Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 14021 - 14040 Napsat příspěvek

Viktoriánky

Nejlepší na seriálu jsou zajímavé a propracované postavy, které mě od začátku bavili. Samotná zápletka je sice trochu nesmyslná, ale zábavná. Na celém seriálu je vidět, že v něm Whedon vykradá sám sebe a k tomu přidává inspiraci z řady dalších zdrojů v čele s X-Meny. Některé woke moderní blbosti bych sice nejraději vypustil, ale celkově se jedná o nadprůměrný seriál. 
PS: Laura Donnelly a Ann Skelly jsou neskutečně sexy. 
Moje hodnocení: 7/10
791466
Nejlepší na seriálu jsou zajímavé a propracované postavy, které mě od začátku bavili. Samotná zápletka je sice trochu nesmyslná, ale zábavná. Na celém seriálu je vidět, že v něm Whedon vykradá sám sebe a k tomu přidává inspiraci z řady dalších zdrojů v čele s X-Meny. Některé woke moderní blbosti bych sice nejraději vypustil, ale celkově se jedná o nadprůměrný seriál.  PS: Laura Donnelly a Ann Skelly jsou neskutečně sexy.  Moje hodnocení: 7/10
Viktoriánky
3 0
reagovat

Jupiters Legacy

Menší průser než jsem čekal. Je pravda, že to po Boys a Invincible působí naprosto nepatřičně a jako áčkový seriál by to bylo možná obhajitelné v době Heroes, ne teď. Linka v přítomnosti nějaká byla? Pamatuju jak si povídali v místnosti, v baráku, v bytě a na poli, to mělo opravdu výpravu jak HIMYM, hlavně se tam vůbec nedělo, totální nezájem. Navíc totálně hnusné masky jak někdy z devadesátek a zestárnutí postav jak ze SNL. Ale kolem a kolem jsem se velmi bavil v minulosti a té dobrodružné lince, takový měl být celý seriál. Nic jiného....  7/10 Asi to šlo sundat víc, ale k předposlednímu dílu bych se někdy klidně i vrátil, to byl opravdu zábavný vrchol seriálu. :+
791455
Menší průser než jsem čekal. Je pravda, že to po Boys a Invincible působí naprosto nepatřičně a jako áčkový seriál by to bylo možná obhajitelné v době Heroes, ne teď. Linka v přítomnosti nějaká byla? Pamatuju jak si povídali v místnosti, v baráku, v bytě a na poli, to mělo opravdu výpravu jak HIMYM, hlavně se tam vůbec nedělo, totální nezájem. Navíc totálně hnusné masky jak někdy z devadesátek a zestárnutí postav jak ze SNL. Ale kolem a kolem jsem se velmi bavil v minulosti a té dobrodružné lince, takový měl být celý seriál. Nic jiného....  7/10 Asi to šlo sundat víc, ale k předposlednímu dílu bych se někdy klidně i vrátil, to byl opravdu zábavný vrchol seriálu. *:+*
Jupiters Legacy
3 -1
reagují: duro
reagovat

Mare

No do prdele!
Koukám na to pět dílů a o každýho se hrozně bojim, mlaďas :(

Každej kdo zatim nekoukáte, povinně si to dejte.
791426
No do prdele! [spoiler]Koukám na to pět dílů a o každýho se hrozně bojim, mlaďas :( [/spoiler] Každej kdo zatim nekoukáte, povinně si to dejte.
Mare
3 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Si zabel, kámo.
Finále piateho dielu naozaj po vzore Jahniatok.

Môj tip je stále ten bradatý otec down dievčaťa.
791422
Si zabel, kámo. Finále piateho dielu naozaj po vzore Jahniatok. Môj tip je stále [spoiler]ten bradatý otec down dievčaťa[/spoiler].
791322
5 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Podívej se na pátej.

To finále jinak hezky jehňátkovský.
791408
Podívej se na pátej. [spoiler]To finále jinak hezky jehňátkovský.[/spoiler]
791322
3 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
jj, já mám za sebou už čtvrtej díl a plno tipů....

Zabel!
791322
jj, já mám za sebou už čtvrtej díl a plno tipů.... [spoiler]Zabel![/spoiler]
791321
3 -1
reagují: duro, do_Od
reagovat

Mare of Easttown

Viděl jsem zatím 3 díly a je to teda hodně dobrý. Fakt lidská záležitost. Winsletka naprosto neskutečná. Snad to nedojebou.:D
791321
Viděl jsem zatím 3 díly a je to teda hodně dobrý. Fakt lidská záležitost. Winsletka naprosto neskutečná. Snad to nedojebou.*:D*
Mare of Easttown
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat

Love Death + Robots

To vypada Tak. Strasne. Dobre. Klobouk dolu! Krome prvniho dilu chci u všeho videt vic, ty svety jsou bozi. Skoda, ze nejaka hlubsi lidska obycejna pointa tu neni pravidlem. Jinak jsem nadsen
791192
To vypada Tak. Strasne. Dobre. Klobouk dolu! Krome prvniho dilu chci u všeho videt vic, ty svety jsou bozi. Skoda, ze nejaka hlubsi lidska obycejna pointa tu neni pravidlem. Jinak jsem nadsen
Love Death + Robots
5 0
reagovat

Young Rock

Jestli vám Ted Lasso chybí, tak bych doporučil Mladého Rocka. Je to ze stejného těsta. Trestuhodné to prošumělo a Rock se jako vždy neskutečně snaží. Bavilo mne to a má to srdíčko. 8/10
791190
Jestli vám Ted Lasso chybí, tak bych doporučil Mladého Rocka. Je to ze stejného těsta. Trestuhodné to prošumělo a Rock se jako vždy neskutečně snaží. Bavilo mne to a má to srdíčko. 8/10
Young Rock
2 0
reagovat

Parks and Recreation 3. řada

Dlouho se mi nestalo, abych dal jednu řadu seriálu na třikrát a kolikrát si i nějaký díl pustil dvakrát po sobě:+ 
Skvělý nápad vyměnit jednu nezajímavou postavu za dvě vtipné. Chris a Ben do té dosavadní sestavy perfektně zapadli a třetí řada je díky nim ještě o úroveň výš.
Vývoj postav jde správným směrem:
- Leslie už neni jen to naivní pako, co putuje z průseru do pruseru, ale někdo, na kom to tam celé stojí. Navíc tu má uvěřitelnou lovestory, která není nucená a funguje.
- Nápad dát dohromady Andyho a April dost pomohl k sympatiím u Andyho, který byl na začátku jen takový otravný blbeček. Ten díl o jejich společné domácnosti - taky znám pár takových lidí?)
- Swanson... Ten už tak vysokou laťku hodně překonal. Hlavně jeho intra se zubem nebo rozbitým kavovarem:D
Jen ten Tom mi tam pořád ne a ne sednout... 

Každopádně si dám po dosledovani delší pauzu a pak zkusím Kancl. 
I když bude hodně těžké si zvykat na jinou partu.
791188
Dlouho se mi nestalo, abych dal jednu řadu seriálu na třikrát a kolikrát si i nějaký díl pustil dvakrát po sobě*:+*  Skvělý nápad vyměnit jednu nezajímavou postavu za dvě vtipné. Chris a Ben do té dosavadní sestavy perfektně zapadli a třetí řada je díky nim ještě o úroveň výš. Vývoj postav jde správným směrem: [spoiler]- Leslie už neni jen to naivní pako, co putuje z průseru do pruseru, ale někdo, na kom to tam celé stojí. Navíc tu má uvěřitelnou lovestory, která není nucená a funguje. - Nápad dát dohromady Andyho a April dost pomohl k sympatiím u Andyho, který byl na začátku jen takový otravný blbeček. Ten díl o jejich společné domácnosti - taky znám pár takových lidí*?)* - Swanson... Ten už tak vysokou laťku hodně překonal. Hlavně jeho intra se zubem nebo rozbitým kavovarem*:D* Jen ten Tom mi tam pořád ne a ne sednout...  [/spoiler] Každopádně si dám po dosledovani delší pauzu a pak zkusím Kancl.  I když bude hodně těžké si zvykat na jinou partu.
Parks and Recreation 3. řada
2 0
reagovat
reaguje na: Vincent
Třetí, ale tématem moc ne:D
791163
Třetí, ale tématem moc ne*:D*
791141
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
3. ep. skutočne ponúka silný námet na celovečerné spracovanie, vedel by som si predstaviť v réžii Blomkampa či Villeneuvea. 4. ep. ma odpálila animáciou, čo sa naposledy darilo cinematicom od Blizzardu.
791158
3. ep. skutočne ponúka silný námet na celovečerné spracovanie, vedel by som si predstaviť v réžii [i]Blomkampa[/i] či [i]Villeneuvea[/i]. 4. ep. ma odpálila animáciou, čo sa naposledy darilo cinematicom od Blizzardu.
791126
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ktera epizoda je nejvic sexy? :D 
791141
Ktera epizoda je nejvic sexy? *:D* 
791126
1 -2
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Mne sa najviac páčil Blade Runner so zabíjaním detí, to bolo silné.
Za toho albínskeho Mad Maxa hral kráľ Harald z Vikingov, nie?

Pri Vysokej tráve som si vravel niečo ako "takto je to len také oné, ale ako poviedka, keby ju napísal napríklad Joe Lansdale, ktorý vie skvele tieto odľahlé americké prérie so strašidelnými ozvenami Západu, by to bolo super..." a na konci "based by the short story of Joe Lansdale". :D
791132
Mne sa najviac páčil Blade Runner so zabíjaním detí, to bolo silné. Za toho albínskeho Mad Maxa hral kráľ Harald z Vikingov, nie? Pri Vysokej tráve som si vravel niečo ako "takto je to len také oné, ale ako poviedka, keby ju napísal napríklad Joe Lansdale, ktorý vie skvele tieto odľahlé americké prérie so strašidelnými ozvenami Západu, by to bolo super..." a na konci "based by the short story of Joe Lansdale". *:D*
791126
7 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Vidím to hodně podobně. Dobré to bylo, ale neodvařilo mě nic. 
791128
Vidím to hodně podobně. Dobré to bylo, ale neodvařilo mě nic. 
791126
2 -1
reagovat

Love, Death and Robots S02

Na jednu stranu tam nebyl vyloženě slabý díl, na druhou ale ani žádný z ranku Zima Blue. Ale uteklo to rychle a byl to příjemně strávený čas.

K dílům:

1. Uvolněná seniorská vzpoura strojů s karikaturami místo lidských postav, která se nebere vážně a chtěl bych vidět postapo pokračování.

2. Nejzajímavější, až komiksové zpracování jednoduchého příběhu ze světa, o kterém bych chtěl vědět víc.

3. Blade Runner, Alita, Half-Life 2, Detroit Become Human a závěrečné prostředí jak z Last of Us. Nejsilnější příběh a dal bych si klidně celovečerní film, protože to téma by se dalo skvělé rozvinout dál.

4. Mad Max styl, akčnější, ale ničím výjimečné love story. Hlavní hrdina moc sympatií bohužel nepobral.

5. Hezká animace, ale vlastně jen obyčejná nahanecka vysoké trávě. Taková slabši povídka od Stephena Kinga.

6. Nejzábavnější díl, výborné zpracování Santy ve stylu Vetřelce, který by na děti dokonale fungoval. Stylová, až loutková animace ve stylu Noční můry před Vánoci.

7. Chvilkami jsem měl pocit, že se dívám na hraný film. Funguje jako ukázka toho, kam až to dnes může animace dotáhnou. Milá pointa se světýlkem, které zkrotí šelmu.

8. Filozoficky příběh jedné přerostlé mrtvoly. Na začátku jsem si myslel, že se dívám na hraný film, dokud se neobjevila první lidská postava. Jinak nějak netuším, co tím chtěl básník říct.
791126
Na jednu stranu tam nebyl vyloženě slabý díl, na druhou ale ani žádný z ranku Zima Blue. Ale uteklo to rychle a byl to příjemně strávený čas. K dílům: [spoiler] 1. Uvolněná seniorská vzpoura strojů s karikaturami místo lidských postav, která se nebere vážně a chtěl bych vidět postapo pokračování. 2. Nejzajímavější, až komiksové zpracování jednoduchého příběhu ze světa, o kterém bych chtěl vědět víc. 3. Blade Runner, Alita, Half-Life 2, Detroit Become Human a závěrečné prostředí jak z Last of Us. Nejsilnější příběh a dal bych si klidně celovečerní film, protože to téma by se dalo skvělé rozvinout dál. 4. Mad Max styl, akčnější, ale ničím výjimečné love story. Hlavní hrdina moc sympatií bohužel nepobral. 5. Hezká animace, ale vlastně jen obyčejná nahanecka vysoké trávě. Taková slabši povídka od Stephena Kinga. 6. Nejzábavnější díl, výborné zpracování Santy ve stylu Vetřelce, který by na děti dokonale fungoval. Stylová, až loutková animace ve stylu Noční můry před Vánoci. 7. Chvilkami jsem měl pocit, že se dívám na hraný film. Funguje jako ukázka toho, kam až to dnes může animace dotáhnou. Milá pointa se světýlkem, které zkrotí šelmu. 8. Filozoficky příběh jedné přerostlé mrtvoly. Na začátku jsem si myslel, že se dívám na hraný film, dokud se neobjevila první lidská postava. Jinak nějak netuším, co tím chtěl básník říct.[/spoiler]
Love, Death and Robots S02
6 -1
reagují: Sub-Zero, Vincent, duro, Godlike
reagovat
22 vs earth > love death + robots s02
791105
22 vs earth > love death + robots s02
1 -5
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Z vinařství Fritz? link
791070
Z vinařství Fritz? https://pbs.twimg.com/media/EQ78rKoXYAAtvbO.jpg
791066
2 0
reagovat
reaguje na: okkac
Doporučuji si k tomu večer otevřít Sklepmistra - červený - ročník aktuální - z vinařství?
791066
Doporučuji si k tomu večer otevřít Sklepmistra - červený - ročník aktuální - z vinařství?
791059
3 0
reagují: okkac
reagovat
reaguje na: duro
Aspoň fajn, že chodí do práce a nečeká jako mnozí :D
791065
Aspoň fajn, že chodí do práce a nečeká jako mnozí *:D*
791061
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se