Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 13981 - 14000 Napsat příspěvek
Ehm, ja som dal 2 časti na Amazon Prime a ťažko som sa nechytal. Tá hlavná ženská ma šialene vyrušuje.
791892
Ehm, ja som dal 2 časti na Amazon Prime a ťažko som sa nechytal. Tá hlavná ženská ma šialene vyrušuje.
1 -3
reagují: (=LIFTY=), Gorecki
reagovat
Copak konec, ale Little Sebastian :-(
791886
Copak konec, ale Little Sebastian :-(
5 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
A u poslední spotřebuješ balíček kapesníčků. Má to výborně napsaný konec. 
791885
A u poslední spotřebuješ balíček kapesníčků. Má to výborně napsaný konec. 
791871
3 0
reagovat
reaguje na: Spazz
Víceméně všichni:D Ale aktuálně já a třetí je ještě lepší a u čtvrté se regulérně dojímám...:D
791871
Víceméně všichni*:D* Ale aktuálně já a třetí je ještě lepší a u čtvrté se regulérně dojímám...*:D*
791868
5 0
reagují: hroubek
reagovat

Parks and Rec

Kdo to tu furt hajpoval? omlouvám se, ale fakt si nemůžu vzpomenout a chci poděkovat :D
Od druhé sezóny je to fakt pravidelně laugh-out-loud funny.:+:+
791868
Kdo to tu furt hajpoval? omlouvám se, ale fakt si nemůžu vzpomenout a chci poděkovat *:D* Od druhé sezóny je to fakt pravidelně laugh-out-loud funny.*:+**:+*
Parks and Rec
6 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Love, Death + Robots

Dobré to bylo. Nejvíc mě bavily Snow in the Desert, All Through the House (Vánoce) a The Drowned Giant.
791804
Dobré to bylo. Nejvíc mě bavily Snow in the Desert, All Through the House (Vánoce) a The Drowned Giant.
Love, Death + Robots
4 -1
reagovat

FRIENDS: THE REUNION

791752
https://www.youtube.com/watch?v=LTpmw0Ac6Zs
FRIENDS: THE REUNION
1 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
A od Connellyho som prečítal aj väčšinu tých ostatných kníh s inými hrdinami. :) Po Carterovi som sa už pozeral, možno ho skúsim.
791732
A od Connellyho som prečítal aj väčšinu tých ostatných kníh s inými hrdinami. :) Po Carterovi som sa už pozeral, možno ho skúsim.
791687
2 0
reagovat
reaguje na: okkac
Možná to bylo způsobené právě taky tím, že se mu poslední roky čím dál více zhoršoval zdravotní stav (na zdravotní stav se Miura ale mimochodem stěžoval už i v 90. letech). Souhlasím, že už ten příběh nebyl tak skvělý jako dříve a navíc byl ten zážitek těmi častými přestávkami ještě více rozmělňován. To nic nemění na tom, jak tragická smrt to je.. v 54 letech.
Poznámky možná má, ale pokud nezanechal nějakou vůli, že chce aby někdo Berserka v případě jeho smrti dokončil, tak to pravděpodobně neudělají. 
791728
Možná to bylo způsobené právě taky tím, že se mu poslední roky čím dál více zhoršoval zdravotní stav (na zdravotní stav se Miura ale mimochodem stěžoval už i v 90. letech). Souhlasím, že už ten příběh nebyl tak skvělý jako dříve a navíc byl ten zážitek těmi častými přestávkami ještě více rozmělňován. To nic nemění na tom, jak tragická smrt to je.. v 54 letech. Poznámky možná má, ale pokud nezanechal nějakou vůli, že chce aby někdo Berserka v případě jeho smrti dokončil, tak to pravděpodobně neudělají. 
791727
1 0
reagovat
reaguje na: connor
Budu za hovado, ale s tím, jak v poslední době na toho Berserka celkem sral, mne už to nebavilo číst. Navíc mi to přišlo už repetitivní a vyplněné zbytečnými fillery. Prostě nevědel kdy přestat, když se to vydává už od roku 1987. Takový Attack On Titan po pár letech uzavřeně skončil (ještě musím dočíst 30 kapitol).

Ale jinak RIP.
P.S. Třeba má někde poznámky jak ty končí a nějak to za něj ostatní doklepou o dost rychleji, než by to dělal on.
791727
Budu za hovado, ale s tím, jak v poslední době na toho Berserka celkem sral, mne už to nebavilo číst. Navíc mi to přišlo už repetitivní a vyplněné zbytečnými fillery. Prostě nevědel kdy přestat, když se to vydává už od roku 1987. Takový Attack On Titan po pár letech uzavřeně skončil (ještě musím dočíst 30 kapitol). Ale jinak RIP. P.S. Třeba má někde poznámky jak ty končí a nějak to za něj ostatní doklepou o dost rychleji, než by to dělal on.
791711
1 0
reagují: connor
reagovat
Zemřel Kentaro Miura, autor Berserka. :-(
Docela šok, no. 
link
791711
Zemřel Kentaro Miura, autor Berserka. :-( Docela šok, no.  https://www.cnet.com/news/kentaro-miura-the-creator-of-berserk-has-passed-away/
2 0
reagují: okkac
reagovat
reaguje na: duro
Wow, 22. knížek? Ale možná bych to fakt zkusil, protože mám hlad po Hunter sérii od brazilského spisovatele Chrise Cartera - což jsou výborné detektivky, s opravdu nechutnými vraždami a hlavně ten spisovatel dělal několik let u výslechu a studování sériových vrahů, takže o to víc mu věřím, že to tak na kriminálním oddělení funguje. 
Sice píše takovým tím stylem - co konec kapitoly, to nějaký cliffhanger, ale o to rychleji to pak člověk přečte:D 
Jo a vypadá jak Marilyn Manson bez make-upu. 
791687
Wow, 22. knížek? Ale možná bych to fakt zkusil, protože mám hlad po Hunter sérii od brazilského spisovatele Chrise Cartera - což jsou výborné detektivky, s opravdu nechutnými vraždami a hlavně ten spisovatel dělal několik let u výslechu a studování sériových vrahů, takže o to víc mu věřím, že to tak na kriminálním oddělení funguje.  Sice píše takovým tím stylem - co konec kapitoly, to nějaký cliffhanger, ale o to rychleji to pak člověk přečte*:D*  Jo a vypadá jak Marilyn Manson bez make-upu. 
791664
2 0
reagují: duro
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Bosch je super a kvalita je stabilná po celý čas.

Ja som prečítal aj všetky knihy a u mňa top detektívna séria momentálne, ak je niekto prežratý Nesba a tých prekombinovaných severských chujovín, mal by si napraviť chuť poctivou realistickou americkou procedurálkou. V seriáli to až tak nie je, ale knihy sú fetiš na presný popis vyšetrovacích metód, vrátane najnovších technických vychytávok.
791664
Bosch je super a kvalita je stabilná po celý čas. Ja som prečítal aj všetky knihy a u mňa top detektívna séria momentálne, ak je niekto prežratý Nesba a tých prekombinovaných severských chujovín, mal by si napraviť chuť poctivou realistickou americkou procedurálkou. V seriáli to až tak nie je, ale knihy sú fetiš na presný popis vyšetrovacích metód, vrátane najnovších technických vychytávok.
791662
11 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Pánové, díky moc.
Byl jsem tak 60% Bosch a 40% Mr. Robot.
A už jsem viděl první díl a správná volba. Pár lidí psalo, že je to atmosférou jako Dexter v L.A. a taky mi to tak přijde.
Když to pojedu pravidelně, tak můžu pak hezky navázat sedmou řadou8)

BTW poslední díl Neviny byl strašně kýčovity a natahovany paskvil... Jak mu řekla jménem mrtvého syna, tak jsem obrátil oči v sloup...

791662
Pánové, díky moc. Byl jsem tak 60% Bosch a 40% Mr. Robot. A už jsem viděl první díl a správná volba. Pár lidí psalo, že je to atmosférou jako Dexter v L.A. a taky mi to tak přijde. Když to pojedu pravidelně, tak můžu pak hezky navázat sedmou řadou*8)* BTW poslední díl Neviny byl strašně kýčovity a natahovany paskvil... Jak [spoiler]mu řekla jménem mrtvého syna, tak jsem obrátil oči v sloup... [/spoiler]
1 0
reagují: duro
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Bosch. Je to krásná oldschool kriminálka. :+:+:+
791654
Bosch. Je to krásná oldschool kriminálka. *:+**:+**:+*
791627
5 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Z toho je mi docela smutno. Asi to vynechám. 
791646
Z toho je mi docela smutno. Asi to vynechám. 
791636
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ta je zlatá oproti Trevoru Noahovi
791645
Ta je zlatá oproti Trevoru Noahovi
791638
3 -4
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ta už skončí v propadlišti dějin.
791643
Ta už skončí v propadlišti dějin.
791638
4 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Horší už by byla jen Ellen Degecosicosi...
791638
Horší už by byla jen Ellen Degecosicosi...
791636
6 0
reagují: AndyKaufman, Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Au to bolelo
791637
Au to bolelo
791636
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se