Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 13961 - 13980 Napsat příspěvek
reaguje na: Gorecki
Ak ale dobre chápem tvoju teóriu, otec down dieťaťa práši všetko okolo a je aj otcom Erininho dieťaťa, takže ju jeho žena preto zabila, áno? :)
792268
Ak ale dobre chápem tvoju teóriu, [spoiler]otec down dieťaťa práši všetko okolo a je aj otcom Erininho dieťaťa, takže ju jeho žena preto zabila[/spoiler], áno? :)
792096
1 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
Ja som viackrát tipoval otca downky, ale áno, tvoj tip je tiež dobrý, nevychádzam z nejakej logiky vecí, lebo to až tak pozorne nesledujem, len si celý čas vravím, že to postihnuté dieťa tam nie je len tak.
792267
Ja som viackrát tipoval [spoiler]otca downky[/spoiler], ale áno, tvoj tip je tiež dobrý, nevychádzam z nejakej logiky vecí, lebo to až tak pozorne nesledujem, len si celý čas vravím, [spoiler]že to postihnuté dieťa tam nie je len tak[/spoiler].
792096
2 -1
reagovat
Neviděl jsem, ale prý je skvělý ten ruský seriál podle Djatlovovi výpravy link
792263
Neviděl jsem, ale prý je skvělý ten ruský seriál podle Djatlovovi výpravy https://www.csfd.cz/film/976157-pereval-datlova/prehled/
1 0
reagovat
Jenom vam chci rict, ze mate vsichni dobry vkus a kdyby nebyla vedle myho baraku skolka, necham si narust knir
792261
Jenom vam chci rict, ze mate vsichni dobry vkus a kdyby nebyla vedle myho baraku skolka, necham si narust knir
13 0
reagovat
reaguje na: verbst
Já jsem si ten seriál úplně zamilovala, o víkendu jsem ho dala podruhé v krátké době celý znovu. Dávka optimismu, kterou jsem nevěděla, že potřebuju. A teď chci druhou sérii. Hned!!
792258
Já jsem si ten seriál úplně zamilovala, o víkendu jsem ho dala podruhé v krátké době celý znovu. Dávka optimismu, kterou jsem nevěděla, že potřebuju. A teď chci druhou sérii. Hned!!
792228
5 0
reagovat
reaguje na: verbst
niekolko krat uz cele 8):+
792232
niekolko krat uz cele *8)**:+*
792228
2 0
reagovat

Ted Lasso

Poslouchali jste to někdo? Ten soundtrack se fakt povedl. Sjíždím to teď pravidelně a Diamond Dogs je skvelěj budík a broukáme si to pak doma všichni. :D
792228
Poslouchali jste to někdo? Ten soundtrack se fakt povedl. Sjíždím to teď pravidelně a [url=https://open.spotify.com/track/7FfxeJ1YZFTmopFAo1FUgc?si=58eb317f539a4822]Diamond Dogs[/url] je skvelěj budík a broukáme si to pak doma všichni. *:D*
Ted Lasso
2 -1
reagují: mkubalikova, studo
reagovat
reaguje na: Gorecki
Team Gorecki. :+ Na kriminálce máme pořád volná místa, kdyby tě to v práci už nebavilo.. 
792128
Team Gorecki. *:+* Na kriminálce máme pořád volná místa, kdyby tě to v práci už nebavilo.. 
792096
6 -1
reagovat
OK, zaver piateho dielu bol fakt super a len ma utvrdil v tom, ze vrahom je Lori (matka dcery s down syndromom). Vase spoilery dolu som necital, tak mozno sa opakujem a na nic objavne som neprisiel.:D
792096
OK, zaver piateho dielu bol fakt super a len ma utvrdil v tom, ze vrahom je [spoiler]Lori (matka dcery s down syndromom)[/spoiler]. Vase spoilery dolu som necital, tak mozno sa opakujem a na nic objavne som neprisiel.*:D*
4 -1
reagují: duro, duro, Sigi
reagovat
On pak stejně řekne, že to věděl :)
792083
On pak stejně řekne, že to věděl :)
5 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
No shit, Sherlock! ;-) Niektoré postavy, ktoré sme tipovali, sa ani nedožili toho aktuálneho piateho dielu, takže... určite pokračuj.
792082
No shit, Sherlock! ;-) Niektoré postavy, ktoré sme tipovali, sa ani nedožili toho aktuálneho piateho dielu, takže... určite pokračuj.
792060
2 0
reagovat
reaguje na: Svaťoš
Dik, ta Kate ma drzi.:)
792064
Dik, ta Kate ma drzi.:)
792063
1 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Ma to tusim celkem 7 dilu, pockal bych jeste 2 tydny a potom podle reakci to muzes klidne bingenout. Za me to ma zatim stoupajici tendenci a 5 dil byl vylozene vyborny.
792063
Ma to tusim celkem 7 dilu, pockal bych jeste 2 tydny a potom podle reakci to muzes klidne bingenout. Za me to ma zatim stoupajici tendenci a 5 dil byl vylozene vyborny.
792054
5 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: do_Od
No zatial ma tie vztahy velmi nebavia, hoci herci su super a pre Winslettku mam slabost, tak ze ci to nejako graduje.?)

A odhalil8)
792060
No zatial ma tie vztahy velmi nebavia, hoci herci su super a pre Winslettku mam slabost, tak ze ci to nejako graduje.*?)* [spoiler]A odhalil*8)*[/spoiler]
792056
2 -1
reagují: duro
reagovat
reaguje na: Gorecki
Co?
792057
Co?
792054
3 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Neodhalil, a vyplatí - jen ne s tímhle přístupem. ;)
792056
Neodhalil, a vyplatí - jen ne s tímhle přístupem. *;)*
792054
4 -1
reagují: Gorecki
reagovat

Mare of Easttown

Oplati sa to pozerat, aj ked som uz v druhom dieli odhalil vraha?
Chapem, je tu skvela Winslettka, ale aj tak, casu je malo. :)
792054
Oplati sa to pozerat, aj ked som uz v druhom dieli odhalil vraha? Chapem, je tu skvela Winslettka, ale aj tak, casu je malo. :)
Mare of Easttown
3 -6
reagují: Svaťoš, TedGeorge, do_Od
reagovat
reaguje na: duro
V první řadě se to hodně hledá, proto se mi to i blbě doporučuje, protože ta první řada je fakt slabá a hodně lidí to (včetně takového KarlaR podle csfd) odradí od dalšího sledováníl. 
Leslie se pak srovná a začne ji člověk fandit (v reálu bych ji určitě volil:D
Teď jsem u čtvrté řady a myslel jsem si, že větší hňup, než Andy, tam nemůže být a najednou se objevil můj oblíbenec Paul Rudd:D
792029
V první řadě se to hodně hledá, proto se mi to i blbě doporučuje, protože ta první řada je fakt slabá a hodně lidí to (včetně takového KarlaR podle csfd) odradí od dalšího sledováníl.  Leslie se pak srovná a začne ji člověk fandit (v reálu bych ji určitě volil*:D*)  Teď jsem u čtvrté řady a myslel jsem si, že větší hňup, než Andy, tam nemůže být a najednou se objevil můj oblíbenec[spoiler] Paul Rudd*:D*[/spoiler]
791892
4 0
reagovat
reaguje na: duro
Od druhej serie v tomto smere imho dost vyrazne zmenila charakter. Skus s tym este raz zacat tam.
791902
Od druhej serie v tomto smere imho dost vyrazne zmenila charakter. Skus s tym este raz zacat tam.
791892
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Normálně jsem si to začal broukat pod vousy...
BYE, BYE LITTLE SEBASTIAN! link
791899
Normálně jsem si to začal broukat pod vousy... [spoiler]BYE, BYE LITTLE SEBASTIAN! https://youtu.be/_NbBGrBxRhs[/spoiler]
791886
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se