Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 13681 - 13700 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Za 4 dny máš Bosche8)
794866
Za 4 dny máš Bosche*8)*
794865
4 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Led Tasso!!!!!
Doprdele já to nevydržím, potřebuju toho knírače už teď!
794865
Led Tasso!!!!! Doprdele já to nevydržím, potřebuju toho knírače už teď!
794863
7 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Wanker je zpět

link

Už jen měsíc 8)
794863
https://youtu.be/reP1gVGpFKo Už jen měsíc *8)*
Wanker je zpět
5 0
reagují: TedGeorge
reagovat

Rick and Morty 5x01

Nášlapany díl a celá ta situace ve světě s vínem byla geniální tak, jak to umí jen tady:+
Vůbec to neztrácí dech.
794858
Nášlapany díl a celá ta situace ve světě s vínem byla geniální tak, jak to umí jen tady*:+* Vůbec to neztrácí dech.
Rick and Morty 5x01
5 -1
reagovat
Dark byl stejně ojedinělý případ cestování v čase, kde dcery byly matky svých matek a nakonec to celé vlastně i dávalo smysl a hezky se to uzavřelo.
794812
Dark byl stejně ojedinělý případ cestování v čase, kde dcery byly matky svých matek a nakonec to celé vlastně i dávalo smysl a hezky se to uzavřelo.
6 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Nevím, třeba to bude nějak dobře finišovat, ale takový Dark byl řádově nabušenější. Neděje se tam nic a postavy se chovají zhuleně.
794801
Nevím, třeba to bude nějak dobře finišovat, ale takový Dark byl řádově nabušenější. Neděje se tam nic a postavy se chovají zhuleně.
794792
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Dík, chtěl sem koštovat
794792
Dík, chtěl sem koštovat
794769
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jsem po 4. dilu. dokoukam to, ale prostě mne zarazi že postavy, které najdou svoji kopii mladsi nebo se vrátí někdo kdo byl mrtvy tak se chovají jakoby nic nebo to zatajují. Ale stále jsem zvědav jak se to vyvine tak sleduju dál.
794790
Jsem po 4. dilu. dokoukam to, ale prostě mne zarazi že postavy, které najdou svoji kopii mladsi nebo se vrátí někdo kdo byl mrtvy tak se chovají jakoby nic nebo to zatajují. Ale stále jsem zvědav jak se to vyvine tak sleduju dál.
794769
2 0
reagovat

Katla (2021)

OK, tuhle netflixí islandskou věc opouštím po 3 dílech. Nebaví a nezajímá mne to. Kormakúr je občas divnej patron. Vypadá to pěkně, ale to je tak vše. 4/10
794769
OK, tuhle netflixí islandskou věc opouštím po 3 dílech. Nebaví a nezajímá mne to. Kormakúr je občas divnej patron. Vypadá to pěkně, ale to je tak vše. 4/10
Katla (2021)
2 0
reagují: TedGeorge, okkac
reagovat
To byl zajimavej pokec ohledně FB...a teď si představte, že třeba ani jeden FB nemáme takže se ani nemůžeme vypnout či sledovat. Jedná se tedy o funkční či disfunkční vztah?...jsem z toho nějaký zmatený:D
794713
To byl zajimavej pokec ohledně FB...a teď si představte, že třeba ani jeden FB nemáme takže se ani nemůžeme vypnout či sledovat. Jedná se tedy o funkční či disfunkční vztah?...jsem z toho nějaký zmatený*:D*
9 0
reagovat
jeste ze to ma jen 10 dilu
794711
jeste ze to ma jen 10 dilu
16 0
reagovat

Love, Victor s02e10

Ten závěrečný díl je prostě výborný. Parádně to vygradovalo. Celý rozhovor Victora a Felixe neměl chybu a cliffhanger na konci... Chci třetí řadu.
794703
Ten závěrečný díl je prostě výborný. Parádně to vygradovalo. Celý rozhovor Victora a Felixe neměl chybu a cliffhanger na konci... Chci třetí řadu.
Love, Victor s02e10
1 -6
reagovat
reaguje na: Memphis
:D
794674
*:D*
794673
6 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
794673
https://youtu.be/IUZEtVbJT5c?t=13
794671
15 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Dobře. A touto odpovědí končím tenhle flame, který se zde vůbec neměl odehrát, tím víc z mé strany.
794671
Dobře. A touto odpovědí končím tenhle flame, který se zde vůbec neměl odehrát, tím víc z mé strany.
794668
10 -3
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nemůžu si stěžovat. 
794668
Nemůžu si stěžovat. 
794666
3 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Přeháníš to. Úplně stupidně a zbytečně. 
794667
Přeháníš to. Úplně stupidně a zbytečně. 
794666
12 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
A máš?
794666
A máš?
794664
2 -12
reagují: AndyKaufman, Godlike
reagovat
Nejhorší je, že jsem zareagoval protože mi bylo Diska líto že na něj nikdo nezareaguje, protože vím, že tyhle seriály doma občas běží. A za pár příspěvků je z toho obvinění, že mám nefunkční vztah. :D
794664
Nejhorší je, že jsem zareagoval protože mi bylo Diska líto že na něj nikdo nezareaguje, protože vím, že tyhle seriály doma občas běží. A za pár příspěvků je z toho obvinění, že mám nefunkční vztah. *:D*
12 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To záleží na preferencích. Pro někoho je internetové oznámení vztahu důležitější, než pravidelná hygiena.
794663
To záleží na preferencích. Pro někoho je internetové oznámení vztahu důležitější, než pravidelná hygiena.
794662
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se