Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 14121 - 14140 Napsat příspěvek
reaguje na: do_Od
Kde tam alespoň náznakem řeším černého Supermana? :o Řeším rasistický výběr režiséra, kde se apriori vybírá černoch, trochu rozdíl, nemyslíš? 

PS: Kdysi jsem tu v diskuzích prosazoval Willa Smithe na Supermana. V dobách své největší slávy si tu roli zasloužil. Protože byl černý? Ne, protože byl top blockbusterový herec. 
790085
Kde tam alespoň náznakem řeším černého Supermana? *:o* Řeším rasistický výběr režiséra, kde se apriori vybírá černoch, trochu rozdíl, nemyslíš?  PS: Kdysi jsem tu v diskuzích prosazoval Willa Smithe na Supermana. V dobách své největší slávy si tu roli zasloužil. Protože byl černý? Ne, protože byl top blockbusterový herec. 
790077
4 -1
reagují: duro
reagovat
Ten černoch není Targaryen, ale bude se pářit s targaryenovkou, takže jsem zvědav jak budou tvůrčí pak ctít zákony genetiky, kdy pak budou muset být trošku snědí. Hlavně Targaryenovci kvůli zachování čistokrevnosti prováděli incest, takže těžko uvěřit že by tohle připustili :D
790079
Ten černoch není Targaryen, ale bude se pářit s targaryenovkou, takže jsem zvědav jak budou tvůrčí pak ctít zákony genetiky, kdy pak budou muset být trošku snědí. Hlavně Targaryenovci kvůli zachování čistokrevnosti prováděli incest, takže těžko uvěřit že by tohle připustili *:D*
4 0
reagovat
reaguje na: duro
Nemůžu, teď už dole řeším černýho Supermana s Tonym. :(
790077
Nemůžu, teď už dole řeším černýho Supermana s Tonym. :(
790076
7 -4
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: do_Od
Ale to je samozrejmé, že to HBO potrebuje. Ja len vravím o tom, že to zrejme nepotrebuje nikto iný. :) Ale rád sa nechám príjemne prekvapiť.

Podebatujeme aj o černochovi s targaryenovskými bielymi vlasmi? :D
790076
Ale to je samozrejmé, že to HBO potrebuje. Ja len vravím o tom, že to zrejme nepotrebuje nikto iný. :) Ale rád sa nechám príjemne prekvapiť. Podebatujeme aj o černochovi s targaryenovskými bielymi vlasmi? *:D*
790075
8 -1
reagují: Gonzi, do_Od
reagovat
reaguje na: duro
Zlé možná, zbytečné nevím. V době, kdy má Netflix Zaklínače a Amazon Lotra HBO fakt nemůže zůstat pozadu. Ona tu Hru o trůny doslova potřebuje, protože s ničím lepším/větším už je netrumfne. Teda aspoň do té doby, než někoho napadne seriál z Bradavic. 
790075
Zlé možná, zbytečné nevím. V době, kdy má Netflix Zaklínače a Amazon Lotra HBO fakt nemůže zůstat pozadu. Ona tu Hru o trůny doslova potřebuje, protože s ničím lepším/větším už je netrumfne. Teda aspoň do té doby, než někoho napadne seriál z Bradavic. 
790073
4 -1
reagují: duro
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Neviem sa zbaviť iracionálneho pocitu, že to bude zlé a totálne zbytočné.
790073
Neviem sa zbaviť iracionálneho pocitu, že to bude zlé a totálne zbytočné.
790062
14 0
reagují: do_Od
reagovat

GOT prequel pics

790062
https://deadline.com/2021/05/house-of-the-dragon-hbo-game-of-thrones-prequel-first-photos-1234750173/
GOT prequel pics
3 0
reagují: duro
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
10/10
790054
10/10
790045
1 0
reagovat
Ofiko fotky z GoT prequelu...
Není to ten pán z Walking Dead?:D
790045
[url=https://m.facebook.com/photo.php?fbid=110496401162575&id=104909345054614&set=pcb.110496447829237&source=48]Ofiko fotky z GoT prequelu... [/url]Není to ten pán z Walking Dead?*:D*
2 0
reagují: Muf
reagovat
Držel jsem, ale roste mi to bloňdatý / hnědý / zrzavý, takže jsem to nevydržel. Vousy ke mně úplně milý nebyly, první lockdown jsem se teda nechal zarůst pořádně celej a byla to aspoň sranda, jen to hodně tahalo.:D
790040
Držel jsem, ale roste mi to bloňdatý / hnědý / zrzavý, takže jsem to nevydržel. Vousy ke mně úplně milý nebyly, první lockdown jsem se teda nechal zarůst pořádně celej a byla to aspoň sranda, jen to hodně tahalo.*:D*
3 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Ja držím movember už... kurva, asi 30 rokov.
790036
Ja držím movember už... kurva, asi 30 rokov.
790010
8 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Párkrát jsem se zapojil. Všichni mi pak říkali, že vypadám jak komisař Gordon z nolanovek. :D Což mě osobně netěšilo, protože v reálu jsem vrchní komisař. ?)
790031
Párkrát jsem se zapojil. Všichni mi pak říkali, že vypadám jak komisař Gordon z nolanovek. *:D* Což mě osobně netěšilo, protože v reálu jsem vrchní komisař. *?)*
790010
15 0
reagovat
reaguje na: Svaťoš
Taky dobrej knirek :+
790027
Taky dobrej knirek *:+*
790026
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Taky ted obebiram. Uz mam za sebou Superstore a ted jdu na treti radu The Expanse. 

('Kdy se konečně naučíš, že nemůžeš řešit všechno pěstma.')
790026
Taky ted obebiram. Uz mam za sebou Superstore a ted jdu na treti radu The Expanse.  ('Kdy se konečně naučíš, že nemůžeš řešit všechno pěstma.')
790016
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Taky už to mám nachystaný, že to obnovím.
Loni jsem dával poprvý Office a teď jsem zjistil, že je tam Parks and Rec a to je povinnost.
Ještě dohodit scrubs a budu mega šťastnej.

Plus mám z loňska taky resty ještě (ten Krasinskiho seriál, apod.)
790025
Taky už to mám nachystaný, že to obnovím. Loni jsem dával poprvý Office a teď jsem zjistil, že je tam Parks and Rec a to je povinnost. Ještě dohodit scrubs a budu mega šťastnej. Plus mám z loňska taky resty ještě (ten Krasinskiho seriál, apod.)
790016
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Pecka. Asi to nechám na zimu, až nebude venku, co dělat. Navíc Kancl, Ryana a poslední dvě řady House jsem neviděl. :+
790019
Pecka. Asi to nechám na zimu, až nebude venku, co dělat. Navíc Kancl, Ryana a poslední dvě řady House jsem neviděl. *:+*
790016
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já v roce 2013 držel jen knír, a pak jsem chtěl jít na Frozen do kina. Radši jsem počkal týden až Movember skončí, jelikož by mně po filmu mohli zatknout. Měl jsem fakt pedo knír. :D
790018
Já v roce 2013 držel jen knír, a pak jsem chtěl jít na Frozen do kina. Radši jsem počkal týden až Movember skončí, jelikož by mně po filmu mohli zatknout. Měl jsem fakt pedo knír. *:D*
790015
6 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Teraz si zabil Tede. :D
790017
Teraz si zabil Tede. *:D*
790014
1 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Prime video je na týden zdarma a půl roku platíš jen 80,- Takže pokud ještě nemáš, musíš si takticky rozvrhnout čas. Já musim stihnout tohle, Kancl, Into the Badlands a celého House:D
790016
Prime video je na týden zdarma a půl roku platíš jen 80,- Takže pokud ještě nemáš, musíš si takticky rozvrhnout čas. Já musim stihnout tohle, Kancl, Into the Badlands a celého House*:D*
790009
3 0
reagují: Svaťoš, verbst, hroubek
reagovat
reaguje na: hroubek
My jsme mívali v práci na toto téma i akce. Měsíc se vybíralo a pak dojel barber borec a holil břitvou kníry:D Držel jsem ho, ale nikdy jsem neměl koule (haha) jen na knír, vždycky aspoň strniště k tomu.
790015
My jsme mívali v práci na toto téma i akce. Měsíc se vybíralo a pak dojel barber borec a holil břitvou kníry*:D* Držel jsem ho, ale nikdy jsem neměl koule (haha) jen na knír, vždycky aspoň strniště k tomu.
790010
2 -1
reagují: hroubek
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se