Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 13881 - 13900 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Takže embargo už neplatí?
793168
Takže embargo už neplatí?
793163
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge

Mare

Díky tobě a durovi za doporučení. Vybrečel jsem se jak debil.

Jo, tohle je jak pravá druhá série True Detective. Fakt úžasný.
793164
Díky tobě a durovi za doporučení. Vybrečel jsem se jak debil. Jo, tohle je jak pravá druhá série True Detective. Fakt úžasný.
Mare
793163
4 -1
reagovat

Mare 7

Silný.
793163
Silný.
Mare 7
1 -1
reagují: mkubalikova, Godlike
reagovat
reaguje na: studo
Nic nekupuj vole, ty si moje rvani na pivu na Igora zazil osobne, tak te tohle diskuzni "polaskani" nemuze rozhodit :D
793153
Nic nekupuj vole, ty si moje rvani na pivu na Igora zazil osobne, tak te tohle diskuzni "polaskani" nemuze rozhodit *:D*
793145
2 0
reagovat
Jenom upozornění, negooglete si v průběhu posledního dílu kdo je kdo. Já občas zapomínám jména a když jsem to hledal po konci, tak to idioti propálí i v nadpisu. :-)
793150
Jenom upozornění, negooglete si v průběhu posledního dílu kdo je kdo. Já občas zapomínám jména a když jsem to hledal po konci, tak to idioti propálí i v nadpisu. :-)
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
je to v pohode. ale musis sam uznat, ze tam nie je nic :D

edit: ak sa na mna budes troska hnevkat, kupim ti poldeci na najblizsej stretavke 8)
793145
je to v pohode. ale musis sam uznat, ze tam nie je nic *:D* edit: ak sa na mna budes troska hnevkat, kupim ti poldeci na najblizsej stretavke *8)*
793137
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Sám sebe sa čudujem, že som si uprostred dňa klikol na túto diskusiu. :D
793144
Sám sebe sa čudujem, že som si uprostred dňa klikol na túto diskusiu. *:D*
8 0
reagovat

Mare 1x07

Slovy Michaela Fassbendera, perfection. Jak na mě první půlka toho dílu emočně tolik nefungovala, a už jsem si říkal, že finále nakonec netrefí strop z minulých epizod, tak v té druhé už přišlo tolik zaklapnutí, že jsem v jednu chvíli musel pauzovat a jít si pro kapesníky, protože už toho prostě bylo moc. Jediný drobný detail, co mi úplně nesedl, bylo jak ten dětský herec zahrál tu zpověď, na druhou stranu, jak se vlastně děti doznávají? Netuším, takže se tím nenechám moc zviklat. Celkově za mě fakt výborná záležitost, asi nejlepší seriálová krimi od první řady True Detective. 8)

Klobouk, jestli někdo uhodl syna po prvních pár epizodách, mě napadl až v té šesté, a i tak jsem spíš vsázel na jednodušší řešení s Johnem.
793140
Slovy Michaela Fassbendera, perfection. Jak na mě první půlka toho dílu emočně tolik nefungovala, a už jsem si říkal, že finále nakonec netrefí strop z minulých epizod, tak v té druhé už přišlo tolik zaklapnutí, že jsem v jednu chvíli musel pauzovat a jít si pro kapesníky, protože už toho prostě bylo moc. [spoiler]Jediný drobný detail, co mi úplně nesedl, bylo jak ten dětský herec zahrál tu zpověď, na druhou stranu, jak se vlastně děti doznávají? Netuším, takže se tím nenechám moc zviklat.[/spoiler] Celkově za mě fakt výborná záležitost, asi nejlepší seriálová krimi od první řady True Detective. *8)* [spoiler]Klobouk, jestli někdo uhodl syna po prvních pár epizodách, mě napadl až v té šesté, a i tak jsem spíš vsázel na jednodušší řešení s Johnem.[/spoiler]
Mare 1x07
7 -1
reagovat
reaguje na: studo
Ale presne s timhle jdi nekam a je mi jasny, co napises na svoji obhajobu :D

Jo, i tak malo staci. Dal sem ti to do spoileru. :)
793137
Ale presne s timhle jdi nekam a je mi jasny, co napises na svoji obhajobu :D Jo, i tak malo staci. Dal sem ti to do spoileru. :)
793136
2 0
reagují: studo
reagovat

Mare ep7

Nechce sa mi to hladat, ale ked som to vcera prechadzal tak niekto to tu presne napisal, ze to bude xxx? Inak vyborne to bolo, cela serial super. Ak teraz budu Emmy a v limited series bude Mare a Gambit tak uf, to by si zasluzilo remizu. :+
793136
[spoiler]Nechce sa mi to hladat, ale ked som to vcera prechadzal tak niekto to tu presne napisal, ze to bude xxx? Inak vyborne to bolo, cela serial super. Ak teraz budu Emmy a v limited series bude Mare a Gambit tak uf, to by si zasluzilo remizu. *:+*[/spoiler]
Mare ep7
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Hele ten kurzor kolem tveho textu krouzi opravdu hodne opatrne, nech toho :D
793130
Hele ten kurzor kolem tveho textu krouzi opravdu hodne opatrne, nech toho *:D*
793129
7 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Protože jsem jsem z výhružky vyjmuta a tedy můžu, tak...nic, sedmý díl uvidím až večer, ale jsem ráda, že si nemyslíte, že mám koule, někteří kolegové tady v práci si tím tak jistí nejsou :D
793129
Protože jsem jsem z výhružky vyjmuta a tedy můžu, tak...[spoiler]nic, sedmý díl uvidím až večer, ale jsem ráda, že si nemyslíte, že mám koule, někteří kolegové tady v práci si tím tak jistí nejsou *:D*[/spoiler]
793122
7 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
my s přítelkyní jsme Mare ještě sledovat nezačali, ale je to v plánu. Mám po tom hypu zde předpokládat, že to dáme naráz vše? :)
793127
my s přítelkyní jsme Mare ještě sledovat nezačali, ale je to v plánu. Mám po tom hypu zde předpokládat, že to dáme naráz vše? :)
793122
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Pripájam sa k vyhrážke.:D Ja si to dám až večer.
793125
Pripájam sa k vyhrážke.*:D* Ja si to dám až večer.
793122
1 0
reagovat
To teď bude až do večera na internetu jedno velký Mare of Easttown spoiler peklo.

Kdo tady cokoliv nějak prokecne - naznačí, toho pověsím za koule do průvanu.

Protože jste tu hovada a někdo by to napsal - Kubalikova je z teto vyhruzky vyjmuta.
793122
To teď bude až do večera na internetu jedno velký Mare of Easttown spoiler peklo. Kdo tady cokoliv nějak prokecne - naznačí, toho pověsím za koule do průvanu. Protože jste tu hovada a někdo by to napsal - Kubalikova je z teto vyhruzky vyjmuta.
10 0
reagují: mkubalikova, l-e-t-o, slord
reagovat

Mare of Easttown 7

Dobré to bylo :+ Možná bych poslední díl o pár minut zkrátil, ale naplnilo mne to ve všech ohledech. 

Sranda, jak... Tu kolem toho víc lidí tancovalo a hint na typ postavy a motiv a rodinu tu napsalo víc lidí, ale nikdo přímo takhle. 
793109
Dobré to bylo *:+* Možná bych poslední díl o pár minut zkrátil, ale naplnilo mne to ve všech ohledech.  [spoiler]Sranda, jak... Tu kolem toho víc lidí tancovalo a hint na typ postavy a motiv a rodinu tu napsalo víc lidí, ale nikdo přímo takhle. [/spoiler]
Mare of Easttown 7
2 0
reagují: Gorecki
reagovat
První řadu seriálu Love, Victor jsem si vysloveně užíval, a jak to podle traileru na druhou sérii vypadá, bude to čím dál zajímavější a lepší. Sem s tím! :+

Michael Cimino a George Sear jsou nádherným párem. :):+
793075
První řadu seriálu Love, Victor jsem si vysloveně užíval, a jak to podle [url=https://www.youtube.com/watch?v=S7iyAHFoih8]traileru na druhou sérii[/url] vypadá, bude to čím dál zajímavější a lepší. Sem s tím! *:+* Michael Cimino a George Sear jsou nádherným párem. *:)**:+*
1 -6
reagovat
Sakra já vím že covid dopadnul na spoustu lidí finančně děsivě, ale aby Pohlreich moderoval reality show o seznamovani naslepo v restauraci ? To bolí....
793063
Sakra já vím že covid dopadnul na spoustu lidí finančně děsivě, ale aby Pohlreich moderoval reality show o seznamovani naslepo v restauraci ? To bolí....
8 0
reagovat
reaguje na: duro
Kathleen Turner nebyla nikdy kocka... 8)
792966
Kathleen Turner nebyla nikdy kocka... *8)*
792950
3 -2
reagovat

Close Enough 2. Řada

První řadu údajně provázely nějaké produkční problémy a museli na rychlo zkrátit 20 minut dlouhé díly na 10 minut a šlo to dost znát na nekomplexním vyznění jednotlivých příběhu. Druhá řada už se rovnou delala do malých epizodek a je kvalitou o mnoho levelu výš.
Jsem v půlce a svou šílenosti je to to nejlepší ze starého dobrého Cartoon Network. Chytře to paroduje některé filmy (Scarface vede!) a hlavně se jim daří do jedenácti minut nacpat tolik akce, skvěle hudby a nápadů, že jsem si dokonce vzpomněl občas i na Ricka a Mortyho.
Zkuste to, první slabší řadu vidět nepotřebujete (jen na seznámení s postavami) 
792956
První řadu údajně provázely nějaké produkční problémy a museli na rychlo zkrátit 20 minut dlouhé díly na 10 minut a šlo to dost znát na nekomplexním vyznění jednotlivých příběhu. Druhá řada už se rovnou delala do malých epizodek a je kvalitou o mnoho levelu výš. Jsem v půlce a svou šílenosti je to to nejlepší ze starého dobrého Cartoon Network. Chytře to paroduje některé filmy (Scarface vede!) a hlavně se jim daří do jedenácti minut nacpat tolik akce, skvěle hudby a nápadů, že jsem si dokonce vzpomněl občas i na Ricka a Mortyho. Zkuste to, první slabší řadu vidět nepotřebujete (jen na seznámení s postavami) 
Close Enough 2. Řada
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se