Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 13841 - 13860 Napsat příspěvek
reaguje na: DarkSith
Jsem si musel vzpomenou na tenhle skvělý blowback link :D
793629
Jsem si musel vzpomenou na tenhle skvělý blowback https://www.youtube.com/watch?v=EFcXmSeiBlU *:D*
793624
6 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ta paní je neskutečně protivná. Mít něco takového doma asi si to půjdu hodit... 8)
793624
Ta paní je neskutečně protivná. Mít něco takového doma asi si to půjdu hodit... *8)*
793615
13 -1
reagují: speta.jr, okkac
reagovat
Ty ten sarkasmus jednou zustane naporad jako se to stalo Randymu ze South Parku. Neskutecne protivna peacha.
793618
Ty ten sarkasmus jednou zustane naporad jako se to stalo Randymu ze South Parku. Neskutecne protivna peacha.
7 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ani jeden z nich sem ale nechodi...
793616
Ani jeden z nich sem ale nechodi...
793615
11 0
reagovat

Branky, body, kokoti

Speciální díl věnovaný kauze Dominika Feriho je velký epesní nářez. Terezo a Civale, oběma vám děkuju! :+
793615
[url=https://www.stream.cz/kokoti-na-nedeli/nejtrapnejsi-reakce-na-kauzu-dominika-feriho-a-kdo-je-nejvetsi-prasak-64173697?fbclid=IwAR13vDJvnvFRfsoOc-jr8riWmYt_ZNcSmPBWrWhd2dvapoqCg0vfTbf1O4Q]Speciální díl věnovaný kauze Dominika Feriho[/url] je velký epesní nářez. Terezo a Civale, oběma vám děkuju! *:+*
Branky, body, kokoti
1 -14
reagují: DarkSith, TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Trochu souhlas, ale ty vedlejší linky mě až tak neserou.

Dcera strašně super. První série ne, hlavně ty poslední 2, kdy okupuje ten boží barák
793592
Trochu souhlas, ale ty vedlejší linky mě až tak neserou. Dcera strašně super. První série ne, hlavně ty poslední 2, kdy okupuje ten boží barák
793588
2 0
reagovat
Já akorát před sedmou řadou najel na 4 až 6. Jsem teď v 6. A z Bosche a případů jsem pořád nadšenej. Ale nějak mne serou vedlejší linky  a rozprostírají se cimdaltim šíře. Jako rodinné problémy J. Edgara jsou mi totálně u prdele. Stejně jako cokoliv okolo Lance Reddicka. To je naprosto famózní herec, ale jeho kecy v pozadí jsou naprosto o hovně.
Vedlejší linky zachraňuje dcera. :-P ( to je takovej ten obličej jak dělal Fantozzi)
793588
Já akorát před sedmou řadou najel na 4 až 6. Jsem teď v 6. A z Bosche a případů jsem pořád nadšenej. Ale nějak mne serou vedlejší linky  a rozprostírají se cimdaltim šíře. Jako rodinné problémy J. Edgara jsou mi totálně u prdele. Stejně jako cokoliv okolo Lance Reddicka. To je naprosto famózní herec, ale jeho kecy v pozadí jsou naprosto o hovně. Vedlejší linky zachraňuje dcera. :-P ( to je takovej ten obličej jak dělal Fantozzi)
3 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Godlike
Buď rád, můžeme pak v klidu najet na poslední řadu, na kterou museli všichni čekat přes rok:D

BTW mimo jiné se mi tam líbí to prostředí Hollywoodu/Vegas. Podobně jako u Dextera Florida. Hlavně Boschuv barak bych bral, bydlet v něčem takovém musí být skvělý adrenalin:D
793583
Buď rád, můžeme pak v klidu najet na poslední řadu, na kterou museli všichni čekat přes rok*:D* BTW mimo jiné se mi tam líbí to prostředí Hollywoodu/Vegas. Podobně jako u Dextera Florida. Hlavně Boschuv barak bych bral, bydlet v něčem takovém musí být skvělý adrenalin*:D*
793581
8 0
reagovat

Bosch

Tak jsme začali koukat. Nevím, proč mi to tak dlouho trvalo, čtu tu o tom roky. A jo, nevím, jestli už to tu zaznělo, ale je to regulérně boschí.:D
793581
Tak jsme začali koukat. Nevím, proč mi to tak dlouho trvalo, čtu tu o tom roky. A jo, nevím, jestli už to tu zaznělo, ale je to regulérně boschí.*:D*
Bosch
12 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: departed
Obecně samozřejmě souhlas. Je to strašná pecka. Já pak obdivuju jak až moc by podle toho šly učit základy dobrého scénaře. S lehkostí to na 20ti minutách odvypráví 3 prolnuté příběhy. Ale asi se není co divit, viz: link a taky se není čemu divit že russoové jsou tak dobří ve filmech, když tohle produkovali/režírovali :+

Opravdu skrytý klenot 8)
793574
Obecně samozřejmě souhlas. Je to strašná pecka. Já pak obdivuju jak až moc by podle toho šly učit základy dobrého scénaře. S lehkostí to na 20ti minutách odvypráví 3 prolnuté příběhy. Ale asi se není co divit, viz: https://www.seekpng.com/ima/u2t4o0o0t4r5r5t4/ a taky se není čemu divit že russoové jsou tak dobří ve filmech, když tohle produkovali/režírovali *:+* Opravdu skrytý klenot *8)*
793563
4 0
reagovat

Community

Nejgeekovštější seriál, který jsem k dnešnímu dni měl čest vidět. Ať už si můžeme myslet o posledních dvou sériích s kolísající kvalitou cokoliv, faktem je, že tohle bylo napumpovaný skvělým, ujetým, ale hlavně vkusným humorem až po strop, kde se nešetřilo nejen výstřelky z filmové či seriálové produkce, ale zároveň ze sebe samotných.

Scénáristé jsou očividně ostřílení humoristé s citem pro variabilitu aneb každý jednotlivý díl dokázali udělat úplně s jinou tváří a námětem.

Hlavní stálice studentů byla výborná a i přes změny v castingu v pozdějších sériích jsem se přizpůsobil dostatečně na to, abych si nenechal zkazit celkový dojem a uvolněnou atmosféru celku jako takového.

V nejlepším se má přestat, sami tvůrci si to uvědomili a nádherně si z toho i udělali srandu v poslední epizodě. Výborná věc a rozhodně doporučení pro kohokoliv, kdo ještě neviděl.

... jinak extra body za Alison Brie a Gillian Jacobs. :+:+
793563
Nejgeekovštější seriál, který jsem k dnešnímu dni měl čest vidět. Ať už si můžeme myslet o posledních dvou sériích s kolísající kvalitou cokoliv, faktem je, že tohle bylo napumpovaný skvělým, ujetým, ale hlavně vkusným humorem až po strop, kde se nešetřilo nejen výstřelky z filmové či seriálové produkce, ale zároveň ze sebe samotných. Scénáristé jsou očividně ostřílení humoristé s citem pro variabilitu aneb každý jednotlivý díl dokázali udělat úplně s jinou tváří a námětem. Hlavní stálice studentů byla výborná a i přes změny v castingu v pozdějších sériích jsem se přizpůsobil dostatečně na to, abych si nenechal zkazit celkový dojem a uvolněnou atmosféru celku jako takového. V nejlepším se má přestat, sami tvůrci si to uvědomili a nádherně si z toho i udělali srandu v poslední epizodě. Výborná věc a rozhodně doporučení pro kohokoliv, kdo ještě neviděl. ... jinak extra body za Alison Brie a Gillian Jacobs. *:+**:+*
Community
9 -2
reagují: Gonzi
reagovat

Přátelé: Zase spolu

Krásně nostalgie. Mohlo to být o trochu lepší. Mám k tomu nějaké výhrady, ale chvílemi mě to opravdu hodně dojalo. 8/10
793539
Krásně nostalgie. Mohlo to být o trochu lepší. Mám k tomu nějaké výhrady, ale chvílemi mě to opravdu hodně dojalo. 8/10
Přátelé: Zase spolu
4 0
reagovat
Mam to stejně, poslední dobou u seriálů absolutně nemam trpělivost a jak mě něco od začátku nechytne, tak se musím hodně přemlouvat do dalších dílů, ale u Mare jsem byl zaháčkovanej úplně okamžitě :+
793508
Mam to stejně, poslední dobou u seriálů absolutně nemam trpělivost a jak mě něco od začátku nechytne, tak se musím hodně přemlouvat do dalších dílů, ale u Mare jsem byl zaháčkovanej úplně okamžitě *:+*
4 -1
reagovat
Já jsem poslední dobou hrozně protivnej na slowburn věci, ale u Mare mi to kdoviproc nevadilo.
793507
Já jsem poslední dobou hrozně protivnej na slowburn věci, ale u Mare mi to kdoviproc nevadilo.
6 -2
reagovat

Mare of Easttown

Já mám dost seriál restů, ale namátkově pátrám, kdy jsem se u něčeho zasekl, že než půjdu chrnět, dokoukám to, i kdyby ... byly třeba 4 ráno. Večer jsem začal čtvrtým dílem. Krom True Detective a svého času druhé řady Leftovers jsem takhle sledoval napnutě ještě třeba českou Pustinu.

Někomu to zpočátku může přijít rozvolněné, nespěchá to, ale o to silnější je pozdější katarze. :+
793504
Já mám dost seriál restů, ale namátkově pátrám, kdy jsem se u něčeho zasekl, že než půjdu chrnět, dokoukám to, i kdyby ... byly třeba 4 ráno. Večer jsem začal čtvrtým dílem. Krom True Detective a svého času druhé řady Leftovers jsem takhle sledoval napnutě ještě třeba českou Pustinu. Někomu to zpočátku může přijít rozvolněné, nespěchá to, ale o to silnější je pozdější katarze. *:+*
Mare of Easttown
9 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Jo, sem to smazal, páč sem na to insta přišel, ale děkuju.:D
793501
Jo, sem to smazal, páč sem na to insta přišel, ale děkuju.*:D*
793497
1 0
reagovat
Má to Amazon Prime
793497
Má to Amazon Prime
793496
2 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jen počkej... :) Dcera ruluje. Později
793495
Jen počkej... :) Dcera ruluje. Později
793493
2 0
reagovat

Bosch výkřik do tmy

Jsem ve druhé řadě a Barel a Sud jsou prostě jedny z nejlepších seriálových policejních postaviček:D
Chci spin-off s nimi a ne s Boschovou dcerou8)
793493
Jsem ve druhé řadě a Barel a Sud jsou prostě jedny z nejlepších seriálových policejních postaviček*:D* Chci spin-off s nimi a ne s Boschovou dcerou*8)*
Bosch výkřik do tmy
6 0
reagují: TedGeorge
reagovat

Love, Victor

Za týden začíná druhá řada tohoto výborného teenagerského seriálu. Tak jsem se rozhodl zopakovat první řadu, která mě loni uchvátila. Stále je to super. Nezaměřuje se to jenom na Victora, ale i na jeho rodiče, sestru, spolužáky a další postavy. Casting je absolutně přesný, v mnohých situacích se mladí lidé určitě poznávají a ten závěrečný cliffhanger mi vždycky zlomí srdce, protože mi to jasně říká, že druhou řadu musím vidět stůj co stůj. Věřím, že druhá série bude ještě lepší. Moc by si to přál.

EDIT: A jak to tak vypadá podle tohoto spotu, druhá série bude hodně žhavá. Jo, těším se. :+
793459
Za týden začíná druhá řada tohoto výborného teenagerského seriálu. Tak jsem se rozhodl zopakovat první řadu, která mě loni uchvátila. Stále je to super. Nezaměřuje se to jenom na Victora, ale i na jeho rodiče, sestru, spolužáky a další postavy. Casting je absolutně přesný, v mnohých situacích se mladí lidé určitě poznávají a ten závěrečný cliffhanger mi vždycky zlomí srdce, protože mi to jasně říká, že druhou řadu musím vidět stůj co stůj. Věřím, že druhá série bude ještě lepší. Moc by si to přál. EDIT: A jak to tak vypadá podle [url=https://www.youtube.com/watch?v=kJqp8ZFth6c]tohoto spotu[/url], druhá série bude hodně žhavá. Jo, těším se. *:+*
Love, Victor
1 -4
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se