Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 13901 - 13920 Napsat příspěvek

Kominsky

Aj bez Normana stále fajn, ale tá Kathleen Turner... pane na nebi! Nemôžem sa na ňu pozerať. Jasné, nikto z nás nemladne, ale ona je proste OHAVNÁ. Hlavne keď tam je aj stále očarujúca Jane Seymour, ktorá bola najväčšia kočka 10 rokov predtým, než bola najväčšia kočka Kathleen Turner.
792950
Aj bez Normana stále fajn, ale tá Kathleen Turner... pane na nebi! Nemôžem sa na ňu pozerať. Jasné, nikto z nás nemladne, ale ona je proste OHAVNÁ. Hlavne keď tam je aj stále očarujúca Jane Seymour, ktorá bola najväčšia kočka 10 rokov predtým, než bola najväčšia kočka Kathleen Turner.
Kominsky
5 -2
reagují: speta.jr
reagovat

Mare 1diel + 44 minut

:D Tieto dysfunkcne rodiny...v tomto pripade dysfunkcne mesto. Je to super, teorie nemam, ale bavim sa strasne. Vyborny scenar, herci aj ta lokacia :+
Toto mi pripomenulo, ako velmi sa musim vratit k tomu Shamelessu...
792949
*:D* Tieto dysfunkcne rodiny...v tomto pripade dysfunkcne mesto. Je to super, teorie nemam, ale bavim sa strasne. Vyborny scenar, herci aj ta lokacia *:+* Toto mi pripomenulo, ako velmi sa musim vratit k tomu Shamelessu...
Mare 1diel + 44 minut
2 -1
reagovat

Mare 5. díl

Přidávám se do klubu "ty vole" a mám k tomu jediný komentář: no ty vole!!! 
792900
Přidávám se do klubu "ty vole" a mám k tomu jediný komentář: no ty vole!!! 
Mare 5. díl
6 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
I am blushing. 
792871
I am blushing. 
792850
1 -1
reagovat
reaguje na: RidleyCrowe
Mam te rad
792850
Mam te rad
792848
6 -1
reagují: RidleyCrowe
reagovat

Bosch

Mám za sebou 6 sérií a je to veľká pecka. Takto kvalitatívne vyrovnané série sa len tak u seriálov nevidia. Bavilo ma ako tvorcovia obchádzali klišé, čo sa týka charakterov postáv (na začiatku som si myslel, že J Edgar Harryho pri najbližšej príležitosti zradí. Prišiel mi až moc milý a lojálny voči Boschovi) alebo čo sa týka príbehu (postavy umierali skôr alebo vôbec, prípad nemal pozitívne vyústenie, na scéne sa objavil predmet, ktorý by mohol postave ublížiť ale nestalo sa a pod). Zároveň to ale nemá žiadne prehnane prekombinované zápletky. Dáva si to načas (niektoré scény trvajú dlhšie než obvykle ako napríklad obhliadka možného miesta činu alebo sledovačka). :+:+

Plus ma potešilo keď som včera zistil, že na ďalšiu (finálnu) sériu si musím počkať len necelý mesiac. :+:+
792848
Mám za sebou 6 sérií a je to veľká pecka. Takto kvalitatívne vyrovnané série sa len tak u seriálov nevidia. Bavilo ma ako tvorcovia obchádzali klišé, čo sa týka charakterov postáv (na začiatku som si myslel, [spoiler]že J Edgar Harryho pri najbližšej príležitosti zradí. Prišiel mi až moc milý a lojálny voči Boschovi[/spoiler]) alebo čo sa týka príbehu (postavy umierali skôr alebo vôbec, prípad nemal pozitívne vyústenie, na scéne sa objavil predmet, ktorý by mohol postave ublížiť ale nestalo sa a pod). Zároveň to ale nemá žiadne prehnane prekombinované zápletky. Dáva si to načas (niektoré scény trvajú dlhšie než obvykle ako napríklad obhliadka možného miesta činu alebo sledovačka). *:+**:+* Plus ma potešilo keď som včera zistil, že na ďalšiu (finálnu) sériu si musím počkať len necelý mesiac. *:+**:+*
Bosch
7 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Všichni máme pěkný teorie, před posledním dílem....

Nechápu!
792845
Všichni máme pěkný teorie, před posledním dílem.... Nechápu!
792844
4 -1
reagovat

Mare of Easttown po 6. dílu

óká, takže moje teorie už od začátku byla, že je to Siobhan, protože je obsazená zbytečně známou herečkou a její linka se moc rozmazává, mohla tam být návaznost na jejího otce. Billy ani John to nebyli stopro. 
[spoiler]
[/spoiler]Jinak je to fenomenální hra s divákem, každý si tam najde něco a někoho jiného, Evan Peters je skvělý, jsem nadšen! Tohle je pokračování True Detective, ne ty 2 řady sraček. 
792844
óká, takže moje teorie už od začátku byla, že je to [spoiler]Siobhan, protože je obsazená zbytečně známou herečkou a její linka se moc rozmazává, mohla tam být návaznost na jejího otce. Billy ani John to nebyli stopro.  [/spoiler][spoiler][spoiler] [/spoiler][/spoiler]Jinak je to fenomenální hra s divákem, každý si tam najde něco a někoho jiného, Evan Peters je skvělý, jsem nadšen! Tohle je pokračování True Detective, ne ty 2 řady sraček. 
Mare of Easttown po 6. dílu
2 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
jj, vítej v klubu pracovně nazvaném "ty vole" :D
792839
jj, vítej v klubu pracovně nazvaném "ty vole" :D
792834
6 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
792835
https://i.pinimg.com/originals/c8/45/e3/c845e39dc385b48e924f4e279b3cc5ea.gif
792834
7 -1
reagovat

Mare of Easttown

Ty voleeeee ten závěr pátého dílu :o
792834
[spoiler]Ty voleeeee ten závěr[/spoiler] pátého dílu *:o*
Mare of Easttown
5 -1
reagují: TedGeorge, do_Od
reagovat

Friends Reunion

Celá dramaturgia bola dosť kŕč, ale inak sa mi to páčilo, hlavná šestica výborná, najmä Matt. Samozrejme, je to čistá nostalgia pre ľudí, ktorí sú na dostatočne vysokej intelektuálnej úrovni, aby vedeli, že toto bol najlepší sitcom všetkých čias a veci typu HIMYM sú iba trápne kópie. :D

Najviac ma pobavilo, ako sa prevažne heterosexuálnu belobu castu, tvorcov a vlastne celého toho seriálu pokúsili vyvážiť tým, že v zostrihu s odkazmi fanúšikov boli iba černosi, ľudia z Ázie a lesby. Plus Attila, Slovák ako repa. :D
792774
Celá dramaturgia bola dosť kŕč, ale inak sa mi to páčilo, hlavná šestica výborná, najmä Matt. Samozrejme, je to čistá nostalgia pre ľudí, ktorí sú na dostatočne vysokej intelektuálnej úrovni, aby vedeli, že toto bol najlepší sitcom všetkých čias a veci typu HIMYM sú iba trápne kópie. *:D* Najviac ma pobavilo, ako sa prevažne heterosexuálnu belobu castu, tvorcov a vlastne celého toho seriálu pokúsili vyvážiť tým, že v zostrihu s odkazmi fanúšikov boli iba černosi, ľudia z Ázie a lesby. Plus Attila, Slovák ako repa. *:D*
Friends Reunion
23 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
podpisujem rainmakera. holy shit hodinu a pol slzy na krajicku a smiechu tisic :+
792773
podpisujem rainmakera. holy shit hodinu a pol slzy na krajicku a smiechu tisic *:+*
792761
5 0
reagovat

Friends: reunion

celý jsem to probulel. Byla to paráda. 
PIVOT !
792761
celý jsem to probulel. Byla to paráda.  PIVOT !
Friends: reunion
5 -1
reagují: studo
reagovat
reaguje na: Gorecki
Přiznám se, že mě to vůbec nenapadlo. Ale když jsi to tak hezky rozepsal, tak tvé "nové želízko v ohni" dává fakt smysl. Akorát by mě zajímala motivace. 
Každopádně dedukční schopnosti na vysoké úrovni .. přihláška na studijní pobyt zajištěna :D
792716
Přiznám se, že mě to vůbec nenapadlo. Ale když jsi to tak hezky rozepsal, tak tvé "nové želízko v ohni" dává fakt smysl. Akorát by mě zajímala motivace.  Každopádně dedukční schopnosti na vysoké úrovni .. přihláška na studijní pobyt zajištěna *:D*
792693
3 -1
reagovat

Mare

Jako Ryan je hodně hustá a šikovná teorie. Mě by to teda dost zamrzelo, protože sem mu neskutečně fandil ve školní jídelně a doufal, že toho debílka veme tim tácem jak nějakej rytíř štítem kdysi v bitvě.:D

Je to fakt super seriál a strašně mě to tady od vás baví číst. Takovejch věcí potřebujem fakt víc. Bomba.
792715
[spoiler]Jako Ryan je hodně hustá a šikovná teorie. Mě by to teda dost zamrzelo, protože sem mu neskutečně fandil ve školní jídelně a doufal, že toho debílka veme tim tácem jak nějakej rytíř štítem kdysi v bitvě.*:D* [/spoiler]Je to fakt super seriál a strašně mě to tady od vás baví číst. Takovejch věcí potřebujem fakt víc. Bomba.
Mare
4 -1
reagovat

Pomoc s Atlantou

Sleduju teď (mimo jiné) druhou řadu Atlanty a nikde nemůžu sehnat osmý díl. Na webshare je poškozený, tak nejde stáhnout a na jiných stránkách jsem ho nenašel. Pomůže někdo prosím? Kdyžtak do zpráv, ať tady nenarušime teorie:D
792713
Sleduju teď (mimo jiné) druhou řadu Atlanty a nikde nemůžu sehnat osmý díl. Na webshare je poškozený, tak nejde stáhnout a na jiných stránkách jsem ho nenašel. Pomůže někdo prosím? Kdyžtak do zpráv, ať tady nenarušime teorie*:D*
Pomoc s Atlantou
1 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Hmmm, toto je veľmi solídna teória!
792707
Hmmm, toto je veľmi solídna teória!
792704
5 -2
reagovat
reaguje na: do_Od
Ja som ziadne udicky nenahadzoval. Idem si svoje od druheho dielu a az teraz som trochu uhol kvoli urcitym indiciam a zacinam byt coraz viac o tom presvedceny. A dal som argumenty.8) Pointa je, ze Billy ani John to nebudu (ale je to vo familii).

A ano, styl "napadol ma este tento" je predsa princip whodunnit, teda ak je kvalitne napisany ako tento, ze VSETCI su podozrivi.
792704
Ja som ziadne udicky nenahadzoval. Idem si svoje od druheho dielu a az teraz som trochu uhol kvoli urcitym indiciam a zacinam byt coraz viac o tom presvedceny. A dal som argumenty.*8)* [spoiler]Pointa je, ze Billy ani John to nebudu (ale je to vo familii).[/spoiler] A ano, styl "napadol ma este tento" je predsa princip whodunnit, teda ak je kvalitne napisany ako tento, ze VSETCI su podozrivi.
792696
3 -1
reagují: duro
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jako pro mě to dělá z Mare jednu ze seriálových událostí roku. Když nad seriálem přemýšlím a mám nutkání diskutovat teorie, je to známka hodně slušné práce s příběhem i postavami.
792699
Jako pro mě to dělá z Mare jednu ze seriálových událostí roku. Když nad seriálem přemýšlím a mám nutkání diskutovat teorie, je to známka hodně slušné práce s příběhem i postavami.
792697
9 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se