Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 13941 - 13960 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Chválím, že koukáš :)
792364
Chválím, že koukáš :)
792361
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Keď mi pripomenieš zápletku, môžem ti povedať svoj tip. :D
792363
Keď mi pripomenieš zápletku, môžem ti povedať svoj tip. *:D*
792361
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Ach jo a já si musím vraha z první řady Bosche řešit sám:D
792361
Ach jo a já si musím vraha z první řady Bosche řešit sám*:D*
2 0
reagují: TedGeorge, duro
reagovat
reaguje na: slord
To bola moja prvá myšlienka, keď sa tam zjavil Guy: "Dúfam, že tam neobsadili známeho herca, aby mali na konci kvalitného predstaviteľa pre psychopatického vraha." :D Ale hlavne ma na tom serie, že touto vlastne bezvýznamnou úlohou zabíja čas, ktorý by mohol venovať natáčaniu ďalšej sezóny Jacka Irisha.
792359
To bola moja prvá myšlienka, keď sa tam zjavil Guy: "Dúfam, že tam neobsadili známeho herca, aby mali na konci kvalitného predstaviteľa pre psychopatického vraha." *:D* Ale hlavne ma na tom serie, že touto vlastne bezvýznamnou úlohou zabíja čas, ktorý by mohol venovať natáčaniu ďalšej sezóny Jacka Irisha.
792350
3 0
reagovat
reaguje na: duro
True Detective, první sezona
792356
True Detective, první sezona
792343
4 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Vlastne áno. :+ Strašne sa teším na pondelok.:)
792355
Vlastne áno. *:+* Strašne sa teším na pondelok.*:)*
792353
1 0
reagovat
reaguje na: slord
Bude to aspon malej happyend - k tomu ho imho vyuzijou
792353
Bude to aspon malej happyend - k tomu ho imho vyuzijou
792352
2 0
reagují: slord
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To nedávalo, ale nechápem prečo tam má tak málo priestoru. :D:)
792352
To nedávalo, ale nechápem prečo tam má tak málo priestoru. *:D**:)*
792351
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: slord
To by nedavalo zadnej smysl, ale vtipne to je :D
792351
To by nedavalo zadnej smysl, ale vtipne to je *:D*
792350
2 0
reagují: slord
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Na tej fotke bol Guy Pearce. :D
792350
[spoiler]Na tej fotke bol Guy Pearce. *:D*[/spoiler]
792345
1 0
reagují: duro, TedGeorge
reagovat
reaguje na: duro
Presne tak. Prvni dil me moc nevzal, ale pak je to docela zavislost a tohle reseni detektivni zapletky miluju
792346
Presne tak. Prvni dil me moc nevzal, ale pak je to docela zavislost a tohle reseni detektivni zapletky miluju
792343
2 -1
reagovat
Ja si nepreju, aby to byla Lori, protoze by to znamenalo, ze mel Gorecki pravdu a to je prostě špatně :D

Ale, jo, smysl by to samozřejmě dávalo a určitě taky souhlasím s tím, že Billy odvádí pozornost.

BTW, co myslíte, že bylo na té fotce na závěr minulého dílu?
792345
[spoiler]Ja si nepreju, aby to byla Lori, protoze by to znamenalo, ze mel Gorecki pravdu a to je prostě špatně :D Ale, jo, smysl by to samozřejmě dávalo a určitě taky souhlasím s tím, že Billy odvádí pozornost. BTW, co myslíte, že bylo na té fotce na závěr minulého dílu?[/spoiler]
7 -1
reagují: Gorecki, slord
reagovat
Len tak mimochodom, kedy sme tu naposledy mali detektívny seriál, kde sme takto riešili možné rozuzlenie? Ani nepamätám.

V každom prípade, je to celkovo s každým dielom lepšia a lepšia žánrovka s fajn presahmi a vynikajúcimi hereckými výkonmi. Možno zatiaľ aj najlepší seriál roka. (lebo Ted Lasso bol vlani) :D
792343
Len tak mimochodom, kedy sme tu naposledy mali detektívny seriál, kde sme takto riešili možné rozuzlenie? Ani nepamätám. V každom prípade, je to celkovo s každým dielom lepšia a lepšia žánrovka s fajn presahmi a vynikajúcimi hereckými výkonmi. Možno zatiaľ aj najlepší seriál roka. (lebo Ted Lasso bol vlani) *:D*
7 -1
reagují: Memphis, TedGeorge
reagovat
reaguje na: Gorecki
Dobre na to ideš a v podstate súhlasím, že sa to tak môže vyvŕbiť. :) Billy je momentálne iba odvádzač pozornosti, je jasné, že ju "zabil" iba v tom prenesenom význame. Ja to stále cítim na Johna, ale ak to bude jeho žena, tak teda v tejto časti veľmi pekne zahmlievali jej účasť. Okrem tej scény, keď vravela, že kurevníka napriek všetkému miluje, to jasne dávalo motiváciu k tomu, že chcela manžela (a rodinu) ochrániť pred zákernou vydieračkou. :)
792342
Dobre na to ideš a v podstate súhlasím, že sa to tak môže vyvŕbiť. *:)* [spoiler]Billy je momentálne iba odvádzač pozornosti, je jasné, že ju "zabil" iba v tom prenesenom význame. Ja to stále cítim na Johna, ale ak to bude jeho žena, tak teda v tejto časti veľmi pekne zahmlievali jej účasť. Okrem tej scény, keď vravela, že kurevníka napriek všetkému miluje, to jasne dávalo motiváciu k tomu, že chcela manžela (a rodinu) ochrániť pred zákernou vydieračkou. :)[/spoiler]
792316
5 -1
reagovat
reaguje na: duro
Este jeden napad, sorry ze tapetujem.:D
Billy sa dozvedel od Johna alebo nejako inak (od jeho down dcery?), ze ho Erin vydiera, povedal to Lori, spolocne Erin vylakali na miesto vrazdy, kde ju chceli presvedcit, aby to nechala tak, ale Lori ju v afekte zastrelila (zbran dala do rybarskej debnicky, kde ju prekvapeny Billy nasiel), Billy tu vrazdu v tom momente neuniesol, Erin drzal v naruci a v panike ju preniesol nasledne do potoka, tak sa nanho dostala jej krv.
Ked sa priznaval Johnymu, ze ju zabil, myslel to prenesene. Zabil ju tym, ze isiel za Lori s tou info, ktora mala za nasledok, ze ju zabila.
792316
Este jeden napad, sorry ze tapetujem.*:D* [spoiler]Billy sa dozvedel od Johna alebo nejako inak (od jeho down dcery?), ze ho Erin vydiera, povedal to Lori, spolocne Erin vylakali na miesto vrazdy, kde ju chceli presvedcit, aby to nechala tak, ale Lori ju v afekte zastrelila (zbran dala do rybarskej debnicky, kde ju prekvapeny Billy nasiel), Billy tu vrazdu v tom momente neuniesol, Erin drzal v naruci a v panike ju preniesol nasledne do potoka, tak sa nanho dostala jej krv. Ked sa priznaval Johnymu, ze ju zabil, myslel to prenesene. Zabil ju tym, ze isiel za Lori s tou info, ktora mala za nasledok, ze ju zabila.[/spoiler]
792281
4 -1
reagují: duro
reagovat
reaguje na: duro
"je to ten typ postavy, čo sa občas vyskytne a pripomenie, aj keď je v príbehu vlastne akoby nadbytočná"
Ano, to je stara skola kriminalky, ale pre vacsi emocionalny dopad praveze potrebujes niekoho, kto tam je vyrazny, po cely cas a pevne naviazany na hlavnu postavu, aby bol efekt odhalenia co najvyraznejsi. A Julianne Nicholson je prilis dobra herecka, aby ju degradovali len na nejaku kamku.?)
792298
[spoiler]"je to ten typ postavy, čo sa občas vyskytne a pripomenie, aj keď je v príbehu vlastne akoby nadbytočná" Ano, to je stara skola kriminalky, ale pre vacsi emocionalny dopad praveze potrebujes niekoho, kto tam je vyrazny, po cely cas a pevne naviazany na hlavnu postavu, aby bol efekt odhalenia co najvyraznejsi. A Julianne Nicholson je prilis dobra herecka, aby ju degradovali len na nejaku kamku.*?)*[/spoiler]
792281
6 -1
reagovat
reaguje na: duro
Ten clifhanger v zavere 6 dielu naznacuje, ze pride velky twist (hoci sa Billy "priznal", no este odhalime jeho skutocnu motivaciu) a serial sa tvari, ze vrahom bude John, pretoze sa podla fotky pride na to, ze on je otcom dietata a nie Bill.
Ale mame pred sebou este jeden hodinovy diel, to je prilis vela casu na to, aby uz bolo rozhodnute a ja sa stavim o ikonku, ze vrahom bude Lori. Ved aj sama hovori o tom, aky je jej manzel kurevnik, ale ze nemoze si pomoct a miluje ho. Plus kopa dalsich indicii (scenaristicky je od zaciatku najvacsia kamka Mare, je to klamanie telom:). Podla mna Erin vydierala Johna, lebo potrebovala prachy a Lori mu "pomohla", resp. im ako rodine, aby sa to neprevalilo.
Este pripominam jednu Mareinu poznamku, ked so Zabelom robili rekonstrukciu vrazdy v parku, ked Zabel hovori nieco v zmysle, ze "he dragged her body" a ona ho opravi "..or she...".8)
792294
[spoiler]Ten clifhanger v zavere 6 dielu naznacuje, ze pride velky twist (hoci sa Billy "priznal", no este odhalime jeho skutocnu motivaciu) a serial sa tvari, ze vrahom bude John, pretoze sa podla fotky pride na to, ze on je otcom dietata a nie Bill. Ale mame pred sebou este jeden hodinovy diel, to je prilis vela casu na to, aby uz bolo rozhodnute a ja sa stavim o ikonku, ze vrahom bude Lori. Ved aj sama hovori o tom, aky je jej manzel kurevnik, ale ze nemoze si pomoct a miluje ho. Plus kopa dalsich indicii (scenaristicky je od zaciatku najvacsia kamka Mare, je to klamanie telom:). Podla mna Erin vydierala Johna, lebo potrebovala prachy a Lori mu "pomohla", resp. im ako rodine, aby sa to neprevalilo. Este pripominam jednu Mareinu poznamku, ked so Zabelom robili rekonstrukciu vrazdy v parku, ked Zabel hovori nieco v zmysle, ze "he dragged her body" a ona ho opravi "..or she...".*8)*[/spoiler]
792281
6 -1
reagovat

Mare e06

Muhahá, fakjú, Šerloci! :D:D:D Ešte je šanca, že sa to nejako prekvapivo zvrtne, ale rád by som teraz pripomenul, že John bol môj tip hneď po prvej časti. Nie na základe nejakých logických súvislostí (teraz sedia už aj tie), ale pretože je to ten typ postavy, čo sa občas vyskytne a pripomenie, aj keď je v príbehu vlastne akoby nadbytočná.
792281
Muhahá, fakjú, Šerloci! *:D**:D**:D* Ešte je šanca, že sa to nejako prekvapivo zvrtne, ale rád by som teraz pripomenul, že [spoiler]John [/spoiler]bol môj tip hneď po prvej časti. Nie na základe nejakých logických súvislostí (teraz sedia už aj tie), ale pretože je to ten typ postavy, čo sa občas vyskytne a pripomenie, aj keď je v príbehu vlastne akoby nadbytočná.
Mare e06
6 -2
reagují: Gorecki, Gorecki, Gorecki
reagovat
To je zajímavá teorie. Že je otcem John je imho jasný. Ale pořád si po šestém díle myslíme, že je to Lori a ne samotný John?
792275
To je zajímavá teorie. [spoiler]Že je otcem John je imho jasný. Ale pořád si po šestém díle myslíme, že je to Lori a ne samotný John?[/spoiler]
2 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
Ak ale dobre chápem tvoju teóriu, otec down dieťaťa práši všetko okolo a je aj otcom Erininho dieťaťa, takže ju jeho žena preto zabila, áno? :)
792268
Ak ale dobre chápem tvoju teóriu, [spoiler]otec down dieťaťa práši všetko okolo a je aj otcom Erininho dieťaťa, takže ju jeho žena preto zabila[/spoiler], áno? :)
792096
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se