Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 13341 - 13360 Napsat příspěvek
reaguje na: earthworm
Bosch byl vždy vypuštěn najednou na Amazonu. Poslední 7. řada taky. Týdenní release probíhá jen u vybraných seriálů (Expanze, The Boys..)
800636
Bosch byl vždy vypuštěn najednou na Amazonu. Poslední 7. řada taky. Týdenní release probíhá jen u vybraných seriálů (Expanze, The Boys..)
800612
2 -1
reagovat

Bosch S03E08

Ještě že jsem se do Bosche pustil až po skončení, protože kdybych musel po tomhle cliffhangeru čekat týden, tak bych se asi posral
800612
Ještě že jsem se do Bosche pustil až po skončení, protože kdybych musel po tomhle cliffhangeru čekat týden, tak bych se asi posral
Bosch S03E08
3 0
reagují: okkac
reagovat

Ted Lasso S02e06

Silný.

Děsí mě, že s ním mám společnýho mnohem víc, než "Ted" v nicku a fakt, že se občas chovám jak klaun.
800532
Silný. Děsí mě, že s ním mám společnýho mnohem víc, než "Ted" v nicku a fakt, že se občas chovám jak klaun.
Ted Lasso S02e06
6 -1
reagovat

What If e03

Ty Leyendeckerovské ilustrace na začátku :+:+:+
800531
Ty Leyendeckerovské ilustrace na začátku *:+**:+**:+*
What If e03
2 -2
reagovat

Brand New Cherry Flavor

Po prvnim dile palec hore ale druhy sel odnikud nikam. Dokoukam to jen z toho duvodu, aby Netflix v nejake statistice videl, ze muze investovat to doakovych projektu, ale trochu pochybuju, ze to lidi dokoukaj :D
800526
Po prvnim dile palec hore ale druhy sel odnikud nikam. Dokoukam to jen z toho duvodu, aby Netflix v nejake statistice videl, ze muze investovat to doakovych projektu, ale trochu pochybuju, ze to lidi dokoukaj *:D*
Brand New Cherry Flavor
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Pustil jsem si tento dil jako prvni z cele serie a neni to vubec blby.
800386
Pustil jsem si tento dil jako prvni z cele serie a neni to vubec blby.
800343
2 -2
reagovat

B99 S08E02

Tenhle díl mě pobavil. Má to vtipné momenty, graduje to, a pořád mi to dokazuje, že tahle partička z okresku 99 je to nejvtipnější, co je v televizi. 7,5-8/10
800356
Tenhle díl mě pobavil. Má to vtipné momenty, graduje to, a pořád mi to dokazuje, že tahle partička z okresku 99 je to nejvtipnější, co je v televizi. 7,5-8/10
B99 S08E02
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jako není vůbec špatné a jak píšeš, ta detektivní část je dobře udělaná, ale pořad mi přišlo, že si to bere dost z filmů a nejde si to vlastní cestou viz. druhý díl. I tak za sympatických 7,5/10. 
800353
Jako není vůbec špatné a jak píšeš, ta detektivní část je dobře udělaná, ale pořad mi přišlo, že si to bere dost z filmů a nejde si to vlastní cestou viz. druhý díl. I tak za sympatických 7,5/10. 
800343
1 -1
reagovat

What if e03

Tohle bylo lepší než celý animovaný Barmanův Long Halloween. Opravdu mne ta detektivní zápletka bavila. Překvapila Lake Bell jako Black Widow hlasově.
800343
Tohle bylo lepší než celý animovaný Barmanův Long Halloween. Opravdu mne ta detektivní zápletka bavila. Překvapila Lake Bell jako Black Widow hlasově.
What if e03
2 -3
reagují: speta.jr, hroubek
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
8)
800342
*8)*
800341
1 0
reagovat
Tedeeee, Gonziiii?:D
800341
Tedeeee, Gonziiii?*:D*
1 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
Tak jsem konečně, díky klukovi u babičky, sjel poslední sérii Vikingů. A i když je strašně natahovaná, vyvatovaná, prázdná a falešná, je mi smutno. Nevíte, jak to vlastně vypadá s tím spin-offem?
800319
Tak jsem konečně, díky klukovi u babičky, sjel poslední sérii Vikingů. A i když je strašně natahovaná, vyvatovaná, prázdná a falešná, je mi smutno. Nevíte, jak to vlastně vypadá s tím spin-offem?
3 0
reagovat
Najnovší What If bol top, najlepší z doterajších častí, tak ako aj celkom zhodne uvádzali reakcie na prvé tri epizódy :)
800294
Najnovší What If bol top, najlepší z doterajších častí, tak ako aj celkom zhodne uvádzali reakcie na prvé tri epizódy *:)*
3 -3
reagovat
Konec posledního Ted Lassa mi pripomnel rozluceni Kristen Wiig s SNL... Jo, Sudeikis je tam taky :) link
800008
Konec posledního Ted Lassa mi pripomnel rozluceni Kristen Wiig s SNL... Jo, Sudeikis je tam taky :) https://www.youtube.com/watch?v=c6rPpcsl_m4
6 -5
reagovat
reaguje na: Gonzi
A právě si říkám, jestli Faye by měla kostým věrnější předloze tedy více odhalující a sex-y (pro SJW -istický) by to cosplayerství umocnilo nebo ne 8)
799967
A právě si říkám, jestli Faye by měla kostým věrnější předloze tedy více odhalující a sex-y (pro SJW -istický) by to cosplayerství umocnilo nebo ne *8)*
799958
2 -1
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Já naopak bát :D. To vypadá strašně cosplayersky.
799958
Já naopak bát *:D*. To vypadá strašně cosplayersky.
799957
9 0
reagují: okkac
reagovat
První fotky z Cowboy Bebop

Začínám se mírně těšit.:+19. listopadu je to venku.:)
799957
[url=https://bloody-disgusting.com/tv/3679522/netflixs-live-action-cowboy-bebop-series-will-premiere-november-first-images-revealed/]První fotky z Cowboy Bebop [/url] Začínám se mírně těšit.*:+*19. listopadu je to venku.*:)*
3 -1
reagují: Gonzi
reagovat
Jinak konec Teda byl epickej jak Say Anything nebo něco takového slavného. :+
799787
Jinak konec Teda byl epickej jak Say Anything nebo něco takového slavného. *:+*
2 -4
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Že bych na to začal taky koukat??  Předpokládám že Blur....  Wooohooo
799786
Že bych na to začal taky koukat??  Předpokládám že Blur....  Wooohooo
799779
2 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Stopro bych řekl. 
799782
Stopro bych řekl. 
799778
2 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se