Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 14101 - 14120 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Strašně moc si přeju, aby kvalita Teda Lasso následovala podobnou trajektorii jako u Parks & Rec. :+
790286
Strašně moc si přeju, aby kvalita Teda Lasso následovala podobnou trajektorii jako u Parks & Rec. *:+*
790283
4 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Memphis
Jo? :+
790283
Jo? *:+*
790282
2 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jo. :+
790282
Jo. *:+*
790259
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: verbst
Jo. :+
790281
Jo. *:+*
790257
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
A bude to ještě lepší. :+
790266
A bude to ještě lepší. *:+*
790259
3 0
reagovat
reaguje na: verbst
Přesto bohužel jeho kolegové z mládí dostávali hvezdnejsi role...
790262
Přesto bohužel jeho kolegové z mládí dostávali hvezdnejsi role...
790257
2 0
reagovat

Parks and Recreation 2. řada

To mi chcete říct, že do třetí řady přidají další dvě vtipné postavy a bude to ještě lepší?
Ten díl, jak na sebe tahali špínu a vytáhli TO něco na Jerryho:+:D
790259
To mi chcete říct, že do třetí řady přidají další dvě vtipné postavy a bude to ještě lepší? Ten díl, jak na sebe tahali špínu a vytáhli TO něco na Jerryho*:+**:D*
Parks and Recreation 2. řada
7 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
On byl skvělej i v Pirátech.
Nebo The Company.
Nebo ve Valkýře.
Nebo vlastně všude, kde se objevil. On je fakt skvělej herec.
790257
On byl skvělej i v Pirátech. Nebo The Company. Nebo ve Valkýře. Nebo vlastně všude, kde se objevil. On je fakt skvělej herec.
790136
5 0
reagují: Memphis, AndyKaufman
reagovat

Ted Lasso S01

Dál jsem si to na dvě posezení a je to velmi příjemná feel good pecka. Je z toho cítit, že to bylo dělané pro radost, a taky že to všechny bavilo. Svět potřebuje více lidí jako je Ted Lasso. 8/10
790256
Dál jsem si to na dvě posezení a je to velmi příjemná feel good pecka. Je z toho cítit, že to bylo dělané pro radost, a taky že to všechny bavilo. Svět potřebuje více lidí jako je Ted Lasso.[b] 8/10[/b]
Ted Lasso S01
6 0
reagovat
reaguje na: okkac
Skvělá volba:+ Než to natahovat do osmi řad, tak si raději dat po druhé sezóně spin-off. Snad se tam budou věnovat i původním postavám.
790255
Skvělá volba*:+* Než to natahovat do osmi řad, tak si raději dat po druhé sezóně spin-off. Snad se tam budou věnovat i původním postavám.
790254
1 0
reagovat

Kingdeom

Teaser na 3. řadu/spin-off, protože děj prvních dvou byl vlastně uzavřený.
link
790254
Teaser na 3. řadu/spin-off, protože děj prvních dvou byl vlastně uzavřený. https://www.youtube.com/watch?v=K_j1cnq5z_c
Kingdeom
4 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tom? Jo, ten táhl celou Hannu...(film)
790136
Tom? Jo, ten táhl celou Hannu...(film)
790134
2 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: okkac
Díky, na to už se na večer těším, hlavně je podle mne Hollander jeden z nejpodceňovanějších herců současnosti. 
790134
Díky, na to už se na večer těším, hlavně je podle mne Hollander jeden z nejpodceňovanějších herců současnosti. 
790132
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Nezapomen pak jeste na spi-off Baptiste link , je to slabsi nez The Missing, ale Karyo to tahne dost.
790132
Nezapomen pak jeste na spi-off Baptiste https://www.csfd.cz/film/696936-baptiste/komentare/ , je to slabsi nez The Missing, ale Karyo to tahne dost.
790127
4 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

The Missing

Seru na to fakt!!! Před chvílí jsem napsal oslavnou ódu tak na stránku na Tchékyho Karya a tenhle seriál a při kopírování na csfd jsem si to smazal. do prdele 10/10
790127
Seru na to fakt!!! Před chvílí jsem napsal oslavnou ódu tak na stránku na Tchékyho Karya a tenhle seriál a při kopírování na csfd jsem si to smazal. do prdele 10/10
The Missing
3 -1
reagují: okkac
reagovat
reaguje na: duro
Beru to jako random fantasy seriál. Protože to je HBO, tak by to mohlo být dobré a protože na to dají nálepku GoT, tak by se jim to mohlo i zaplatit = pokud to bude dobré, dostane to i druhou řadu :D. Takže bych to za zbytečné neoznačil ani jako divák. Jinak se ale taky bojím toho, že se kvalita nedostaví... i GoT bylo kolísavé (nemyslím jen finální řadu) a tady to jsou jen scénaristi (jako žádná předloha od pořádného spisovatele).
790121
Beru to jako random fantasy seriál. Protože to je HBO, tak by to mohlo být dobré a protože na to dají nálepku GoT, tak by se jim to mohlo i zaplatit = pokud to bude dobré, dostane to i druhou řadu *:D*. Takže bych to za zbytečné neoznačil ani jako divák. Jinak se ale taky bojím toho, že se kvalita nedostaví... i GoT bylo kolísavé (nemyslím jen finální řadu) a tady to jsou jen scénaristi (jako žádná předloha od pořádného spisovatele).
790076
5 0
reagovat
reaguje na: duro
Hanna je dobrá, před časem jsem to tu chválil. Rozhodně mne to uráželo méně než poslední díly Killing Eve.
790119
Hanna je dobrá, před časem jsem to tu chválil. Rozhodně mne to uráželo méně než poslední díly Killing Eve.
790098
2 0
reagovat
reaguje na: duro
pouze první díl, pak jsem to odložil na neurčito. Al Pacino je skvělej všude 8):D
790103
pouze první díl, pak jsem to odložil na neurčito. Al Pacino je skvělej všude *8)**:D*
790098
2 0
reagovat

Hunters

Pozreli ste to niekto? Prvú časť som pomerne vdýchol, je to trochu bizár s mierne komediálnym nadhľadom, ale Pacino je tam výborný starý Žid a celkovo ma to bavilo.

Ešte som si dal prvú časť Hanny, najviac ma bavilo zase vidieť partiu z The Killing. Asi budem pokračovať.
790098
Pozreli ste to niekto? Prvú časť som pomerne vdýchol, je to trochu bizár s mierne komediálnym nadhľadom, ale Pacino je tam výborný starý Žid a celkovo ma to bavilo. Ešte som si dal prvú časť Hanny, najviac ma bavilo zase vidieť partiu z The Killing. Asi budem pokračovať.
Hunters
4 0
reagují: AndyKaufman, RainMakeR
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ale Will Smith predsa Supermana hral. :) Teda, vlastne supermana.
790095
Ale Will Smith predsa Supermana hral. :) Teda, vlastne supermana.
790085
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se