Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 14001 - 14020 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Ta už skončí v propadlišti dějin.
791643
Ta už skončí v propadlišti dějin.
791638
4 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Horší už by byla jen Ellen Degecosicosi...
791638
Horší už by byla jen Ellen Degecosicosi...
791636
6 0
reagují: AndyKaufman, Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Au to bolelo
791637
Au to bolelo
791636
1 -1
reagovat
Friends Reunion Trailer

Boha, proč zrovna James Corden...:-
791636
[url=https://youtu.be/HRXVQ77ehRQ]Friends Reunion Trailer[/url] Boha, proč zrovna James Corden...*:-*
6 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Mr.Robot :+:+:+
791635
Mr.Robot *:+**:+**:+*
791627
2 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Na blbý otázky neodpovídám zadarmo.
791633
Na blbý otázky neodpovídám zadarmo.
791627
4 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
BOSCH!!!
791632
BOSCH!!!
791627
5 0
reagovat

Seriálová pomoc

Chci začít zase nějaký delší seriál a do finálové dvojce se dostal Bosch a Mr. Robot.
Pomůžete mi prosím rozstřelit tady ty žánrově trochu odlišné seriály?
I když asi tuším, co vyhraje:D
791627
Chci začít zase nějaký delší seriál a do finálové dvojce se dostal Bosch a Mr. Robot. Pomůžete mi prosím rozstřelit tady ty žánrově trochu odlišné seriály? I když asi tuším, co vyhraje*:D*
Seriálová pomoc
4 0
reagovat
reaguje na: duro
Paradoxně jsem kolegyni v práci nalákal právě na toho herce a díky němu to celé shlédla. Dokonce dřív, než já:D
791626
Paradoxně jsem kolegyni v práci nalákal právě na toho herce a díky němu to celé shlédla. Dokonce dřív, než já*:D*
791601
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já na MZ Live už docela dlouho nekoukám, ale nikde to neříkej :D

Teda takhle, když mě neznámí lidi začnou na FB označovat v souvislosti s vrahem Josefem Fritzlem a někdo mi udělá fotomontáž, kvůli které si mě z přátel odebere jedna cool slečna ( :D ), tak se samozřejmě na ten díl podívám, že jo. A je mi jasný, kdo se tam o mně zmínil :)
791613
Já na MZ Live už docela dlouho nekoukám, ale nikde to neříkej *:D* Teda takhle, když mě neznámí lidi začnou na FB označovat v souvislosti s vrahem Josefem Fritzlem a někdo mi udělá fotomontáž, kvůli které si mě z přátel odebere jedna cool slečna ( :D ), tak se samozřejmě na ten díl podívám, že jo. A je mi jasný, kdo se tam o mně zmínil :)
791611
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
V nějakém archivním MZ live to zmiňoval i Cival, že občas doporučuješ sračky. :D
791611
V nějakém archivním MZ live to zmiňoval i Cival, že občas doporučuješ sračky. *:D*
791610
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Hlad mě za hypeování Neviny v posledních Filmech v síti pochválil a to je důležité, tak už se na mě nedívej :D

Byť to teda byla pochvala ve stylu: "Ted všechno hypeuje a já už si na jeho tipy dávám velkej pozor, ale tady se teda zrovna trefil"  :D
791610
Hlad mě za hypeování Neviny v posledních Filmech v síti pochválil a to je důležité, tak už se na mě nedívej :D Byť to teda byla pochvala ve stylu: "Ted všechno hypeuje a já už si na jeho tipy dávám velkej pozor, ale tady se teda zrovna trefil"  :D
791607
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Neplánovaně navážu na dura. Chyběl nám doma Missing a Jean Baptiste, tak jsme na Netflixu dokoukali celý CobenWorld. Harlana Cobena neznám a přes čtenářskou inklinaci k jeho žánru jsem od něj překvapivě nikdy nic nečetl, ale předpokládám, že jde o podobně brakovou přetwistovanou literaturu, jakou píše Nesbo. A upřímně mám u všech 4 minisérií opačný dojem, než jsem předpokládal. :-) 

Nevina (2021)
Zbytečně přetwistované a přestylizované. Divácky asi největší popcorn. Ze začátku to mělo punc něčeho geniálního, který se postupně vytrácel, naštěstí ne do prázdna. Nevím jestli je to pro španělskou tvorbu něco specifického, ale bylo to emocionálně přepálené podobně jako la Casa de Papel, tj. styl který moc nemusím, ale chápu, že má každá regionální tvorba svá specifika. Ale kolem a kolem jsem se docela bavil, zvlášť pro některé fešné kočky, hlavní feme fatale v brýlích, o lala. Mít to o 2 hodiny a 1 linku méně, vůbec nic by se nestalo. Přes tu kritiku 6,5/10, ale nic extra, dívám se na tebe Tede! 

Cizinec (2020) 
Od tohoto jsem čekal asi nejméně a dostal jsem toho nejvíc. Armitage je podle mne strašně slaboučký herec, nezvládl roli Thorina a nikdy mu herectví nevěřím, i ve Strike Back byl hrozně cringe, ale....... Tady si to docela dával! Čekal jsem od toho natahovačku ohledně nevěry hlavní postavy a tajemné ženy co ho vydírá, což jsem myslím jednou viděl ve filmové verzi s Glenn Close, tohle z trailerů působilo podobně. Ale bylo to uplně jiné a hrozně zábavné, opravdu jsem se tu těšil na každý další twist. Bavila mne snad každá vedlejší postava, bylo to správně zamotané. Hlavního viníka jsem sice odhadl předčasně, ale i tak to bylo příjemně vypointované. Velmi překvapila OBrienová z Panství Downton a skvělá byla i příští Rudá Sonya. :+ Koukám, že na csfd to z místních ohodnotil jenom duro a okkac, velká chyba! 8,5/10

Safe (2018)
Nikdy jsem Dextera nepovažoval za geniální seriál, měl 2 dobré řady jinak stál dost za prd a Michael C. Hall tam v jedné poloze autisticky přehrával, že to bylo nudné po pár dílech, daleko lepší byl v Odpočívej v pokoji btw. Ale tady byl uplně jiný a skvělý. Překvapil mne jeho britský akcent, na amíky jeden z nejlepších. V podstatě to bylo z podobného těsta jako Cizinec a jen o fous slabší, jestli vůbec. Hraje si to příjemně s postavami na pískovišti a vy jenom čekáte, kam to povede. Zase to má trestuhodně málo hodnocení na csfd na tak fajn jednohubku! Naprosto excelentní byl sidekick hlavního hrdiny Marc Warren a asi nejlepší byl Nigel Lindsay, kterého znáte jako dementního arabského teroristu z komedie 4 lvi, ten je opravdu skvělí kdekoliv se objeví. 8/10

Temné lesy (2020)
Nejhorší kousek, na který jsem se těšil asi nejvíc! Protože Poláci detektivky a mystéria umí...Tohle bylo jako turistické značení které malovala parta zfetovaných autistů, protože to vedlo odnikud nikam. Strašný slowburn s opravdu jednoduchou zápletkou, která má oproti ostatním coblenovkám minimum děje i zápletek. V podstatě se to vrací k minulosti jako jako české Kukačky, akorát nudně. Fakt už mi bylo ke konci jedno kdo to udělal, chtěl jsem se jít do toho lesa zakopat taky a ukončit to utrpení! 4/10 Koukám že Poláci na další rok adaptují coblenovku Zachowaj spokoj, tak snad to bude lepší....
791607
Neplánovaně navážu na dura. Chyběl nám doma Missing a Jean Baptiste, tak jsme na Netflixu dokoukali celý CobenWorld. Harlana Cobena neznám a přes čtenářskou inklinaci k jeho žánru jsem od něj překvapivě nikdy nic nečetl, ale předpokládám, že jde o podobně brakovou přetwistovanou literaturu, jakou píše Nesbo. A upřímně mám u všech 4 minisérií opačný dojem, než jsem předpokládal. :-)  [b]Nevina (2021) [/b]Zbytečně přetwistované a přestylizované. Divácky asi největší popcorn. Ze začátku to mělo punc něčeho geniálního, který se postupně vytrácel, naštěstí ne do prázdna. Nevím jestli je to pro španělskou tvorbu něco specifického, ale bylo to emocionálně přepálené podobně jako la Casa de Papel, tj. styl který moc nemusím, ale chápu, že má každá regionální tvorba svá specifika. Ale kolem a kolem jsem se docela bavil, zvlášť pro některé fešné kočky, hlavní feme fatale v brýlích, o lala. Mít to o 2 hodiny a 1 linku méně, vůbec nic by se nestalo. Přes tu kritiku 6,5/10, ale nic extra, dívám se na tebe Tede!  [b]Cizinec (2020)  [/b]Od tohoto jsem čekal asi nejméně a dostal jsem toho nejvíc. Armitage je podle mne strašně slaboučký herec, nezvládl roli Thorina a nikdy mu herectví nevěřím, i ve Strike Back byl hrozně cringe, ale....... Tady si to docela dával! Čekal jsem od toho natahovačku ohledně nevěry hlavní postavy a tajemné ženy co ho vydírá, což jsem myslím jednou viděl ve filmové verzi s Glenn Close, tohle z trailerů působilo podobně. Ale bylo to uplně jiné a hrozně zábavné, opravdu jsem se tu těšil na každý další twist. Bavila mne snad každá vedlejší postava, bylo to správně zamotané. Hlavního viníka jsem sice odhadl předčasně, ale i tak to bylo příjemně vypointované. Velmi překvapila OBrienová z Panství Downton a skvělá byla i příští Rudá Sonya. *:+* Koukám, že na csfd to z místních ohodnotil jenom duro a okkac, velká chyba! 8,5/10 [b]Safe (2018)[/b] Nikdy jsem Dextera nepovažoval za geniální seriál, měl 2 dobré řady jinak stál dost za prd a Michael C. Hall tam v jedné poloze autisticky přehrával, že to bylo nudné po pár dílech, daleko lepší byl v Odpočívej v pokoji btw. Ale tady byl uplně jiný a skvělý. Překvapil mne jeho britský akcent, na amíky jeden z nejlepších. V podstatě to bylo z podobného těsta jako Cizinec a jen o fous slabší, jestli vůbec. Hraje si to příjemně s postavami na pískovišti a vy jenom čekáte, kam to povede. Zase to má trestuhodně málo hodnocení na csfd na tak fajn jednohubku! Naprosto excelentní byl sidekick hlavního hrdiny Marc Warren a asi nejlepší byl Nigel Lindsay, kterého znáte jako dementního arabského teroristu z komedie 4 lvi, ten je opravdu skvělí kdekoliv se objeví. 8/10 [b]Temné lesy (2020)[/b] Nejhorší kousek, na který jsem se těšil asi nejvíc! Protože Poláci detektivky a mystéria umí...Tohle bylo jako turistické značení které malovala parta zfetovaných autistů, protože to vedlo odnikud nikam. Strašný slowburn s opravdu jednoduchou zápletkou, která má oproti ostatním coblenovkám minimum děje i zápletek. V podstatě se to vrací k minulosti jako jako české Kukačky, akorát nudně. Fakt už mi bylo ke konci jedno kdo to udělal, chtěl jsem se jít do toho lesa zakopat taky a ukončit to utrpení! 4/10 Koukám že Poláci na další rok adaptují coblenovku Zachowaj spokoj, tak snad to bude lepší....
3 -1
reagují: TedGeorge
reagovat

Mare

Nečekal jsem, že se to tak zvedne. Po druhém díle jsem to prakticky odepsal jako rutinu se super Winsletkou. Poslední díl mě přesvědčil, že tvůrci umí, když chtějí. Každopádně si pořád říkám, jak naloží s Guy Pearcem, přece jen si ho tam neobsadili jen tak pro nic za nic. Snad nás ještě překvapí. 
791606
Nečekal jsem, že se to tak zvedne. Po druhém díle jsem to prakticky odepsal jako rutinu se super Winsletkou. Poslední díl mě přesvědčil, že tvůrci umí, když chtějí. Každopádně si pořád říkám, jak [spoiler]naloží s Guy Pearcem, přece jen si ho tam neobsadili jen tak pro nic za nic. [/spoiler]Snad nás ještě překvapí. 
Mare
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
My sme so ženou po prvej časti skonštatovali, že je nám hlavný hrdina tak extrémne nesympatický, že nebudeme pokračovať. Ani zápletka nejako extra nezaujala. The Stranger, ktorého sme pozreli minulý mesiac, je o niekoľko levelov lepší a zaujímavý od prvej scény, navyše tam Armitage hrá lepšie ako kdekoľvek inde.
791601
My sme so ženou po prvej časti skonštatovali, že je nám hlavný hrdina tak extrémne nesympatický, že nebudeme pokračovať. Ani zápletka nejako extra nezaujala. The Stranger, ktorého sme pozreli minulý mesiac, je o niekoľko levelov lepší a zaujímavý od prvej scény, navyše tam Armitage hrá lepšie ako kdekoľvek inde.
791572
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Nevina

Je to dobré, španělštinu můžu a Paulovu tvorbu taky - mistrovsky provedené postupné odkrývání pravdy (skvělý nápad s medailonky postav ma začátku dílů) Ale jako já jsem nikdy moc nedával násilí prováděné na ženách a tady to snad v každém díle minimálně jedna dost surově schytá:D
BTW Olivia s brýlemi má hodne sexy nerd feeling.
791572
Je to dobré, španělštinu můžu a Paulovu tvorbu taky - mistrovsky provedené postupné odkrývání pravdy (skvělý nápad s medailonky postav ma začátku dílů) Ale jako já jsem nikdy moc nedával násilí prováděné na ženách a tady to snad v každém díle minimálně jedna dost surově schytá*:D* BTW Olivia s brýlemi má hodne sexy nerd feeling.
Nevina
1 0
reagují: duro
reagovat

Viktoriánky - e06

Wow, tak toto som naozaj nečakal. Ale páčilo sa mi to a celú záležitosť posunulo v hodnotení o kus vyššie. Teraz som extrémne zvedavý na prípadné pokračovanie.
791560
Wow, tak toto som naozaj nečakal. Ale páčilo sa mi to a celú záležitosť posunulo v hodnotení o kus vyššie. Teraz som extrémne zvedavý na prípadné pokračovanie.
Viktoriánky - e06
2 0
reagovat

Mare from Easttown

Ok, beru zpět můj Zabel tip :D
791546
Ok, beru zpět [spoiler]můj Zabel tip :D[/spoiler]
Mare from Easttown
2 -2
reagovat
Že by spin-off Teda Lassa?
791545
Že by [url=https://www.youtube.com/watch?v=2g3m9p35cDo]spin-off[/url] Teda Lassa?
6 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ty, ja som sa tiež držal tej dobovej línie a hľadania niečoho niekde podľa tajomnej mapy... ale na tom ostrove sa vlastne stalo hovno a vôbec som nepochopil, čo to tam vlastne našli a prečo to z nich urobilo hrdinov (rovno aj v kostýmoch tuším). No a súčasnosť, tam som sa trochu chytal na trampoty sfetovanej dcéry... a inak netuším, čo sa tam dialo a prečo. 
791496
Ty, ja som sa tiež držal tej dobovej línie a hľadania niečoho niekde podľa tajomnej mapy... ale na tom ostrove sa vlastne stalo hovno a vôbec som nepochopil, čo to tam vlastne našli a prečo to z nich urobilo hrdinov (rovno aj v kostýmoch tuším). No a súčasnosť, tam som sa trochu chytal na trampoty sfetovanej dcéry... a inak netuším, čo sa tam dialo a prečo. 
791455
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se