Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 13661 - 13680 Napsat příspěvek

sKORO NA mizině

Po dlouhé době další epizoda (a další dvě budou následovat), kde kluci z divadla Mír tentokrát jedou na pozvání k Jiřímu Langmajerovi a začnou dělat bordel u něho doma :D P.S. Adéla Gondíková se za svoju hruď opravdu stydět nemusí :)
794921
Po dlouhé době další epizoda (a další dvě budou následovat), kde kluci z divadla Mír tentokrát jedou na pozvání k Jiřímu Langmajerovi a začnou dělat bordel u něho doma :D P.S. Adéla Gondíková se za svoju hruď opravdu stydět nemusí *:)*
sKORO NA mizině
6 0
reagovat
reaguje na: Ne__Ty
Jo, dokonce tam v jedné části na HBO odkazují:D
794919
Jo, dokonce tam v jedné části na HBO odkazují*:D*
794918
1 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Takže letos je R&M na HBO, nikoli na Netflixu?
794918
Takže letos je R&M na HBO, nikoli na Netflixu?
794905
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jen počkej na čtvrtou sezónu... Semele tě! :)
794909
Jen počkej na čtvrtou sezónu... Semele tě! :)
794883
1 0
reagovat
reaguje na: Memphis
já málem umřel po fight! ..... fuck!
794908
já málem umřel po [spoiler]fight! ..... fuck![/spoiler]
794905
2 0
reagovat

Rick and Morty Hype Train

Vskutku dobré to bylo. Nic extrémně meta, prostě jen staré dobré vyprávění a humor. Po "You've got cyanide capsules in all of your teeth." jsem skoro umřel. :D
794905
Vskutku dobré to bylo. Nic extrémně meta, prostě jen staré dobré vyprávění a humor. Po [spoiler]"You've got cyanide capsules in all of your teeth."[/spoiler] jsem skoro umřel. *:D*
Rick and Morty Hype Train
3 0
reagují: Ne__Ty, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Milosh
Myslel jsem si to, díky za potvrzení. (O tý Margotce, to první vím.) :D
794903
Myslel jsem si to, díky za potvrzení. (O tý Margotce, to první vím.) *:D*
794897
3 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Nekaž mi moje sny!
794898
Nekaž mi moje sny!
794897
3 0
reagovat
Jak už jsem tu někde psal, kokain se z řitě nešňupe, ale aplikuje se do ní foukáním. Bylo to tak i ve Vlkovi. A nebyla to Margotka. Koukejte pořádně.
794897
Jak už jsem tu někde psal, kokain se z řitě nešňupe, ale aplikuje se do ní foukáním. Bylo to tak i ve Vlkovi. A nebyla to Margotka. Koukejte pořádně.
4 0
reagují: Memphis, TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jestli to jedes primo z "rite," tak to delas spatne :) Ale takhle na tom jejim krasnym zadecku, to by byla jina :D
794892
Jestli to jedes primo z "rite," tak to delas spatne *:)* Ale takhle na tom jejim krasnym zadecku, to by byla jina *:D*
794868
2 0
reagovat
Před pár dny vyšla druhá řada zombie řezničiny Black Summer - a její první díl začíná "jednozáběrovou" sedmiminutovou akční scénou. 
Není to až tak vysoký level jako ta bezstřihová sekvence z Extraction, ale na levný televizní seriál hodně solidní. Zvlášť když si uvědomím že k tomuhle se vyšvihla produkční společnost která dala světu šestídílnou sérii Sharknado.

A Snyder se svou rozmatlanou Armádou Mrtvých brečí někde v koutě.
794889
Před pár dny vyšla druhá řada zombie řezničiny Black Summer - a její první díl začíná "jednozáběrovou" sedmiminutovou akční scénou.  Není to až tak vysoký level jako ta bezstřihová sekvence z Extraction, ale na levný televizní seriál hodně solidní. Zvlášť když si uvědomím že k tomuhle se vyšvihla produkční společnost která dala světu šestídílnou sérii Sharknado. A Snyder se svou rozmatlanou Armádou Mrtvých brečí někde v koutě.
4 0
reagovat
Taika Waititi točí pro HBO pirátský komediální seriál "Our Flag Means Death" a zahraje si tam Hodor ze Hry o truny
794885
Taika Waititi točí pro HBO pirátský komediální seriál "Our Flag Means Death" a zahraje si tam Hodor ze Hry o truny
7 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jo... No a pak to "end of watch" hlášení ve vysílačce. Jsem úplně vyřízenej.
794884
[spoiler]Jo... No a pak to "end of watch" hlášení ve vysílačce. Jsem úplně vyřízenej.[/spoiler]
794883
1 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Hlavně celá ta pomalá scéna, jak se to otec dozví a jak se na něj jde podívat... Hodně intenzivní a silný díl...
794883
[spoiler]Hlavně celá ta pomalá scéna, jak se to otec dozví a jak se na něj jde podívat... Hodně intenzivní a silný díl...[/spoiler]
794877
2 0
reagují: TedGeorge, Godlike
reagovat

Bosch

Jsem v půlce druhé řady a žeru to, baví mě víc než ta první. 

edit: ty vole teď Reddickovi umřel syn. Do prdele, já to nějak čekal, ale ne takhle. Kurva. 
794877
Jsem v půlce druhé řady a žeru to, baví mě víc než ta první.  [spoiler]edit: ty vole teď Reddickovi umřel syn. Do prdele, já to nějak čekal, ale ne takhle. Kurva. [/spoiler]
Bosch
4 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
A bude ještě líp :)
794876
A bude ještě líp :)
794875
1 0
reagovat

Bosch S03

Pro mě dost podobné, jako druhá řada, ale bavila mě mnohem víc. Líbila se mi temná stránka hlavního hrdiny a příběh okolo vojáků - hlavně ten lov v posledním díle.
Plus "Imothep" potěšil.
Nejvíc mě na tom baví těch několik případů nalepených na sebe, takže divák dostane vlastně dva finální díly a dvakrát tolik zábavy.
Tady to navíc dokázalo v závěrečném díle i skvěle rozdat karty do další řady:+
794875
Pro mě dost podobné, jako druhá řada, ale bavila mě mnohem víc. Líbila se mi temná stránka hlavního hrdiny a příběh okolo [spoiler]vojáků - hlavně ten lov v posledním díle. [/spoiler]Plus "Imothep" potěšil.[spoiler] [/spoiler]Nejvíc mě na tom baví těch několik případů nalepených na sebe, takže divák dostane vlastně dva finální díly a dvakrát tolik zábavy. Tady to navíc dokázalo v závěrečném díle i skvěle rozdat karty do další řady*:+*
Bosch S03
6 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
794870
[url=https://i.pinimg.com/originals/d3/37/4c/d3374cb42df89ad16f31c82d84ea455c.jpg]...[/url]
794868
9 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Mňamka.
794869
Mňamka.
794868
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Bosch je aperitiv, který vychutnávám pomalu a šetřím si ho. Ted Lasso je kokain v řiti Margot Robbie.
794868
Bosch je aperitiv, který vychutnávám pomalu a šetřím si ho. Ted Lasso je kokain v řiti Margot Robbie.
794866
17 -2
reagují: Vincent, (=LIFTY=), do_Od
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se