
15 0
reagovat
789401
https://imgflip.com/i/57lin8
18 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Tak hezkej knír sem videl naposledy v Deadpoolovi dvojce...
789400
Tak hezkej knír sem videl naposledy v Deadpoolovi dvojce...
789392
4 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se