Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 13741 - 13760 Napsat příspěvek
Nevim, co se deje, ale taky jsem akorat rozjel Bosche :D prvni serie super a je to jak s Dr. Housem, ze jiny ksicht si uz na nej neumim predstavit
794453
Nevim, co se deje, ale taky jsem akorat rozjel Bosche *:D* prvni serie super a je to jak s Dr. Housem, ze jiny ksicht si uz na nej neumim predstavit
3 0
reagovat
Chválím všechny za Bosche ;)
794446
Chválím všechny za Bosche ;)
4 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Já viděl první dvě řady Leftovers a totálně jsem zazdil tu třetí:-
794445
Já viděl první dvě řady Leftovers a totálně jsem zazdil tu třetí*:-*
794444
1 0
reagovat
reaguje na: Spazz
Hudba cool, zbytek hrozný meh.

Jinak je fajn, že tu lidi po pěti letech, co se to hajpuje na TVzone a průběžně i tady, konečně objevili Bosche.

Těším se za dva roky na nadšený příspěvky ohledně 2. a 3. série Leftovers. :D
794444
Hudba cool, zbytek hrozný meh. Jinak je fajn, že tu lidi po pěti letech, co se to hajpuje na TVzone a průběžně i tady, konečně objevili Bosche. Těším se za dva roky na nadšený příspěvky ohledně 2. a 3. série Leftovers. *:D*
794431
4 -4
reagují: Godlike, (=LIFTY=)
reagovat

Bosch

První sérka za mnou. Dost super. Ten barák a charisma potřebuju.:D

btw koupil jsem kvůli tomu Amazon a řekl tátovi, ať se podívá, asi minulý týden. Tak už to viděl celý.:D A líbí. Další sem mu doporučil ty Mad Meny, aby nemusel znovu rozjíždět Raye Donovana, jak chtěl. 
794443
První sérka za mnou. Dost super. Ten barák a charisma potřebuju.*:D* btw koupil jsem kvůli tomu Amazon a řekl tátovi, ať se podívá, asi minulý týden. Tak už to viděl celý.*:D* A líbí. Další sem mu doporučil ty Mad Meny, aby nemusel znovu rozjíždět Raye Donovana, jak chtěl. 
Bosch
6 0
reagovat

Loki

Druhá epizoda paráda. Hudebně mi to přijde lepší než většina kinomarvelovek.
794431
Druhá epizoda paráda. Hudebně mi to přijde lepší než většina kinomarvelovek.
Loki
6 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Gorecki
Ja tiež, začiatkom roka.
Našťastie už som zase začal. :D
794421
Ja tiež, začiatkom roka. Našťastie už som zase začal. *:D*
794419
9 0
reagovat
Presvedcili ste ma.:+
Skoda, ze som prave prestal chlastat.:))
794419
Presvedcili ste ma.*:+* Skoda, ze som prave prestal chlastat.*:))*
4 0
reagují: duro
reagovat
To je dobré téma, jak na Mad Men reagují vaše polovičky? Chci to teď své pustit a dát po letech rerun. IMHO mi to přijde až moc chlapské. A předpokládám, že několikrát za díl uslyším "To je stejnej kokot jako ty" :D
794415
To je dobré téma, jak na Mad Men reagují vaše polovičky? Chci to teď své pustit a dát po letech rerun. IMHO mi to přijde až moc chlapské. A předpokládám, že několikrát za díl uslyším "To je stejnej kokot jako ty" *:D*
3 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
Aktuálně to s ženou pomalu sjíždíme (právě jsme na začátku 6. série) a naprosto ti rozumím. Ten seriál je nudný (tečka). Jenže, většina děje se děje mimo "řečené věty" a člověka si to jaksi postupně zaháčkovává víc a víc. Osobně mě nenapadá něco jiného, co až tak stojí na podtextu.

Navíc to skvěle pracuje s buildupama a vyvrcholeníma různých zápletek (ale to asi jako fanoušek Ruina Johnsona neoceníš :D).

Zkus vydržet první řadu, protože co se tam děje v posledním díle je vyloženě poezie :+.
794414
Aktuálně to s ženou pomalu sjíždíme (právě jsme na začátku 6. série) a naprosto ti rozumím. Ten seriál je nudný (tečka). Jenže, většina děje se děje mimo "řečené věty" a člověka si to jaksi postupně zaháčkovává víc a víc. Osobně mě nenapadá něco jiného, co až tak stojí na podtextu. Navíc to skvěle pracuje s buildupama a vyvrcholeníma různých zápletek (ale to asi jako fanoušek Ruina Johnsona neoceníš *:D*). Zkus vydržet první řadu, protože co se tam děje v posledním díle je vyloženě poezie *:+*.
794411
4 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Jo jo, měl jsem to podobně ( i s vlastním oborem) a myslím že jsem to sem i psal jako otázku, jestli se to zlepší, chytlo mne to cca někdy od sedmého dílu, pak to byla srdcovka. U několika dílů jsem i dost pil. :D
794413
Jo jo, měl jsem to podobně ( i s vlastním oborem) a myslím že jsem to sem i psal jako otázku, jestli se to zlepší, chytlo mne to cca někdy od sedmého dílu, pak to byla srdcovka. U několika dílů jsem i dost pil. *:D*
794411
3 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Stejný jako s Breaking Bad, musíš se prokousat začátkem, aby tě to pak odměnilo později. Ten seriál se naprosto změní v průběhu děje.
794412
Stejný jako s Breaking Bad, musíš se prokousat začátkem, aby tě to pak odměnilo později. Ten seriál se naprosto změní v průběhu děje.
794411
2 0
reagovat
S Mad Men mam divny problem. Hoci to papierovo je super, herci, vyprava, JANUARY, CHRISTINA, MAGGIE, je to z mojej brandze, ale skoncil som niekde v tretine prvej serie a nevedel som sa prehryzt dalej. Mal to niekto podobne?
794411
S Mad Men mam divny problem. Hoci to papierovo je super, herci, vyprava, JANUARY, CHRISTINA, MAGGIE, je to z mojej brandze, ale skoncil som niekde v tretine prvej serie a nevedel som sa prehryzt dalej. Mal to niekto podobne?
2 0
reagují: Gonzi, AndyKaufman, do_Od
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
The Wire (OMG, golden age of television!) Na tom jsem se učil nigga slang a celkově anglicky :D:D
Mad Men
 a pak cokoliv :D:D
794409
The Wire (OMG, golden age of television!) Na tom jsem se učil nigga slang a celkově anglicky *:D**:D* Mad Men  a pak cokoliv *:D**:D*
794405
2 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Mám pořadí: Bosch, Mr. Robot a pak to tam možná nacpu před The Wire:D
794405
Mám pořadí: Bosch, Mr. Robot a pak to tam možná nacpu před The Wire*:D*
794404
3 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Časem? ČASEM?! :o
Na to jak mám zprdele vkus a nesejdu se skoro s nikým, tak tohle teda fakt doporučuju neopomíjet. :+ A co nejrychleji.
794404
Časem? ČASEM?! *:o* Na to jak mám zprdele vkus a nesejdu se skoro s nikým, tak tohle teda fakt doporučuju neopomíjet. *:+* A co nejrychleji.
794398
1 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Tak na Prime Video denně přibývají další a další titulky. Mad Men je kompletní, tak to třeba časem dám:+
794398
Tak na Prime Video denně přibývají další a další titulky. Mad Men je kompletní, tak to třeba časem dám*:+*
3 0
reagují: verbst
reagovat

Bosch S02

Mělo to slabší rozjezd, ale od pátého dílu to byla docela jízda. První řada se mi líbila trochu víc, hlavně to tady na konci uhne mírně jinam a působí to méně komplexně. Každopádně za ty vedlejší postavy jako Sexton, perfektní Lillard (Shaggy ze Scooby-Doo) v netypické roli, Jery Ryan jako femme fatale nebo v trestuhodně malé roli "Agamemnon" z OZu jako drogový boss, jsem byl hodně rád.
794369
Mělo to slabší rozjezd, ale od pátého dílu to byla docela jízda. První řada se mi líbila trochu víc, hlavně to tady na konci uhne mírně jinam a působí to méně komplexně. Každopádně za ty vedlejší postavy jako Sexton, perfektní Lillard (Shaggy ze Scooby-Doo) v netypické roli, Jery Ryan jako femme fatale nebo v trestuhodně malé roli "Agamemnon" z OZu jako drogový boss, jsem byl hodně rád.
Bosch S02
4 0
reagovat
reaguje na: HAL
Já tu první kdysi dal asi natřikrát, ale paradoxně u toho vydržel oproti The Office :D a nelitoval.
The Office jsem dal poprvý až loni a :D:D Bože, jak jsem mohl tak dlouho odkládat takový skvosty :D
794291
Já tu první kdysi dal asi natřikrát, ale paradoxně u toho vydržel oproti The Office *:D* a nelitoval. The Office jsem dal poprvý až loni a *:D**:D* Bože, jak jsem mohl tak dlouho odkládat takový skvosty *:D*
794278
3 0
reagovat

Love, Victor s02e06

Silný a velmi emocionální díl. Ty vztahy Victora a jeho mámy... Jako kdybych to znal, je to vykresleno absolutně věrohodně.
794281
Silný a velmi emocionální díl. Ty vztahy Victora a jeho mámy... Jako kdybych to znal, je to vykresleno absolutně věrohodně.
Love, Victor s02e06
1 -7
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se