Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 13761 - 13780 Napsat příspěvek
reaguje na: Gorecki
Ok, tak tomu snad dám ještě někdy šanci. Viděl jsem první díl první řady, proklikal pár dalších, a vůbec mě to nebavilo.
794278
Ok, tak tomu snad dám ještě někdy šanci. Viděl jsem první díl první řady, proklikal pár dalších, a vůbec mě to nebavilo.
794277
3 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: duro
Tu je pekne vysvetlene, preco bola prva seria tak naprd, od uplneho zaciatku, kedy to mala byt "len" kopia/spinoff The Office, ze bola narychlo spichnuta kvoli Poehlerovej tehotenstvu a ako jednotlive charaktery v druhej serii uplne zmenili k lepsiemu. Prva seria sa naozaj da ignorovat, je to proste taky predlzeny pilot. A tvoja trpezlivost bude po zasluhe vrchovato ocenena.:+
794277
[url=https://www.youtube.com/watch?v=mTv5v75aRck]Tu je pekne vysvetlene[/url], preco bola prva seria tak naprd, od uplneho zaciatku, kedy to mala byt "len" kopia/spinoff The Office, ze bola narychlo spichnuta kvoli Poehlerovej tehotenstvu a ako jednotlive charaktery v druhej serii uplne zmenili k lepsiemu. Prva seria sa naozaj da ignorovat, je to proste taky predlzeny pilot. A tvoja trpezlivost bude po zasluhe vrchovato ocenena.*:+*
794247
5 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: duro
Jak přijde Chris a Ben, tak to půjde půl řady na den:D
794270
Jak přijde Chris a Ben, tak to půjde půl řady na den*:D*
794247
3 0
reagovat
reaguje na: duro
Garantujem ti duro, ze odteraz uz to budes hltat rychlo :D:+
794269
Garantujem ti duro, ze odteraz uz to budes hltat rychlo *:D**:+*
794247
3 0
reagovat
Oukej, s prvou (6-dielnou) sezónou Parks & Recreation som bojoval asi mesiac, včera som si pustil druhú a zhltol 7 častí na posedenie. :D Hodne tomu pomohlo, že v tých častiach vystupuje Louis C.K. a má tam scény so zatýkaním údajného úchyláka. :D
794247
Oukej, s prvou (6-dielnou) sezónou Parks & Recreation som bojoval asi mesiac, včera som si pustil druhú a zhltol 7 častí na posedenie. *:D* Hodne tomu pomohlo, že v tých častiach vystupuje Louis C.K. a má tam scény so zatýkaním údajného úchyláka. *:D*
8 0
reagují: Gorecki, (=LIFTY=), studo
reagovat

Loki S01E01

Parádní rozjezd. Dost mi to sedlo. Je to dost uvolněné, zajímavé a s velkým potencionálem do budoucna. Snad to tvůrci nepokazí. 8/10
794236
Parádní rozjezd. Dost mi to sedlo. Je to dost uvolněné, zajímavé a s velkým potencionálem do budoucna. Snad to tvůrci nepokazí. [b]8/10[/b]
Loki S01E01
4 0
reagovat

Love, Victor s02e01-04

Seriál Love, Victor úplně miluju. Druhá řada je ještě lepší než ta první. Je mnohem dospělejší, je silně mainstreamová, ale právě proto si jí hodně cením. Cením si hlavně nenásilné výchovy, kterou tvůrci prostřednictvím seriálu vykládají teenagerské cílovce. Kluci se k holkám nikdy nechovají jako predátoři. Když v Love, Victor holka řekne NE, tak každý kluk tohle slovo jasně pochopí. Kluci mají pochopení pro holky a holky mají pochopení pro kluky. Heterosexuální spolužáci mají absolutní respekt ke svým homosexuálním spolužákům a kamarádům a stejné je to i naopak. A Victor se tam s Benjim v jednom kuse líbají. :+

Chci žít ve fikčním světě Love, Victor. :)

(Viděny zatím čtyři díly aktuální druhé řady, čekám na titulky k dalším epizodám.)
794178
Seriál Love, Victor úplně miluju. Druhá řada je ještě lepší než ta první. Je mnohem dospělejší, je silně mainstreamová, ale právě proto si jí hodně cením. Cením si hlavně nenásilné výchovy, kterou tvůrci prostřednictvím seriálu vykládají teenagerské cílovce. Kluci se k holkám nikdy nechovají jako predátoři. Když v Love, Victor holka řekne NE, tak každý kluk tohle slovo jasně pochopí. Kluci mají pochopení pro holky a holky mají pochopení pro kluky. Heterosexuální spolužáci mají absolutní respekt ke svým homosexuálním spolužákům a kamarádům a stejné je to i naopak. A Victor se tam s Benjim v jednom kuse líbají. *:+* Chci žít ve fikčním světě Love, Victor. *:)* (Viděny zatím čtyři díly aktuální druhé řady, čekám na titulky k dalším epizodám.)
Love, Victor s02e01-04
1 -5
reagovat

On Becoming a God in central Florida

:D:D:D fakt dobrý, všechna ta ironie mě vážně baví

PS: ta Dunstka je neskutečně sexy na ten její věk :o
794164
*:D**:D**:D* fakt dobrý, všechna ta ironie mě vážně baví PS: ta Dunstka je neskutečně sexy na ten její věk *:o*
On Becoming a God in central Florida
3 0
reagovat

Loki S1E1

Jako úvod to relativně funguje, ale i tak se to trochu vleče. Příště by to chtělo jít rovnou do akce. ;)
794156
Jako úvod to relativně funguje, ale i tak se to trochu vleče. Příště by to chtělo jít rovnou do akce. *;)*
Loki S1E1
2 0
reagovat

Loki S1E1

Zdá se, že se Loki může pyšnit nejlepším úvodem dosavadních Marvel seriálů. Vše je divákovi dostatečně vysvětleno, aby tušil, jakým směrem se bude příběh vyvíjet a zároveň zůstal v napětí, co se vlastně stane. Krom toho má Hiddleston odjakživa takové charisma, že by mohl 50 minut pobíhat po TVA a mě by to bavilo. Vizuální stránka je boží, hlavně se sci-fi retro kulisami v neokoukaném prostředí. Několik odkazů na předchozí filmy taky potěší. Wanda trpěla na příliš zavádějící ČB úvod, Falcon/Soldier zase na nulovou chemii a vcelku zbytečný příběh s podprůměrným záporákem. Loki zatím netrpí ani jedním a snad se opravdu dočkáme velkého zásahu do chodu MCU (multiverse). Owen Wilson je dobrá volba do role Lokiho sidekicka. Snad jej seriál plně využije.
8/10
794153
Zdá se, že se Loki může pyšnit nejlepším úvodem dosavadních Marvel seriálů. Vše je divákovi dostatečně vysvětleno, aby tušil, jakým směrem se bude příběh vyvíjet a zároveň zůstal v napětí, co se vlastně stane. Krom toho má Hiddleston odjakživa takové charisma, že by mohl 50 minut pobíhat po TVA a mě by to bavilo. Vizuální stránka je boží, hlavně se sci-fi retro kulisami v neokoukaném prostředí. Několik odkazů na předchozí filmy taky potěší. Wanda trpěla na příliš zavádějící ČB úvod, Falcon/Soldier zase na nulovou chemii a vcelku zbytečný příběh s podprůměrným záporákem. Loki zatím netrpí ani jedním a snad se opravdu dočkáme velkého zásahu do chodu MCU (multiverse). Owen Wilson je dobrá volba do role Lokiho sidekicka. Snad jej seriál plně využije. [b]8/10[/b]
Loki S1E1
4 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
V tom obsazení není jedinej bílej chlap :D
794151
V tom obsazení není jedinej bílej chlap *:D*
794117
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já pořád čekám, kdy Bladea bude hrát Statham.
794147
Já pořád čekám, kdy Bladea bude hrát Statham.
794117
7 0
reagovat
Alberta Weskera z Resident Evil si zahraje Lance Reddick z Bosche, Oz nebo z Johna Wicka.. A shitstorm už začal:D
794117
Alberta Weskera z Resident Evil si zahraje Lance Reddick z Bosche, Oz nebo z Johna Wicka.. A shitstorm už začal*:D*
1 0
reagují: AndyKaufman, Hitman_47
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Comedy Central to jelo celých pět let, vzniklo pod nimi zhruba stejně dílů jako kdysi pod Foxy. A dožeň to, stojí za vidění - dost mě teď při přímém porovnání překvapilo jak solidní kvalitu se jim povedlo udržet, často dokonce humor ještě vyostřili místo aby vyměkli (na rozdíl od Simpsonů, kteří cca po 10-15 sezonách šli hodně do kytek a vůbec mě už pak nebavili).
Ke konci už na Futuramě nějaká ta únava materiálu vidět je, ale to se projevilo hlavně větším experimentováním s formou a silnějším důrazem na parodování různých popkulturních děl a soudobých trendů - nikdy se z toho nestala nuda.
794076
Comedy Central to jelo celých pět let, vzniklo pod nimi zhruba stejně dílů jako kdysi pod Foxy. A dožeň to, stojí za vidění - dost mě teď při přímém porovnání překvapilo jak solidní kvalitu se jim povedlo udržet, často dokonce humor ještě vyostřili místo aby vyměkli (na rozdíl od Simpsonů, kteří cca po 10-15 sezonách šli hodně do kytek a vůbec mě už pak nebavili). Ke konci už na Futuramě nějaká ta únava materiálu vidět je, ale to se projevilo hlavně větším experimentováním s formou a silnějším důrazem na parodování různých popkulturních děl a soudobých trendů - nikdy se z toho nestala nuda.
794073
5 0
reagovat
reaguje na: Memphis
S dabingem jsem Futuramu nikdy neviděl. Díkybohu, dokážu si představit jaký to musí být průšvih.

Rick a Morty je někde jinde - v tom že mi na jeho postavách nikdy nezáleželo. Má zábavné jednotlivé epizody, stojí na originálnějším/chaotičtějším ději, ale vůbec nefunguje v kontinuální rovině. Těm postavám se není jak dostat pod kůži, mít je rád. Taky se nijak nerozvíjí a nedozvíš se o nich ani po x sériích o moc víc než víš po prvním díle... a to krutě vynikne právě při bingování, a při opakovaných shlédnutích.
U Futuramy si dovedu představit že si ji třeba za deset let dám zase celou znovu a budu se u ní zase skvěle bavit, u R&M ne.
794074
S dabingem jsem Futuramu nikdy neviděl. Díkybohu, dokážu si představit jaký to musí být průšvih. Rick a Morty je někde jinde - v tom že mi na jeho postavách nikdy nezáleželo. Má zábavné jednotlivé epizody, stojí na originálnějším/chaotičtějším ději, ale vůbec nefunguje v kontinuální rovině. Těm postavám se není jak dostat pod kůži, mít je rád. Taky se nijak nerozvíjí a nedozvíš se o nich ani po x sériích o moc víc než víš po prvním díle... a to krutě vynikne právě při bingování, a při opakovaných shlédnutích. U Futuramy si dovedu představit že si ji třeba za deset let dám zase celou znovu a budu se u ní zase skvěle bavit, u R&M ne.
794072
7 0
reagovat
U mě to má silně nostalgický nádech - strávil jsem u toho hezkou část mladí8) Ale jak to obnovili na ty dvě sezóny nebo kolik, tak ty už jsem neviděl.
Každopádně Simpsonovi v televizi přepínám, ale Futuramu dám vždycky celou.
794073
U mě to má silně nostalgický nádech - strávil jsem u toho hezkou část mladí*8)* Ale jak to obnovili na ty dvě sezóny nebo kolik, tak ty už jsem neviděl. Každopádně Simpsonovi v televizi přepínám, ale Futuramu dám vždycky celou.
4 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: HAL
Já občas nějaký díl chytím na Coolu a popravdě už mě to moc nebaví. Granted, jen dabing a zejména pozdější sezony, ale stejně. Rick and Morty je někde jinde.
794072
Já občas nějaký díl chytím na Coolu a popravdě už mě to moc nebaví. Granted, jen dabing a zejména pozdější sezony, ale stejně. Rick and Morty je někde jinde.
794063
3 -5
reagují: HAL
reagovat
Asi před měsícem jsem v nostalgické náladě dostal chuť podívat se po letech na nějaký díl Futuramy.
Surprise surprise, místo jednoho dílu jsem proletěl všech devět sezon, čtyři filmy a audio epizodu. Pořád je to dokonalost (no až na ty filmy, ty jsou trochu slabší), jakkoli mám rád South Park i Ricka a Mortyho... tak Futurama je stejně nepřekonatelná.
794063
Asi před měsícem jsem v nostalgické náladě dostal chuť podívat se po letech na nějaký díl Futuramy. Surprise surprise, místo jednoho dílu jsem proletěl všech devět sezon, čtyři filmy a audio epizodu. Pořád je to dokonalost (no až na ty filmy, ty jsou trochu slabší), jakkoli mám rád South Park i Ricka a Mortyho... tak Futurama je stejně nepřekonatelná.
15 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Pecka! Spousta filmů je nově počeštěných (i klasiky ve stylu Čelisti) a na hlavní stránce filmu to vůbec nepisou.
794062
Pecka! Spousta filmů je nově počeštěných (i klasiky ve stylu Čelisti) a na hlavní stránce filmu to vůbec nepisou.
794001
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jj. Jsem už psal předtím. 80% mého netflixu jsou evropské  a mimo USA věci většinou.
794048
Jj. Jsem už psal předtím. 80% mého netflixu jsou evropské  a mimo USA věci většinou.
794043
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se